Szkoły

Oto lista naszych Ekoszkół. Dziękujemy za udział w Programie i życzymy jak najlepszych wyników.

 

Lp.Nazwa szkołyMiasto
1.SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W WOLI RADZIĘCKIEJFRAMPOL
2.Publiczna Szkoła Podstawowa w PilchowiePilchów
3.Zespół SzkółPietrowice
4.Specjalny Ośrodek Szkolno - WychowawczySzprotawa
5.Szkoła Podstawowa nr 1 w PszczyniePszczyna
6.Zespół szkół im. Janusza KorczakaDziałdowo
7.Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza KościuszkiRuda Śląska
8."Akademia Pitagorasa" Niepubliczna Szkoła PodstawowaBaranowo
9.Szkoła Podstawowa nr 56Bydgoszcz
10.Gimnazjum im. bł. o. St. PapczyńskiegoPodegrodzie
11.Publiczna Szkoła Podstawowa w KoniewieWolin
12.Zespół Szkół OgólnokształcącychJaworzno
13.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Bydgoszcz
14.Szkoła Podstawowa nr 1Kamienna Góra
15.Gimnazjum Publiczne w Nowej Wsi KrólewskiejPłużnica
16.Zespół Szkół im. Jana Pawła IINowy Wiśniz
17.Liceum Ogólnokształcące im. Janka BytnaraKolbuszowa
18.Szkoła Podstawowa nr 81 w GdańskuGdańsk
19.Zespół Szkół Ogólnokształcących im. H. SienkiewiczaSzydłowiec
20.Zespół Szkół w BurzeninieBurzenin
21.Szkoła Podstawowa nr 141Łódź
22.Szkoła Podstawowa w KobylanachKobylany
23.Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek Św. RodzinyBiałystok
24.Szkoła PodstawowaMiłakowo
25.Zespół Szkolno-PrzedszkolnySączów
26.Zespół Szkół w Łęgu ProbostwieDrobin
27.Zespół SZkół w NiemczyNiemcza
28.Szkoła Podstawowa w ŚwiątnikachŚwiątniki
29.Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w ŁapachŁapy
30.Przedszkole nr 366Warszawa
31.Zespó Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3Bełchatów
32.Zespół Szkół w WierzawicachLeżajsk
33.ZPOOksa
34.Przedszkole Miejskie nr 81Łodź
35.ZS-P nr 3 Szkoła Podstawowa w SkidziniuSkidziń
36.Gimnazjum nr 31 im. Szarych SzeregówŁódź
37.Zespół Szkół w Woli Raniżowskiej - GimnazjumWola Raniżowska
38.Gimnazjum nr 11Poznań
39.Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła IIChorzele
40.Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w MichałowieOlszanka
41.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w ZakliczynieZakliczyn
42.Szkoła Podstawowa nr 71Łódź
43.Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuTarnowiec
44.Przedszkole Nr 7Zalesie Górne
45.Zespół Szkół Specjalnych Nr 101Poznań
46.Szkoła Podstawowa nr 52lublin
47.Zespół Szkół im. Ks Jana Twardowskiego, Szkoła Podstawowa w ChudkuKadzidło
48.Zespół Szkół Handlowych im. Bolesława PrusaKatowice
49.Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w WejherowieWejherowo
50.Publiczna Szkoła Podstawowa w RomaszkachRossosz
51.Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6Wrocław
52.Zespół Szkół w DębowiePRZEWORSK
53.Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Nowej WsiNowa Wieś
54.Szkoła Podstawowa im. Tonego HalikaWrząca Wielka
55.zespół szkół nr 2 w Narzymiunarzym
56.Zespół Szkół w ŁącznejŁączna
57.Świetlica przy Szkole Podstawowej Nr 9 w PruszkowiePruszków
58.Zespół Szkół Ogólnokształcących w BorkowicachBorkowice
59.Przedszkole im. Jana Pawła IIŚwiętno
60.SZKOŁA PODSTAWOWA W KĘSZYCACHBOLIMÓW
61.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących i SłabosłyszącychOtwock
62.Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego nr 39Wrocław
63.Gimnazjum im. Marka KotańskiegoMielno
64.Gimnazjum nr 3 w PrzemysluPrzemyśl
65.Szkoła Podstawowa nr 3Krosno Odrzańskie
66.Szkoła Podstawowa nr 47 im.Stefana CzarnieckiegoKraków
67.Marii KonopnickiejKrosno
68.Szkoła Podstawowa nr 11 w KoninieKonin
69.Zespół Placówek Oświatowych w Górkach NoteckichGórki Noteckie
70.Szkoła Podstawowa nr 23Sosnowiec
71.Szkoła Podstawowa nr 7 im. Kazimierza WielkiegoCzechowice-Dziedzice
72.ZESPÓŁ SZKÓŁ W KLONOWEJKLONOWA
73.Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w JastrzębiuŁukowica
74.ZESPÓŁ SZKÓŁ IM OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA IITRYŃCZA
75.Gimnazjum nr 34Szczecin
76.Gimnazjum im. Karola WojtyłyRychtal
77.Publiczne Gimnazjum Nr 17 IntegracyjneBiałystok
78.Publiczne Gimnazjum w KolonowskiemKolonowskie
79.Zespół Szkół nr w Nowym Dworze Mazowieckim Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła BiałegoNowy Dwór Mazowiecki
80.Szkoła Podstawowa w MoskurniKoźminek
81.ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIERZCHUCINIE KRÓLEWSKIMWIERZCHUCIN KRÓLEWSKI
82.Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 19Łódź
83.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marka PrawegoJemielnica
84.Szkoła Podstawowa nr 86Warszawa
85.Pozytywna Szkoła PodstawowaGdańsk
86.Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Zespole Szkół w SamogoszczyMaciejowice
87.Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkól w SamogoszczyMaciejowice
88.Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach MałychKoszyce Wielkie
89.Publiczna Szkoła Podstawowa w KożuszkachMiędzyrzec Podlaski
90.SP Nr 41 z Odziałami Integracyjnymi im. Stanisława StaszicaWarszawa
91.Szkoła Podstawowa nr 3 im. Arki BożkaRydułtowy
92.Gimnazjum nr 24 im. Juliana Ursyna NiemcewiczaKraków
93.Publiczne Gimnazjum im.ks.prof. J. TischneraSzczawnica
94.Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1Warszawa
95.Szkoła Podstawowa Nr 113 im. Adama RapackiegoWrocław
96.Gimnazum nr 3 im. H. Sienkiewicza w Orzeszu GardawicachOrzesze
97.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w BiałymstokuBiałystok
98.Szkoła Podstawowa w BratkówceOdrzykoń
99.Zespół Szkół Ogólnokształcących w OrnecieOrneta
100.Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludwika HoleszaŚwierklany
101.Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w BisztynkuBisztynek
102.Szkoła Podstawowa w BąkowicachŚwierczów
103.Szkoła Podstawowa w OsięcinachOsięciny
104.Szkoła Podstawowa w ŻulicachTelatyn
105.Gimnazjum im.W.RutkiewiczKrakow / Rząska
106.szkoła podstawowa w chmielnikuwojciechów
107.Integracyjne Przedszkole Samorządowe nr 3Bełchatów
108.Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939rCienin Kościelny
109.SP 258W-wa
110.Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I-stopnia nr 1Poznań
111.Szkoła Podstawowa Sportowa nr15 z Klasami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczykóww RudzieŚląskiejRuda Śląska
112.Zasadnicza Szkoła Zawodowa Rzemiosła i PrzedsiębiorczościBydgoszcz
113.Szkoła Podstawowa nr 4Tarnobrzeg
114.Gimnazjum Świętego WojciechaMaków
115.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w PotworowiePotworów
116.Zespół Szkół nr 1Szczytno
117.GIMNAZJUM w KRZYŻANOWIE im. II Korpusu Polskiego Zdobywców Monte CassinoKrzyżanów
118.Szkoła Podstawowa w GrochowachRychwał
119.Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy-GimnazjumStara Kornica
120.Zespół Szkół w Jankowie DolnymGniezno
121.Gimnazjum Publiczne im.KENLututów
122.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1Gdynia
123.Specjalny Ośrodek Szkolno- WychowawczyRopczyce
124.Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Uzdrowiskowych w RabceRabka - Zdrój
125.SP nr 40 im. św. Stanisława Biskupa i MęczennikaKraków
126.Fundacja Oświatowa SALAMANDRABardo
127.SZKOŁA PODSTAWOWA W KRZUBEŁŻYCE
128.ZSP nr 1 Gimnazjum nr 2 im. Orła Białego w PolicachPolice
129.Gimnazjum nr 6 w MysłowiceMysłowice
130.Gimnazjum im. Karola WojtyłyKępice
131.MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZYRADZIONKÓW
132.Zespół Szkolno-PrzedszkolnyŁuków
133.Zespół Szkół im. Żołnierzy Armii KrajowejMaków Mazowiecki
134.Zespół Szkół nr 120Warszawa
135.Zespół Szkół TechnicznychPLESZEW
136.Gimnazjum nr 43Poznań
137.Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w JaśleJasło
138.Zespół Szkół w Drzonowiedrzonowo
139.Zespół Kształcenia i WychowaniaStrzebielino Osiedle
140.Zespół Placówek Oświatowych w ChociwluChociwel
141.Szkoła Podstawowa nr 267Warszawa
142.Zespół Szkół w MełgwiMełgiew
143.Gimnazjum nr 1 w ZgierzuZgierz
144.Publiczne Gimnazjum nr 40Łódź
145.Publiczne Gimnazjum im. Jana KochanowskiegoBiałobrzegi
146.Szkoła Podstawowa im. Władysława BroniewskiegoWilczyn
147.I Liceum Ogólnokształcące im. S. CzarnieckiegoKozienice
148.Stowarzyszenie Edukator w Łomży, Szkoła Podstawowa w SpytkowieGiżycko
149.przedszkole Krasnal HałabałaKaźmierz
150.Szkoła Podstawowa nr 54 im. Kornela MakuszyńskiegoŁódź
151.Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w KonarachMogilany
152.Szkoła Podstawowa nr 2 im.Królowej JadwigiPleszew
153.Zespół Szkół w Pieckach Szkoła Podstawowa im.Karola WojtyłyPiecki
154.Szkoła Podstawowa im. H. Dąbrowskiego w BolimowieBolimów
155.Zespół Szkolno Przedszkolny nr 6Jawiszowice
156.Zespół Szkolno-Przedszkony w Krużlowej WyżnejKrużlowa Wyżna
157.PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWESTARE MIASTO
158.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Marii GrzegorzewskiejSławno
159.Specjalny Ośrodek szkolno wychowawczyWodzisław Śl.
160.Zespół Szkół Miejskich nr 3Grajewo
161.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych w OwińskachOwińska
162.Zespól SzkółŚwilcza
163.Samorządowe Gimnazjum nr 1Busko - Zdrój
164.Zespół Placówek Oświatowych NR1Busko - Zdrój
165.Liceum OgólnokształcząceSzczecin
166.Specjalny Ośrodek Szkolno- WychowawczySkawina
167.Publiczne Gimnazjum nr 2 im. 42 Pułku Piechoty w BiałymstokuBiałystok
168.Szkoła Podstawowa w TyniowicachRoźwienica
169.zespół szkół w DuczkachDuczki
170.Szkoła Podstawowa Nr 96Wrocław
171.Publiczne Przedszkole nr5Nowa Sól
172.Szkoła Podstawowa nr 19Olsztyn
173.Szkoła Podstawowa nr 2 w MiastkuMiastko
174.GimnazjumJutrosin
175.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIGnojnik
176.Szkoła podstawowa im. Św MikołajaRozkrza
177.Szkoła PodstawowaStary Przylep
178.Szkoła Podstawowa im. Generała StanisławaSkalskiego w PolichnieChęciny
179.Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Curie-SkłodowskiejOzorków
180.Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza KościuszkiSkierniewice
181.Zespół Szkół w StraszynieStraszyn
182.Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2Brzeszcze
183.Zespół Szkół Technicznych im. płk. G. Langera w CieszynieCieszyn
184.Szkoła Podstawowa nr 20 im. Marii KonopnickiejRuda Śląska
185.Publiczne Gimnazjum nr 5Radom
186.Zespół Szkół Nr 2 im.ks.prof. J.Tischnera w ŻorachŻory
187.Zespół Szkół nr 9 Specjalnych im.dr M.WitczakaJastrzębie-Zdrój
188.Zespół szkół im. Jana Pawła II w MasłowieMasłów
189.Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Usmiechu w MarcinkowicachOława
190.Publiczna Szkoła PodstawowaJedlno
191.Zespół Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum w SkrzyszowieSkrzyszów
192.Szkoła PodstawowaKołobrzeg
193.Przedszkole nr 8Oświęcim
194.ZSP nr 1 im Jana Pawła IIInowrocław
195.Publiczne Gimnazjum w InowłodzuInowłódz
196.Przedszkole "Szyszkowa Polana" w SzyszkowejLeśna
197.Szkoła Podstawowa im. M. KopernikaPęzino
198.Niepubliczne Gimnazjum w PiekiełkuTymbark
199.Lotnicze Zakłady NaukoweWrocław
200.Zespół szkół nr 2 w ChorzowieChorzów
201.Internat Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora PetöfiOstróda
202.GIMNAZJUM IM. JANA PAWŁA IIRADZISZÓW
203.Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w BiłgorajuBiłgoraj
204.Publiczne Gimnazjum im. Władysława Stanisława ReymontaBiała Podlaska
205.Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 im. W. Korfantego w ChorzowieChorzów
206.Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Integracyjnym im. Jana BrzechwySulechów
207.Szkoła Podstawowa nr 3 im Marcina BiemaOlkusz
208.Szkoła Podstawowa w WandalinieOpole Lubelskie
209.Zespół Szkół Nr1 im.H.Sienkiewicza w ŁukowieŁuków
210.Zespół Szkół w GostkowieMiejska Górka
211.Szkoła Podstawowa w RydzewieRydzewo
212.Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w BełżycachBełżyce
213.Gimnazjum nr 2Gdynia
214.Szkoła Podstawowa nr 7Kraków
215.Zespół szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1Warszawa
216.Szkoła Podstawowa im. Marii konopnickiej w Pisarowcachwies
217.Szkoła Podstawowa nr 6Tarnobrzeg
218.Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza KościuszkiLubaczów
219.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy N2Skarżysko-Kamienna
220.Szkoła Podstawowa w MniszowieNowe Brzesko
221.Zespół Szkół SpecjalnychKraśnik
222.Zespół Szkół im. Henryka SienkiewiczaGrabowiec
223.SP nr 4 w ChełmieChełm
224.Szkoła PodstawowaSiedlce
225.Zespół Szkolno-Przedszkolnylisewo
226.Szkoła Podstawowa im. 1000-lecia Państwa Polskiego w SworachSwory
227.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida TeligiPyrzyce
228.Zespół Szkół im. Jan Pawła II w PaterkuNakło nad Notecią
229.Szkoła Podstawowa im. kadm. Włodzimierza SteyeraKrokowa
230.Szkoła Podstawowa im. Józefa PiłsudskiegoCzernichów
231.Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka SienkiewiczaGrodzisk Mazowiecki
232.Szkoła Podstawowa wKoszelówceKornica
233.Zespół Szkół Budowlanych im. Władysława Matlakowaskiego w ZakopanemZakopane
234.Gimnazjum Nr 2Radzyń Podlaski
235.Szkoła Podstawowa im. Władysława BroniewskiegoBełchów
236.Zespół Szkół EkonomicznychKatowice
237.Szkoła Podstawowa nr 107Kraków
238.Niepubliczna Szkoła Podstawowa przy Fundacji Pomocy Ludziom NiepełnosprawnymWarszawa
239.Miejski Zespół Szkół nr 1 Gimnazjum nr 2Ciechanów
240.Gimnazjum im. Jana Pawła IITychowo
241.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8KOŁOBRZEG
242.Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj
243.Zespół Szkół im. Jana Pawła II w BrzezinachBrzeziny
244.Szkoła podstawowa im. Juliusza SłowackiegoGolina
245.Zespół Szkół nr 12Koszalin
246.Przedszkole z Grupami Integracyjnymi nr 15Elbląg
247.Zespół Szkolno Przedszkolny w MirkowieMirków
248.Szkoła Podstawowa nr 275Warszawa
249.Publiczne Gimnazjum w Fajsławicachfajsławice
250.Niepubliczna Szkoła PodstawowaHanna
251.Szkoła Podstawowa w HorodyszczachWisznice
252.Publiczna Szkoła Podstawowa w PrzędzeluRudnik nad Sanem
253.Szkoła Podstawowa im Adama MickiewiczaKonstantynów
254.Zespół Placówek Oświatowych w MoszczanceRyki
255.Szkoła PodstawowaRembieszyce
256.Zespół Szkół w Przedmieściu DubieckimDubiecko
257.Społeczne Liceum i GimnazjumMikołajki
258.Społeczne Gimnazjum Językowe LTOLębork
259.I Liceum Ogólnokształcące im. M. KopernikaŻywiec
260.SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO WYCHOWAWCZY IM MARII KONOPNICKIEJZŁOTA
261.Szkoła Podstawowa w BorzymachKalinowo
262.Zespół Szkół w Solcu ZdrojuSolec Zdrój
263.Szkoła Podstawowa im Wydarzeń Września w CzartowczykuTyszowce
264.Zespół Szkół nr 29Bydgoszcz
265.Gimnazjum Publiczne im.Z. SteinbornStary Dzierzgoń
266.Szkoła Podstawowa w PerespieTyszowce
267.Szkoła Podstawowa im Wincentego Przybyszewskiego w BebelnieWłoszczowa
268.Szkoła Podstawowa nr 7 im Adama MickiewiczaKalisz
269.Szkoła Podstawowowa im. A. Mickiewicza w WitosławiuWitosław
270.Niepubliczna Szkoła PodstawowaJędrzejów
271.PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W DOMECKUDOMECKO
272.Publiczne Gimnazjum Nr12Radom
273.Szkoła Podstawowa w RakowieJędrzejów
274.Szkoła Podstawowa im Wincentego WitosaWierzchosławice
275.Szkoła Podstawowa im Janusza Korczaka w CzerskuCzersk
276.Szkoła Podstawowa w SobiesękachBrzeziny
277.Szkoła Podstawowa nr 2Sędziszów Małopolski
278.Zespół Szkół w NowosielcuNisko
279.Szkoła Podstawowa nr 120, WarszawaWarszawa
280.Szkoła Podstawowa nr 69Szczecin
281.ZESPÓŁ SZKÓŁKWILCZ
282.Szkoła Podstawowa Mała Akademia z Oddziałem Przedszkolnym w KościeniewicachPiszczac
283.Zespół Szkół w Iwierzycach Filia w SielcuSędziszów Małopolski
284.Zespół Szkół nr 1 Biecz Szkoła Podstawowa nr 1 Gimnazjum nr 1Biecz
285.Szkoła Podstawowa w HańczowejWysowa Zdrój
286.Miejskie Przedszkole nr 15 w ZgierzuZgierz
287.Szkoła Podstawowa nr10 im J. KochanowskiegoBydgoszcz
288.Gimnazjum w PtaszkowejPtaszkowa
289.Szkoła Podstawowa nr 6 w Myslenicach-ChełmMyślenice
290.Zespół Szkół w KraczkowejKraczkowa
291.Szkoła Podstawowa im Królowej Jadwigi w SechnejUjanowice
292.Szkoła PodstawowaKoneck
293.Gimnazjum nr 44 im. gen. Pawła ChrzanowskiegoWarszawa
294.Szkoła Podstawowa Specjalna nr7Dąbrowa Górnicza
295.Szkoła Podstawowa im.ks.Jana Lesińskiego w SłupieMełno
296.Szkoła Podstawowa im.Janusza KusocińskiegoLaskowice
297.Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BrześciuWodzisław
298.Zespół Szkół w LubiewieLubiewo
299.Gminne Przedszkole w MszanieMszana
300.Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół KatolickichOgrodniki
301.Szkoła Filialna w BrzozieKrotoszyn
302.Szkoła PodstawowaCzarnocin
303.Zespół Szkolno-PrzedszkolnyGolasowice
304.Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w TorzeńcuDoruchów
305.Szkoła Podstawowa im. płk pil Szczepana ŚcibioraWielenin
306.Szkoła Podstawowowa W MatczynieBełżyce
307.Zespół Szkół Specjalnych im. W. SherborneCzerwionka-Leszczyny
308.Szkoła Podstawowa im.Kazimierza PułaskiegoŁukowica
309.Szkoła Podstawowa w SiedlnicyWschowa
310.Szkoła Podstawowa w SąspowieJerzmanowice
311.Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej w LublinieLublin
312.Szkoła Filialna w Gartatowicachkije
313.Szkoła Podstawowa Nr 1 im. KENPruchnik
314.Szkoła Podstawowa w RadkowicachChęciny
315.Zespół Szkół w WysokiejWysoka
316.Szkoła Podstawowa nr 2Ruda Śląska
317.Publiczna Szkoła Podstawowamaków
318.Szkoła Podstawowa nr 8Jelenia Góra
319.Gimnazjum Publiczne w PiwodzieWiązownica
320.Zespół Szkół SpecjlanychWieluń
321.ZSPryw. im. A. KowalskiegoOpoczno
322.Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w MotarzynieDębnica Kaszubska
323.Szkoła PodstawowaBobolice
324.Publiczne Gimnazjum Nr 13 im.św.Królowej Jadwigi w BiałymstokuBiałystok
325.Szkoła Podstawowa nr 2Międzychód
326.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w SokołowskuSokołowsko
327.Publiczna Szkoła Podstawowa w WymysłowieKunów
328.Gimnazjum nr 3 im.Polskich Noblistów w SwarzędzuSwarzędz
329.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11KONIN
330.Szkoła Podstawowa im.Błogosławionego ks.Jerzego PopiełuszkiKrasocin
331.Szkoła Podstawowa nr 2Lipnica Mała
332.Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w ŁukowejLisia Góra
333.Społeczne Gimnazjum nr 14 STOWarszawa
334.Gimnazjum nr I w SkaleSkała
335.Zespół Szkół nr 2Bełżyce
336.Szkoła Podstwowa w Brzyskiej WoliBrzyska Wola
337.ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3SZCZECIN
338.Szkoła PodstawowaRadwankowo
339.Publiczne Gimnazjum im. Krzysztofa KieślowskiegoMieroszów
340.Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIMrozowa Wola
341.Publiczne Gimnazjum w SławkowieUzdowo
342.Szkoła Podstawowa w MłochowieMłochów
343.Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłkowskiej KarczmieKunów
344.I LICEUM IM TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KONINIEKONIN
345.Publiczne Gimnazjum im. Bogdana JańskiegoWinnica
346.Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopinaw PoturzynieTelatyn
347.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. kard. S. WyszyńskiegoJadowniki
348.SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ZIEMI LUBARTOWSKIEJ W ŁUCCEŁUCKA
349.Zespół Szkół Zawodowych nr 1Kraków
350.Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w ŁaszczowieŁASZCZÓW
351.III Liceum OgólnakształcąceKraków
352.Szkoła Podstawowa nr10Mysłowice
353.Szkoła Podstawowa nr 7Żory
354.Zespół SzkółNaruszewo
355.Szkoła Podstawowa nr.1Ciechocinek
356.Publiczne GimnazjumJastrząb
357.Gimnazjum im. Sybiraków w JerzmankachZgorzelec
358.Zakład Doskonalenia ZawodowegoRadom
359.Zespół Placówek Szkolno-WychowawczychKielce
360.Zespół Szkół im. ks. Stanisława AugustyńczykaKorzybie
361.III LO z Oddziałami Integracyjnymi im. C.K. Norwida w KielcachKielce
362.Szkoła Podstwowa nr 97Warszawa
363.Zespół Szkół KatolickichZłotów
364.Zespół Szkolno- PrzedszkolnyMikołów
365.Zespół Szkół Techniczno InformatycznychŁódź
366.Zespół Szkół w WapnieWapno
367.ZPO Publiczne Gimnazjum im. Stefana Kard. WyszyńskiegoLeśna Podlaska
368.Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji NarodowejTrzebinia
369.PRZEDSZKOLE NR 11 IM. J. BRZECHWYCZERWIONKA-LESZCZYNY
370.Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy im. Juliana TuwimaŚwinice Warckie
371.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12Stalowa Wola
372.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów ChłopskichJedlińsk
373.Zespół Szkół nr 21Gorzów Wlkp.
374.Szkoła Podstawowa im. gen. bryg. Antoniego Hedy-SzaregoRadoszyce
375.Gimnazjum nr 7Elbląg
376.Publiczne Gimnazjum im. Poety Księdza Jana TwardowskiegoMarianowo
377.Zespół Szkół Gimnazjum Publiczne im. Anny Jenke w BłażowejBłażowa
378.Zespół Szkół nr 6Bydgoszcz
379.Zespół Szkół Publicznych nr2Ostrów Mazowiecka
380.Gimnazjum Katolickie im. Kardynała Augusta HlondaStargard Szczeciński
381.Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. m. KarlowiczaKraków
382.ZESPÓŁ SZKÓŁKozielice
383.Gimnazjum 56Poznań
384.ZSP SP JanówJanów
385.Zespół Szkół Rolniczychspiczyn
386.Gimnazjum nr 1 w ZSO nr 5 w TarnowieTarnów
387.Gimnazjum Międzynarodowego Partnerstwa z Oddziałami DwujęzycznymiWieprz
388.Gimnazjum Nr 72 Zgromadzenia Sióstr AugustianekKraków
389.Gimnazjm Publiczne nr2 im. Boesława Chrobrego w PłońskuPłońsk
390.Gimnazjum 44 im. Bohaterów Poległych w KrzesławicachKraków
391.Przedszkole nr79Lublin
392.Gimnazjum nr 1Raba Wyżna
393.Zespół Szkół Specjalnych nr 12 w KatowicachKatowice
394.Gimnazjum nr 1 w MyślenicachMyślenice
395.Gimnazjum im. Karola MiarkiŚwierklany
396.ZESPÓŁ SZKÓŁ W SIEKIERKACH WIELKICHKOSTRZYN
397.Publiczne Gimnazjum im. Obrońców Ziemi Radzanowskiej w RogolinieRadzanów
398.Gimnazjum nr 2 im. M.KopernikaLubań
399.Gimnazjum nr 13Sosnowiec
400.Gimnazjum nr 1Lubsko
401.Przedszkole nr55Bielsko- Biała
402.Sp BukowoPolanów
403.Gimnazjum Nr 1 w TrzebnicyTrzebnica
404.Publiczny Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jankowicach Wielkich Oddział Przedszkolny w Czeskiej WsiCzeska Wieś gmina Olszanka
405.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4Grudziądz
406.Publiczne Gimnazjum nr 12Radom
407.Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła IIGórowo Iławeckie
408.Gimnazjum nr 1 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w GostyninieGostynin
409.Gimnazjum nr 1 im. Powstańców StyczniowychPińczów
410.Gimnazjum Nr1 im. Orląt LwowskichTomaszów Lubelski
411.Publiczne Gimnazjum Nr 1 w ŁodziŁódź
412.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3Żagań
413.Gimnazjum nr 1Nysa
414.Gimnazjum im.J.A.Helwinga w WęgorzewieWęgorzewo
415.ZSP nr 3 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 3Myszków
416.Szkoła Podstawowa im. gen. Zygmunta Padlewskiego w RadzyminkuNaruszewo
417.Gimnazjum im. marsz. J. PiłsudskiegoJarosławice/ Tuczępy
418.Szkoła Podstawowa nr 1Stargard Szczeciński
419.Publiczny Zespół Szkoły i Przedszkola w LasocinieLasocin
420.Publiczne Gimnazjum nr 2Bogacica
421.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła IIKowalewo Pomorskie
422.Szkoła Podstawowa w NiezdowieOpole Lubelskie
423.Szkoła PodstawowaMikołajki Pomorskie
424.ZESPÓŁ SZKÓŁ im. ZOFII SOLARZOWEJ w MIĄSEMTŁUSZCZ
425.Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w ZabrzuZabrze
426.Specjalny Ośrodek Szkolno - WychowawczyKrasnystaw
427.Szkoła PostawowaWrocław
428.specjalny osrodek szkolno- wychowawczymaków podh
429.Przedszkole Miejskie nr4Olsztyn
430.Szkoła Podstawowa w DzierzgowieDzierzgowo
431.Szkoła Podstawowa im.M.Kopernika w CielcachWarta
432.Zespół Szkół im. Piotra WysockiegoWarszawa
433.Zespół Szkolno-PrzedszkolnySzemud
434.ZSO-Publiczna Szkoła PodstawowaWolanów
435.Gminne Przedszkole w SierakowicachSierakowice
436.Szkoła Podstawowa im. Klementyny z Tańskich Hoffmanowej w Izdebnie KościelnymIzdebno Kościelne
437.Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w KołaczkowieKołaczkowo
438.Szkoła Podstawowowa W SkulskuSkulsk
439.Przedszkole Akademia Wyobraźni w Marklowicachmarklowice
440.Zespół SZkółIńsko
441.Zespół Szkół w gminie MalborkMalbork
442.Szkola PodstawowaSońsk
443.SZKOŁA PODSTAWOWA NR3WOJKOWICE
444.Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego"Elektryk"Nowa Sól
445.ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W ŁOMŻYŁOMŻA
446.Szkoła Podstawowa im. M. Skłodowskiej-Curie w LeszczynieUrzędłów
447.Zespól Szkolno-Przedszkolny w StrzeszynieBiecz
448.ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 im. Jana III SobieskiegoSzczytno
449.Przedszkole SamorządoweUjazd
450.Zespół Szkół Samorządowych im. 1 Pułku Ułanów KrechowieckichAugustów
451.Przedszkole Miejskie nr 49Łódź
452.Zespół Szkół w WęglińcuWęgliniec
453.Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w RadwankachMargonin
454.Szkoła Podstawowa nr2 w PiszuPisz
455.Zespół Kształcenia i WychowaniaRozłazio
456.Zespół Placówek SpecjalnychLegnica
457.Miejskie Przedszkole nr 8 MontessoriJarosław
458.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w StróżyStróża
459.Szkoła PodstawowaZarzecze
460.Zespół Szkół Ekonomicznych im. jana Pawła IIZłotów
461.Szkoła Podstawowa w Dakowach MokrychOpalenica
462.Zespół SzkółKrzywda
463.Zespół Szkół nr 3Wrocław
464.Przedszkole Miejskie Nr 24Olsztyn
465.Szkoła Podstawowa w JanowieŚwiedziebnia
466.Zespół Szkól i Placówek, Specjalny Ośrodek Szkolno - WychowawczyRadziejów
467.Przedszkole Artystyczne I Żłobek "DOMINO"Katowice
468.Szkoła Podstawowa nr 2Brzeziny
469.Szkoła Podstawowa w NasiadkachOstrołęka
470.Gimnazjum Publiczne nr 1Czechowice- Dziedzice
471.Szkoła Podstawowa nr 10Tarnobrzeg
472.Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Taczaka w WąsowieKuślin
473.Zespół Szkół nr 1Siemianowice Śląskie
474.Szkoła PodstawowaJajkowo
475.Szkoła Podstawowa im Szarych SzeregówPłochocin
476.Zespół Szkół w DąbrówkachŁańcut
477.SzkołaŁomża
478.Przedszkole Niepubliczne Radosny Domek pod SosnamiIzabelin
479.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Biadolinach RadłowskichBiadoliny Radłowskie
480.Przedszkole Nr3 IntegracyjneMosina
481.Liceum Przymierza RodzinWarszawa
482.Szkoła Podstawowa nr 6 im. Władysława BroniewskiegoTrzebinia
483.Szkoły im. sw. Jana de La SalleGdańsk
484.Publiczne Gimnazjum w KamionnejKamionna
485.Szkoła Podstawowa 45Bytom
486.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka SienkiewiczaBiała Podlaska
487.Zespół Szkolno -Przedszkolny w TomicachTomice
488.Zespół Szkół Gminnych w ProszówkachBochnia
489.IV LO im. Adama MickiewiczaWarszawa
490.GCE w WawrzeńczycachWawrzeńczyce
491.Zespół Szkół nr 2 w MielcuMielec
492.Społeczny Zespół Przedszkolno – Szkolny 101Olsztyn
493.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w ZdzieszowicachZdzieszowice
494.Przedszkole Miejskie Nr 8 w MielcuMielec
495.Zespół Szkół nr 1 im. Karola AdamieckiegoSanok
496.Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci Promyk w Broniszewicach przy zespole szkół w BroniszewicachCzermin
497.Szkoła Podstawowa w ZasadnemZasadne
498.GIMNAZJUM NR 18 im. Noblistów PolskichSzczecin
499.Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 w ŻurominieŻuromin
500.Świetlica Opiekunczo-Wychowawcza w Łysych prowadzona przez Stowarzyszenie "Uśmiech Dzieci"Łyse
501.Zespół szkół ponadgimnazjalnych w CzaplinkuCzaplinek
502.Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 im.M.KonopnickiejKnurów
503.Zespół Szkół Nr 1 im. Bolesława KrzywoustegoChoszczno
504.Szkoła Podstawowa nr2Sanok
505.Szkoła Podstawowa nr 1STARACHOWICE
506.Zespół Placówek SpecjalnychOlsztyn
507.Szkoła Podstawowa w SnowidzySnowidza
508.Szkoła Podstawowa nr 24 im. Krakowskiej Straży PożarnejKraków
509.Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników PolskichWarszawa
510.Specjalny Ośrodek Szkolno - WychowawczyZłota
511.Przedszkole PubliczneRzuchów
512.Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejPisarowce
513.Zespół Szkółw Radzyniu Chełmińskim - Szkoła Podstawowa im. gen. J.H. DąbrowskiegoRadzyń Chełmiński
514.Szkoła Podstawowa nr14Elbląg
515.Gdańskie Liceum autonomiczneGdańsk
516.Zespół Szkół i Placówek nr 1Bydgoszcz
517.I liceum OgolnokształcąceKościan
518.Gimnazjum nr 1Murowana Goślina
519.Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek im.św.Dominika SavioDzierżoniów
520.ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. K.K.BACZYŃSKIEGOTŁUSZCZ
521.Szkoła Podstawowa nr 9 STOWarszawa
522.Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2Tczew
523.Zespół Szkół im Józefa Blizińskiego w BóbrceBóbrka/Uherce Mineralne
524.Zespół Szkół im. Zofii Solarzowej w MiąsemTłuszcz
525.Przedszkole Niepubliczne ,,Koralik"Giżycko
526.Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w DarominieDaromin
527.Zespół Szkół PublicznychCisiec
528.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM.A.MICKIEWICZAGLIWICE
529.Zespół Szkół w RytluRytel
530.Zespół Szkół w SicienkuSicienko
531.Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w JabłonnieJabłonna
532.Zespół SzkółWólka Gościeradowska
533.Niepubliczn Szkoła Podstawowa im. J.Pawła IILegionowo
534.Zespół Szkół im. Hipolita CegielskiegoRogoźno
535.Zespół Szkół nr 1 im. Czesława Lissowskiego w RypinieRypin
536.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w BelęcinieBelęcin
537.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w KopanicyKopanica
538.Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Wólce GościeradowskiejGościeradów
539.Zespół Szkół w BanioszeBaniocha
540.Zespół Szkół w RatoszynieChodel
541.Zespół SzkółAleksandrów Kujawski
542.Publiczne Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-CuriePyrzyce
543.Zespół szkół nr 4Bydgoszcz
544.Zespół Szkół w MichalowieSułów
545.Zespół Szkół w Jaworzu GórnymStrzegocice
546.Zespół Szkół w Łękach GórnychŁęki Górne
547.Zespół Szkół i PlacówekRadziejów
548.Zespół Szkół w BielicachGębice
549.Zespół Szkół Ogólnokształcących w TargowiskuKłaj
550.Zespół Szkół im. Aleksandra Fredry w NienowicachRadymno
551.Zespół Szkół im. Jana Pawła II w BrzeźnicyBrzeźnica
552.Szkoła Podstawowa nr 10Koszalin
553.Zespół Szkół w SzczańcuSzczaniec
554.Zespół Szkół w NagoszewieOstrów Mazowiecki
555.Zespół Szkół nr 1 im. Mari i Skłodowskiej-Curie w SopocieSopot
556.Zespół Szkół w BóbrceUherce
557.Zespół Szkół im. Jana Pawła II w KupnieWidełka
558.Zespół Szkół im. Eugeniusza Kujana w WierzawicachLeżajsk
559.Zespół Szkół im. ks. Stanisława Brzóski w ZalesiuŁuków
560.Zespół Szkół w ModerówceJedlicze
561.Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszko w DębowiePrzeworsk
562.Zespół Szkół w SzastarceSzastarka
563.Zespół Szkół w Budach GłogowskichBudy Głogowskie
564.Zespół Szkół im. gen. F. KleebergaWola Gułowska
565.Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła IITryńcza
566.Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w LusławicachCzęstochowa
567.Zespół Szkół w KłyżowiePysznica
568.Zespół Szkół w PrzecławiuPrzecław
569.Zespół Szkół nr 1 w StobiernejJasionka
570.Zespół Szkół nr 2 w KłodawieKłodawa
571.Zespół Szkół w CyganachChmielów
572.Zespół Szkół ŁukawiecŁąka
573.Zespół Szkół im. Armii Krajowej w ZaczerniuZaczernie
574.Zespół Szkół w Połomi im. kard. Stefana WyszyńskiegoPołomia
575.Zespół Szkół w KłobiLubraniec
576.Zespół Szkół im. Kazimierza Górskiego w WierzbicyWierzbica
577.Zespół Szkół w PęperzynieWięcbork
578.Zespół Szkół Gminnych nr.3 w MilanówkuMilanówek
579.Zespół Szkół w KarnkowieLipno
580.Zespół Szkół im. Romualda TrauguttaPotok Wielki
581.Zespół Szkół Społecznych im. A. MickiewiczaJasło
582.Zespół Szkół w UścimowieUścimów
583.Zespół Szkół w BiałopoluBiałopole
584.Zespół Szkół Mistrzostwa SportowegoPoznań
585.Zespół Szkół w BlinowieSzastarka
586.Zespół Szkół w Potoku WielkimPotok Wielki
587.Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6Lublin
588.Zespół Szkół Mistrzostwa SportowegoZakopane
589.Zespół Szkół Niepublicznych im. Kornela MakuszyńskiegoZbuczyn
590.Samorządowe Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w ŚmigluŚmigiel
591.Zespół Szkół w Woli MystkowskiejSomianka
592.Zespół Szkół w Żeliszewie PodkościelnymKotuń
593.Zespół Szkół w DzierzążniDzierzążnia
594.Zespół Szkół w ZalesiuZalas
595.Zespół Szkół w ŁąkiemLipka
596.Zespół Szkół w im. Polskich Patriotów w DrwalewieDrwalew
597.Zespół Szkół im. Jana Pawła IIBaranów
598.Zespół Szkół Gościejewo
599.Zespół Szkół w ObrazowieObrazów
600.ZSS w Kobylnicy- Szkoła Podstawowa w KobylnicyKobylnica
601.Zespół Szkół nr 4Czechowice-Dziedzice
602.Zespół Szkół Samorządowych w KobylnicyKobylnica
603.Zespół Szkół w ŁopusznieŁopuszno
604.Zespół Szkóły Podstawowej i Gimnazjum w GrabnieWojnicz
605.Zespół Szkoły podstawowej i gimnazjum w Biadolinach RadłowskichBiadoliny Szlacheckie
606.Zespół Szkół w Lipniku im. prof. Józefa Mikułowskiego-PomorskiegoLipnik
607.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Gustawa MorcinkaRuda Śląska
608.Zespół Szkół nr1Kraśniczyn
609.Szkoła Podstawowa w SuchaniuSuchań
610.Szkoła Podstawowa nr 81Łódź
611.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w RedzieReda
612.Zespół Szkół Gminnych im. Jana Pawła 2Małkinia
613.Zespół Szkół Dwujęzycznych im. księżnej Jadwigi Śląskiej w OleśnieOlesno
614.Zespół Szkół Nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Konstancinie-jeziornieKonstancin-Jeziorna
615.Zespół Szkół Publicznych w SuchaniuSuchań
616.Zespół Szkół Ogólnokształcących w GójskuGnójsk
617.Zespół Szkół Gminnych Nr 1 w Małkini GórnejMałkinia Górna
618.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Teodora Bolduana w WejherowieWejherowo
619.Zespół Szkół Integracyjnych Nr 75Warszawa
620.Zespół Szkół w SuchaniuSuchań
621.Zespół Szkół Nr 1 w Mszanie DolnejMszana Dolna
622.Zespól Szkól Publicznych Szkoła PodstawowaSuchań
623.Zespół Szkół SamorządowychPątnów
624.Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcacych im. 9 Drezdeńskiej Brygady Artylerii w MorąguMorąg
625.Zespół Szkół Nr 1 i. Mikołaja Zebrzydowskiego w Kalwarii ZebrzydowskiejKalwaria Zebrzydowska
626.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3Ryki
627.Zespół Szkół Nr 1 w KraśniczynieKraśniczyn
628.Zespół Szkół Ogólnokształcących w BrzózieGłowaczów
629.Zespół Szkół Nr 1 w MilejowieMilejów
630.Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5Bydgoszcz
631.Zespół Szkół Nr 47Warszawa
632.Przedszkole "Krasnal Hałabała"Kaźmierz
633.Zespół Szkół Nr 11 we WłocławkuWłocławek
634.Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi w PoznaniuPoznań
635.Gimnazjum Nr 1 im. Króla Bolesława Chrobrego w ŁęcznejŁęczna
636.Zespół Szkół Ogólnokształcących w WieniawieWieniawa
637.Zespół Szkół w DłużycuWolbrom
638.Zespół Szkół Nr 2 w HarcieHarta
639.Zespół Szkół Nr 3Cieksyn
640.Zespół Szkół Ogólnokształcących MCNiRDiM w JózefowieJózefów
641.Zespół Szkół Nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej we WłocławkuWłocławek
642.Zespół Szkół w BarcinieBarcino
643.Zespół Szkół Samorządowych w Kobylnicy Gimnazjum im. Zjednoczonej EuropyKobylnica
644.Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika , Gimnazjum i Liceum AkademickieToruń
645.Zespół Szkół w DzianiszuDzianisz
646.Zespół Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława BąkaGrębów
647.Zespół Szkół OgólnokształcącychGłówczyce
648.Zespół Szkół Ogólnokształcących w DorohuskuDorohusk
649.Zespół Szkół w Jezierzycach KościelnychKrzycko Małe
650.Zespół Szkół w JedwabnieJedawbno
651.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr. 1Świdnik
652.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr. 1 im. Jana Długosza w Nowym SączuNowy Sącz
653.Zespół Szkół Ogólnokształcących im. ks. Jerzego Popiełuszki w BrzeziuBrzezie
654.Zespół Szkół Publicznych w RopienceRopienka
655.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr. 2 w LublinieLublin
656.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr. 12 w GliwicachGliwice Śląskie
657.Zespół Szkół Publicznych w Taczanowie DrugimPleszew
658.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr. 2 w BydgoszczyBydgoszcz
659.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w stalowej woliStalowa Wola
660.Zespół Szkół w RokitnieRokitno
661.Zespół Szkół ogólnokształcących nr. 8Białystok
662.Zespół Szkół z Odziałami IntegracyjnymiJastrzębiec
663.Zespół Szkół PublicznychRzepedź
664.Szkoła Podstawowa w BzianceWróblik Szlachecki
665.Zespół Szkół Publicznych w Uhercach MineralnychUherce Mineralne
666.Zespół Szkół Publicznych w JaktorowieChylice
667.Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego WitosaLegnica
668.Zespół Szkół Samorządowych w PawłowicachSolec Nad Wisłą
669.Zespół Szkolna-przedszkolny im. Jana Brzechwy we FrydrychowicachFrydrychowice
670.Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych im. Synów PułkuLeszno
671.Zespół Szkół Samorządowych w ChotczyChotcza
672.Szkoła Specjalna w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimOstrowiec Świętokrzyski
673.Zespół Szkół im. Maksymiliana Wilandta w DarzlubiuPuck
674.Zespół Szkół im. Jana Pawła 2 w ZasutowieZastuwowo
675.Zespół Szkół w Osielcu im. Karola SzymanowskiegoOsielec
676.Zespół Szkół w Andrychowie im. Armii KrajowejAndrychów
677.Zespół Szkół w Biezdrowie im. Wincentego WitosaWronki
678.Zespół Szkół w Gnojnicy WoliGnojnica
679.Zespół Szkół w Rotmance im. Karola WojtyłyRotmanka
680.Zespół Szkół w PęczniewiePęczniew
681.Przedszkole Miejskie nr 12 im Króla Maciusia w LegionowieLegionowo
682.Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w StrzyżówieStrzyżów
683.Zespół Szkół w Kuźnicy CzarnkowskiejCzarnków
684.Szkoła Podstawowa w IgołomiIgołomia
685.Zespół Szkół w Rokitnie - GimnazjumRokitno
686.GimnazjumBrzostek
687.Gimnazjum w Markowej im. Sług Bożych Rodziny UlmówMarkowa
688.Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy pod ŁowczówkiemPleśna
689.Gimnazjum im. Ignacego Łukasiewicza w Świerzowej PolskiejZręcin
690.Gimnazjum im. ks.abp.Leona Wałęgi w MoszenicyMoszczenica
691.Zespół Szkół im. Jana Pawła 2 w Ulanie-MajoracieUlan-Majorat
692.Zespół Szkół TechnicznychKcynia
693.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego we WłodawieWłodawa
694.Gimnazjum im. Władysława JagiełłyUjście
695.Gimnazjum im. Armii Krajowej w Raszkowie z siedzibą w PogrzebowieRaszków
696.Gimnazjum im. Noblistów Polskich w OrnontowicachOrnontowice
697.Gimnazjum i. Karola Wojtyły w KępicachKępice
698.Gimnazjum im. księdza Jana TwardowskiegoChwiram
699.gimnazjum i. ojca ludwika wrodarczykaRadzionków
700.Gimnazjum nr. 3Niebieszczany
701.Publiczna Szkoła Podstawowa im.Armii Krajowej w MalicachWerbkowice
702.gimnazjum im. jana pawła 2 w zręcinieZręcin
703.ZSP w RymaniuRymań
704.Gimnazjum w OkonkuOkonek
705.Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Konopki w SzczecynieGościeradów
706.PSP w Strzyżewicach - RechcieRechta
707.Gimnazjum nr 3 im. Armii KrajowejCzęstochowa
708.Gimnazjum w Sieniawie im. bł. Augusta CzartoryskiegoSieniawa
709.Publiczne Przedszkole nr 2Ropczyce
710.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława StaszicaKłanino
711.Szkoła Podstawowa nr 3Pabianice
712.Gimnazjum nr 2Szczecinek
713.Miejskie Przedszkole nr 13 im."Bajkowe Przedszkole" w ZgierzuZgierz
714.Przedszkole Nr 6 "Pszczółka Maja"Września
715.szkola podstawowaNieżywięć
716.Zespół Szkół nr 1 w KolbuszowejKolbuszowa
717.Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana BażyńskiegoOstróda
718.Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w KonarzewieKonarzewo
719.Zespół Szkół Technicznych i OgólnokształcącychSkoczów
720.Szkoła PodstawowaMucharz
721.Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców WielkopolskichRogoźno
722.zespół szkół ogólnokształcacych nr 6chełm
723.Gimnazjum Miejskie nr 2 im. Jana Pawła II w Mińsku MazowieckimMińsk Mazowiecki
724.Liceum Ogólnokształcące w Urlach im. Bitwy Warszawskiej 1920 rokuUrle
725.Szkoła Podstawowa w PoświętnemPoświętne
726.Szkoła Podstawowa w JasieniuJasień
727.Gimnazjum nr 96Warszawa
728.Miejskie Przedszkole nr3Ustka
729.Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w StrzelcachChodziez
730.Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego przy Zespole Szkół nr 1Nowy Dwór Mazowiecki
731.Szkoła Podstawowa im. ks. J. Popiełuszki w RodnowieBartoszyce
732.Zespół Szkół im. Jana Pawła IIŁętownia
733.I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Tadeusza KościuszkiTurek
734.Szkoła PodstawowaTrzcianka
735.Zespół Szkół im. ks.Prałata S. Sudoła w DzikowcuDzikowiec
736.Przedszkole nr 5 z Oddziałami ŻłobkowymiHajnówka
737.Szkoła Podstawowa nr 50Wrocław
738.Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii KannWarszawa
739.XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - CurieŁódź
740.Sportowa Szkoła Podstawowa nr 29Poznań
741.Publiczne Gimnazjum nr 14 im. Roberta SchumanaŁódź
742.Szkoła Podstawowa nr 14Głogów
743.Publiczne GimnazjumOsięciny
744.Szkoła Podstawowa im. M. KonopnickiejŁódź 35
745.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 im. J. KorczakaElbląg
746.Zespól szkoł nr 119Warszawa
747.Zespół Szkół Nr 1Janowiec
748.Zespół Szkół w LutowiskachLutowiska
749.Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 5 im, Misia UszatkaLegionowo
750.Niepubliczny Zespół Szkolno - Przedszkolny w RomanachSzczytno
751.Przedszkole nr 87Warszawa
752.Zespół Szkół SportowychRewal
753.Publiczny Zespół Szkół IntegracyjnychŚwiebodzice
754.Zespół Szkół Integracyjnych im.Powstańców WielkopolskichInowrocław
755.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10SOSNOWIEC
756.Zespół Szkół w Sochaczewie (Szkoła Podstawowa nr 7 i Gimnazjum nr 3)Sochaczew
757.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318Warszawa
758.Szkoła Podstawowa nr 2Orzesze
759.Przedszkole Niepubliczne Chatka PuchatkaOsielsko
760.Przedszkole Nr 264 "Pluszowego Misia"Warszawa
761.Szkoła Podstawowa nr 27Kraków
762.Niepubliczne Przedszkole PrzeszkolandiaŚroda Wlkp.
763.Internat Zespołu Szkół Nr 6 im.M.RatajaEłk
764.Szkoła Podstawowa nr 79Gdańsk
765.Przedszkole nr 158 "Świat Krasnali"Poznań
766.Szkoła Podstawowa im. Lotników AlianckichIłowa
767.Gimnazjum Publiczne w DywitachDywity
768.MIEDZYNARODOWE PRYWATNE LICEUM OGOLNOKSZTALCACEWarszawa
769.PUBLICZNE GIMNAZJUM IM. WŁ.ST. REYMONTAWYŚMIERZYCE
770.Gimnazjum nr 2Pińczów
771.Gimnazjum nr 8 im. Stanisława Ligonia. w Rudzie ŚląskiejRuda Śląska - Halęba
772.PSP Wola MorawickaWola Morawicka
773.Przedszkole SamorządoweSzczebrzeszyn
774.Publiczne Gimnazjum im. Andrzeja Ruszkowskiego w ZłoczewieZłoczew
775.Gimnazjum nr 16 im. Ofiar KatyniaŁódź
776.Publiczne Gimnazjum im. ks. Błażeja NowosadaSzyszków
777.Gimnazjum nr 2 im. Armii KrajowejPabianice
778.Zespół Szkolno-PrzedszkolnyParzymiechy
779.Zespół Szkół nr 7Katowice
780.Zespół Szkół SpołecznychChełm
781.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 Im Św Józefa Patrona RzemieślnikówChojnice
782.Przedszkole SkrzatWarszawa
783.Zespół Szkół w Niedźwiadzie DolnejNiedźwiada
784.SZKOŁA PODSTAWOWAMYŚLACHOWICE
785.Szkoła Podstawowa nr 1Olsztyn
786.Zespół Oświatowy Szkoła PodstawowaMordy
787.Zespół Szkół nr 53Warszawa
788.Niepubliczne przedszkole Mały TwórcaWrocław
789.Szkoła Podstawowa TAKSzczecin
790.Przedszkole Niepubliczne „Kangurek”Toruń
791.Niepubliczne Przedszkole Akademia Pana KleksaWrocław
792.Zespół Szkół nr 3Suwałki
793.MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII Nr 1 "SOS"Warszawa
794.Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne JodełkaTczew
795.Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałem Żłobkowym Nr 3 PromyczekSzczytno
796.Miejskie Przedszkole Nr 2 FantazjaSzczytno
797.Zespół Szkół TechnicznychTarnów
798.Publiczne Gimnazjum im. A.A.KochańskiegoDobrzyń nad Wisłą
799.Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Hornżyrardów
800.I Liceum Społeczne Fundacji LogosŚwinoujście
801.Centrum Kształcenia PlejadaZielona Góra
802.Publiczne GimnazjumLipiny Dolne
803.Publiczne Samorządowe GimnazjumPyzdry
804.Zespół Szkoła Podstawowa-PrzedszkoleWąsowo
805.Publiczna Szkoła PodstawowaKrasna
806.Zespół Szkół Gastronomiczno - HotelarskichToruń
807.GIMNAZJUM NR 4JELENIA GÓRA
808.Szkoła PodstawowaTarnobrzeg
809.Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Polskich AlpinistówKonin
810.Zespół Gimnazjów im.M.J PiłsudskiegoCzęstochowa
811.Zespół Szkół im. bł. ks. Jana Balickiego w UjeznejPrzeworsk
812.Zespół Szkół Specjalnych w TarnobrzeguTarnobrzeg
813.SZKOŁA PODSTAWOWA im.KOMPANII WILKOWSKIEJ POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WILKOWIE POLSKIMWIELICHOWO
814.Szkoła Podstawowa w DolistowieJaświły
815.Publiczna Szkoła PodstawowaLubichowo
816.Zespół Szkół w BilczyBilcza
817.Zespół Szkół im. T. Kościuszki w NiedźwiedziuSłomniki
818.Publiczna Szkoła Podstawowa W Tarczynie im. Juliana StępkowskiegoTarczyn
819.Szkoła Podstawowa w MokrzyskachBrzesko
820.Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Jagiełły w ZwoleniuZwoleń
821.Gimnazjum w ŁobudzicachŁobudzice
822.Gimnazjum nr 150Warszawa
823.ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNYZABŁUDÓW
824.Zespołu Szkół w ZakrzówkuZakrzówek
825.Szkoła Podstawowa nr 4 im.Mikołaja KopernikaTarnobrzeg
826.Zespół Szkół OgólnokształcącychZaklików
827.ZESPÓŁ SZKOLNO-GIMNAZJALNY w SŁOWIKUZgierz
828.Gimnazjum im. Cypriana Kamila Norwida w GarwolinieGarwolin
829.Zespół Szkół Zawodowych im. Jana LiszewskiegoBraniewo
830.Szkoła Podstawowa nr 107 im. Piotra WłostowicaWrocław
831.Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrzyszkowice
832.Publiczne GimnazjumTrzebiatów
833.Szkoła PodstawowaChojnice
834.Specjalny Ośrodek Szkołno - WychowawczyBiałystok
835.Samorządowe Gimnazjum w KożuchowieKożuchów
836.Zespół Szkół EkonomicznychNysa
837.Szkoła Podstawowa im. Mieczysława WieczorkaPodegrodzie
838.Szkoła Podstawowa w GlisnemMszana Dolna
839.Powiatowy Zespół Nr 3 Szkół Technicznych i OgólnokształcącychOświęcim
840.Szkola Podstawowa im. M. KonopnickiejPławnica
841.Gimnazjum im. Jana Pawła II w DobczycachDobczyce
842.Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Janczaka w Charłupi MałejSieradz
843.Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30Warszawa
844.Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum im. Ludwika GórskiegoCeranów
845.Zespół Szkół w PrątnicyLubawa
846.Zespół Szkół w Mąchocicach KapitulnychMasłów
847.Zespół Szkół im. ks. Jana SiuzdakaWołkowyja
848.Zespół Szkół w GórznieGórzno
849.Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w WojcieszkowieWojcieszków
850.Zespół Szkół w Krzesku - Królowa NiwaKrzesk - Królowa Niwa
851.Gimnazjum i Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w GołąbkachŁuków
852.Zespół Szkół w ZbicznieZbiczno
853.Szkoła Podstawowa im. Edwarda KleszczyńskiegoRadziemice
854.Zespół Szkolno-Przedszkolny w JabłonnieJabłonna
855.Zespół Przedszkolno-Szkolno-Gimnazjalny w RuchociachRuchocice
856.Zespół Szkół im. Juliusza Poniatowskiego w TurkowicachTurkowice
857.Zespół Szkolno-Przedszkolny w BrzeźnicyBrzeźnica
858.Szkoła w PłoskiemZamość
859.Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Ziemi KujawskiejDąbrowa Biskupia
860.Zespół Szkół im. Jana Pawła II w ZimnowodzieBorek Wielkopolski
861.Zespół Szkół w SitańcuZamość
862.Społeczne Gimnazjum w TargowiskachTargowiska
863.Zespół Szkół w BukowskoBukowsko
864.Zespół Szkół w StubnieStubno
865.Zespół Szkół - Gimnazjum w Suchowoli im. Seweryna CzetwertyńskiegoWohyń
866.Zespół Szkół im. Jana Pawła II w ŁochowieŁochowo
867.Zespół Szkół w Hucie JózefówSzastarka
868.Zespół Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum w SzynwałdzieSzynwałd
869.Zespół Szkoły Podstawowej i GimnazjumDąbrowa Tarnowska
870.Zespół Szkół w Trzcinicy im. prof. Teodora MarchlewskiegoPrzysieki
871.Zespół Szkół w ZarzeczuNisko
872.Zespół Szkół w Jankowie PierwszymBlizanów
873.Zespół Szkół w Orłowie DrewnianymOrłów Drewniany
874.Zespół Szkół im. Biblioteki Polskiej w ParyżuŚwiątniki Górne
875.Zespół Szkolno-Przedszkolny w RożnowicachRożnowice
876.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1Krasnystaw
877.Zespół Szkół w Cedrach WielkichCedry Wielkie
878.Publiczne Gimnazjum nr 5Bełchatów
879.Zespół Szkoły Podstawowej i Publicznego GimnazjumPomieczyno
880.Zespół Szkół im. Św. Brata AlbertaPrzeworsk
881.Zespół Placówek Oświatowych w LipnikuWiśniowa
882.Zespół Szkół im. Tadeusza KościuszkiAdamów
883.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w BuczkuBuczek
884.Zespół Szkół w BlizanowieBlizanów
885.Zespół Szkół w PalikówceStrażów
886.Zespół Szkół im Jana Pawła II w ŁowiskuKamień
887.Społeczna Szkoła Podstawowa nr 8 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w KrakowieKraków
888.Gimnazjum im. Jana Pawła II w KrzymowieKrzymów
889.Zespół Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Ignacego Mielżynskiego64-214
890.Gimnazjum im. Jana Korczaka w PopowieŁowicz
891.Zespół Szkół w BilczyMorawica
892.Zespół Szkół nr 5 w DylągowejDylągowa
893.Zespół SzkółPrzedecz
894.Zespół Szkół Społecznych nr 2 im. Małego KsięciaTarnobrzeg
895.Zespół Szkół im. Piastów ŚląskichŁaziska Górne
896.Publiczne Gimnazjum im. Ziemii KujawskiejOsięciny
897.Publiczne Gimnazjum im. Ziemii ChełmińskiejChełmno
898.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 4Kalna
899.Zespół Szkół im. Jana Ignacego Paderewskiego w ZbarchlinieWaganiec
900.szkoła Podstawowa nr 1Wołczyn
901.Zespół Szkół w MłynarachMłynary
902.Zespół Szkół w RuścuRusiec
903.Zespół Szkół w Kalnikowie im. dr Bolesława OrzechowiczaKalników
904.Zespół Szkól Mistrzostwa Sportowego nr 2Poznań
905.Zespół Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego i Gimnazjum Nr 3Rybarzowice
906.Zespół Kształcenia i Wychowania w RudnieRudno
907.Szkoły Prywatne PORKOMGniezno
908.Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie DużymDobrzyniewo Duże
909.Publiczne Gimnazjum Nr 19Łódź
910.Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 4Gdańsk
911.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w DziałoszynieBogatynia
912.Szkoła Podstawowa w SorkwitachSorkwity
913.Zespół Szkół w KościelcuKościelec
914.Zespół Szkół w Sokółkach Sokółki
915.Zespół Placówek OświatowychStrawczyn
916.Zespół Szkolno-GimnazjalnyŁącko
917.Zespół Szkół w Borowym MłynieBorowy Młyn
918.Zespół SP nr 2, Przedszkola i Gimnazjum im. Stanisława Staszica w ZagnańskuZagnańsk
919.Zespó Szkół w KlęczanachZagórzany
920.Gimnazjum im. Jana ZamoyskiegoStary Zamość
921.Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Na Bursztynowym SzlakuLewin Kłodzki
922.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bańskiej WyżnejSzaflary
923.Szkola Podstawowa nr 1Łódź
924.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pogórskiej Woli im. Heleny MarusarzównyPogórska Wola
925.Szkoła PodstawowaNiedrzwica Duża
926.Szkoła PodstawowaKramsk
927.Szkoła PodstawowaCiecierzyn
928.Zespół Placówek Oświatowych w KijachKije
929.Zespół Szkolno - Przedszkolny w KołaczkowieKołaczkowo
930.Szkoła Podstawowa Nr 1 w ĆmielowieĆmielów
931.Zespół Szkół w KlęczanachZagórzany
932.Gimnazjum Nr 4Gdynia
933.Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 7Radomsko
934.Gimnazjum Nr 2 im. mjra H. SucharskiegoTczew
935.Zespół Szkoł w PółcznieStudzienice
936.Szkoła Podstawowa i PrzedszkolePińczów
937.Zespół Placówek Oświatowych im. Józefa Bema w Woli FilipowskiejKrzeszowice
938.VII Prywatne Gimnazjum nr 8 i VII Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w KrakowieKraków
939.Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci NiesłyszącychPoznań
940.Gimnazjum Nr 1Koło
941.Publiczne Gimnazjum w MchawieBaligród
942.Zespół Przedszkolno-Szkolno-Gimnazjalny w RostarzewieRostarzewo
943.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczySzklary Górne
944.Zespół Szkolno-Gimnazjalny w BartnikachRadziwiłłów Mazowiecki
945.Gimnazjum dla DorosłychMława
946.Zespół Szkolno Gimnazjalny w SzczawinieSmardzew
947.Stowarzyszenie EdukacyjneGorzów Wielkopolski
948.Zespół Szkolno-Przedszkolny w ModlnicyModlnica
949.Gimnazjum Nr 14Lublin
950.Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 i Gimnazjum Społeczne Nr 1Wejherowo
951.Zaspół Szkół w Nowej Górze32-065
952.Publiczne Gimnazjum w Kazimierzu BiskupimKaziemierz Biskupi
953.Zespół Szkolno - Przedszkolny w BachowicachSpytkowice
954.Zespół Szkolno - PrzedszkolnyGoniądz
955.GimnazjumJarosław
956.Zespół Szkolno - Gimnazjalny w PławniePławno
957.Gimnazjum im. Jana Pawła II w GorzycachGorzyce
958.Zespół Szkolno-Przedszkolny w JasionówceJasionówka
959.Zespół Kształcenia i Wychowania w StężycyStężyca
960.Zespół Placówek Oświatowychczernichów
961.Samorządowy Zespół Szkół w Bobrku im. kard. Adama Stefana SapiehyBobrek
962.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 w Warszawie im. Jana Marcina SzanceraWarszawa
963.Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939 rokuTrzemżal
964.Specjalny Ośrodek Szkolno - WychowawczyToruń
965.Gimnazjum im. Jana Pawła IIGoszczanów
966.Zespół Placówek OświatowychJurków
967.Zespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Partyzantów Ziemi WłoszczowskiejWłoszczowa
968.Zespół Szkół w KurzętnikuKurzętnik
969.Publiczne Gimnazjum nr 5 im. Mikołaja RejaKluczbork
970.Szkoła Podstawowa im. Stanisława GrafikaLipniak
971.Gimnazjum Samorządowe Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w IławieIława
972.Zespół Placówek OświatowychKasina Wielka
973.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza KorczakaKonin
974.Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w KielnieKielno
975.ZPO Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II i GimnazjumCzernichów
976.Zespół Placówek Oświatowych w OlesznieKrasocin
977.Zespół Szkół KatolickichChojnice
978.GimnazjumWola Raniżowska
979.Zespół Placówek Oświatowych w MiłkachMiłki
980.Szkoła Podstawowa im. Wiosny LudówKsiąż Wielkopolski
981.Publiczne Gimnazjum nr 7 im. ks. Stanisława KonarskiegoBiałystok
982.Zespół Oświatowy w Starych KobiałkachStoczek Łukowski
983.Zespół Placówek Oświatowych w WęchadłowieMichałów
984.Publiczne Gimnazjum SamorządoweKaziemierza Wielka
985.Gimnazjum w Wólce PełkińskiejWólka Pełkińska
986.Zespół Kształcenia Specjalnego Nr 1Gorzów Wielkopolski
987.Szczecin International SchoolSzczecin
988.Publiczne Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Prawdzic ZłotnickiegoZduńska Wola
989.Gimnazjum nr 2 Przymierza RodzinWarszawa
990.Gimnazjum im. Pawła NowakowskiegoStare Dłutowo
991.Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 25 im. Daniela Gabriela FahrenheitaGdańsk
992.Szkoła PodstawowaStrzelce Wielkie
993.Zespół Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych, Edukacyjnych i DiagnostycznychOlsztyn
994.Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła IIKlimontów
995.Samorządowe Centrum Edukacji Szkolnej w TyliczuTylicz
996.Zespól Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 6Kraków
997.Specjalny Osrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Nieslyszacych w OlsztynieOlsztyn
998.Zespół Oświatowy w Bielanach JarosławachBielany
999.Zespół Nr 3 Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Stanisława KonarskiegoKrasnystaw
1000.Gimnazjum Nr 10Lublin
1001.Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 29 w Specjalistycznym Zespole Opieki Zdrowotnej nad Matką i DzieckiemGdańsk
1002.Publiczny Zespół Szkół i Przedszkoli SamorządowychSochocin
1003.Zespół Szkół im ks. Wawrzyńca BochenkaCzeszów
1004.Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół Nr 2Godziesze Wielkie
1005.Zespół Kształcenia i WychowaniaPinczyn
1006.Zespół Kształcenia i WychowaniaStężyca
1007.ZESPÓŁ GIMNAZJÓW IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W CZĘSTOCHOWIECzęstochowa
1008.Przedszkole Niepubliczne "Złote Krople"Bielany Wrocławskie
1009.Gimnazjum im. Stanisława StaszicaSuchedniów
1010.Zespołu Szkół Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum im. Ks. Stanisława PękalySzalowa
1011.Publiczne Gimnazjum nr 7Tarnów
1012.Zespół SzkółNowy Żmigród
1013.Zespól Szkół w SufczynieSufczyn
1014.Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-WychowawczaSławno
1015.Publiczne Gimnazjum Nr 1Głuchołazy
1016.Samorządowy Zespół Szkół w Gorzowie im. Marii KonopnickiejChełmek
1017.Zespołu Szkół Samorządowych w Średniej WsiŚrednia Wieś
1018.Społeczne Gimnazjum w ChmielnikuChmielnik
1019.Społeczne Gimnazjum im. Lady Sue RyderWola Batorska
1020.Zespół Szkół w MorzeszczynieMorzeszczyn
1021.Zespół Szkół Publicznych w ŁasinieŁasin
1022.Samorządowe Gimnazjum przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w DomaszkowieDomaszków
1023.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w NiemieńskuDrawno
1024.Szkoły Prywatne Leonarda PiwoniSzczecin
1025.Katolickie Gimnazjum w Giżycku im św. BrunonaGiżycko
1026.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyŁask
1027.Publiczne Gimnazjum im. Jana Kochanowskiegow ŁącznikuŁącznik
1028.Zespół Szkół w UjeździeUjazd
1029.Zespół Szkół nr 9 w ToruniuToruń
1030.Publiczne Gimnazjum nr 15 im.Wiesława KazaneckiegoBiałystok
1031.Szkoła Podstawowa i Publiczne GimnazjumFajsławice
1032.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczySulechów
1033.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 1Nowy Targ
1034.Publiczne Gimnzajum nr 9 w BiałymstokuBiałystok
1035.Publiczne GimnazjumSilnowo
1036.Szkoła Podstawowa w Nowym KurowieNowe Kurowo
1037.Gimnazjum nr 2Jaworzno
1038.Centrum Kształcenia UstawicznegoPłock
1039.Centrum Kształcenia UstawicznegoWrocław
1040.Społeczne Liceum Ogólnokształcące i Społeczne Gimnazjum nr 8 Społecznego Towarzystwa OświatowegoBiałystok
1041.Samorządowy Zespół Placówek OświatowychChodecz
1042.Publiczne GimnazjumDuszniki-Zdrój
1043.Publiczne Gimnazjum w IwkowejIwkowa
1044.Publiczne Gimnazjum nr 8Radom
1045.Gimnazjum nr 7Sosnowiec
1046.Szkoła Podstawowa nr 1 w LubaniLubania
1047.Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów w TrzebiniTrzebinia
1048.Społeczne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Marion Dönhoff w MikołajkachMikołajki
1049.Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w NiepoględziuDębnica Kaszubska
1050.Gimnazjum im. Majora Jana Piwnika PonuregoBodzentyn
1051.Zespół Szkół im. Orła BiałegoKoryta
1052.Społeczne Liceum Ogólnokształcące w ŻarachŻary
1053.Społeczna Szkoła Podstawowa im. Chrystiana AigneraPuławy
1054.Publiczne Gimnazjum nr 6 im. księdza Stanisława Brzóski w SiedlcachSiedlce
1055.Publiczne Gimnazjum w LubochniLubochnia
1056.Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiTczew
1057.Społeczne Gimnazjum w TargowiskachMiejsce Piastowe
1058.Publiczne GimnazjumBrzyska
1059.Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w BełchatowieBełchatów
1060.Gimnazjum nr 43 im. PTPNPoznań
1061.Szkoła PodstawowaWarmiak
1062.Spłeczna Szkoła Podstawowa Nr 13Warszawa
1063.Publiczne Gimnazjum Nr 40 im. Wandy RutkiewiczŁódź
1064.Zespół Szkół w TarnówceTarnówka
1065.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 5Wrocław
1066.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyGubin
1067.Publiczne Gimnazjum w Nowej BrzeźnicyNowa Brzeźnica
1068.Gimnazjum Nr 1 przy Ośrodku Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców PracyMrągowo
1069.Publiczne Gimnazjum im. Jana KochanowskiegoPpole
1070.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w DziałoszynieDziałoszyn
1071.Publiczne Gimnazjum w Kowalewie-OpactwieSłupca
1072.Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci NiesłyszącychKraków
1073.Samorządowe Gimnazjum w ZąbrowieIława
1074.Publiczne Gimnazjum w RadzanowieRadzanowo
1075.Szkoła Podstawowa w RadzanowieRadzanowo
1076.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 84Poznań
1077.Publiczne Gimnazjum nr 7 im. Mikołaja KopernikaŁódź
1078.Publiczne Gimnazjum im. Bohaterów Narodowych w JerzmanowejJerzmanowa
1079.Szkoła Podstawowa nr12Studzionka
1080.Publiczne Gimnazjum w GołdapiiGołdap
1081.Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła IIBisztynek
1082.Samorządowe Centrum Edukacji SzkolnejKrynica-Zdrój
1083.Zespół w RoskuWieleń
1084.Publiczne Gimnazjum im. Komisji Edukacji NarodowejBolesław
1085.Gimnazjum przy Młodzieżowym Ośrodku SocjoterapiiZawór
1086.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyTanowo
1087.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyUstrzyki Dolne
1088.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23Wałbrzych
1089.Gimnazjum w GrzegorzewieGrzegorzew
1090.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyPuck
1091.Zespół Szkół im. Jana Pawła IIPaterek
1092.Zespół Szkolno-PrzedszkolnyBierzwik
1093.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Jana BrzechwyJustynów
1094.Gimnazjum PubliczneDolice
1095.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyRacibórz
1096.Gimnazjum im. Agatona i Stefana GillerówOpatówek
1097.Gimnazjum im. Noblistów Polskich w PolanowiePolanów
1098.Gimnazjum Nr 2Toruń
1099.Publiczne GimnazjumJanowiec Wielkopolski
1100.Publiczne Gimnazjum w TarnowieTarnogród
1101.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyRadomsko
1102.Szkoła Podstawowa Nr 35Gdynia
1103.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyKońskie
1104.Samorządowe Gimnazjum im. Jana Pawła IIKożuchów
1105.Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 6Elbląg
1106.Szkoła Podstawowa Nr 5 w Szczecinie im. Henryka SienkiewiczaSzczecin
1107.Gimnazjum im. Księdza Jana TwardowskiegoGrzmiąca
1108.Samorządowa Szkoła PodstawowaBędzymin
1109.Publiczne Gimnazjum w Kobielach WielkichKobiele Wielkie
1110.Publiczne Gimnazjum w KalinowejKalinowa
1111.Gimnazjum w MroczeniuMroczeń
1112.Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 115Warszawa
1113.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyUśnice
1114.Gimnazjum im. Juliusza SłowackiegoMiłosław
1115.Publiczne Gimnazjum Nr 1Lubaczów
1116.Zespół Gimnazjalno Szkolno Przedszkolny im. Janusza KorczakaPawłowiczki
1117.Publiczne GimnazjumOsjaków
1118.Ewangelickie Centrum Diakonii i EdukacjiWrocław
1119.Gimnazjum nr 12 im. Karola WojtyłyWłocławek
1120.Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Klaudyny PotockiejPułtusk
1121.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława StaszicaWałbrzych
1122.Gimnazjum im. Polskich OlimpijczykówLewin Brzeski
1123.Publiczne GimnazjumParysów
1124.Zespół SzkółMedynia Głogowska
1125.Publiczne GimnazjumSiemnówek
1126.Publiczne Gimnazjum im. Kazimierza WielkiegoSkibin
1127.Gimnazjum im. Noblistów PolskichPolanów
1128.Publiczne Gimnazjum nr 2Lubaczów
1129.Gimnazjum Nr 3 im. bł. ks. Jerzego PopiełuszkiZakopane
1130.Gimnazjum w Bydlinie im. Legionistów Józefa PiłsudskiegoKlucze
1131.GimnazjumSochaczew
1132.Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy nad BzurąWyszogród
1133.Publiczne GimnazjumStrzelce
1134.Publiczne GimnazjumOrońsko
1135.Publiczne GimnazjumStary Lubotyń
1136.Publiczne GimnazjumJednorożec
1137.Gimnazjum Publiczne w IńskuIńsko
1138.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana StępkowskiegoTarczyn
1139.Gimnazjum w MiedznieMiedzna
1140.Gminne GimnazjumAndrzejewo
1141.Gimnazjum im. Profesora StefanaCzarna Górna
1142.Gimnazjum w KalinowieKalinowo
1143.Miejskie Gimnazjum nr2 im. Łukasza GórnickiegoOświęcim
1144.Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 2 KĄTWarszawa
1145.Gimnazjum im. mjr Henryka SucharskiegoDominowo
1146.Gimnazjum w MikorzynieKępno
1147.Publiczne Gimnazjum im. Armii KrajowejWałbrzych
1148.Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy SybiruLubawka
1149.Gimnazjum im. Żołnierzy SybiruLubawka
1150.Gimnazjum nr 4 im. Zjednoczonej EuropyŻary
1151.Gimnazjum Nr 2 im. św. Królowej JadwigiOlkusz
1152.Gimnazjum im. Biskupa Michała KozalaBiałośliwie
1153.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła IICieszków
1154.Przedszkole w MrowinieRokietnica
1155.Gimnazjum im. Jerzego Andrzeja HelwingaWęgorzewo
1156.Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w BestwinieBestwina
1157.Gimnazjum im. Straży GranicznejBezledy
1158.Publiczne Gimnazjum im K. KiślowskiegoMieroszów
1159.Publiczne Gimnazjum nr 2Pawłowice
1160.Publiczne Gimnazjum nr 1Chotyłów
1161.Publiczne GimnazjumPoniec
1162.Publiczne Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi32-500
1163.GimnazjumSitno
1164.Publiczne Gimnazjum nr 2Chrzanów
1165.Publiczne GimnazjumKryg
1166.Publiczne Gimnazjum nr 1Kozienice
1167.Publiczne Gimnazjum nr 1Brzesko
1168.Publiczne Gimnazjum im. św. KingiWojnicz
1169.Gimnazjum im. Jana Pawła IINowy Żmigród
1170.Zespół Szkół Nr 8Nowa Słupia
1171.Niepubliczne Gimnazjum nr 12WARSZAWA
1172.Publiczne GimnazjumWrocław
1173.Publiczne Gimnazjum nr 1Pomorsko
1174.Gimnazjum im. Jana MatejkiZabierzów
1175.Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów PolskichPrzasnysz
1176.Katolickie Liceum Przymierza Rodzin w GarwolinieGarwolin
1177.Gimnazjum w Wilkowie-OsiedluZłotoryja
1178.Gimnazjum w StankowieMarkusy
1179.Gimnazjum im. A. SłubickiegoIzbica Kujawska
1180.Gimnazjum im. Noblistów PolskichMieleszyn
1181.Gimnazjum im. Gen. Kazimierza SosnkowskiegoOpalenica
1182.Zespół Szkół w JarocinieJarocin
1183.Publiczne Gimnazjum w Wiżajnach im. Korpusu Ochrony PograniczaWiżajny
1184.Publiczna Szkoła Podstawowa, Publiczne GimnazjumOcieka
1185.Przedszkole Miejskie nr 125Łódź
1186.Polsko-Amerykańskie Szkoły Prywatne Sp. z o. o.Szczecin
1187.Zespół Szkół Gminy Izbicko Publiczne Gimnazjum im. Św. Jacka Odrowąża w IzbickuIzbicko
1188.Publiczne Gimnazjum im. hm. Michała Stefana LisowskiegoCzemierniki
1189.GimnazjumStrzebielino
1190.Gminne Publiczne GimnazjumSromowce Niżne
1191.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła IIBiała Piska
1192.Publiczne Gimnazjum w KonopnicyKonopnica
1193.Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 13 dla Niewidomych i SłabowidzącychWrocław
1194.Miejskie Gimnazjum nr 1Dębica
1195.Miejski Zespół Szkół Nr 2Gorlice
1196.GimnazjumWarszawa
1197.GimnazjumWilczyce
1198.Gimnazjum w LiczuLicze
1199.Publiczne GimnazjumWola Ociecka
1200.Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w KrempachachKrempachy
1201.Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w WielgomłynachWielgomłyny
1202.Publiczne GimnazjumGomunice
1203.Publiczne Gimnazjum im. Olimpijczyków PolskichStawiguda
1204.Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Osadników WojskowychŚwidwin
1205.Gimnazjum im. Armii Krajowej w ŻórawinieŻórawina
1206.Gimnazjum w KobylinieKobylin
1207.Publiczne Gimnazjum im. Franciszka KrempyPadew Narodowa
1208.Gdyńska Szkoła Społeczna, Szkoła Podstawowa i GimnazjumGdynia
1209.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła IIPiechowice
1210.Publiczne Gimnazjum w WinnicyWinnica
1211.Gimnazjum i Liceum Policyjne Centrum SzkoleniowegoKonin
1212.GimnazjumPołajewo
1213.Gimnazjum im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w MilejewieMilejewo
1214.Publiczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów w DrążnejSłupca
1215.Publiczne GimnazjumZabór
1216.Zespół SzkółKrempna
1217.Zespół Szkół PublicznychBidziny
1218.Publiczne GimnazjumZakrzewo
1219.Gimnazjum imienia Jana KochanowskiegoGrabów
1220.Gimnazjum im. Stefana GołębiowskiegoBieżuń
1221.Miejski Zespół SzkółCzeladź
1222.Publiczne Gimnazjum w LipinkachLipinki
1223.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła IIKorytnica
1224.Publiczne Gimnazjum im. Aleksandra KamińskiegoKosów Lacki
1225.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła IIKowala
1226.Gimnazjum im. Józefa PiłsudckiegoJastków
1227.Gimnazjum im. Jana Pawła IIRaków
1228.Gimnazjum w KsawerowieKsawerów
1229.Gimnazjum im. dr Józefa MatuszewskiegoPolanica Zdrój
1230.Gimnazjum w MalczycachMalczyce
1231.Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa TysiącleciaSmęgorzów
1232.Zespół Szkół w BuczuPrzemęt
1233.Zespół Placówek OświatowychWąsewo
1234.Publiczne Gimnazjum im. Jędrzeja CierniakaZaborów
1235.Gimnazjum im Feliksa KikulskiegoMichale
1236.Gimnazjum im. Polskich NoblistówKrzyż Wielkopolski
1237.Zespół SzkółRadzyń Chełmiński
1238.Gimnazjum im. Czesława MiłoszaŁęczyca
1239.Gimnazjum im. Cypriana NorwidaKonstantynów
1240.Zespół Szkół Publicznych im. Korpusu Ochrony PograniczaBolesławiec
1241.Gimnazjum im. kard. A.S. SapiehyKrasiczyn
1242.Miejski Zespół Szkół Nr 3 im. św. Jana KantegoGorlice
1243.Gimnazjum PubliczneMniszków
1244.GimnazjumChwaliszewo
1245.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła IIZarzecze
1246.Zespół Szkół OświatowychChodzież
1247.Gimnazjum im. Armii KrajowejPiasek
1248.Gimnazjum Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła IIPrzytoczna
1249.Powiatowy Zespół nr 11 Szkół OgólnokształcącychKęty
1250.Miejski Zespół SzkółStrzyżów
1251.Gimnazjum im. A. ChodyńskiegoCeków-Kolonia
1252.Gimnazjum im. St. Staszica w PankachPanki
1253.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła IIZaręby Kościelne
1254.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w BroninieBusko-Zdrój
1255.Publiczne Gimnazjum im. Stefanii Łąckiej w Woli ŻelichowskiejWola Żelichowska
1256.Ośrodek Szkolno-WychowawczyOlbięcin
1257.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3Bydgoszcz
1258.GimnazjumLelów
1259.Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła IINur
1260.Katolicka Szkoła Podstawowa im.Świętej RodzinyOlsztyn
1261.Publiczne GimnazjumCiepielów
1262.Zespół Placówek OświatowychTrzciana
1263.Gimnazjum im.Mieścisko
1264.Gimnazjum im. Ks. J. TwardowskiegoBożepole Wielkie
1265.Publiczne GimnazjumStrzelce Krajeńskie
1266.Gimnazjum w Lisiej GórzeLisia Góra
1267.GimnazjumDwikozy
1268.Publiczne GimnazjumNiedźwiada
1269.Zespół Szkolno- PrzedszkolnyKamionna
1270.Publiczne GimnazjumKiwity
1271.Publiczne GimnazjumSzewna
1272.Centrum Edukacji przy Środowiskowym Domu SamopomocyOlecko
1273.Publiczne GimnazjumIwaniska
1274.Szkoła Podstawowa im. J. KusocińskiegoJanikowo
1275.Gimnazjum Nr 44Kraków
1276.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. J. KorczakaAleksandrów Łódzki
1277.Zespół SzkółPrzeginia
1278.Zespół Szkół Ogólnokształcących im. W. Jagiełły w Urzędowie, Szkoła Filialna w BęczynieUrzędowo
1279.Młodzieżowy Ośrodek w NysieNysa
1280.Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 3 STOWarszawa
1281.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w MiędzychodzieMiędzychód
1282.Zespół Placówek Edukacyjno Wychowawczych w ŁęczycyŁęczyca
1283.Gimnazjum Samorządowe Nr 1Iława
1284.Gimnazjum im. J. Dałkowskiego w StrzelnieStrzelno
1285.Gimnazjum Nr 1 Gminy Wągrowiec im. M. Konopnickiej w WągrowcuWągrowiec
1286.Gimnazjum Nr 1Gniezno
1287.Zespół Szkół w SkawieSkawa
1288.Gimnazjum im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii KrajowejŚwieszyno
1289.Centrum Kształcenia Ustawicznego, Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w GiżyckuGiżycko
1290.Zespół Szkół w Jabłonce KościelnejWysokie Mazowieckie
1291.Gimnazjum im. Jana Pawła II w OsiekuOsiek
1292.Publiczne Gimnazjum im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoKamień Krajeński
1293.Zespół Szkół w JaświłachJaświły
1294.Publiczne Gimnazjum im. Marii KonopnickiejZwoleń
1295.Szkoła Podstawowa im. W. Broniewskiego we WładysławowieWładysławów
1296.Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w TłuszczuTłuszcz
1297.Gimnazjum im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie
1298.Publiczne Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w CelestynowieCelestynów
1299.Zespół SzkółKuryłówka
1300.Gimnazjum Publiczne im. Agaty MrózŚrednie Duże
1301.Gimnazjum w WiślicyWiślica
1302.Szkoła Podstawowa im. K. S. WyszyńskiegoKrasnobród
1303.Zespół SzkółNowa Słupia
1304.Szkoła Podstawowa im. Dzieci ZamojszczyznyAleksandrów
1305.Publiczne Gimnazjum im. Kawalerii PolskiejSusz
1306.Publiczne Gimnazjum im. Mikołaja KopernikaGolub Dobrzyń
1307.Szkoła PodstawowaPawłów
1308.Szkoła Podstawowa w BałuczuŁask
1309.Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w ZgłobicachZgłobice
1310.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyNowa Sól
1311.GimnazjumRecz
1312.Szkola Podstawowa w BabachMoszczenica
1313.GimnazjumŚwiętajno
1314.Gimnazjum im. Polskich OlimpijczykówSzczebrzeszyn
1315.Publiczne GimnazjumBudzów
1316.Zespół SzkółAlbigowa
1317.Zespół SzkółBargłów Kościelny
1318.Szkoła Podstawowa im. doktora Mateusza ChełmońskiegoAdamowizna
1319.Zespół SzkółBrzóza Królewska
1320.Gimnazjum im. M. J. Piłsudskiego w MokobodachMokobody
1321.GimnazjumLubartów
1322.Szkoła PodstawowaNowy Żmigród
1323.Państwowy Zespół Szkół Plastycznych im. Leona WyczółkowskiegoBydgoszcz
1324.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w GdyniGdynia
1325.Gimnazjum im. Tony`ego HalikaWąpielsk
1326.Gimnazjum im. Adama MickiewiczaNowogrodziec
1327.Gimnazjum im. Rycerstwa PolskiegoBolków
1328.Gimnazjum im. Ireny SendlerNowogrodziec
1329.Szkoła Podstawowa im. Kardynała S. WyszyńskiegoNiemcy
1330.Zespół Szkół OgólnokształcącychBielawa
1331.Publiczne Gimnazjum im. B. PrusaKarczew
1332.Gimnazjum im. Jana Pawła IIBedlno
1333.Gimnazjum im. Ratowników GórskichKarpacz
1334.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr. 107 w KrakowieKraków
1335.Prywatne Gimnazjum Językowe "Parnas"Wrocław
1336.Ośrodek Szkolno -WychowawczyŁupki
1337.Szkoła Podstawowa w BiedrzychowicachGłogów
1338.Zespół Szkół w UniejowieUniejów
1339.Zespół SzkółWierzchucin Królewski
1340.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 9 w WarszawieWarszawa
1341.Publiczne Liceum ProfilowanePoznań
1342.Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w RadoszkachBartniczka
1343.Publiczne Gimnazjum im. Polskich NoblistówGracze
1344.Szkoła Mistrzostwa Sportowego Gimnazjum Nr 6 w KoninieKonin
1345.Szkola Podstawowa i Gimnazjum im. H. Dąbrowskiego w BolimowieBolimów
1346.Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w KrasnemKrasne
1347.Gimnazjum w MietkowieMietków
1348.Gimnazjum im. Armii KrajowejCieszkowy
1349.Nasza Szkoła SCReda
1350.Społeczne Gimnazjum Nr 55 STO Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 7 im. Bronisława GeremkaWarszawa
1351.Gimnazjum im. Jana Pawła IIAbramów
1352.Gimnazjum im. Władysława Stanisława RaymontaBrzeziny
1353.Zespół SzkółŚwiecie nad Osą
1354.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w LeśnicyLeśnica
1355.Gimnazjum im. Ks. W. BlizińskiegoLisków
1356.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Mikołaja w KoleKoło
1357.Zespół SzkółLaszki
1358.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w PolicachPolice
1359.Szkoła Podstawowa im. K. MakuszyńskiegoAdamów
1360.Zespół SzkółPrzysietnica
1361.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących w OtwockuOtwock
1362.Publiczne Gimnazjum nr 28 im. M. J. PiłsudskiegoŁódź
1363.Zespół Szkół w Mirostowicach DolnychMirostowice Dolne
1364."Logos" Zespół Szkół Policealnych i OgólnokształcącychPiotrków Trybunalski
1365.Gimnazjum Kolegium św. St.Kostki w Warszawie Katolickie Stowarzyszenie WychowawówWarszawa
1366.SSIL Niepubliczne GimnazjumStarachowice
1367.Młodzieżowy Ośrodek WychowawczyŁękawa
1368.Miejskie Gimnazjum nr 4Dębica
1369.Szkoła Podstawowa Nr 3 im Szarych Szeregów w Piotrkowie TrybPiotrków Trybunalski
1370.Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji NarodowejDębno
1371.Zespół Szkół KatolickichZamość
1372.Katolicka Szkoła Podstawowa i GimnazjumOlsztyn
1373.Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja KopernikaKrotoszyn
1374.Gimnazjum im. Tadeusza KościuszkiRacławice
1375.Gimnazjum nr 2Bolesławiec
1376.Gimnazjum w LipowieOstróda
1377.Zespół SzkółCzarne
1378.Zespół Szkół OgólnokształcącychŚwinoujście
1379.Gimnnazjum nr 7 im Konstytucji 3 MajaKoszalin
1380.Gimnazjum nr 4Dąbrowa Górnicza
1381.Zespół Szkół OgólnokształcącychPruszków
1382.Gimnazjum nr 3Przemyśl
1383.Zespół Szkół im. Romualda TrauguttaLipno
1384.Gimnazjum Prywatne Nr 2Warszawa
1385.Katolickie Liceum i GimnazjumChełmno
1386.Gimnazjum Nr 5 im. Polskich OlimpijczykówGłogów
1387.Gminne Gimnazjum w Gronowie GórnymElbląg
1388.Gimnazjum Publiczne im. Aleksandra FredryLubań
1389.Gimnazjum nr 6Mysłowice
1390.Gimnazjum im. Jana Pawła II w ŻyrzynieŻyrzyn
1391.Gimnazjum nr 2 im Księdza ProfesoraZakopane
1392.Gimnazjum Nr 26 im. Jana III SobieskiegoGdańsk
1393.Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiZamość
1394.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4Tarnów
1395.Gimnazjum nr 20 im. Młodych EuropejczykówSzczecin
1396.I Zespół Szkół im. Stanisława StaszicaWschowa
1397.Publiczne Gimnazjum im. Jana KochanowskiegoPrzytyk
1398.Gimnazjum nr 4 im. Noblistów PolskichKonin
1399.Gimnazjum nr 31Kraków
1400.Gminne Publiczne GimnazjumManiowy
1401.Gminny Zespół Szkół W PiszuPisz
1402.Gimnazjum nr 7 im. UNICEFZielona Góra
1403.Gimnazjum nr 2 im. Danuty Siedzikówny „Inki”Ostrołęka
1404.Gimnazjum nr 3Wieluń
1405.Gimnazjum nr 21 im. Noblistów PolskichZabrze
1406.Gminny Zespół Szkół im. Wandy RutkiewiczJanowice Wielkie
1407.Gimnazjum nr 3 im. Polskich NoblistówOława
1408.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczySłupsk
1409.Gimnazjum RzemieślniczeBiała Podlaska
1410.Zespół SzkółRoźwienica
1411.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIKrościenko Wyżne
1412.Szkoła podstawowa w ŁuczywnieOsiek Mały
1413.Gimnazjum nr 58 im Jana Nowaka JeziorańskiegoPoznań
1414.Gimnazjum Nr 23Gdynia
1415.I Gminne GimnazjumIzabelin
1416.Gimnazjum im.Jana Pawła IIDzierzgoń
1417.Gminne Gimnazjum w Budrach z siedzibą w Więckach im. Papieża Jana Pawła IIBudry
1418.Gminne Centrum EdukacjiWawrzeńczyce
1419.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczySieradz
1420.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyZbójno
1421.Zespół Szkół nr 3Wodzisław Śląski
1422.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w SłupskuSłupsk
1423.Publiczny Zespół Szkół im. Oddziału Partyzanckiego w Jędrusie w SulisławicachŁoniów
1424.Publiczne Gimnazjum Nr.2 w JarosławiuJarosławie
1425.Gimnazjum w Żabim RoguŻabi Róg
1426.Gimnazjum w KomornikachKomorniki
1427.Gimnazjum Publiczne im. Zjednoczonej EuropyLewków
1428.Publiczne Gimnazjum im. gen. S. Grota Rozeckiego w TomawieTomawa
1429.Gimnazjum SpecjalneWilga
1430.Gimnazjum w KoziegłowachKoziegłowy
1431.Publiczne Gimnazjum SamorządoweKazimierza Wielka
1432.Zespół SzkółSadek
1433.Publicznego Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. JózefaCzęstochowa
1434.Publiczny Zespół Szkół w ŁoniowieŁoniów
1435.Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 17 w GdyniGdynia
1436.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczywILGA
1437.Gimnazjum Publiczne w Nowej WsiNowa Wieś Królewska
1438.Publiczny Zespół Szkolno- Gimnazjalny w KietlinieRadomsko
1439.Gimnazjum Publiczne Nr 1Frysztak
1440.Zespół Szkół nr.3Nowy Dwór Mazowiecki
1441.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczySieciechów
1442.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w PyrzycachPyrzyce
1443.Gimnazjum PubliczneTrawniki
1444.Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Gen. J. GłuchowskiegoBełchatów
1445.Zespół EdukacyjnyGaworzyce
1446.Specjalny Ośrodek Szkolno – WychowawczyMielec
1447.Gimnazjum Nr 3 im.Jacka KuroniaŻory
1448.Gimnazjum PubliczneGłuszyca
1449.Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w GłubczycachGłubczyce
1450.Zespół Szkół przy Szpitalu Św Jadwigi ŚląskiejTrzebnica
1451.Zespół Szkół w LubczyLubcza
1452.Gimnazjum PubliczneRadostowice
1453.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 11 we WrocławiuWrocław
1454.Specjalny Ośrodek Szkolno - WychowawczyTurek
1455.Zespół Szkół w SławskuRzgów
1456.Publiczne Gimnazjum w DźwierzutachDźwierzuty
1457.Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła IIRuda Śląska
1458.Specjalny Ośrodek Szkolno - WychowawczyStarachowice
1459.Gimnazjum Publiczne im. Romana CzarneckiegoSłupia Jędrzejowska
1460.Zespół Szkolno- Rewalizacyjny w TeodorówceBiłgoraj
1461.Gimnazjum nr 2 im. Polskich NoblistówGostynin
1462.Publiczny Zespół Szkolno- Gimnazjalny w DziepółciDziepółć
1463.Gimnazjum im. K. Wojtyły w RychtaluRychtal
1464.Publiczne Gimnazjum w Radziechowicach DrugichŁadzice
1465.Publiczne Gimnazjum Nr 3 im. Zjednoczonej EuropyNowogard
1466.Zespół Szkolno-PrzedszkolnyPaniówki
1467.Publiczne Gimnazjum nr 2Barlinek
1468.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w OstrzeszowieOstrzeszów
1469.ZSiPOW w SurażuSuraż
1470.Gimnazjum Nr 2 im. Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoKępno
1471.Zespół Szkół PublicznychKoszyce Wielkie
1472.Specjalny Ośrodek Szkolno - WychowawczySierpc
1473.Niepubliczny Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w BorkowicachBorkowice
1474.Gimnazjum nr 2Leszno
1475.Specjalny Ośrodek Szkolno - WychowawczyTarnowskie Góry
1476.Specjalny Ośrodek Szkolno- WychowawczyNowe Miasto nad Pilicą
1477.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w CudzynowicachKazimierza Wielka
1478.Publiczny Zespół SzkółJędrzejów
1479.Specjalny Osrodek Szkolno-Wychowawczy w LesznieLeszno
1480.Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła IIPieniężno
1481.Zespół Szkół IntegracyjnychLubin
1482.Zespół Szkół w Płoniawach BramurzePłoniawy-Bramura
1483.Gimnazjum nr 9Wrocław
1484.Publiczne Gimnazjum w Polance WielkiejPolanka Wielka
1485.Szkoła Podstawowa nr.18 w ElbląguElbląg
1486.Zespół Szkolno- Gimnazjalny w Strzelcach MałychMasłowice
1487.Gimnazjum Nr 3Grodzisk Mazowiecki
1488.Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. Marszałka J. PiłsudskiegoMałkinia Górna
1489.Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła IILeszno
1490.Samorządowe Gimnazjum im. Jana Pawła IIBolszewo
1491.Gimnazjum nr 2Pabianice
1492.Gimnazjum nr 9 im.Ignacego Jana PaderewskiegoGrudziądz
1493.Samorządowy Zespół Szkół Nr 2 w OpatowieOpatów
1494.Gimnazjum nr 8Katowice
1495.Gimnazjum Nr 15 w SzczecinieSzczecin
1496.Gimnazjum Nr 3Zielona Góra
1497.Gimnazjum nr 4Gorzów Wielkopolski
1498.Samorządowa Szkoła Podstawowa im. gen. Franciszka Kamińskiego w BejscachBejsce
1499.Zespół Edukacyjny nr 3Zielona Góra
1500.Publiczny Zespół Szkolno- Gimnazjalny w PłoszowieRadomsko
1501.Akademicki Zespół Szkół OgólnokształcącychChorzów
1502.Gimnazjum nr 7Warszawa
1503.Zespół szkół w GoździeGózd
1504.Zespół Szkół Ogólnokształcące nr.7 w RadomiuRadom
1505.Zespół Szkół w TuplicachTuplice
1506.Publiczny Specjalny katolicki Ośrodek Edukacyjno - WychowawczyKolno
1507.Publiczne Gimnazjum im. H. Sienkiewicza w PerzowiePerzów
1508.Szkoła Podstawowa nr 1 i GimnazjumPoznań
1509.Zespół Szkół TechnicznychLeszno
1510.Gimnazjum nr 63Poznań
1511.Salezjańska Szkoła Podstawowa w PilePiła
1512.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Kraków
1513.Publiczne Gimnazjum w ŻelaznejDąbrowa
1514.Gimnazjum nr 2Błonie
1515.Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki wSzczecinek
1516.Gimnazjum nr 6Zamość
1517.Publiczne Gimnazjum w SierosławiuKołczewo
1518.Zespół Szkół w MargoninieMargonin
1519.Gimnazjum nr 2Wieluń
1520.Gimnazjum nr 6Tarnów
1521.Zespół Gimnazjalno- Szkolno- Przedszkolny w Lasowicach WielkichLasowice Wielkie
1522.Zespół Szkół nr 2Świdnik
1523.Publiczne Gimnazjum im. Ireny Sendler w KramskuKramsk
1524.Publiczne Gimnazjum w JeruzaluKobiesy
1525.Szkoła Podstawowa w Gwdzie WielkiejGwda Wielka
1526.Gimnazjum nr 5Rybnik
1527.Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Lotników Polskich w Aleksandrowie KujawskimAleksandrów Kujawski
1528.Gimnazjum im. Jana Pawła II w WieleniuWieleń
1529.Szkoła Podstawowa w GórzeJaraczewo
1530.Gimnazjum nr 5 im Mikołaja KopernikaPiotrków Trybunalski
1531.Publiczne Gimnazjum w BrąszewicachBrąszewice
1532.Publiczne Gimnazjum Nr 72 Zgromadzenia Sióstr Augustianek w KrakowieKraków
1533.Publiczne Gimnazjum im. M. Kotańskiego w GóralicachTrzcińsko Zdrój
1534.Gimnazjum Nr 48 im. Konstantego ldefonsa GałczyńskiegoKraków
1535.Publiczne Gimnazjum Nr 1 w PłotachPłoty
1536.Gimnazjum nr 12Radom
1537.Publiczne Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza Nr 3 w Nowej SoliNowa Sól
1538.Gimnazjum nr 4 im. Zygmunta WilkońskiegoInowrocław
1539.Publiczne Gimnazjum Nr 2-Sportowe wTarnowskie Góry
1540.Szkoła PodstawowaGorzów Wielkopolski
1541.Gimnazjum im. Polskich OdkrywcówGłogów
1542.Gimnazjum nr 3Olkusz
1543.Gimnazjum nr 4Płock
1544.Zespół Szkół nr 39 im. prof. Edmunda JankowskiegoWarszawa
1545.Gimnazjum Nr 34Wrocław
1546.Gimnazjum Nr 33Łódź
1547.Gimnazjum nr 30 im. Felicjana SypniewskiegoPoznań
1548.Gimnazjum nr 2Lidzbark Warmiński
1549.Gimnazjum nr 2 im 29 Pułku Lotnictwa MyśliwskiegoOrneta
1550.Gimnazjum nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiGłubczyce
1551.Zespół Szkół w Dobrzykach14-230
1552.Gimnazjum nr 2Ostrowiec Świętokrzyski
1553.Publiczne Gimnazjum im. Ks. Kard. WyszyńskiegoBrzyska
1554.Publiczne Gimnazjum Nr 19 Sportowe w BiałymstokuBiałystok
1555.Gimnazjum Nr 3Zgorzelec
1556.Publiczne Gimnazjum nr.2 w SiedlcachSiedlce
1557.Gimnazjum nr 3Klikuszowa
1558.Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Komisji Narodowej w SiedlcachSiedlce
1559.Gimnazjum nr 3Malbork
1560.Publiczne Gimnazjum Nr.1 w Ząbkowicach ŚląskichZąbkowice Śląskie
1561.Zespół Szkół Publicznych w ŻyrardowieŻyrardów
1562.Gimnazjum nr 2 im. Ireny SendlerowejOtwock
1563.Gimnazjum nr 2Siemianowice Śląskie
1564.Gimnazjum nr 25Zabrze
1565.Gimnazjum nr 2 im. Adama MickiewiczaJaworzno
1566.Prywatny Zespół Szkół w CzarnkowieCzarnków
1567.Gimnazjum Nr 3Tomaszów Mazowiecki
1568.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w ChlewiskachChlewiska
1569.Gimnazjum nr 2 im. Marii Skłodowskiej-CurieNowa Ruda
1570.Zespół Szkół Publicznych w RossoszycachRossoszyca
1571.Gimnazjum nr 3Police
1572.Gimnazjum Nr 3Gdynia
1573.Zespół Szkół w RadłowieRadłów
1574.Publiczne Gimnazjum w CzeńcuCzaniec
1575.Gimnazjum nr 24 im. Aleksandra KamińskiegoWarszawa
1576.Zespół Szkół w BoniewieBONIEWO
1577.Gimnazjum nr 4Wolbrom
1578.Publiczne Gimnazjum Nr.1 im. Szeregów Polskich w NowogardzieNowogard
1579.Gimnazjum Nr 3 im. Zofii KossakPierściec
1580.Gimnazjum Nr 3Kielce
1581.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w PorąbcePorąbka
1582.Publiczne Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w CiechocinkuCiechocinek
1583.Gimnazjum nr 20Poznań
1584.Gimnazjum nr 3 im. Euroregionu NysaLubań
1585.Miejski Zespół Szkół Nr 2 w CiechanowieCiechanów
1586.Publiczne Gimnazjum nr.1 w NasielskuNasielsk
1587.Zespół Gimnazjalno- Szkolno- Przedszkolny w GościęcinieGościęcin
1588.Szkoła Podstawowa Nr 3Pieszyce
1589.Publiczne Gimnazjum w GorajcuRadycznica
1590.Publiczne Gimnazjum w DrzonkowieRacula
1591.Gimnazjum nr 133 im Ks. Stefana Kard. WyszyńskiegoWarszawa
1592.Publiczne Gimnazjum im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w RakszawieRakszawa
1593.Gimnazjum nr 3 im. Marszałka PiłsudckiegoWarszawa
1594.Publiczne Gimnazjum w GródkuDrzycim
1595.Gimnazjum nr 24 im. Jerzego Sulimy-KamińskiegoBydgoszcz
1596.Zespół Szkół w Szulborzu WielkimSzulborze Wielkie
1597.Gimnazjum nr 2 Zespół Szkół Dziekanów LeśnyDziekanów Leśny
1598.Szkoła Podstawowa im Marii KonopnickiejZespół Szkół w Dziekanowie LeśnymDziekanów Leśny
1599.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w GłowaczowieGłowaczów
1600.Gimnazjum Nr 15Wrocław
1601.Zespół Szkół Publicznych nr.1 w ŻyrardowieŻyrardów
1602.Szkoła Podstawowa im.ks. K.WróblewskiegoNowe Miasto Lubawskie
1603.Gimnazjum nr 29 im. ks. Jana TwardowskiegoŁódź
1604.Gimnazjum nr 28Bydgoszcz
1605.Gimnazjum nr 24 im. Unii EuropejskiejPoznań
1606.Gimnazjum nr 25Gdańsk
1607.Publiczna Szkoła Podstawowa w KrępnejKrępna
1608.Gimnazjum nr 2Tarnobrzeg
1609.Zespół Szkół SamorządowychGarbatka-Letnisko
1610.Gimnazjum nr 2Kwidzyn
1611.Gimnazjum nr 20 im. Karola MiarkiKatowice
1612.Publiczne Gimnazjum nr 1 w GarwolinieGarwolin
1613.Gimnazjum nr 2 im. ks Jana TwardowskiegoGoleniów
1614.Publiczne Gimnazjum nr.1 w DrelowieDrelów
1615.Gimnazjum nr 20 im. Królowej JadwigiBydgoszcz
1616.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w ŻabnieŻabno
1617.Publiczne Gimnazjum im. K. S. Wyszyńskiego w ZabrodziuZabrodzie
1618.Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła IIZgorzelec
1619.Gimnazjum nr 2Skoczów
1620.Publiczne Gimnazjum w ChocianowieChocianów
1621.Gimnazjum nr 2Sandomierz
1622.Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła IIStalowa Wola
1623.Gimnazjum nr 2 im. Adama AsnykaZielona Góra
1624.Gimnazjum nr 2 im. Jana KochanowskiegoGłubczyce
1625.Publiczne Gimnazjum w TorzymieTorzym
1626.Publiczne Gimnazjum Krościenko WyżneKrościenko Wyżne
1627.Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w MyślenicachMyślenice
1628.Publiczne GimnazjumChrostkowo
1629.Gimnazjum nr 2Bochnia
1630.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w ChorzelachChorzele
1631.Publiczna Szkoła Podstawowa im. A. MickiewiczaKędzierzyn- Koźle
1632.Gimnazjum nr 2 im. Karola MiarkiŚwierklany
1633.Zespół Placówek Oświatowych w ZwierzynieZwierzyn
1634.Gimnazjum nr 1 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Rabie WyżnejRaba Wyżna
1635.Szkoła Podstawowa w ŻabnieŻabno
1636.Zespół Edukacyjny w TrzebiechowieTrzebiechów
1637.Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich OlimpijczykówŚwidnica
1638.Publiczne Gimnazjum im. K. S. WyszyńskiegoJeżowe
1639.Publiczne Gimnazjum w Koziebrodach09-140
1640.Gimnazjum nr 2Łuków
1641.Publiczne Gimnazjum im. S. GałuszkiWojaszkówka
1642.Zespół Szkół w Hucie KrzeszowskiejHuta Krzeszowska
1643.Publiczne GimnazjumPotok Górny
1644.Zespół Szkolno- przedszkolny w RaszowieTarnów Opolski
1645.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Janowie PodlaskimJanów Podlaski
1646.Zespół Szkolno-przedszkolny w BiałejBiała
1647.Gimnazjum nr 2Radom
1648.Publiczne GimnazjumPopielawy
1649.Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła IIChorzów
1650.Publiczne Gimnazjum im. J. KochanowskiegoWierzchlaw
1651.Publiczne Gimnazjum im. Mariana Rajewskiego Białe BłotaBiałe Błota
1652.Gimnazjum nr 2 im. SybirakówAugustów
1653.Zespół Szkół Samorządowych w Garbatce-LotniskoGarbatka- Lotnisko
1654.Gimnazjum nr. 2 im. Mikołaja KopernikaTurek
1655.Szkoły w Miechowie ZDZ w KielcachMiechów
1656.Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr. 2 im. Gustawa MarcinkaLędziny
1657.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w KrojczynieDobrzyń nad Wisłą
1658.Publiczne Gimnazjum w Dobrzynie nad WisłąDobrzyn nad Wisłą
1659.Publiczne Gimnazjum w Łopienniku GórnymŁopiennik Górny
1660.Zespół Szkół w CzarniCzarnia
1661.Zespół Szkolno- przedszkolny nr.1 w KędzierzynieKędzierzyn-Koźle
1662.Publiczne Gimnazjum w DębowicyTrzebieszów
1663.Publiczna Szkoła Podstawowa w WilkowieBłędów
1664.Zespół Szkół Elektronicznych i LicealnychWarszawa
1665.Publiczne Gimnazjum im.gen. J. Lipskiego w BłaszkachBłaszki
1666.Publiczne Gimnazjum w WierzchowieWierzchowo
1667.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im.A. Kamińskiego w WałbrzychuWałbrzych
1668.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w BiadaczuLuboszyce
1669.Publiczne Gimnazjum im. Kapitana Pilota Tadeusza SędzielowskiegoPrzyłęk
1670.Publiczne Gimnazjum im. Żołnierzy Polskich spod Monte CassinoMagnuszew
1671.Publiczne Gimnazjum w DzierzgowieDzierzgowo
1672.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sobienie JeziorySobienie Jeziory
1673.Publiczne Gimnazjum w LasocinieLasocin
1674.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w ChodluChodel
1675.Publiczne Gimnazjum im. Oskara Kolberga w KołbieliKołbiel
1676.II Liceum OgolnokształcąceChełm
1677.SP 19Łódź
1678.Szkoła Podstawowa w CielądzuCielądz
1679.Publiczne GimnazjumPoświętne
1680.Zespół Szkół w OstrówkuOstrówek
1681.Publiczne Gimnazjum w RzewnieRzewnie
1682.Publiczne Gimnazjum w WolinieWolin
1683.Publiczne Gimnazjum im.gen. Edwarda Żółtowskiego w MochowieMochowo
1684.Szkoła Podstawowa w UwielinachZalesie Górne
1685.Publiczne Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w PrzytykuPrzytyk
1686.Zespół Szkół Publicznych w GoszczynieGoszczyn
1687.Szkoła Podstawowa w KobierzycachKobierzyce
1688.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 82 w KrakowieKraków
1689.Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im.Olimpijczyków Polskich w WałbrzychuWałbrzych
1690.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 we WłocławkuWłocławek
1691.Publiczne Gimnazjum nr15Łódź
1692.Zespół Szkolno-przedszkolny w NapachaniuRokietnica
1693.Zespół Szkół w UnieckuRaciąż
1694.Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie WielkiejWierzbica
1695.Gimnazjum nr 2 im J. Kochanowskiego w Zgierzu z Oddziałami DwujezycznymiZgierz
1696.Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Nr 41Warszawa
1697.Szkoła Podstawowa nr 17Gdańsk
1698.GimnazjumBielsko-Biała
1699.Zespół Szkół nr 13 w Gorzowie WielkopolskimGorzów Wielkopolski
1700.GIMNAZJUM IM. K.K. BACZYŃSKIEGOLIPSKO
1701.Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w KoszalinieKoszalin
1702.Zespół Szkół Ogólnokształcacych im. Konstantego Jldefonsa Gałczyńskiego nr 14 w KielcachKielce
1703.Gimnazjum nr 15 im. Jana Pawła II w LublinieLublin
1704.Publiczne Gimnazjum im. Biskupa Jana Chrapka w Świerżach GórnychwKozienice
1705.Zespół Szkół Ekonomiczny i Ogólnokształcący im. M. Kopernika w OlesnieOlesno
1706.Mlodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimOstrowiec Świętokrzyski
1707.Gimnazjum nr 2 z oddziałami integracyjnymi w ŻywcuŻywiec
1708.Zespół Szkolno-przedszkolnyZabrodzie
1709.Publiczna Szkoła Podstawowa w KrasewieBorki
1710.Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Alojzów i Okolic w AlojzowieIłża
1711.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła IICzerwonka Włościańska
1712.Publiczne Gimnazjum w Miastkowie KościelnymMiastków Kościelny
1713.Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa w PoznaniuPoznań
1714.Szkoła Podstawowa w BukowiePolanów
1715.Publiczne Gimnazjum ks. Zdzisława Jastrzębiec PeszkowskiegoBelsk Duży
1716.Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja KopernikaŚwiecie
1717.Publiczne Gimnazjum im. Ks. Pawła HeintschaDębnowola
1718.Publiczne Gimnazjum w WysokiemKrask
1719.Zespół Szkół Miejskich w JaśleJasło
1720.Publiczne Gimnazjum w SannikachSanniki
1721.Zespół Szkół w BoleszkowicachBoleszkowice
1722.Zespół Szkół w LubliFrysztak
1723.Gimnazjum im. Wybitnych Polaków w BiesiekierzuBiesiekierz
1724.Gimnazjum nr 13 im. Adama MickiewiczaSosnowiec
1725.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Senatora Feliksa Bolta w BarłożnieBarłożno
1726.Zespół Szkół im. T. Kościuszki w WysokiejŁańcut
1727.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II w BochniBochnia
1728.Gimnazjum nr 13 im. Jana III SobieskiegoRybnik
1729.Publiczna Szkoła PodstawowaMszyniec
1730.Publiczna Szkoła Podstawowa w AdamowieBrody
1731.Gimnazjum nr 13 w BytomiuBytom
1732.Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa Nr 9 w ŚwidnicyŚwidnica
1733.Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8 w OpoluOpole
1734.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kazimierza Brodzińskiego w BochniBochnia
1735.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 we WłocławkuWłocławek
1736.Publiczna Szkoła Podstawowa w KrzepielowieSława
1737.Publiczna Szkoła Podstawowa AnielówSobolew
1738.Zespół Szkół SRWWiO im. Jana Pawła II w Starym WaliszewieBielawy
1739.Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 StarogardStarogard Gdański
1740.ZS nr 24 we WrocławiuWrocław
1741.Publiczna Szkoła Podstawowa w BiałejBiała
1742.Zespół Szkolno Przedszkolny nr 3 w Dębskiej KuźniChrząstowice
1743.Publiczna Szkoła Podstawowa w BaryczyBarycz Nowa
1744.Publiczna Szkoła Podstawowa PrzasnyszPrzasnysz
1745.Publiczna Szkoła Podstawowa w JacieJeżowe
1746.Publiczne GimnazjumBodzechów
1747.Szkoła Podstawowa w KalinowieKalinowo
1748.Zespół Szkół TechnicznychDąbrowa Górnicza
1749.Gimnazjum Nr 2 w OstrzeszowieOstrzeszów
1750.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w ŁaskuŁask
1751.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 48 w KrakowieKraków
1752.Szkoła Podstawowa im. Marii DąbrowskiejKAŹMIERZ
1753.Gimnazjum w SkulskuSkulsk
1754.Publiczna Szkoła Podstawowa w BabiniePrzyłęk
1755.Szkoła Podstawowa im. Lotników Aliańskich w OstrowieKlimantów
1756.Młodziezowy Osrodek Wychowawczy w CerekwicyJaraczewo
1757.Samorządowe Przedszkole nr 130Kraków
1758.Zespół Szkół nr.10 w SzczecinieSzczecin
1759.Gminny Zespół Szkół w Czerwińsku nad WisłąCzerwińsk nad Wisłą
1760.Gimnazjum w BrzóstowejChmielów
1761.Gimnazjum Samorządowe im. Noblistów Polskich w MiędzyborzuMiędzybórz
1762.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bielsku DużymBielsk Duży
1763.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Hanny Sawickiej w BardzicachKowala
1764.Publiczna Szkoła Podstawowa w KrasnejStąporków
1765.Gimnazjum nr 2 im. Ks. Piotra WawrzyniakaŚrem
1766.Zespół Szkół w MominieWaśniów
1767.Miejski Zespół Szkół w AnnopoluAnnopol
1768.Gimnazjum w WierzbnieOdolany
1769.Zespół Szkół Sportowych nr 1Krapkowice
1770.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 Zduńska WolaZduńska Wola
1771.Publiczna Szkoła Podstawowa w DubieckuDubiecko
1772.Szkoła Podstawowa w JanowicachJanowice
1773.Prywatne Liceum Ogólnokształcące Nr 32Warszawa
1774.Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w ŻarachŻary
1775.Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w ChełmieChełm
1776.Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w WarszawieWarszawa
1777.Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Głuchych w OleckuOlecko
1778.SP nr 4Koszalin
1779.Miejskie Gimnazjum w ZielonceZielonka
1780.International School of PoznanPoznań
1781.Gimnazjum z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy Stowarzyszenia Edukacja-Młodzież w PleszewiePleszew
1782.Miejskie Gimnazjum nr.4 im. Zofii Kossak w OświęcimiuOświęcim
1783.Gimnazjum im. Jana Pawła IIMaszewo
1784.Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w BydgoszczyBydgoszcz
1785.Gimnazjum nr.144 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w WarszawieWarszawa
1786.Zespół Szkół w SzkaradowieJutrocin
1787.Ośrodek Szkolenia Zawodowego – UNIWERSUS w NidzicyNidzica
1788.Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Mszanie DolnejMszana Dolna
1789.Ośrodek Szkolno WychowawczyTomaszów Mazowiecki
1790.Szkoła Podstawowa nr 47Szczecin
1791.Zespół Szkół w PozezdrzuPozezdrze
1792.Szkoła Podstawowa nr.2 im. Mikołaja Kopernika w KartuzachKartuzy
1793.Niepubliczne Gimnazjum z klasami przysposabiającymi do pracy w ŚremieŚrem
1794.Szkoła Podstawowa w GolinieJarocin
1795.Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Józefa KostrzewskiegoGniewkowo
1796.Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Rzgowie PierwszymRzgów
1797.Gimnazjum im. Księdza Zdzisława Peszkowskiego w KrążkowachKępno
1798.Gimnazjum w PogorzeliPogorzela
1799.Kotolickie Gimnazjum Społeczne im. Jana Pawła II w BiskupcuBiskupiec
1800.Szkoła Podstawowa nr.142 im. Tadeusza Kościuszki w KrakowieKraków
1801.Zespół Szkolno Przedszkolny-Przedszkole w NapachaniuNapachanie
1802.Zespół Szkół i Przedszkola w MokrskuMokrsko
1803. Publiczne Gimnazjum Nr 2 w MikoszewieStegna
1804.Gimnazjum im. Sułkowskich w RydzynieRydzyna
1805.Szkoła Podstawowa im.M.KonopnickiejGnojno
1806.Szkoła Filialna w CiechankachPuchaczów
1807.Gimnazjum Gminne nr.1 w RajskuRajsko
1808.Miejski Zespół Szkół nr.1 w GorlicachGorlice
1809.Zespół Szkół w RedkowicachNowa Wieś Lęborska
1810.Kolegium Europejskie w KrakowieKraków
1811.Gimnazjum w PoddębicachPoddębice
1812.Katolickie Liceum Ogólnokształcące w PiaseczniePiaseczno
1813.Zespół Szkół w SkomlinieSkomlin
1814.III Prywatne Liceum Ogólnokształcące w SosnowcuSosnowiec
1815.Publiczna Szkoła Podstawowa im.Piotra KulasińskiegoTrzcianka
1816.Gimnazjum w SzemudzieSzemud
1817.Gimnazjum w Łosiowie im. Polskich Noblistów ŁosiówŁosiów
1818.Zespół Przedszkolny Szkolno-Gimnazjalny w Nowym BrzeskuNowe Brzesko
1819.Gimnazjum w SulejowieSulejów
1820.Gimnazjum w StawieSzczytniki
1821.Gimnazjum w RadziemicachRadziemice
1822.Gimnazjum im. Adama MickiewiczaPabianice
1823.Gimnazjum im. II Korpusu Polskiego Zdobywców Monte Cassino w KrzyżanowieKrzyżanów
1824.Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w OstrowitachOstrowite
1825.Gimnazjum im. Marii Curie SkłodowskiejPrabuty
1826.Zespół Szkół Publicznych w OlszynachOlszyny
1827.Gimnazjum im. Bolesława ChrobregoŁubowo
1828.Zespół Szkół w KurowicachBrójce
1829.Gimnazjum w KorzeniewieKorzeniew
1830.ZESPÓŁ SZKÓŁ W WOJCIESZOWIEWojcieszów
1831.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Polonii nr 10Słupsk
1832.Przedszkole miejskie nr 154Łódź
1833.Zespół Szkół SpecjalnychNamysłów
1834.Przedszkole nr 50Warszawa
1835.gimnazjum nr.2 w MławieMława
1836.Szkoła Podstawowa w JeziorkachStęszew
1837.Gimnazjum im. Konstytucji III Maja w BabiakuBabiak
1838.Gimnazjum Publiczne w Gorzycach WielkichGorzyce
1839.Zespół Szkół w GoręczynieGoręczyno
1840.gimnazjum nr.1 w GdyniGdynia
1841.Zespół Szkół w Turośni KościelnejTurośń Kościelna
1842.Gimnazjum Publiczne w Nowych ZdunachZduny
1843.Zespół Szkolno Przedszkolny w ChrośnicyZbąszyn
1844.Gimnazjum w PosądzyKoniusza
1845.Gimnazjum w ChodowieChodów
1846.Szkoła Podstawowa w RodowiePrabuty
1847.Przedszkole 412 z Oddziałami Integracyjnymi w WarszawieWarszawa
1848.Zespół Szkół Specjalnych Nr 97Warszawa
1849.Niepubliczne Przedszkole "Co słonko widziało"Kudowa Zdrój
1850.Miejskie Przedszkole Nr 5Katowice
1851.Gimnazjum nr 57 im.K.K.BaczyńskiegoPoznań
1852.Żłobek Miejski nr.1 w OlsztynieOlsztyn
1853.Gimnazjum Publiczne nr.1 im. Mikołaja KopernikaLniano
1854.Gimnazjum nr.45 im. Powstańców Warszawy w KrakowieKraków
1855.Gimnazjum nr.3 im. Ignacego Krasickiego w SkierniewicachSkierniewice
1856.Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w ŁobżenicyŁobżenica
1857.Gimnazjum Publiczne w PiotrkowieJabłonna
1858.Gimnazjum Publiczne im. Komisji Edukacji Narodowej w LututowieLututów
1859.gimnazjum nr.56 im. Aleksego Dawidowskiego w WarszawieWarszawa
1860.Gimnazjum 27 w BydgoszczyBydgoszcz
1861.Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w ZłojcuZłojec
1862.Szkoła Podstawowa nr 14 w ŁodziŁódź
1863.Publiczne Gimnazjum im. Stanisława Antoniego SzczukiSzczuczyn
1864.Gimnazjum im. Władysława Stanisława ReymontaŁódź 35
1865.Szkoła Podstawowa nr 5Jawor
1866.Gimnazjum im. ks. Wacława RabczyńskiegoWasilków
1867.ZS im.Bolesława Chrobrego w NiemodlinieNiemodlin
1868.'Zielone" Przedszkołe nr.121Wrocław
1869.Szkoła Podstawowa Nr 1 im. B. Prusa w HrubieszowieHrubieszów
1870.Gimnazjum Publiczne im. K.I. Gałczyńskiego w ŻytnieŻytno
1871.Gimnazjum nr.2 im. Majora Stanisława SokołowskiegoKrasnystaw
1872.Zespół Szkół w WojborzuWojborz
1873.Gimnazjum Publiczne im. Batalionów ChłopskichRachanie
1874.Gimnazjum Publiczne im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w GozdnicyGozdnica
1875.Miejskie Przedszkole nr 91 z Oddziałami IntegracyjnymiKatowice
1876.Szkoła Podstawowa nr 20, im. Stefana BatoregoPoznań
1877.Szkoła Podstawowa im.Gustawa MorcinkaPoczesna
1878.Gimnazjum PubliczneJabłonna
1879.Szkoła Podstawowa Nr 6Kutno
1880.Gimnazjum nr.2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we WrześniWrześnia
1881.Gimnazjum i Liceum Jezuitów w GdyniGdynia
1882.Zespół Szkół nr.9 w SzczecinieSzczecin
1883.Gimnazjum nr.29 im. Ks. Jana Twardowskiego w SzczecinieSzczecin
1884.Zespół Szkół Technicznych i LicealnychSosnowiec
1885.Gimnazjum nr.61 im. Ignacego Jana Paderewskiego w PoznaniuPoznań
1886.Zespół Szkół nr.14 w SzczecinieSzczecin
1887.Gimnazjum nr.4 im. Władysława Jagiełły w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
1888.GimnazjumWielowieś
1889.Prywatna Szkoła Podstawowa K. AugustyniakaŁódź
1890.Gimnazjum Nr 110 im. prof. dr Stanisława JedlewskiegoWarszawa
1891.Zespół Szkół nr 1 w Wodzisławiu Śl.Wodziślaw Śl.
1892.Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła IIŚwidnik
1893.Gimnazjum nr 1 im Jana Pawła IISztum
1894.Gimnazjum nr 1 im. I.K. GałczyńskiegoPisz
1895.Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Matki Jadwigi BorzęckiejPoznań
1896.Gimnazjum im. Jana Pawła IIKańczuga
1897.Gimnazjum nr. 1 im. Marii KunicŚwidnica
1898.Gimnazjum Niepubliczne im. ks. Jana TwardowskiegoZabierzów Bocheński
1899.Zespół Szkół Nr 21Gorzów Wielkopolski
1900.PRZEDSZKOLE NR 13RACIBÓRZ
1901.Gimnazjum Nr 10 w Rzeszowie im. Tadeusza KościuszkiRzeszów
1902.Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów PolskichSkawina
1903.Gimnazjum Nr 1 im. biskupa Ignacego KrasickiegoRadymno
1904.Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w WejherowieWejherowo
1905.Zespół Szkół w Świerzowej PolskiejZręcin
1906.Gimnazjum Publiczne im. Saperów Polskich w DrawnieDrawno
1907.Gimnazjum nr 1Człuchów
1908.Gimnazjum Nr 10Warszawa
1909.Gimnazjum nr.5 im. Tadeusza Kościuszki w WarszawieWarszawa
1910.Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 33Gdańsk
1911.Gimnazjum nr.2 w ZłocieńcuZłocieniec
1912.Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 im. Stanisława WyspiańskiegoOlkusz
1913.Międzynarodowa Szkoła Podstawowa PaderewskiLublin
1914.Gimnazjum Nr 1Jawor
1915.Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stPoznań
1916.Gimnazjum nr.5 im. Jana Kochanowskiego w KoninieKonin
1917.Gimnazjum nr.9 w SzczecinieSzczecin
1918.Gimnazjum nr.26 w SzczecinieSzczecin
1919.Gimnazjum Nr 1 im. Powstańców WielkopolskichLeszno
1920.Gimnazjum im. ks. Jana TwardowskiegoRozogi
1921.Gimnazjum im. św. Józefa Sebastiana Pelczara w GorliczyniePrzeworsk
1922.Zespół Szkół im. Marii Curie-SkłodowskiejKętrzyn
1923.Gimnazjum nr 1 im Jana DługoszaSandomierz
1924.Gimnazjum nr.50 im. Lotnictwa Polskiego w PoznaniuPoznań
1925.Gimnazjum 29 im. Jana Kochanowskiego w GdańskuGdańsk
1926.Gimnazjum nr.2 im. Powstańców Wielkopolskich 1918/19 w GnieźnieGniezno
1927.Gimnazjum nr 1 im. Księcia Henryka BrodategoTrzebnica
1928.Zespół Szkół nr.3 w LegionowieLegionowo
1929.Gimnazjum im. Polskich OlimpijczykówRacot
1930.Gimnazjum nr. 1 im. Polskich Noblistów w Rawie MazowieckiejRawa Mazowiecka
1931.SP nr 4Warszawa
1932.Gimnazjum w MazańcowicachMazańcowice
1933.Gimnazjum nr.3 w RysinachKłodawa
1934.GimnazjumJaszczurowa
1935.Gimnazjum w ZłotoryiZłotoryja
1936.Gimnazjum nr.2 im. Ireny Sandlarowej w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowieckim
1937.Gimnazjum nr.1 im. Noblistów Polskich w Grodzisku MazowieckimGrodzisk Mazowiecki
1938.Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymiiGoleniów
1939.Zespół Szkół Integracyjnych nr 1Białystok
1940.GIMNAZJUM im. LUDMIŁY I ADOLFA KALICIŃSKICHDANKOWICE
1941.Gimnazjum nr.4Nakło nad Notecią
1942.Gimnazjum nr.4 im. Karola WojtyłyRumia
1943.Publiczne Gimnazjum im. Gen. Władysława AndersaNowa Sól
1944.Gimnazjum nr.2 w WieńcuBrześć Kujawski
1945.Gimnazjum im. Jana Bytnara ps. "Rudy"Nowa Wieś Ełcka
1946.Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła IISejny
1947.Gimnazjum nr.1 im.Polskich Olimpijczyków w SkokachSkoki
1948.Gimnazjum nr.3 im.Józefa PiłsudskiegoŁuków
1949.GimnazjumStrzeleczki
1950.Zespół Szkół im. Jana Pawła II w ZieluniuLubowidz
1951.Gimnazjum nr.2 im. Polskich OlimpijczykówKoło
1952.Gimnazjum nr 1Rydułtowy
1953.Zespół Szkół PublicznychTarnowiec
1954.Zespół Szkół w OssowieKobyłka
1955.Gimnazjum nr 1Niedrzwica Duża
1956.Filialna Szkoła PodstawowaPolanów
1957.Gimnazjum nr.18 im. Józefa NowaryKatowice
1958.Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej CurieJasień
1959.Gimnazjum nr.3 im. Profesora Witolda PiaseckiegoGniezno
1960.Gimnazjum nr.121Warszawa
1961.Gimnazjum nr3 Gminy Wągrowiec w RąbczynieRąbczyn
1962.Gimnazjum nr.12 im. Jacka KuroniaPoznań
1963.Szkoła Podstawowa im. Wspólnej Europy w Nawodnej Szkoła Filialna w Lisim PoluChojna
1964.Przedszkole Publiczne Nr 1 im. Marii KonopnickiejŁęczna
1965.Gimnazjum Nr 1 im. Króla Władysława JagiełłyDziałdowo
1966.Gimnazjum nr 1Chorzów
1967.Gimnazjum nr 1Międzychód
1968.Gimnazjum nr 1Reszel
1969.Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła IIRaba Wyżna
1970.Szkoła Podstawowa w ŁękawceTarnowiec
1971.Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja KopernikaWrześnia
1972.Zespół Szkół Publicznych im. Stanisława KościuszkiWilkowisko
1973.Zespół Szkół w NienaszowieNowy Żmigród
1974.Gimnazjum nr 1Pacanów
1975.Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiOzorków
1976.ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W WOLI OSOWIŃSKIEJWola Osowińska
1977.Gimnazjum w ŁętowniNowa Sarzyna
1978.Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy SzkolnejMińsk Mazowiecki
1979.Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w CieszkowieCieszków
1980.Gimnazjum nr 1Starachowice
1981.Gimnazjum nr.3 im.Henryka SienkiewiczaRąbczyn
1982.Gimnazjum im. Jana Pawła II w MiastkuMiastko
1983.Gimnazjum nr 1Rogoźno
1984.Gimnazjum nr 1Lublin
1985.Zespół Szkół w ChmielnikuChmilelnik
1986.GimnazjumJaworzyna Śląska
1987.Zespół Szkół w SyberiiSyberia
1988.Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej CurieGostyń
1989.Gimnazjum nr 1 im. Królowej JadwigiLubsko
1990.Gimnazjum im. Tadeusza KościuszkiProchowice
1991.Gimnazjum Miejskie im. Jana Pawła IIJedlina Zdrój
1992.Gimnazjum nr.2 im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoNowy Targ
1993.Gimnzjum im. prof. Stefana PieńkowskiegoPiątek
1994.GimnazjumKijewo Królewskie
1995.Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1Białystok
1996.Szkoła Podstawowa nr 64 im. H. Ch. AndersenaŁódź
1997.Zespół Szkół Ogólnokształcących im Jana Pawła II w GodzianowieGodzianów
1998.Gimnazjum im. Jana Pawła II w IłowejIłowa
1999.Zespół Edukacyjny w TrzcieluTrzciel
2000.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w tuszowie NarodowymTuszów Narodowy
2001.Gimnazjum im. Orła BiałegoWęgorzyno
2002.Zespół Szkół Katolickich im.Św. KazimierzaGdańsk
2003.Zespół Szkół PublicznychSkołyszyn
2004.Gimnazjum im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoBrodnica
2005.Gimnazjum GminneSosnówka
2006.Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w DrezdenkuDrezdenko
2007.Zespół Szkół w KątachSochaczew
2008.Gimnazjum nr.1 im. Polskich Noblistów w ŚremieŚrem
2009.Gimnazjum nr.2 w DzierzgówkuBełchów
2010.Zespół Szkół Nr 1 w GoworowieGoworowo
2011.Zespół Szkół NiepublicznychŻelazno
2012.Gimnazjum im, Zjednoczonej EuropyGrabów nad Prosną
2013.Gimnazjum w SokolnikachGorzyce
2014.Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiBielawa
2015.GimnazjumLubliniec
2016.Gimnazjum im. Henryka SienkiewiczMyślibórz
2017.Gimnazjum nr.2 im Jana Pawła IIŁosice
2018.Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła IISokółka
2019.Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6Białystok
2020.Gimnazjum im. Konstantego Ildefonsa GałczyńskiegoŚwiętajno
2021.Gimnazjum im.św. Jadwigi KrólowejKrzyszkowice
2022.Gimnazjum nr.1 im. Ziemi ŚwieckiejŚwiecie
2023.Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr.2 im.Polskich AlpinistówKonin
2024.Gimnazjum nr.1Ełk
2025.Gimnazjum nr.1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama MickiewiczaRybnik
2026.Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja KopernikaPruszcz
2027.Gimnazjum im.J.G.PawlikowskiegoMedyka
2028.LOTSAleksandrów Kujawski
2029.Gimnazjum nr 1 im. Polskich NoblistówOstrów Wielkopolski
2030.Gimnazjum im.Anny JenkaAdamówka
2031.Gimnazjum im. Marianny OrańskiejStronie Śląskie
2032.Gimnazjum w NaratowieNiechlów
2033.Gimnazjum i liceum ogólnokształcącego im. Wincentego PallottiegoOżarów Mazowiecki
2034.Szkoła Podstawowa im Bohaterów Westerplatte w ŁękawicyŁękawica
2035.Zespół Szkół w WidzowieKruszyna
2036.Zespół Szkół w BrodachBrody
2037.Szkoła PodstawowaBrojce
2038.Gimnazjum nr.1 w JarocinieJarocin
2039.Gimnazjum nr.1 im.Generała Antoniego HedszaregoStarachowice
2040.Gimnazjum im. Św. Jana KantegoGrybów
2041.Gimnazjum nr.1 im.Prymasa TysiącleciaRaszyn
2042.Gimnazjium i Liceum Ogólnokształcące Edukacji InnowacyjnejBydgoszcz
2043.Gimnazjum im. Zdzisława OrłowskiegoLubasz
2044.Gimnazjum nr.1Nysa
2045.Gimnazjum nr1 im.Kardynała WyszyńskiegoNisko
2046.Gimnazjum im. Bohaterów WrześniaSzczucin
2047.Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 1 i Gimnazjum im. Jana Pawła IISucha Beskidzka
2048.Gimnazjum nr 1 im. Dr. Kazimierza KarasiewiczaTuchola
2049.Gimnazjum im. Mikołaja KopernikaInowrocław
2050.Gimnazjum nr 1Brześć Kujawski
2051.Przedszkole 15Poznań
2052.Gimnazjum im. M. Skłodowskiej - CurieNowy Staw
2053.SZKOŁA PODSTAWOWA MNISZÓWNowe Brzesko
2054.Gimnazjum nr 1 Janusza KorczakaOstrzeszów
2055.Gimnazjum nr 1 im.Św.KazimierzaZagórze
2056.Gimnazjum im. Noblistów PolskichTomice
2057.Gimnazjum nr 1Józefów
2058.Zespół Szkół w TrzebieżyTrzebież
2059.Gimnazjum im. Jana Pawła II w ChoceniuChoceń
2060.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2Kalisz
2061.PUBLICZNE PRZEDSZKOLEMALCZYCE
2062.Gminne Przedszkole w MakowieMaków
2063.ZESPÓŁ SZKÓŁ W LUBAWIELUBAWA
2064.Szkoła PodstawowaWiry
2065.Gimnazjum Miejskie nr 2 im. Jana Pawła IIMińsk Mazowiecki
2066.Zespół Szkół Nr 1 im. Mikołaja KopernikaIłowo Osada
2067.Szkoła Podstawowa NIepubliczna przy Fundacji Pomocy Ludziom NiepełnosprawnymWarszawa
2068.Gimnazjum Niepubliczne przy Fundacji Pomocy Ludziom NIepełnosprawnymWarszawa
2069.Gimnazjum im. Jana Pawła IISyców
2070.Gimnazjum im. H. SienkiewiczaJózefów
2071.Zespół Szkół w Starej NiedziałceMińsk Mazowiecki
2072.Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami IntegracyjnymiKatowice
2073.Zespół Szkół w LubowidzuLubowidz
2074.GimnazjumLubomino
2075.Gimnazjum Niepubliczne im. Św. Brata AlbertaPodłęże
2076.GimnazjumKunice
2077.Gimnazjum im. Noblistów PolskichPapowo Biskupie
2078.Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Świętej RodzinyRabka Zdrój
2079.Gimnazjum GminneMalbork
2080.Gimnazjum im. Jana Pawła II w BrąchnowieŁubianka
2081.Gimnazjum im. Ignacego ŁukasiewiczaZręcin
2082.Gimnazjum w Haczowie im. Jana WyżykowskiegoHaczów
2083.Zespół Szkół w MichałowicachMichałowice
2084.Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej-CurieSzczawno Zdrój
2085.VIII Liceum Ogólnokształcące SamorządoweCzęstochowa
2086.Gimnazjum w SypniewieSypniewo
2087.Gminne Gimnazjum im. Jana Pawła IIRaniżów
2088.Gimnazjum w StaroźrebachStaroźreby
2089.Gimnazjum w LubniBrusy
2090.Gimnazjum im. Władysława JagiełłyLeżajsk
2091.Gimnazjum GminneGietrzwałdz
2092.Gimnazjum im. Hieronima WietoraLubomierz
2093.Gimnazjum im.Marszałka Józefa PIłsudskiego w RzekuniuRzekuń
2094.Gimnazjum im. Janusza KorczakaSędziszów
2095.Szkoła PodstawowaSokołów
2096.Gimnazjum im. Jana Pawła IIChełmża
2097.Gimnazjum Gminy BrzuzeOstrowite
2098.Gimnazjum Gminne w KarolewieKętrzyn
2099.Zespół Szkoły Podstawowej i GimnazjumSiedlec
2100.Gimnazjum im Karola WojtyłyBrzoza
2101.Gimnazjum im. Armii KrajowejBaboszewo
2102.ZSP nr 1 im. St. MikołajczykaGniezno
2103.Prywatna Szkoła Podstawowa SmykBielsko-Biała
2104.Szkoła Podstawowa im. Jana Pawla IIKlucze
2105.Zespół Placówek OświatowychŁapsze Niżne
2106.Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół SzkołyGłuchołazy
2107.Szkoła Podstawowa nr 41 w GliwicachGliwice
2108.Gimnazjum w ŁucceLubartów
2109.GimnazjumStare Kurowo
2110.Gimnazjum im. Biskupa Leona WetmańskiegoSierpc
2111.Gimnazjum im. Cypriana Kamila NorwidaBielsk
2112.Zespół Szkół Specjalnych nr 95Warszawa
2113.Gimnazjum im. Jana Pawła II w Starych OborzyskachKościan
2114.GimnazjumGąsocin
2115.Przedszkole Miejskie Nr 38Olsztyn
2116.Gimnazjum im. Jana Pawła IIOdolanów
2117.Gimnazjum we WróblińcuMilicz
2118.Gimnazjum im. Czesława MiłoszaMierzęcice
2119.GimnazjumWojtkowa
2120.Zespół Szkół w DydniDydnia
2121.Szkoła Podstawowe nr 6Przemyśl
2122.GimnazjumLegnica
2123.GimnazjumTyrawa Wołoska
2124.Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w SzydłowieGrabica
2125.Gimnazjum im. Henryka BrodategoNowogród Bobrzański
2126.Gimnazjum im. Bohaterów Powstania WarszawskiegoOżarów Mazowiecki
2127.Gimnazjum im. Józefa PiłsudskiegoSzymanów
2128.GimnazjumNiegosławice
2129.Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła IIHrubieszów
2130.Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego nr 1Gdańsk
2131.Zespół Szkół w BłędowieBłędów
2132.Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny Czarny Bór
2133.Gimnazjum im. Mikołaja KopernikaSwarzędz/ Zalasewo
2134.Gimnazjum im. Polskich NoblistówKiszkowo
2135.Szkoła PodstawowaJeziorany
2136.Gimnazjum im. Jana Pawła II w StupskuStupsk
2137.Gimnazjum im. Jana Pawła IIIłów
2138.Zespół Placówek Oświatowych08-500
2139.Gimnazjum im. Obrońców Gór Borowskich 1939 r.Wola Krzysztoporska
2140.Gimnazjum im. Jana Pawła IIIstebna
2141.Gimnazjum im. Stanisława MikołajczykaDobrzyca
2142.GimnazjumRaczki
2143.Szkoła Podstawowa im Mieczysława KowalskiegoŁączna
2144.Zespół Placówek OświatowychKamień
2145.Szkoła Podstawowa im. Henryka SienkiewiczaRajgród
2146.Gimnazjum nr 2Żary
2147.Gimnazjum im. Świętego WojciechaMaków
2148.GimnazjumŚliwice
2149.GimnazjumWałcz
2150.Gimnazjum im. Jana Pawła IIBojadła
2151.Szkoła Podstawowa w GniewkówcuZłotniki Kujawskie
2152.GIMNAZJUM IM. A. MICKIEWICZAKaźmierz
2153.Gimnazjum im. Jana Pawła IINowa Sarzyna
2154.Gimnazjum im. Jana Pawła IISierpc
2155.Gimnazjum im. Królowej JadwigiBrzostek
2156.Zespół Szkół PublicznychŁęknica
2157.Zespół SzkółGałków Duży
2158.Społeczna Szkoła Podstawowa nr 26 STOWarszawa
2159.Szkoła Podstawowa w Starej SłupiStara Słupia
2160.Publiczna Szkoła Podstawowa w GórkachDębe Wielkie
2161.GimnazjumTopólka
2162.Gimnazjum im. Jana Pawła IIŁęczyca
2163.Gimnazjum im. Jana Pawła IIPoniatowa
2164.Zespół Szkół w CzarnymlesiePrzygodzice
2165.Gimnazjum im Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoOlszewo-Borki
2166.GimnazjumDobrzyków
2167.Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-CurieKalisz Pomorski
2168.GimnazjumRadziłów
2169.Gimnazjum im Jana Pawła IITarnawa Dolna
2170.GIMNAZJUM IM. CZESŁAWA MIŁOSZACiechocin
2171.Gimnazjum im. Jana KochanowskiegoGrabów
2172.Gimnazjum im. Jana Pawła IIGąbin
2173.Gimnazjum im.Papieża Jana Pawła IIOlszewo - Borki
2174.ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 101 IM. JANA BRZECHWYPOZNAŃ
2175.Zespół Szkół OgólnokształcącychLisewo
2176.SP 85 IM. KS.K.JANCARZAKRAKÓW
2177.Gimnazjum im. Jana Pawła IIBudzów
2178.Gimnazjum im. Jana Pawła IIRyczywół
2179.GimnazjumJanowiec nad Wisłą
2180.Zespół Szkół im. Jana Pawła IIUlan-Majorat
2181.Gimnazjum im. Kazimierza WielkiegoStopnica
2182.Gimnazjum im. Feliksa KapackiegoGóra Kalwaria
2183.GimnazjumWęgrzce Wielkie
2184.Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2Warszawa
2185.Gimnazjum w ŁaniętachŁanięta
2186.Zespół Szkół w StrachosławiuKamień
2187.Gimnazjum w Przygłowie z siedzibą we WłodzimierzowiePrzygłów
2188.Gimnazjum im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoBaranów
2189.Szkoła Podstawowa nr 13Koszalin
2190.Gimnazjum im. Aleksandra KamińskiegoBierutów
2191.Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi ,,Razem" w ChełmieChełm
2192.Szkoła Podstawowa im. K. I. GałczyńskiegoJawiszowice
2193.Gimnazjum w GnojnieGnojno
2194.Gimnazjum im. Jana Pawła IIBukowiec
2195.GimnazjumNałęczów
2196.Gimnazjum w Nowym DworzeNowy Dwór
2197.Gimnazjum z oddziałem integracyjnym im. Anny NakwaskiejMała Wieś
2198.Szkoła Podstawowa nr 23 im. Marii BohuszewiczównyŁódź
2199.Gimnazjum w Czarnej SędziszowskiejCzarna Sędziszowska
2200.Szkoła Podstawowa w BorzęcicachKoźmin Wielkopolski
2201.Filialna Szkoła Podstawowa w BekieszyCyców
2202.Gimnazjum im. Dzieci Zamojszczyzny w BodaczowieSzczebrzeszyn
2203.Gimnazjum w OsieckuOsieck
2204.Gimnazjum im. Pawła WłodkowicaBrudzeń Duży
2205.Gimnazjum w Dębowej KłodzieDębowa Kłoda
2206.Akademickie Liceum OgólnokształcąceRzeszów
2207.Gimnazjum nr 1Braniewo
2208.Zespół Placówek Oświatowych w NagłowicachNagłowice
2209.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1Kłodzko
2210.Szkoła Podstawowa nr 13Tarnowskie Góry
2211.Centrum Oświatowe w KoszycachKoszyce
2212.Gimnazjum im. Kazimierza GórskiegoOwińska
2213.Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła IISońsk
2214.Zespół Szkół w Suchym DębieSuchy Dąb
2215.GIMNAZJUM IM. A. MICKIEWICZAORZYSZ
2216.Gimnazjum w ObszyObsza
2217.Gimnazjum im.ks.Kardynała Stefana WyszyńskiegoMircze
2218.Przedszkole Nr 11Rzeszów
2219.Przedszkole nr 18Bydgoszcz
2220.Szkoła Podstawowa nr 5 z oddziałami przedszkolnymiRawicz
2221.Przedszkole nr 96Warszawa
2222.Gimnazjum im. Konfederacji TyszowieckiejTyszowce
2223.Szkoła Podstawowa nr 2Ruciane Nida
2224.Gimnazjum nr 4Starachowice
2225.Gimnazjum im. Zesłańców SybiruPiława Górna
2226.Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami IntegracyjnymiOrły
2227.Gimnazjum w JastarniJastarnia
2228.Zespół Szkół w SkrzyszowieSkrzyszów
2229.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Mieszka I w ChojnieChojna
2230.Gimnazjum im. Powstańców WielkopolskichGrodzisk Wielkopolski
2231.Przedszkole nr 140 "Majsterklepka"Poznań
2232.Gimnazjum im.ks.Stanisława KonarskiegoGrybów
2233.Zespół Niepublicznych Niepłatnych Szkół w TarnowieTarnów
2234.Gimnazjum nr 1Nowy Targ
2235.Gimnazjum w LubawieLubawa
2236.Gimnazjum im. Św. FaustynyŚwinice Warckie
2237.Szkola Podstawowa nr 21Lublin
2238.Przedszkole nr 56 "Wesołe Kubusie"Warszawa
2239.Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'aBiałe Błota
2240.Gimnazjum nr 9Rzeszów
2241.SP im. Jana Brzechwy w SzczodrkowicachSkała
2242.Szkoła Podstawowa nr 5 z OI im.Bohaterów WesterplatteDzierżoniów
2243.Szkoła PodstawowaSkawina
2244.Szkoła Podstawowa w PodgórzuPodgórze
2245.Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2Sopot
2246.Gimnazjum Publiczne w DomiechowicachBełchatów
2247.Przedszkole nr 330Warszawa
2248.ZSTUTrzebinia
2249.Szkoła Podstawowa nr 316Warszawa
2250.Szkoła podstawowa w PietrzejowicachKocmyrzów
2251.Szkoła Podstawowa nr 5Ozorków
2252.Technikum nr 2Chojnice
2253.ZSO nr3 w GliwicachGliwice
2254.Gimnazjum nr. 34Szczecin
2255.ZSS w RoczynachAndrychów
2256.Gimnazjum nr 3Jaworzno
2257.Zespół Szkół RolniczychKrotoszyny
2258.Publiczne Gimnazjum Nr 2Ząbkowice Śląskie
2259.Gimnazjum nr 19Gdańsk
2260.Szkoła Podstawowa nr20Dąbrowa Górnicza
2261.Szkoła Podstawowa Nr 3Ząbki
2262.Zespół Szkół im. Gen. Wł. AndersaCzęstochowa
2263.Szkoła Podstawowa Nr2 im.H.SienkiewiczaNowa Dęba
2264.Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w AleksandrowieAleksandrów
2265.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 7 SpecjalnychRuda Śląska
2266.Gimnazjum nr 4Piaseczno
2267.Szkoła Podstawowa nr 6Konstancin - Jeziorna
2268.Szkoła PodstawowaPrzemęt
2269.CIX Liceum Ogólnokształcące im. H. ModrzejewskiejWarszawa
2270.Szkoła PodstawowaMielenko Drawskie
2271.ZSSportowychmysłowice
2272.Zespół Placówek OświatowychKadłub
2273.Szkoła Podstawowa nr 2Suwałki
2274.Zespół Szkół ZawodowychAleksandrów Łódzki
2275.Szkoła Podstawowa w ŚmieszkowieCzarnków
2276.Szkoła Podstawowa w TrzęśniewieKościelec
2277.Prywatne Przedszkole PiracikiSuchy Las
2278.Przedszkole Publiczne Nr 2 im. Wandy ChotomskiejGoleniów
2279.Publiczne Gimnazjum im.H.Sienkiewicza w Drużbicach z siedzibą w RasachDrużbice
2280.Zespół Szkół Gminnych im. Jana Kochanowskiego w Brzeźnicy. Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy. Gimnazjum w Brzeźnicy.Bochnia
2281.Gimnazjum nr 34Łódź
2282.Zespół Szkół w BiałceMaków Podhalański
2283.Szkoła Podstawowa nr 5 im. K. K. BaczyńskiegoPiaseczno
2284.Szkoła Podstawowa nr 9 im. ks. prof. Włodzimierza SedlakaSkarżysko-Kamienna
2285.Szkoła Podstawowa w MirachowieMirachowo
2286.Przedszkole PubliczneSiechnice
2287.Szkoła Podstawowa nr 2Szczawa
2288.Zespół Szkół FototechnicznychWarszawa
2289.Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 48 Aktywności TwórczejZielonka
2290.Szkoła Podstawowa w KornatceDobczyce
2291.Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w JaworowieWiązów
2292.IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaBiała Podlaska
2293.Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania StyczniowegoKazimierz Biskupi
2294.Publiczne Gimnazjum w SosnówceSosnówka
2295.ZESPÓŁ SZKÓŁ W CZARNEJCZARNA
2296.Miejski Zespół SzkółRaciąż
2297.Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w WyrzyskuWyrzysk
2298.Młodzieżowy Ośrodek WyhowawczyZałusków
2299.SZKOŁA PODSTAWOWAKALISZ POMORSKI
2300.Szkoła Podstawowa w DaszewicachDaszewice
2301.Zespół szkoły Podstawowej i Przedszkola w SkierbieszowieSkierbieszów
2302.Szkołą Podstawowa nr 4 im. Prof. Władysława SzaferaEłk
2303.Szkoła Podstawowa w GórskuZławieś Wielka
2304.Zespół Szkół w Seceminie, Szkoła Podstawowa, GimnazjumSecemin
2305.Niepubliczna Bursa im. św. Marii De MattiasBolesławiec
2306.zespół Szkół w TuchlinieSierakowice
2307.Szkoła Podstawowa nr 36Tychy
2308.Centrum Kształcenia UstawicznegoKoszalin
2309.Zespół Szkół Licealnych i AgrotechnicznychTuchola
2310.II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny MalczewskiejZawiercie
2311.Przedszkole Nr 94Warszawa
2312.Szkoła Podstawowa nr 98 im. Lucy Maud MontgomeryWarszawa
2313.liceum ogolnoksztacace nr 1nowogard
2314.Zespół Szkół im.Jana Pawła IIKleosin
2315.Przedszkole nr 253 "Akademia Pana Kleksa"Warszawa
2316.ZS Szkoła Podstawowa w DrwiniDrwinia
2317.Zespół Szkół nr 3 w SopocieSopot
2318.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jana PawLa iiNowa Sól
2319.Zespół Szkół w ZalesiuZalesie
2320.ZESPÓŁ SZKÓŁ z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ŁOMNICYŁOMNICA
2321.Zespół Szkół Publicznych nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiŚwinoujście
2322.Przedszkole w BaranowieBaranowo
2323.miejski zespół szkółkłodzko
2324.Szkoła Pozdstawowa nr 54Poznań
2325.SP nr 3 w ToruniuToruń
2326.SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZYNOWY DWÓR GDAŃSKI
2327.Zespół Szkół im. Zawiszy CzarnegoSiennica
2328.Szkoła Podstawowa w CiepielewieLisków
2329.Zespół Szkół nr 2Mława
2330.Szkoła Podstawowa nr 6 im. Władysława BronieskiegoZielona Góra
2331.Gimnazjum w ZłotokłosieZłotokłos
2332.Szkoła Podstawowa w ZłotokłosieZłotokłos
2333.Szkoła Podstawowa nr 7Tczew
2334.Zespół Szkół w DębnicyDębnica
2335.Powiatowy Zespół Szkół w BieruniuBieruń
2336.ZS 28Toruń
2337.Zespół Szkół im. Jana KochanowskiegoCzęstochowa
2338.Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława StaszicaWysokie Mazowieckie
2339.VII Lieceum OgólnokształcąceSzczecin
2340.Katolickie Gimnazjum im. Jana Pawa II w KartuzachKartuzy
2341.Regionalne Centrum Kształcenia Języków ObcychOpole
2342.Szkoła Podstawowa w MInodzeMinoga
2343.SzkołaPodstawowa nr 45 im. K. MakuszyńskiegoKatowice
2344.Szkoła PodstawowaGarbów
2345.Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła IISochaczew
2346.Dom św. Józefa dla Dzieci i Młodzieży. Ognisko WychowawczeLublin
2347.Szkoła Podstawowa w KozubowiePińczów
2348.Szkoła PodstawowaOlsztyn
2349.Zespół Szkół MechanicznychNamysłów
2350.Gimnazjum Publiczne im. Arkadego FiedleraDębno
2351.Szkoła Podstawowa w WilczkowieWilczkowo
2352.Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła IIOdolanów
2353.Gimnazjum Publiczne im. W. ReymontaChynów
2354.SP w MachcinieChynów
2355.Szkoła Podstawowa nr 1 w PłockuPłock
2356.Publiczna Szkoła PodstawowaRybna
2357.Szkoła Podstawowa im. ks. bpa Franciszka JaczewskiegoKorytnica
2358.Publiczne Gimnazjum w JawornikuMyślenice
2359.Zespół Szkół im. Orła Białego w PowierciuKoło
2360.Gimnazjum im. Jana KochanowskiegoDopiewo
2361.Szkoła Podstawowa im. Bohaterów WesterplatteBielsko-Biala
2362.Zespół Szkół w JadachachChmielów
2363.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61GDAŃSK
2364.Zespól Szkół Prywatnychbydgoszcz
2365.Przedszkole Miejskie Nr 102Łódź
2366.Zespół Nr 1 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im, ks. J. Twardowskiego w Siennicy NadolnejSiennica Nadolna
2367.Zespół Szkół PonadgimnazjalnychRadłów
2368.PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWAPIASKI
2369.Gimnazjum nr7Konin
2370.S.P nr 4ALEKSANDRÓW.Ł
2371.Szkoła Podstawowa pod LipamiKrosinko/Mosina
2372.Zespół Szkoły i Przedszkola, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mszanie GórnejMszana Górna
2373.Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Dębinka oraz Społeczne Gimnazjum DębinkaPoznań
2374.Szkoła Podstawowa w KryguKryg
2375.Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w PolanceMyślenice
2376.Gimnazjum im. Niepodległości PolskiKotlin
2377.Szkoła Podstawowa im. Józefa Gielniaka w NiwnicachLwówek Śląski
2378.Szkoła PodstawowaZalesie
2379.Szkoła Podstawowa nr 2Słupsk
2380.Zespół Szkół TechnicznychGorlice
2381.Szkoła Podstawowa Nr 148Kraków
2382.szkoła podstawowa nr 1 imienia św.józefa w kaszowiekaszów
2383.Zespół Szkół SpecjalnychRacibórz
2384.Szkoła Podstawowa nr 42Sosnowiec
2385.Zespół Szkół Specjalnych nr 9Katowice
2386.SP NR 30OLSZTYN
2387.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w ZbrudzewieŚrem
2388.Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 1Poznań
2389.Salezjański Zespół Szkół Publicznych "Don Boska"Świętochłowice
2390.Przedszkole Publiczne nr.8 im Kubusia PuchatkaJawor
2391.Gimnazjum nr 16 z Oddz. Integrac.Katowice
2392.Szkoła Podstawowa nr. 148Warszawa
2393.Przedszkole Rodzinne Zegar SłonecznyZalesie Górne
2394.Zespół Szkół IntegracyjnychWałbrzych
2395.Przedszkole Samorządowe nr 35Białystok
2396.Środowiskowa Placówka Edukacyjno - Wychowawcza Nr 1Szczecin
2397.I Akademickie LOGdynia
2398.Zespół Szkół w IwierzycachIwierzyce
2399.Szkoła Podstawowa nr 13toruń
2400.Zespół szkół samochodowych i budowlanych im. Leonarda Da Vinci w GłogowieGłogów
2401.Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Wólce DobryńskiejZalesie
2402.Zespół Szkoł Rzemiosł ArtystycznychJelenia Góra
2403.Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Świętego józefa w KaszowieLiszki
2404.Szkoła podstawowa im. Armii KrajowejWielkie Drogi
2405.I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Koźminie WlkpKoźmin Wielkopolski
2406.Publiczne Gimnazjum im. Króla Bolesława ChrobregoPrzylep
2407.Szkoła Podstawowa w BroszkowieBroszków
2408.Gimnazjum nr 2Nysa
2409.Gimnazjum nr3Kielce
2410.Publiczne Gimnazjum w WilkowieWilków
2411.Zespół Szkół Zawodowych im. S.Staszica w OpoluOpole
2412.GimnazjumLipno
2413.GimnazjumZabłudów
2414.II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. T. Halika w OstrołeceOstrołęka
2415.Przedszkole nr 2 "Cztery Pory Roku"Kórnik
2416.Publiczna Szkoła Podstawowa w DargobądzuWolin
2417.Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 16Kraków
2418.Centrum Nauki i Biznesu Żak Oddział PoznańPoznań
2419.Publiczne Przedszkole nr 20Kalisz
2420.Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja KopernikaNowy Targ
2421.Gimnazjum im. Henryka BrodategoKrosno Odrzańskie
2422.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 88POZNAN
2423.Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. Stnisława StaszicaBiałystok
2424.Zespół Szkół nr 2Kołobrzeg
2425.Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Jana Pawła II w ŚremieŚrem
2426.Gimnazjum nr. 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w OleśnicyOleśnica
2427.GimnazjumTarnowo Podgórne
2428.Gimnazjum im. Powstańców WielkopolskichStęszew
2429.Publiczne Gimnazjum w BiałobrzegachBiałobrzegi
2430.Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w ChełmnieDąbie
2431.Szkoła Podstawowa im. A. Kucharczyka w PaszkówcePaszkówka
2432.Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3Katowice
2433.Szkoła Podstawowa im. K. MakuszyńskiegoŚwiętajno
2434.Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalach OleckichKowale Oleckie
2435.Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w OlsztynieOlsztyn
2436.Zespół Szkół nr 5 im. Ignacego ŁukasiewiczaSanok
2437.Zespół Szkół Elektrycznych nr 2 im. ks. Piotra WawrzyniakaPoznań
2438.Zespół Szkolny- Przedszkolny im. Jana Pawła II w MiłakowieMiłakowo
2439.Przedszkole nr 38Poznań
2440.Gimnazjum w WęgrowieWęgrów
2441.Zespoł Szkół nr 4 im. Jana Pawła IIKrasnystaw
2442.XI Liceum OgólnoksztalcąceKraków
2443.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22Płock
2444.gdyńskie liceum autorskiegdynia
2445.Samorządowe Przedszkole Nr 114Kraków
2446.Przedszkole 140Wrocław
2447.Zespół Szkolno-Przedszkolny w HołubliHolubla
2448.Młodzieżowy Ośrodek SocjoterapiiKutno
2449.Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w TolkmickuTolkmicko
2450.Zespół Szkół im. Ks. Bpa Edwarda SamselaWisniowo Ełckie
2451.Szkoła PodstawowaBobry
2452.Gimnajum nr1Brześć Kujawski
2453.Szkoła Podstawowa im. Kawaleów Orderu UśmiechuWarnice
2454.Gimnazjum nr 7 w RzeszowieRzeszów
2455.Szkoła PodstawowaCzerwin
2456.Zespół Szkół Ponadgimazjalnych w KleszczowieKleszczów
2457.I LO w RadomskuRadomsko
2458.Zespół Szkół w WilkołazieWilkołaz
2459.Szkoła Podstawowa nr 5Chojnice
2460.ZS nr 6Warszawa
2461.Gimnazjum nr 5 w RzeszowieRzeszów
2462.Zespół Szkół PublicznychBaczal Dolny
2463.Zespół Szkół OgólnokształcącychWłoszakowice
2464.Gimnazjum nr 12Zabrze
2465.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2Kielce
2466.Zespół Szkól Szkoła Filialna w NiekłończycyPolice
2467.Szkoła Podstawowa nr 2Twardogóra
2468.Szkoła PodstawowaPolanów
2469.Szkoła Podstawowa im. Henryka SienkiewiczaWiśniowa Góra
2470.Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w SomoninieSomonino
2471.zespół szkół specjalnych nr38warszawa
2472.Zespół Szkół w BodzewiePiaski
2473.Gimnazjum nr 3 im. kard. Stefana WyszyńskiegoEłk
2474.Zespół Szkół SpożywczychRzeszów
2475.Gimnazjum im. Jana Pawła II w KozachKozy
2476.Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w KłodziniePrzelewice
2477.Zespół Szkół w JemielnieJemielno
2478.Zespół Szkół ponadgimnazjalnych im. Władysława ReymontaRawa Mazowiecka
2479.Zespół Szkół w SzumowieSzumowo
2480.Zespół Szkół im. Oskara Langego w BIalym BorzeBiały Bór
2481.Regionalne Centrum Edukacji ZawodowejNisko
2482.Zespół Szkół ElektronicznychRzeszów
2483.Szkoła Podstawowa nr 1Barlinek
2484.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiejw Starym LubiejewieOstrów Mazowiecka
2485.Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIMochowo
2486.Miejskie Przedszkole Nr 7Legnica
2487.Szkoła Podstawowa im. W. WitosaŁagiewniki Kościelne
2488.Zespół Szkół im. ks. prof. Józefa PastuszkiRzeczniów
2489.Przedszkole na Zielonej GorceBiałystok
2490.Szkoła PodstawowaJurgów
2491.Zespół Szkół PonadgimnazjalnychZakliczyn
2492.Szkoła Podstawowa w Kępkachpow. Radzyn Podlaski
2493.ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM W DĄBROWIEŚREM
2494.Zespół Szkół Gimnazjum im. ks. Piotra Sosnowskiego w BysławiuBysław
2495.Szkoła podstawowaSosnówka
2496.Gimnazjum w BrusachBrusy
2497.Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w ZakrzewieZakrzew
2498.Przedszkole Nr 119 im. "Lecha"Poznań
2499.Miejski Zespół Szkół nr 1 w BędzinieBędzin
2500.Szkoła Podstawowa w WilkanowieBystrzyca Kłodzka
2501.Szkoła Podstawowa w Bukowskiej WoliMiechów
2502.szkoła podstawowa w Świdniku MałymLublin
2503.Przedszkole Nr1Konin
2504.Zespół Szkół w SłupnieRadzymin
2505.Zespół Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego w BydgoszczyBydgoszcz
2506.szkoła podstawowa nr 23Elbląg
2507.Zespół Szkół w Starym MieścieLeżajsk
2508.Zespół Szkół Publicznych Nr 6Żyrardów
2509.Szkoła Podstawowa w WilkowieGłogów
2510.Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców WarszawyOżarów Mazowiecki
2511.Szkoła SalezjańskaToruń
2512.Samorządowa Szkoła Podstawowa w ZającuWęgrów
2513.Zespół Szkół Rolniczych w OstródzieOstróda
2514.Przedszkole Publiczne nr 4Brzeg
2515.Miejskie GimnazjumDarłowo
2516.Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Romualda TrauguttaZgierz
2517.Przedszkole Miejskie nr 29Gliwice
2518.szkoła podstawowa nr 14Ruda Śląska
2519.Miejskie Przedszkole nr 2 w ŻarachŻary
2520.Szkoła Podstawowa nr 3 im.Św. M. M. KolbegoChmielnik
2521.Szkoła Podstawowa nr 6Dzierżoniów
2522.Szkoła Podstawowa w Łopienniku DolnymŁopiennik Górny
2523.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii DąbrowskiejŁaskarzew
2524.Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego w BydgoszczyBydgoszcz
2525.Publiczne Liceum Ogólnokształcące im.Orła Białego w Kosowie LackimKosów Lacki
2526.Publiczna Szkoła Podstawowa w Niekłaniu WielkimNiekłań Wielki
2527.Szkoła Podstawowa w SobianowicachLublin
2528.Zespół Szkół PonadgimnazjalnychMiastko
2529.Szkoła PodstawowaRaba Wyżna
2530.Zespół Szkół w GrodziskuGrodzisko
2531.Zespół Szkół w BolechowieOwińska
2532.Szkoła Podstawowa nr 1Elbląg
2533.Szkoła Podstawowa w PrzeciszewieStaroźreby
2534.Zespół Szkoły i Schroniska MłodzieżowegoStryszawa
2535.Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Wandy Łyczkowskiej w OstojowieSuchedniów
2536.Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość WarmiiOrneta
2537.PUBLICZNA SZKOLA PODSTAWOWA W PSARACHPSARY
2538.Zespół Szkół w KrotoszycachKrotoszyce
2539.Szkoła PodstawowaWrocław
2540.Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy AK Cichociemnych w BrzozowieBrzozów
2541.Gimnazjum w ŚwierznieŚwierzno
2542.Zespół Szkół Włocławskiego Stowarzyszenia Oświatowego "COGITO"Włocławek
2543.Zespół Szkół Specjalnych nr 78 im. Ewy Szelburg Zarembiny w IPCZDWarszawa
2544.Przedszkole Publiczne nr 15 Zgromadzenia Sióstr FelicjanekKraków
2545.Gimnazjum 10Szczecin
2546.Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im.gen.Fr.KleebergaKock
2547.Zespół Szkół Ogólnokształcących w OpoluOpole
2548.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4Krosno
2549.Gimnazjum nr 1Racibórz
2550.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2Gniezno
2551.Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Heleny Marusarzówny w ZakopanemZakopane
2552.Szkoła PodstawowaLipiny gm. Margonin
2553.Zespół Szkół nr 12Gdynia
2554.Gimnazjum 6Ruda Śląska
2555.Szkoła Podstawowa w SątopachBisztynek
2556.Gimnazjum nr 23 z oddziałami integracyjnymi im. Ratowników GórskichKatowice
2557.Szkoła Podstawowa nr 107Wrocław
2558.Zespól Szkól i Placówek OświatowychLidzbark Warmiński
2559.Miejskie Przedszkole nr 2Aleksandrów Łódzki
2560.Przedszkole Publiczne nr 7Bogatynia
2561.Szkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichWyrzysk
2562.Szkoła Podstawowa nr 3 w KrośnieKrosno
2563.Szkoła Podstawowa nr 37 w SzczecinieSzczecin
2564.Miejsko-Gminne PrzedszkoleKańczuga
2565.Przedszkole nr 110Wrocław
2566.Publiczne Gimnazjum Nr 5 z oddziałami Integracyjnym im. Sługi Bożego JAna PAwła IIBiałystok
2567.Gimnazjum im. Macieja RatajaŻmigród
2568.Zespół Szkół SamochodowychRadom
2569.Niepubliczna Szkoła PodstawowaHuszlew
2570.Przedszkole Samorządowe "Pod Dębem"Borek Wlkp.
2571.Szkoła PodstawowaWiślica
2572.Samorządowe Liceum OgólnokształcąceGłogów Małopolski
2573.GimnazjumOgrodzieniec
2574.Przedszkole Publiczne w TuchowieTuchów
2575.specjalny ośrodek szkolno- wychowawczydorohusk
2576.Gimnazjum im. Feliksa SzołdrskiegoNowy Tomyśl
2577.Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Polski w Lubini MałejLubinia Mała
2578.Przedszkole Miejskie Nr 160Łódź
2579.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. H. Ch. Andersena w RadomiuRadom
2580.Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek im. św. Jadwigi KrólowejKielce
2581.Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola MiarkIKnurów
2582.Zespół Szkół im. Janusza KoczakaDziałdowo
2583.Gimnazjum nr 8 w TarnowieTarnów
2584.Szkoła Podstawowa nr 1Szczecin
2585.Zespół Szkół w TopoliSkalbmierz
2586.Przedszkole Publiczne nr 3Kolbuszowa
2587.Zespół Państwowych Szkół MuzycznychElbląg
2588.Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami IntegracyjnymiBiałystok
2589.Zespół Oświatowy w GrochowieSokołów Podlaski
2590.Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Stefana JaraczaJasło
2591.Zespół Szkół Publicznych w BiałuniuGoleniów
2592.Przedszkole nr 27Chorzów
2593.Szkoła Podstawowa Nr2Dębica
2594.Zespół Szkolno - Gimnazjalny nr 5Radomsko
2595.Gimnazjum Nr 1 w Chorzowie im. Marii KonopnickiejChorzów
2596.Przedszkole publiczne nr 54Opole
2597.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w PrzodkowiePrzodkowo
2598.Gimnazjum z Oddziałami Przysposabiającymi do PracyTczew
2599.I LO w Koluszkach im. Henryka SienkiewiczaKoluszki
2600.Gimnazjum nr 6Wrocław
2601.CKUOstróda
2602.Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 11 w TarnowieTarnów
2603.Przedszkole Publiczne w CiechowieŚroda Śląka
2604.Szkoła Podstawowa im. Wł. BroniewskiegoPsary
2605.Gimnazjum im. Marii Rodziewiczówny w ŻelaznejDębowa Góra
2606.Zespol szkolno przedszkolny, Przedszkole nr 8Rzeszów
2607.Gimnazjum im. Powst. WielkopolskichWysoka
2608.gimnazjum nr.2Wyszków
2609.Przedszkole publiczne 61szczecin
2610.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1Brzesko
2611.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w ChełmieChełm
2612.Przedszkole Miejskie nr 72Łódź
2613.Zespół Szkół Nr4Ostrowiec Świętokrzyski
2614.Zespół Szkół w TrzęsówceTrzęsówka
2615.zespół szkół ponadgimnazjalnychdrawsko pomorskie
2616.ZSP nr1Końskie
2617.Gimnazjum im. Mieszka ICedynia
2618.Przedszkole Niepubliczne "Skrzaty"Olsztyn
2619.Publiczne Gimnazjum w Trzydniku DużymTrzydnik Duży
2620.Zespół Szkół ElektrycznychWłocławek
2621.ZESPÓŁ SZKÓŁ W LUBYCZY KRÓLEWSKIEJLUBYCZA KRÓLEWSKA
2622.Gimnazjum im. A. MickiewiczaStarcza
2623.Gimnazjum nr 1 im. K. PułaskiegoRzeszów
2624.Szkoła Podstawowa w Ceradzu KościelnymCeradzv Kościelny
2625.Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w GołdapiGołdap
2626.Szkoła Podstawowa im. Batalionów ChłopskichKozłów
2627.Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteKępno
2628.Publiczna Szkoła PodstawowaWielgie
2629.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 im. M. Skłodowskiej - CurieCzęstochowa
2630.Zespół Szkół EkonomicznychGłogów
2631.Szkoła Podstawowa nr 48Szczecin
2632.Szkoła PodstawowaWładysławów
2633.Szkoła Podstawowa nr 32 OlsztynOlsztyn
2634.Przedszkole Samorzadowe w NowinachSitkówka
2635.Przedszkole Nr 21Tychy
2636.Gimnazjum nr 2Ostrzeszów
2637.Szkoła Podstawowa w ChojnowieKuczbork
2638.Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Jerzykowie im. Królowej JadwigiJerzykowo
2639.Publiczne Gimnazjum Nr 5Białystok
2640.Szkoła Podstawowa w GromiePasym
2641.Szkoła Podstawowa nr 1 w TurkuTurek
2642.Waldorfska Szkoła PodstawowaKraków
2643.Zespół szkolno Rewalidacyjny w BiłgorajuBiłgoraj
2644.PUBLICZNE GMNAZJUMPĘGÓW
2645.Gimnazjum nr 2Rzeszów
2646.Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich we WłodawieWłodawa
2647.Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Jana Pawła IIOtwock
2648.Przedszkole nr 86 "Tęczowy Świat"Poznań
2649.Specjalny Ośrodek Szkolno - WychowawczyChrzanów
2650.Zespół Szkół SpecjalnychMysłowice
2651.Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcace im.gen. Wł.AndersaChełm
2652.Gimnazjum im. Św. Jadwigi Królowej Polski w KurowicachGrójce
2653.Zespół Szkół Ogólnokształcących w GrzegorzowicachRudnik
2654.Szkoła Podstawowa nr im. ks. Stefana PieczkiRacibórz
2655.Szkoła Podstawowa im. Bohaterów 2 Dywizji Piechoty I Armii Wojska Polskiego w JanowcuJanowiec
2656.ZSP w KorzeniowieKorzeniów
2657.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14LUBIN
2658.Zespół Szkół Integracyjnych Nr 1 im. Szarych SzeregówWłocławek
2659.Publiczne GimnazjumCisek
2660.Publiczna Szkoła PodstawowaBiadoliny Szlacheckie
2661.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczykrasnystaw
2662.Publiczna Szkoła Podstawowa W IwaniskachIwaniska
2663.Zespół Szkół Handlowych im. B. PrusaKatowice
2664.Szkoła Podstawowa w GrodziskuRadoszyce
2665.Szko ła Podstawowa w KapałowieRadoszyce
2666.Publiczne Przedszkole Sióstr NazaretanekKalisz
2667.Szkoła Podstawowa nr 3 w DarłowieDarłowo
2668.Zespół Szkół w DłużynieWłoszakowice
2669.Zespół Szkól w Krośnie, Szkoła Podstawowa w KrośnieMosina
2670.Przedszkole Miejskie Nr 36Bytom
2671.Zespół Szkół Prywatnych im.Prof.Stanisława Albina Kowalskiego w OpocznieOpoczno
2672.Gimnazjum nr 1Gołdap
2673.GIMNAZJUM NR 6JAWORZNO
2674.IV LIceum Ogólnokształcące im. hetm. Stanisława ŻółkiewskiegoSiedlce
2675.Szkoła Podstawowa w KonikowieŚwieszyno
2676.Zespół Szkół Agrotechniczno - EkonomicznychKolbuszowa
2677.Gimnazjum nr 7Lublin
2678.Gimnazjum w IwliDukla
2679.Zespół Szkół im. M. Dąbrowskiej w RussowieRussów
2680.Gimnazju w ŁosiowieŁosiów
2681.Publiczne Gimnazjum w LubichowieLubichowo
2682.Szkoła Podstawowa nr 114 w ŁodziŁódź
2683.Szkoła Podstawowa w DomaszewnicyUlan-Majorat
2684.Niepubliczne PrzedszkoleZielona Góra
2685.Gimnazjum im. Przyrodników polskichBudzisław Kościelny
2686.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła IIKrościenko nad Dunajcem
2687.Miejski Zespół Szkół im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 1Aleksandrów Łódzki
2688.Przedszkole Miejskie nr 5 im J. TuwimaToruń
2689.Szkoła Podstawowa im.prof. Józefa Kostrzewskiego w WęglewiePobiedziska
2690.Przedszkole Samorządowe nr 46Białystok
2691.SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. FRANCISZKA STRYJASA W SACZYNIEGODZIESZE WIELKIE
2692.Szkoła Podstawowa w OstrowitemŁąkorz
2693.Szkoła Podstawowa im. Jana Henryka Dąbrowskiego w ŻydowieBartoszyce
2694.Szkoła Podstawowa im. Wiosny LudówMiłosław
2695.Zespół szkół Technicznych i HandlowychBielsko-Biała
2696.Specjalny Ośrodek Szkolno - WychowawczyŻywiec
2697.Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych w ŻywcuŻywiec
2698.Niepubliczne Przedszkoleim. Kubusia PuchatjaSiedlce
2699.Gimnazjum w RogalinieMosina, Rogalin
2700.Zespół Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych Nr 1Warszawa
2701.Szkoła Podstawowa w NiemczuNiemcz
2702.Szkoła Podstawowa im. gen. Janusza Głuchowskiego w DobiecinieBełchatów
2703.LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGÓRA
2704.Szkoła Podstawowa nr 9elbląg
2705.Przedszkole Nr8 im. Janusza KorczakaKoszalin
2706.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 w RadomiuRadom
2707.Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 4 w IławieIława
2708.Zespół Szkół nr 16Toruń
2709.Prywatna Szkoła Podstawowa Leonarda PiwoniSzczecin
2710.Przedszkole Publiczne nr 9Bartoszyce
2711.Gimnazjum nr 9Zabrze
2712.Przedszkole Samorządowe nr 130kraków
2713.Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5Żory
2714.Gimnazjum im. Józefa ChełmońskiegoJózefina
2715.Gimnazju Publiczne nr 3Czechowice-Dziedzice
2716.V Liceum OgólnokształcąceKatowice
2717.Publiczne Gimnazjum nr 2 im. św. Alojzego OrioneZduńska Wola
2718.Publiczne Gimnazjum nr 1 we WłodawieWłodawa
2719.Katolicka Szkoła Przysposabiająca do Pracy SPSK im. św. Antoniego z PadwyCzęstochowa
2720.Zespół Szkół w SzkotowieKozłowo
2721.ZSOI nr3Kraków
2722.ZKiW Szkoła PodstawowaBrodnica Górna
2723.Przedszkole Samorządowe nr 68Białystok
2724.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła IICzarne
2725.Szkoła Podstawowa nr 195 im. Króla Maciusia IWarszawa
2726.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2kluczbork
2727.Szkoła Podstawowa im. I. Kosmowskiej w kaszewach DwornychKaszewy Dworne
2728.II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra FirlejaLubartów
2729.Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego w BieczuBiecz
2730.Szkoła Podstawowa nr 3Chodzież
2731.Zespół Szkół Gimnazjum i LiceumTrzemeszno
2732.kATOLICKIE SZKOŁY NIEPUBLICZNEPRUSZCZ GDAŃSKI
2733.Gimnazjum w TokarniTokarnia
2734.Zespół Szkół w MrzezinieMrzezino
2735.Technikum nr 3Leszno
2736.Zespół Szkół nr 2 w Godzieszach WielkichGodziesze Małe
2737.Publiczna Szkoła Podstawowa im.Jana BrzechwySulechów
2738.Gimnazjum Nr 4Mysłowice
2739.Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej Korpus "Jodła"Łączna
2740.Szkoła Podstawowa w BiskupicachBiskupice
2741.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr !Bartoszyce
2742.Gimnazjum im. Jana Pawla II sióstr Prezentek w RzeszowiRzeszów
2743.SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ KAROLINY W ILKOWICACHŁĘG TARNOWSKI
2744.ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1TECHNIKUM NR 3ŻORY
2745.Gimnazjum OpatówOpatów
2746.Zespół Szkół w BukowskuBukowsko
2747.GImnazjum nr 5Rudna Wielka
2748.Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiŚroda Wlkp.
2749.Szkoła PodstawowaDźwirzyno
2750.Szkoła Podstawowa Nr 17Żory
2751.Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra SkargiSędziszów Małopolski
2752.SP im. Hymnu NarodowegoBrodnica
2753.Zespół Szkół OgólnokształcącychSucha Beskidzka
2754.Publiczna Szkoła Podstawowa SPSKPisarzowice
2755.Publiczne Gimnazjum nr 5Siedlce
2756.Samorządowe Przedszkole nr 108Kraków
2757.Publiczne Gimnazjum , Szkoła PodstawowaŁochów
2758.Społeczne GimnazjumDźwirzyno
2759.Gimnazjum im Józefa ChełmońskiegoBielawy
2760.PSP JabłowoJabłowo
2761.Niepubliczne Przedszkole BajkaKraków
2762.Przedszkole nr 20Zabrze
2763.Szkoła Podstawowa nr 6Stargard Szczec.
2764.Szkoła Podstawowa w RychlikuTrzcianka
2765.Szkoła Podstawowa w KosmowieCeków
2766.Zespół Szkół ElektrycznychKielce
2767.Zespół Szkół SpecjalnychWolsztyn
2768.Szkoła Podstawowa im. A. MickiewiczaMaszewo
2769.College Komputerowe - SPPrzemyśl
2770.Katolicka Szkoła Podstawowa im Jana Pawła IISzczecin
2771.Publiczna Szkoła Podstawowa w GuzowieGuzów
2772.PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 1 W BIAŁYMSTOKUBIAŁYSTOK
2773.Przedszkole Miejskie Nr 229Łódź
2774.Przedszkole 123Wrocław
2775.Szkoła Podstawowa nr 17Koszalin
2776.Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Integracyjnym im.Jana BrzechwySuluchów
2777.Gimnazjum nr 11 im.R.BrandstaetteraTarnów
2778.szkoła podstawowa nr 8Konin
2779.Zespół Szkół im. A. MickiewiczaBielsk Podlaski
2780.Szkoła Podstawowa nr 5Nysa
2781.Niepubliczne Przedszkole Mundo MarinoKatowice
2782.Przedszkole 99Kraków
2783.Przedszkole Publiczne nr 41Szczecin
2784.Szkoła podstawowa nr 1Luboń
2785.Zespół Szkół ŁącznościGliwice
2786.Gimnazjum im.Ks. Z. Peszkowskiego w KrążkowachKępno
2787.Zespół Szkół nr 1 im. M.Skłodowskiej - CurieOświęcim
2788.Zespół Szkół Ogólnokształcących w OpocznieOpoczno
2789.Publiczna Szkoła Podstawowa w Słodkowie TrzecimSłodków Trzeci
2790.Gimnazjum nr 3 im.Zjednoczonej EuropyKołobrzeg
2791.Gimnazjum Gminne nr 1 w RajskuOświęcim
2792.szkoła podstawowa nr 34Łódź
2793.Niepubliczne Przedszkole Klub Malucha Siódme NieboKatowice
2794.Akademia Małego CzłowiekaWarszawa
2795.Przedszkole PubliczneMarklowice
2796.ZSO nr 11Gliwice
2797.Zespół Szkół w GozdzieKłoczew
2798.SP56Warszawa
2799.Międzynarodowe Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Szkoła Językowa ARGONAUT Warszawa
2800.Szkoła Podstawowa nr 38Bydgoszcz
2801.Zespół SzkółZaręby
2802.Gimnazjum nr 1 im.AK w TychachTychy
2803.Miejskie Przedszkole Nr 94Katowice
2804.Szkoła Podstawowa im. Romualda TrauguttaPruszcz Gdański
2805.Publiczne Gimnazjum Sportowe Nr 11Wałbrzych
2806.Zespół Szkół w ŻychlinieŻychlin
2807.GMINNE PRZEDSZKOLE W ZBLEWIEZblewo
2808.Przedszkole Miejskie nr 44Sosnowiec
2809.Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców WielkopolskichŚroda Wlkp.
2810.Szkoła Podstawowa w JackowieKruszyna
2811.Nowa Prywatna Szkoła Podstawowa w MilanówkuMilanówek
2812.Przedszkole nr 17Elbląg
2813.Przedszkole nr 39Rybnik
2814.ZespółSzkół w NaprawieJordanów
2815.Szkoła Podstawowa nr 3Kołobrzeg
2816.Przedszkole Nr 26Racibórz
2817.NIepubliczne TechnikumRadom
2818.Przedszkole nr 5Gniezno
2819.Zespół Szkół w DarłowieDarłowo
2820.Wydział Zamiejscowy w Wodzisławiu Śląskim Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w ŁodziWodzisław Śląski
2821.Gimnazjum Nr 2Młock
2822.Samorzadowe Przedszkole nr 99Krakow
2823.Gminne Przedszkole w RytrzeRytro
2824.Zespół Szkół nr 1Łuków
2825.Szkoła Podstawowa nr 3 w LędzinachLędziny
2826.szkoła podstawowamargonin
2827.SPOkulnik
2828.Zespół Szkół Gastronomiczno- SpożywczychOlsztyn
2829.Publiczne Gimnazjum Nr 27 w ŁodziŁódź
2830.Zespół Placówek Oświatowych w DługowoliLipsko
2831.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w TanowieTanowo
2832.Zespół Szkół w Margoninie Szkoła PodstawowaMargonin
2833.szkoła podstawowa nr 46lublin
2834.ZSP nr 4 Szkoła Podstawowa nr4Wodzisław Śląski
2835.Szkoła Podstawowa nr 2Oleśnica
2836.Szkoła Podstawowa im. Bernarda Chrzanowskiego w WojnowicachWojnowice
2837.Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk
2838.Szkoła PodstawowaMasanów
2839.Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła IINiedźwiedź
2840.Szkoła Podstawowa im. St. Mikołajczyka w KarszewieDąbie
2841.Przedszkole ,,BUS"Szczecin
2842.Szkoła Podstawowa nr 2 im. mjra H. SucharskiegoKwidzyn
2843.Szkoła Podstawowa im.Jana BrzechwyBędzelin
2844.ZESPÓŁ SZKÓŁ W JABŁONICY POLSKIEJJABŁONICA POLSKA
2845.Gimnazjum w KrasnopoluKrasnopol
2846.Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 r. Publiczne GimnazjumCzastary
2847.Szkoła Podstawowa nr 3Malbork
2848.ZESPÓŁ SZKÓŁ W PIESZCZUPOSTOMINO
2849.Zespół Szkół nr 1 im Adama MickiewiczaKrasnystaw
2850.Zespół Szkolno-Przedszkolny w KaliszkachCzosnów
2851.Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza KorczakaBłonie
2852.Szkoła Podstawowa w KwiecewieŚwiątki
2853.Zespół Kształcenia i Wychowania w GołubiuGołubie
2854.Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami IntegracyjnymiKatowice
2855.Przedszkole Publiczne Nr 31Tarnów
2856.Zespół Szkół Specjalnych Nr 3Chorzów
2857.Szkoła Podstawowa w ZarszynieZarszyn
2858.Zespół Szkół im. Jana Pawła w SzydłowcuSzydłowiec
2859.Zespół Szkół nr 11 im. ks. Jana Twardowskiego w KoszalinieKoszalin
2860.Szkoła Podstawowa w MostowieMostów
2861.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im.Jana Pawła IIKrynica-Zdrój
2862.Szkoła PodstawowaWarszawa
2863.Zespół Szkół TechnicznychJasło
2864.XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja ŚniadeckiegoŁódź
2865.Publiczna Szkoła Podstawowa w MaleniBuczek
2866.Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w ZarzeczuZarzecze
2867.Szkoła PodstawowaPrzyszowa
2868.Przedszkole Miejskie Nr 20Gliwice
2869.Gimnazjum nr 7Olsztyn
2870.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyMiłakowo
2871.Przedszkole Niepubliczne Gumisiowy Laspoznań
2872.Przedszkole nr 263Warszawa
2873.Publiczna Szkoła Podstawowa SPSKChajew
2874.Szkoła Podstawowa im.St.StaszicaBolesław
2875.Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiKętrzyn
2876.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3JĘDRZEJÓW
2877.Miejskie Przedszkole nr 45katowice
2878.Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikolaja KopernikaRybnik
2879.Przedszkole Samorzadowe Nr 13Biała Podlaska
2880.Klub Malucha Siódme Niebo, Katowice, Małgorzata MrozekKatowice
2881.szkola podstawowa im. M. FalskiegoKraszewice
2882.Gimnazjum w GowidlinieGowidlino
2883.Zespół Szkół nr 9Wrocław
2884.Szkoła Podstawowa 142Łódź
2885.Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we WrześniWrześnia
2886.Szkoła Podstawowa nr 45Łódź
2887.Zespół Szkół Zawodowych Nr 6Białystok
2888.Zespół Szkół w LipianachLipiany
2889.Zespół Placówek OświatowychSzreńsk
2890.Szkoła Podstawowa nr 5Zgorzelec
2891.Szkoła Podstawowa w JaźwinieJaźwina
2892.Publiczna Szkoła Podstawowa w Porębie SpytkowskiejBrzesko
2893.Zespół Szkól Nr 14Wrocław
2894.SP nr 1 im.ks.Jana TwardowskiegoKamienna Góra
2895.Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego Zespołu Szkół Publicznych w DobrzanachDobrzany
2896.Gimnazjum nr 2 im.Janusza KorczakaSulejówek
2897.Zespół Szkół ZawodowychWołów
2898.Gimnazjum nr 2 im. Królowej ZofiiSanok
2899.Zespół Oświatowyim SybirakówRozbity Kamień
2900.Szkoła PodstawowaKodeniec
2901.Zespół Szkolno-GimnazjalnyKodrąb
2902.Gimnazjum nr 1im. Jana DługoszaSandomierz
2903.Gimnazjum nr 25Łódź
2904.Szkoła Podstawowa nr2 im.ks Stanisława StaszicaChełm
2905.Zespół Szkół im. Weteranów II Wojny ŚwiatowejLisięcice
2906.Zespół Szkół w Gronowie GórnymElbląg 2
2907.Szkoła PodstawowaMiączyn
2908.Szkoła PodstawowaHuta Nowa
2909.Zespół Szkół Gastronomiczno-OdzieżowychGrudziądz
2910.Przedszkole Publiczne nr 2Grodków
2911.Zespół Szkół Ogólnokształcacych w RzucowieBorkowice
2912.III Liceum OgólnokształcąceBrodnica
2913.Przedszkole Publiczne nr 30Szczecin
2914.Punkt Przedszkolny GapcioWarszawa
2915.Zespół Szkół Technicznych i Licaelnych nr 2Grodzisk Mazowiecki
2916.Zespół Szkół PonadgimnazjalnychSyców
2917.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im.gen. S.Roweckiego "GROTA"Jędrzejów
2918.Publiczne Gimnazjumw TrąbkachPilawa
2919.Szkoła Podstawowa w HucieLututów
2920.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1MIĘDZYZDROJE
2921.Gimnazjum im. Konstytucji 3 MajaŚmigiel
2922.Szkoła Podstawowa w DobrowieKościelec
2923.Szkoła Podstawowa w Porębie RadlnejPoręba Radlna
2924.ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCHŚroda Wielkopolska
2925.ZS Ponadgimnazjalnych Nr 1Kłodzko
2926.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. hm. Zygmunta ImbierowiczaKłecko
2927.Przedszkole Samorządowe nr1 im. Tęczowego MisiaSzydłowiec
2928.Zespół Szkół Nr 2Ruda Ślaska
2929.Specjalny Osrodek Szkolno - WychowawczyStrzyżów
2930.Gimnazjum Nr 27Szczecin
2931.Gimnazjum w HuwnikachNowosiółki Dydyńskie
2932.Szkoła Podstawowa nr 6Gniezno
2933.Prywatne Gimnazjum sióstr Niepokalanek w SzymanowieSzymanów
2934.Zespół Szkół im. Jana Pawła IISiewierz
2935.Zespół Szkół w LotyniuLotyń
2936.Szkoła Podstawowa im.ppłk Stefana SkoczylasaRossosz
2937.Szkoła Podstawowa Nr 14szczecin
2938.Podstawowa Szkoła Społeczna "Niedźwiednik"Gdańsk
2939.Zespół Szkół Integracyjnych nr. 75Warszawa
2940.Szkoła Podstawowa im. Adama BojanowskiegoRaciąż
2941.Szkoła Podstawowa nr 3 im.Józefa GielniakaKowary
2942.Zespół Szkół Rolniczych CKPTurek
2943.Przedszkole Samorządowe w RedleRedło
2944.Ośrodek Edukacji Kaszubskiej - Szkoła Podstawowa w Starej HucieSianowo
2945.Zespół SzkółŻelechów
2946.Gimnazjum w Nowej GórzeNowa Góra
2947.Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w KopalniKopalnia
2948.Publiczna Szkoła PodstawowaCharzyno
2949.Zespół Szkół TechnicznychNysa
2950.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami SportowymiChełm
2951.Zespół Szkoły i PrzedszkolaMszana Górna
2952.Zespół Szkół w SzczekocinachSzczekociny
2953.Szkoła Podstawowa ABis Szkoła Dla DzieckaŁódź
2954.Gimnazjum nr 1Rawicz
2955.Szkoła Podstawowa nr 4Leszno
2956.Szkoła Podstawowa w LichnowachCHOJNICE
2957.Zespół Szkół im. Unitów Podlaskich w WohyniuWohyń
2958.Niepubliczna Szkoła AbsolwentOlsztyn
2959.Gimnazjum nr 13 przy Pogotowiu OpiekuńczymLegnica
2960.Szkoła PodstawowaZwierzno
2961.Zespół Szkół EkonomicznychOśno Lubuskie
2962.Szkoła PodstawowaDziewin
2963.V Liceum OgólnokształcąceOlsztyn
2964.Szkoła Podstawowa w BiesaluGietrzwałd
2965.Zespół Szkół Centrum Kształcenia RolniczegoŚwiebodzice
2966.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2Gdańsk
2967.Publiczne Gimnazjum Nr 1Dzierżenin
2968.Zespól Szkól nr 2Czeladz
2969.Szkoła PodstawowaRawa Mazowiecka
2970.Szkoła PodstawowaCzarny Bór
2971.Szkoła Podstawowa im. Ks. Kan. Bazylego OlęckiegoLinia
2972.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2Strzelce Opolskie
2973.Miejskie Przedszkole nr 93Katowice
2974.Szkoła Podstawowa nr 17Toruń
2975.ZESPÓŁ SZKÓŁ W NOWYM FOLWARKU IM.POLSKICH NOBLISTÓWWRZEŚNIA
2976.Gimnazjum nr. 9 w GrudziądzuGrudziądz
2977.Gimnazjum im. Jana Pawła IICzersk
2978.Zespół Szkół PublicznychKokoszkowy
2979.Zespół Szkół w KomańczyKomańcza
2980.Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 291 im. prof. dr med. Zofii FalkowskiejWarszawa
2981.Szkoła PodstawowaWielowieś
2982.Zespół Szkół ZawodowychGołdap
2983.Zespół Szkół Zawodowych w SławnieSławno
2984.PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIENICY DOLNEJJASIENICA DOLNA
2985.Zespół Szkół OgolnokształcącychNowe
2986.Zespół Szkół PonadgimnazjalnychJeziorany
2987.Szkoła Podstawowa w ChwalibożycachOława
2988.Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w IławieIława
2989.Gimnazjum im.J. KochanowskiegoNowa Wieś Wielka
2990.Szkoła Podstawowa w Ligocie PolskiejOlesnica
2991.Katolickie GimnazjumŻary
2992.Gimnazjum nr 2Strzelin
2993.Przedszkole Miejskie nr 204Łódź
2994.Szkoła PodstawowaDworszowice Pakoszowe
2995.Szkoła Podstawowa nr 61Szczecin
2996.Katolickie Liceum i Gimnazjum Księży PalotynówChełmno
2997.Przedszkole Miejskie nr 4 w LubinieLubin
2998.Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w BoninieBonin
2999.Przedszkole Samorządowe Nr 4 im. Jana BrzechwyZelów
3000.Gimnazjum im.ks.S.Staszica w Uchaniach z/s w JarosławcuUchanie
3001.Zespół Szkolno-Przedszkolny im. K. OśkiSieciechów
3002.Szkoła Podstawowa w Biedrzychowicach im. J. KorczakaOlszyna
3003.Zespół Szkół Publicznych w UmieszczuTarnowiec
3004.Zespół Szkół SamochodowychBydgoszcz
3005.SOSW nr 6Łódź
3006.Zespół Szkół SP i GimnazjumPrzesmyki
3007.Przedszkole nr 2 IntegracyjneŁaziska Górne
3008.ZS w JangrocieTrzyciąż
3009.Niepubliczne Przedszkole "Małych Odkrywków"Rawicz
3010.PSP Stowarzyszenia Rozwoju Wsi PrzełękPrzełęk
3011.P.N. TĘCZOWY ZAKĄTEKLEGNICA
3012.Szkoła Podstawowa Nr 18Elblag
3013.Zespół Szkół w MęcinceMęcinka
3014.Zespół Szkół Ekonomicznych i OgólnokształcącychSłupsk
3015.Zespoł Szkól OgólnokształcacychKowary
3016.Gimnazjum nr 1 im. Mazurka DąbrowskiegoRogoźno
3017.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w PorajowiePorajów
3018.Szkoła Podstawowa im. Gen. Jana Kąkolewskiego w PomarzanowicachPobiedziska
3019.Gimnazjum im. Noblistów PolskichWarnice
3020.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 9Konin
3021.ZSP Nr1Chojna
3022.Szkola Podstawowa w BramceMorąg
3023.Przedszkole Miejskie nr 164Łódź
3024.Zespół szkolno - Przedszkolny w Iwinach Szkoła Podstawowa im. Pionierów Polskiej MiedziIwiny
3025.Niepubliczne Przedszkole NUTKAStara Iwiczna
3026.Publiczna Szkoła Podstawowa im.Adama MickiewiczaUjazd
3027.Przedszkole Nr 272 "Miś Uszatek"Warszawa
3028.Przedszkole Miejskei nr 12Legionowo
3029.Zespół Kształcenia i WychowaniaStrzebielino
3030.Przedszkole KrasnoludkówJózefów
3031.Szkoła PodstawowaWola Zaradzyńska, Ksawerów
3032.Szkoła Podstawowa w ŻabowiePyrzyce
3033.Samorządowe Przedszkole im. Krasnala Hałabały w SerockuSerock
3034.Gimnazjum Niepubliczne nr 12Warszawa
3035.Szkoła Podstawowa w LigocieRaszków
3036.Katolickie Szkoły NiepublicznePruszcz Gd
3037.Gimnazjum nr 9 im. św. Królowej JadwigiRzeszów
3038.Zespół Szkół Publicznych im.Marszałka Józefa PiłsudskiegoPodhorce
3039.Zespół Szkół im.św Kingi w ŁąckuŁącko
3040.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoRudniki
3041.Przedszkole Miś UszatekNekla
3042.Zespół Szkół PonadgimnazjalnychKłanino
3043.Przedszkole nr122Wrocław
3044.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1PIEŃSK
3045.Gimnazjum nr 3 im. J. KusocińskiegoSzczecin
3046.Liceum Ogólnokształcące w PsarachPsary
3047.Publiczne Gimnazjum Gminy SieradzSieradz
3048.Szkoła PodstawowaCzastary
3049.Zespół Szkół nr 1Karsin
3050.Przedszkole nr 11 "Pod Kasztanami"Gdynia
3051.psp rząśnik włosciańskirząśnik włosciański
3052.Gimnazjum Samorządowe nr 2Ilawa
3053.Gimnazjum nr 3 z oddziałami integracyjnymi i dwujęzycznymi im. K. WojtyłyMysłowice
3054.Szkoła Podstawowa nr 1Wyszków
3055.Zespół Szkół NR 6 im. M. RejaSzczecin
3056.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10Kielce
3057.Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w MieczynieMieczyn
3058.Zespół Szkół ZawodowychWysokie Mazowieckie
3059.GimnazjumWęchadłów
3060.Przedszkole Niepubliczne StokrotkaLegnica
3061.MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 29CZĘSTOCHOWA
3062.Szkoła Podstawowa w KobylanceKobylanka
3063.Samorządowe Przedszkole w KobylanceKobylanka
3064.Zespół Szkół w OtorowieOtorowo
3065.Szkoła Podstawowa w JarosławcuŚroda wlkp.
3066.ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGINMAZJALNYCH NR 4BEŁCHATÓW
3067.V Liceum Ogólnokształcące w PoznaniuPoznań
3068.SP im. H.Sienkiewicza w KonarzewieDopiewo
3069.Zespół SzkółGródki
3070.ZespółSzkół - Szkoła Podstawowa i GimnazjumTrzemżal
3071.Szkoła Podstawowa nr 12 im. Synów PułkuGrudziądz
3072.Przedszkole Miejskie nr 93Łódź
3073.Publiczne Gimnazjum nr 1Kędzierzyn-Koźle
3074.Przedszkole Miejskie Nr 10Łódź
3075.Prywatna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego PopiełuszkiZąbki
3076.Gimnazjum nr 1 im. A. MickiewiczaRybnik
3077.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła IIKamieńsk
3078.Miejskie Przedszkole nr 14Częstochowa
3079.Miejskie Przedszkole nr 20Częstochowa
3080.ZPO Szkoła Podstawowa im. bł. Wincentego KadłubkaJędrzejów
3081.Zespół Kształcenia i Wychowania Szkoła Podstawowa im. Pierwszej Armii Wojska PolskiegoKoczała
3082.Przedszkole Publiczne Nr 77Szczecin
3083.Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w WiniarachWiniary
3084.Szkoła Podstawowa im. króla Jana III SobieskiegoKańczuga
3085.Szkoła PodstawowaBorzechów
3086.Szkoła Podstawowa nr 2Koluszki
3087.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. JANA BRZECHWY W RYBNIKURYBNIK
3088.Publiczna Szkoła Podstawowa w KierlikówceKamionna
3089.Zespół SzkółBytom Odrzański
3090.Zespół szkoły podstawowej i gimnazjum publicznego w NiedomicachNiedomice
3091.I LO im Powstańców Wlkp w Koźmienie WielkopolskimKoźmin Wielkopolski
3092.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w StrzelinieStrzelin
3093.Gimnazjum nr 2 im. A. MickiewiczaMiędzyrzecz
3094.Szkoła Podstawowa w KargowieKargów
3095.Zespół Szkół Publicznych w KarnicachKarnice
3096.Szkoła Podstawowa nr 1im. B. ChrobregoKamień Pomorski
3097.Szkoła podstawowaWłynkówko
3098.Szkoła PodstawowaWyszobór
3099.Szkoła Podstawowa im. St. ŻeromskiegoJastrzębia Góra
3100.ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5SZCZECINEK
3101.PSP MiłoszyceJelcz-Laskowice
3102.Zesoół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w TuchorzyTuchorza
3103.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w KluczborkuKluczbork
3104.szkoła podstawowa nr 7Piła
3105.Szkoła Podstawowa nr 1Rawa mazowiecka
3106.Sopockie Szkoły AutonomiczneSopot
3107.Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych w Bielsku- BIałejBielsko- Biała
3108.Zespół Szkół nr 3Płock
3109.Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w OżarowieOżarów
3110.PG 2 BrzeskoBrzesko
3111.gimnazjumSłubice
3112.Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w JaśkowicachWielkie Drogi
3113.KAtolicka Szkoła Podstawowa Nr 109 FNRRWarszawa
3114.Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon"Zielona Góra
3115.Zespół Szkół w WilkowyiJarocin
3116.Szkoła Podstawowa nr 2Trzcianka
3117.przedszkole nr 15RACIBORZ
3118.Zespol Szkol Technicznych i RolniczychDobczyce
3119.Zespół Szkół BudowlanychRybnik
3120.Zespół Szkół w IzbicyIzbica
3121.Szkoła Podstawowa w MorawachKonopki
3122.Szkoła Podstawowa w UniechowieDebrzno
3123.Zespół Szkół nr 2w GruszowieGruszów
3124.Szkoła PodstawowaKotuń
3125.Zespół SzkółPełczyce
3126.Publiczne GimnazjumNowy Duninów
3127.Gimnazjum w SzlichtyngowejSzlichtyngowa
3128.Szkoła Podstawowa im. Władysława BroniewskiegoJaksice
3129.Przedszkole Publiczne nr 13Piła
3130.ZST MECHANIKJELENIA GÓRA
3131.Zespół Szkół w Starych ZałubicachStare Załubice
3132.Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i AgrobiznesuGiżycko
3133.Zespół Szkół Samochodowych i BudowlanychGłogów
3134.Gimnazjum nr 2Słubice
3135.Gimnazjum nr 2 im. AKOleśnica
3136.Zespół Szkół Budowlano - DrzewnychPoznan
3137.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1Praszka
3138.Zespół Szkół Zawodowych Nr 1Elbląg
3139.Publiczna Szkoła PodstawowaBOROWIE
3140.Szkoła Podstawowa Im. Jana Pawła IIGołkowice Górne
3141.Zespół Szkół Ogólnokształcących im. St. ŻeromskiegoIława
3142.Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w GolądkowieWinnica
3143.Szkoła Podstawowa nr 60Poznań
3144.Szkoła PodstawowaWola Mysłowska
3145.Centrum Kształcenia UstawicznegoSiedlce
3146.ZESPÓŁ SZKÓŁ W LATOSZYNIEDĘBICA
3147.Zespół Szkół Publicznych w ZagłobieZagłoba
3148.Zespół Szkół STOwarszawa
3149.Publiczna Szkoła Podstawowa w OtroczuChrzanów
3150.Gimnazjum w StefanowieŻelechów
3151.Zespół SzkółLimanowa
3152.Zespół Szkół w PustyniDębica
3153.Zespół Szkół EkonomicznychWodzisław Śląski
3154.Zespół Szkolno-Przedszkolny w KamieńskuKamieńsk
3155.Społeczna Szkoła Podstawowa nr7Kraków
3156.Szkoła Podstawowa nr 3Rydułtowy
3157.PRZEDSZKOLE NR 334WARSZAWA
3158.Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami IntegracyjnymiLubsko
3159.Szkoła PodstawowaDrawsko Pomorskie
3160.OSW nr1Bydgoszcz
3161.Centrum Kształcenia Zawodowego i UstawicznegoŚroda Wielkopolska
3162.szkoła podstawowa im. F. TrederaBorzestowo
3163.MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 39ZIELONA GÓRA
3164.Szkoła Podstawowa nr 41Szczecin
3165.Zespół Szkół im. Jana Pawła II w BrzostkuBrzostek
3166.Gimnazjum nr 9 im. Noblistów PolskichKOSZALIN
3167.Gimnazjum nr 9Gorzów Wielkopolski
3168.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2Grudziądz
3169.Szkoła Podstawowa nr 5 im. R. TrauguttaToruń
3170.Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w GrygrowieGrygrów
3171.Przedszkole Samorządowe nr2 z Oddziałami IntegracyjnymiSzydłowiec
3172.Publiczny Zespół Szkół w JedlniPionki
3173.Szkoła Podstawowa nr 3Sulejówek
3174.ZespółSzkół nr1imSt.saszicaSzczytno
3175.Zespół Szkół nr 7Wałbrzych
3176.Gimnazjum im. Jan Pawła II w GołkowicachGołkowice Dolne
3177.Zespół Szkolno-PrzedszkolnyGietrzwałd
3178.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. M.GrzegorzewskiejPiła
3179.ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM W GROMADZIEBIŁGORAJ
3180.Zespół Szkół SpecjalnychLubin
3181.Gimnazjum nr 23Bydgoszcz
3182.Szkoła PodstawowaKwiatonowice
3183.Zespół Szkół MechanicznychNysa
3184.Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół SzkółBytom
3185.Zespół Szkół Specjalnych Nr 112Poznań
3186.Szkoła PodstawowaWyszogród
3187.Szkoła PodstawowaSiepraw
3188.Szkoła Podstawowa Nr 7Głogów
3189.Szkoła Podstawowa im.A. MickiewiczaBudziszewko
3190.ZSP GrabinGrabin
3191.Publiczne GimnazjumNowe
3192.Gimnazjum im. Św. Floriana w TrzcieluTrzciel
3193.Zespół Szkół Gminnych im. Lotników Polskich w Nieszkowicach WielkichBochnia
3194.SP im. gen. E. TaczanowskiegoGrodziec
3195.Liceum Ogólnokształcące im. J.Słowackiego w Grodzisku WielkopolskimGrodzisk Wielkopolski
3196.Szkoła Podstawowa nr 3Nysa
3197.Przedszkole LeśnePiaseczno
3198.Przedszkole nr 1Węgrów
3199.Zespół Szkół OgólnokształcącychLidzbark Warmiński
3200.Zespół Szkolno-Wychowawczy w Huszlewie Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w HuszlewieHuszlew
3201.Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Węgrzcach WielkichWęgrzce Wielkie
3202.Zespół Szkól nr 1 - sp nr 16 , g nr 5Siemianowice Śląskie
3203.Szkoła Podstawowa im.Jana Brzechwy w LucynowieWyszków
3204.Szkoła PodstawowaAndrzejewo
3205.Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im.Małego PowstańcaWarszawa
3206.Zespół Szkół SamorządowychEłk
3207.Przedszkole GminnePrzytoczna
3208.Szkoła Podstawowa Nr 1 w LubskuLubsko
3209.Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w UciechowicachUciechowice
3210.Przedszkole Miejskie Nr 45Łódź
3211.Stowarzyszenie "EDUKATOR"w Łomży Publiczna Szkoła PopdstawowaPISZ
3212.Szkoła Podstawowa im. gen. J. BemaBojszów
3213.Szkoła PodstawowaCzekanów
3214.Szkoła Podstawowa w Jankowie ZaleśnymRaszków
3215.Szkoła PodstawowaGórzyca
3216.SP 25Kraków
3217.PUBLICZNA SZKOLA PODSTAWOWA W DOBRZYNIUSZYDŁOWICE
3218.Gimnazjum Nr 93 im. Księżnej Izabeli CzartoryskiejWarszawa
3219.I Liceum Ogólnokształcące im. A. MickiewiczaSulęcin
3220.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5WOLSZTYN
3221.Zespół Szkół w Ropicy PolskiejGorlice
3222.Szkoła Podstawowa w Goleszach DużychWolbórz
3223.Zespół Szkół im.Synów Pułku w Węglowicach Szkoła Podstawowa i GimnazjumWęglowice
3224.Zespół Szkół w ŻdanowieZamość
3225.Szkoła Podstawowa nr 122Łódź
3226.Szkoła Podstawowa im. M. KonopnickiejGłusko Duże
3227.Szkoła PodstawowaWyrzysk
3228.ZSZ Nr 1Kraków
3229.ZSS nr 3Opoczno
3230.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnajzum im. Papieża Jana Pawła II w DereźniBiłgoraj
3231.Publiczna Szkoła PodstawowaZawichost
3232.Szkoła PodstawowaCzudec
3233.Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Władysława BroniewskiegoŚwiebodzice
3234.Szkoła Podstawowa Nr 51Szczecin
3235.I Gimnazjum Katolickie.Katowice
3236.Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w RybnieRybno
3237.Szkoła Podstawowa w CzatkowicachMilicz
3238.szkoła podstawowa nr3dobre miasto
3239.Szkoła Podstawowa w SierakowicachSierakowice
3240.Szkoła Podstawowa nr 8 LęborkuLębork
3241.SZKOŁA PODSTAWOWA W DRATOWIELUDWIN
3242.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12Wałbrzych
3243.Szkoła PodstawowaBukowiec nad Pilicą
3244.Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3Aleksandrów Łódzki
3245.Szkoła Podstawowa Nr 2 im. KENWłodawa
3246.Szkoła Podstawowa nr 2 w PiszuPisz
3247.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16SZCZECIN
3248.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 8 w SopocieSopot
3249.Szkoła Podstawowa im. Unii EuropejskiejWiązów
3250.Szkoła PodstawowaCzaplinek
3251.SOSW BytówBytów
3252.Szkoła Podstawowa nr 2Prabuty
3253.Przedszkole MiejskieLubawa
3254.Zespół Szkół im. Unii EuropejskiejChoczewo
3255.Publiczna szkoła podstawowa w CharbielnieGłuchołazy
3256.Szkoła Podstawowa im. S.Żeromskiego w Cedzyniewieś Cedzyna poczta Kielce
3257.Szkoła podstawowa nr 2Przyszowa
3258.Zespół Szkół Gimnazjum i Szkoła Podstawowa im. Juliusza KraziewiczaCedry Małe
3259.Szkoła Podstawowa nr 4Puławy
3260.Szkoła Podstawowa w ChełmniePniewy
3261.Szkoła Podstawowa nr 2 w RopieRopa
3262.Publiczna Szkoła Podstawowa w BukowejOsiek
3263.Zespół Szkół im. św. Jana KantegoBystra
3264.Zespół Szkół w Bukowinie TatrzańskiejBukowina Tatrzańska
3265.Szkoła Podstawowa w NowodworzeLubartów
3266.SP1Warwszawa
3267.Publiczna szkoła Podstawowa w LipiuBrody
3268.Zespół Szkół TechnicznychUstka
3269.Zespół Szkół nr 7 im. Bronisława BukowskiegoKoszalin
3270.Gimnazjum im.Noblistów PolskichCiechów
3271.II Liceum Ogólnokształcące im. G.Narutowicza w ŁodziŁódź
3272.Gimnazjum w PieckachPiecki
3273.Niepubliczne Przedszkole "DANAPIS"Nowy Sącz
3274.Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1Pionki
3275.Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Gminnego Przedszkola w Nowej JastrząbceNowa Jastrząbka
3276.Szkoła Podstawowa im. Karola WojtyłyPiecki
3277.LXV LO im. gen. Józefa BemaWarszawa
3278.ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 IM. KS.PROF.J. TISCHNERAWADOWICE
3279.Szkoła Podstawowa nr 10Głogów
3280.Zespół Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa w SwierzawieŚwierzawa
3281.gimnazjumboruja kościelna
3282.Zespół Szkół w ChocianowieChocianów
3283.Szkoła podstawowa nr 1 z oddziałami integracyjnymi w ŚwidnicyŚwidnica
3284.Publiczna Szkoła Podstawowa w BezrzeczuSzczecin Bezrzecze
3285.Zespół Szkół Samorządowych im. Agnieszki Osieckiej Publiczne GimnazjumRuciene- Nida
3286.Szkoła PodstawowaOława
3287.Gimnazjum nr 5Przemyśl
3288.Niepubliczne Przedszkole Jacek i AgatkaBiskupiec
3289.Szkoła Podstawowa nr 7 im.T.KosciuszkiNowa Ruda
3290.Szkoła Podstawowa Nr 158 im. Jana KilińskiegoWarszawa
3291.Szkoła Podstawowa nr 1Słubice
3292.Zespół Szkół w ŚwinoujściuŚwinoujście
3293.ZS im.7PULCyców
3294.Przedszkole Publiczne nr 4 z Grupą IntegracyjnąJawor
3295.Zespół Szkół im. Jana Pawła IIRudna
3296.Zespół Szkół w Pogwizdowie NowymZaczernie
3297.Szkoła Podstawowa nr 220Warszawa
3298.Liceum Ogólnokształcące nr 2Dąbrowa Górnicza
3299.Zespół Szkolno - PrzedszkolnyStudzienice
3300.Gimnazjum Nr.1Łosice
3301.Zespół Szkół nr 7Kalisz
3302.Szkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyDłużyna Dolna
3303.Zespół Szkół BudowlanychBydgoszcz
3304.ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 48WARSZAWA
3305.Zespół Szkół w RychlikachRychliki
3306.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4Kwidzyn
3307.Zespół Szkół SportowychMysłowice
3308.Zespół Szkół nr.5 SzczawnickaWarszawa
3309.szkola podstawowa nr81Gdańsk
3310.Szkoła Podstawowa nr 1Świnoujście
3311.Szkoła Podstawowa nr 5Leszno
3312.Zespół Szkół OdzieżowychPoznań
3313.Szkoła Podstawowa Nr 1 im Św. Jana Kantego w Wysokiej StrzyżowskiejWysoka Strzyżowska
3314.Gimnazjum nr 4 w Sanoku im.6 Pomorskiej Dywizji Piechoty w SanokuSanok
3315.Szkoła Podstawowa nr 14Elbląg
3316.Szkoła Podstawowa nr 189Łódź
3317.Szkoła Podstawowa i Gimnazjum PTO nr 85Piastów
3318.Zespół Szkół w KużnicyKużnica
3319.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Janusza KorczakaŚwiebodzin
3320.zespół szkół nr 106warszawa
3321.Przedszkole nr 278Warszawa
3322.Szkoła Podstawowa nr 1 w Legnicy im. Powstańców WielkopolskichLegnica
3323.Zespół Szkół w PłokachPłoki
3324.Ośrodek Szkolno-WchowawczyRopczyce
3325.Gimnazjum w Domanicach KoloniiDomanice
3326.Zespół Szkolno-Przedszkolny w WambierzycachWambierzyce
3327.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 z siedzibą w GliwicachGLIWICE
3328.Szkoła Podstawowa nr 2Jelenia Góra
3329.GIMNAZJUM NR 1ORZESZE
3330.Zespół Placówek OświatowychChociwel
3331.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4Jaworzno
3332.Zespół Szkół Nr 2 w RedzieReda
3333.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4CHEŁM
3334.Zespół Szkół Agro- Technicznych im. W. WitosaRopczyce
3335.SP im.Olimpijczyków PolskichKramsk
3336.Zespół Szkół Nr 1Lubin
3337.Zepol Szkolno- PrzedszkolnyŚwiątki
3338.SP7Olsztyn
3339.Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 12, Gimnazjum nr 16Gdańsk
3340.Gimnazjum im.Cypriana Kamila NorwidaStanisławów
3341.Publiczne Przedszkole w ŚwilczyŚwilcza
3342.SSP nr 28Gdynia
3343.Szkoła Podstawowa w CzyżowieCzyżów
3344.Powiatowe Gimnazjum Nr2BIŁGORAJ
3345.Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. W. KorfantegoMysłowice
3346.Publiczna Szkoła PodstawowaŁapanów
3347.Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Lotników PolskichAleksandrów Kujawski
3348.Szkoła Podstawowa nr 4Wołomin
3349.Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w BartoszycachBartoszyce
3350.ZESPÓŁ SZKÓŁWOJCIESZÓW
3351.Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IISokolica
3352.Przedszkole nr 22 "MUCHOBOREK"Wrocław
3353.Zespół Szkół w Jabłonnie LackiejJabłonna Lacka
3354.Przedszkole Miejskie Nr 54Łódź
3355.Szkoła Podstawowa nr 1im. Bronisława Malinowskiego w WoliWola
3356.Szkoła PodstawowaPoniszowice
3357.Szkoła podstawowa nr 3 im. K. MakuszyńskiegoKoźmin Wielkopolski
3358.Zespół Szkół PowiatowychMyszyniec
3359.Miejski Zespół Szkół nr 5 - Gimnazjum nr 1Krosno
3360.Szkoła Podstawowa nr 74Wrocław
3361.Zespół Szkół Zawodowych Imienia Kardynała Stefana WyszyńskiegoDynów
3362.Techniczne Zakłady NaukoweCzęstochowa
3363.Zespół Szkół nr 2Elbląg
3364.Gimnazjum w Starych ŻukowicachStare Żukowice
3365.ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYDĘBNICA KASZUBSKA
3366.Szkoła Podstawowa Nr 2Ustka
3367.Podstawowa nr 16Piotrków Trybunalski
3368.Zespół Szkół Rolniczych w GrzybnieBrodnica
3369.Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i UsługElbląg
3370.Szkoła PodstawowaOstrzeszów
3371.Szkoła PodstawowaHandzlówka
3372.Zespół Szkół w GrzęscePrzeworsk
3373.Gimanzjum im. O. M. TomaszkaPieńsk
3374.Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek URLublin
3375.Technikum Architektoniczno BudowlaneWarszawa
3376.Szkoła PodstawowaŁochów
3377.Zespół Szkół nr 1Pisz
3378.Szkola Podstawowa Nr 163 im. Batalionu ZośkaWarszawa
3379.Szkoła Podstawowa w LusowieTarnowo Podgórne
3380.ZSP, Szkoła Podstawowa im. A. FiedleraBudzisław Kościelny
3381.Gimnazjum im.T.KościuszkiGardeja
3382.Zespół SzkółOleszyce
3383.szkoła podstawowalubenia
3384.Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoNowa Sól
3385.ZESPÓŁ SZKÓŁ INTEGRACYJNYCH NR 71WARSZAWA
3386.Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w BrzeskuBrzesko
3387.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3Piotrków Trybunalski
3388.Gimnazjum nr 1 im. Marii KonopnickiejChorzów
3389.Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii DąbrowskiejMiędzyrzec Podlaski
3390.Gimnazjum im. Adama MickiewiczaSłopnice
3391.MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII NR 5Warszawa
3392.Szkoła Podstawowa nr 4Sanok
3393.Zespół Szkół Spożywczo - GastronomicznychWarszawa
3394.Gimnazjum im. Wincentego PolaMotycz
3395.Szkoła PodstawowaRekowo Górne
3396.Przedszkole Nr 87Gdańsk
3397.Specjalny Osrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 8Wrocław
3398.Szkoła Podstawowa nr 1 im. Zofii UrbanowskiejKonin
3399.Zespół Szkół Zawodowych nr 3Kielce
3400.Szkoła PodstawowaBarciany
3401.Szkoła podstawowa nr 81Warszawa
3402.Przedszkole Niepubliczne RÓŻOWY BARANEKGóra Kalwaria
3403.szkoła podstawowa nr 20Dąbrowa Górnicza
3404.Zespół Szkół Zawodowych Nr 1Dębica
3405.PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 2OLSZTYN
3406.XXIV LO im. C. NorwidaWarszawa
3407.ZSP im. H. CegielskiegoZiębice
3408.Gimnazjum nr 46Warszawa
3409.Przedszkole nr 4 w KoninieKonin
3410.Szkoła Podstawowa nr 6Inowrocław
3411.Szkoła Podstawowa w ManieczkachBrodnica
3412.Publiczna Szkoła Podstawowa w TelakachKosów Lacki
3413.Gimnazjum nr 121Warszawa
3414.Szkoła Podstawowa im.ks.bpa Junoszy SzaniawskiegoSzaniawy Matysy - Trzebieszów
3415.zespół Szkoły Podstawowej i Szkolnego Schroniska MłodzieżowegoKosakowo
3416.Szkoła Podstawowa w Starej WsiCelestynów
3417.Szkoła Podstawowa Nr 43Bytom
3418.SP 26Gdynia
3419.Zespół Szkół w DretyniuMiastko
3420.Szkoła Podstawowa w ChojnieWronki
3421.Szkoła Podstawowa w NiedzielskuWieluń
3422.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4słupsk
3423.Zespół Szkół nr 17Warszawa
3424.Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych im. AK w ŻywcuŻywiec
3425.Zespół Szkół Specjalnych nr 102Poznań
3426.Szkoła PodstawowaGrodziczno
3427.Gimnazjum nr 7Szczecin
3428.Szkoła Podstawowa w LubcuSzczerców
3429.Szkoła Podstawowa Nr 225Warszawa
3430.Zespół Szkół Ekonomiczno-GastronomicznychŻywiec
3431.Publiczna Szkoła Podstawowa im. T.KościuszkiPołaniec
3432.Zespół Szkół Publicznych nr 1Kobyłka
3433.Zespół Szkół im. Jana Pawła II w CzerskuCzersk
3434.PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARMII KRAJOWEJ W BOŻEMBOŻE
3435.Specalny Osrodek Szkolno-WychowawczyKazimierza
3436.Przedszkole Samorządowe Nr 5Tomaszów Lubelski
3437.Zespół Szkół LeśnychBiłgoraj
3438.Szkoła Podstawowa nr 128Warszawa
3439.Zespół Szkół im. A. Mickiewiczawe Wręczycy Wielkiej GimnazjumWreczyca Wielka
3440.Zespół Szkól Technicznych i OgólnokształcącychPruszków
3441.Zespół Szkół PonadgimnazjalnychKościan
3442.SZKOŁA PODSTAWOWA NR2PŁOTY
3443.Szkoła Podstawowa im. J.KorczakaNowe Skalmierzyce
3444.Szkoła PodstawowaNowe Marcinowo
3445.Zespół Szkół Miejskich Nr1Mszana Dolna
3446.Szkoła Podstawowa nr 34Kraków
3447.Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 6Kraków
3448.Gimnazjum w SkórzewieSkórzewo/Poznań
3449.Szkoła Podstawowa nr 4Bronisławów
3450.Szkoła Podstawowa w ParzniewicachWola Krzysztoporska
3451.Technikum w Zespole Szkół nr 1 w HrubieszowieHrubieszów
3452.Szkoła Podstawowa nr 58Bydgoszcz
3453.ZS nr2Radom
3454.SZKOŁA PODSTAWOWA IM. A FIEDLERASZAMOTUŁY
3455.SOSW dla Dzieci Niewidomych i SłsbowidzącychKraków
3456.XII Liceum OgólnokształcąceWarszawa
3457.Miejskie Przedszkole Nr.3 im. Jana BrzechwySochaczew
3458.Szkoła Podstawowa w SarbachPrzeworno
3459.Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła BiałegoBiskupiec
3460.Szkoła Podstawowa w KoszutachSłupca
3461.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w ŚwiątkachŚwiątki
3462.Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w ChełmieChełm
3463.Przedszkole Miejskie nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Bajkowy Zakątek"Stargard Szczeciński
3464.Szkoła Podstawowa w Bogdanowie im Papieża Jana Pawła IIBogdanów
3465.PRZEDSZKOLE NR 43 IM. KRASNALA HAŁABAŁYPOZNAŃ
3466.XL Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoWarszawa
3467.Szkoła Podstawowa im. Cypriana GodebskiegoRaszyn
3468.PG nr 11 im. Bolesława PrusaRadom
3469.Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 3Warszawa
3470.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w GnojnikuGnojnik
3471.SZKOŁA PODSTAWOWA W WĘZINIEELBLĄG 2
3472.Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopniaKrosno
3473.Szkoła Podstawowa nr 310Warszawa
3474.Szkoła Podstawowa im.Jadwigi i Romana Kobendzów w SadowejŁomianki
3475.Szkoła PodstawowaSłone
3476.Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia UstawicznegoCzernichów
3477.Samorzadowa Szkola Podstawowa nr 2Wrzesnia
3478.Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące ConradinumGdańsk
3479.szkoła podstawowastanisławów
3480.Szkoła Podstawowa nr 236Warszawa
3481.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. KENPIŁA
3482.Zespół Szkół TechnicznychZbąszynek
3483.Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. KopernikaDziałoszyn
3484.SZKOŁA PODSTAWOWA W WISZNICACHWISZNICE
3485.Zespół Edukacyjny Nr 2 MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 30 z Oddziałami Integracyjnymi "Lokomotywa"Zielona Góra
3486.ZESPÓŁ SZKÓŁ NR1 W SIEDLCACH PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 5 W SIEDLCACHSIEDLCE
3487.Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa SalezjańskiegoPiła
3488.Zespół Szkół im.Hugona KołłątajaJordanów
3489.Gimnazjum nr 2Chojnice
3490.ZespółSzkół Ponadgimnazjalnych nr 19ŁÓDŹ
3491.Szkola Podstawowa w ŚwiatnikachSobótka
3492.Zespół Szkół w GorzycachGorzyce
3493.Przedszkole Publiczne nr 18 im.Kubusia PuchatkaPiła
3494.Miejski Zespół Szkół Nr1Będzin
3495.ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 2ŁÓDŹ
3496.Zespół szkół w Kowalach PańskichKowale Pańskie
3497.Zespół Szkół w ŚwiętoniowejPrzeworsk
3498.Zespół Szkół HandlowychElbląg
3499.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1Wejherowo
3500.Szkoła Podstawowa im. Jana III SobieskiegoJejkowice
3501.Przedszkole Miejskie nr 4 im. Pluszowego MisiaOlsztyn
3502.GimnazjumZbąszyń
3503.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w MalniMalnia
3504.LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEŚRODA WIELKOPOLSKA
3505.Zespół Szkół Technicznych i LicealnychPiechowice
3506.Społeczna Szkoła Podstawowa ZSE "RODZINA"Wrocław
3507.Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w SkrzyszowieSkrzyszów
3508.Szkoła Podstawowa nr7Stargard Szczec.
3509.Przedszkole nr 397 ZiarenkoWarszawa
3510.IV LOGdańsk
3511.Zespół Szkolno- Gimnazjalny w BielanachNowa Wieś
3512.Gimnazjum im. K. K. BaczyńskiegoPoczesna
3513.Zespół Szkół ZawodowychStrzelno
3514.VIII Liceum OgólnokształcąceKatowice
3515.Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjium nr 4 im Adama WodziczkiPoznań
3516.Przedszkole nr 5Sokółka
3517.Zespół Kształcenia Specjalnego nr 1Gorzów Wlkp
3518.MEDYCZNA SZKOŁA POLICEALNAJASŁO
3519.Przedszkole nr 33Elbląg
3520.Gimnazjum nr 28Wrocław
3521.Zespół Szkół Specjalnych przy DPSKadłub
3522.Szkoła Podstawowa nr 4 w ZawoiZawoja
3523.Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w WiszniowieMircze
3524.Świetlica przy SP9Pruszków
3525.Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Królowej JadwigiWieliczka
3526.Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących V Liceum Ogólnokształcące im. Haliny PoświatowskiejElbląg
3527.Przedszkole Miejskie nr 9Legionowo
3528.Zespół Placówek Oświatowych w KadłubieKadłub
3529.I Liceum ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi im. B.LimanowskiegoWarszawa
3530.Przedszkole Miejskie w MieroszowieMIEROSZÓW
3531.Zespół szkolno Przedszkolny w LubszyLubsza
3532.Zespół Szkól nr 54Warszawa
3533.Szkoła Podstawowa im. H. SienkiewiczaMełgiew
3534.Zespół Szkół nr1Wadowice
3535.Gimnazjum nr56Warszawa
3536.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5Szczecin
3537.Zespół Szkół ZawodowychSzprotawa
3538.Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im.M.KopernikaŚroda Śląska
3539.niepubliczne przedszkole integracyjne fundacji wróćMalbork
3540.Przedszkole nr 15Koszalin
3541.Szkoła Podstawowa w SkokowieOpole Lubelskie
3542.Szkoła Podstawowa w NasiadkachLelis
3543.Zespół Szkół w NagawczynieDębica
3544.Zespół Szkół w SieroszewiachSieroszewice
3545.GIMNAZJUM NR 2BRANIEWO
3546.Przedszkole Niepubliczne Akademia MaluchówWarszawa
3547.Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof dra Władysława Szafera w WapnicyWapnica
3548.Gimnazjum im. M. KopernikaKąty Wrocławskie
3549.Szkoła Podstawowa w FalkowejBruśnik
3550.Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w DursztynieNowa Biała
3551.Zespół szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4Chorzów
3552.publiczna szkoła podstawowa w bożnowieŻagań
3553.Gminna Szkołą Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w ŚwierczyńcuBojszowy
3554.Szkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza
3555.Publiczne Gimnazjum nr 2 i. Czesława NiemenaStrzelce Opolskie
3556.Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Urszulanek sjkSieradz
3557.Szkoła Podstawowa w ZalesiuLisków
3558.Zespół Szkół w OksieOksa
3559.Gimnazjum im. św. Jadwigi Królowej w DługiemZarszyn
3560.Zespół Szkół PublicznychKliniska Wielkie
3561.Zespół Szkół im. Ks. Abp. A. BaraniakaKsiąż Wlkp.
3562.Przedszkole Miejskie nr 7 "Bajkowy Świat"Gorzów Wlkp.
3563.Gimnazjum nr 1 w KoluszkachKoluszki
3564.Szkoła PodstawowaRogóźno
3565.Przedszkole Miejskie nr 6Legionowo
3566.Polsko-Angielskie Przdszkole Niepubliczne The TreehouseŁomianki
3567.Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w OpoluOpole
3568.Przedszkole Miejskie Nr 13Pabianice
3569.Zespół Szkół Zawodowych Nr 1Zakopane
3570.GimnazjumLinia
3571.Szkoła Podstawowa w DębowcuDębowiec
3572.Zespół Szkół Nr3 w MąkolnieMąkolno
3573.Zespół Szkół w ŁęczycachŁęczyce
3574.Gimnazjum nr 7Jaworzno
3575.PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA WOLIN
3576.Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10Opole
3577.Szkola Podstawowa w JanikowieJanikowo
3578.Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa Garbów
3579.Szkoła Podstawowa im. Janusza KusocińskiegoKołodziejewo
3580.szkoła podstawowa nr 15 w ElbląguElbląg
3581.Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. KilińskiegoOleśnica
3582.Szkoła Podstawowa nr 36 im. K. K. BaczyńskiegoKatowice
3583.Szkoła Podstawowa nr 4Jastrzębie Zdrój
3584.Szkoła Podstawowa nr 7 im. Kardynała stefana Wyszyńskiego w KrośnieKrosno
3585.Szkoła Podstawowa nr 9 im. J. BrzechwyKatowice
3586.Szkoła Podstawowa w Pogórzu im. kontradmirała Xawerego CzernickiegoKosakowo
3587.Szkoła Podstawowa w ZamościuZamość
3588.Zespół Placówek Szkolno - WychowawczychGłogów
3589.Zespół SzkółLudomy
3590.Zespół Szkół Gromnik
3591.Zespół Szkół im. Św. Jadwigi KrólowejKrzeczów
3592.Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Franciszka SiemiradzkiegoBydgoszcz
3593.Zespół Szkół Nr 11Gdynia
3594.Zespół Szkół Szkoła PodstawowaIzabelin
3595.Zespół Szkół w Grzmiącej Grzmiąca
3596.Gimnazjum im.Jana Pawła II Osiek nad Notecią
3597.Gimnazjum nr 1Łapy
3598.Gimnazjum nr 4STARGARD SZCZECIŃSKI
3599.Gimnazjum nr1Bochnia
3600.Miejska Szkoła Podstawowa nr 7Knurów
3601.Miejski Zespół Szkół nr 4 Gimnazjum nr 4Krosno
3602.Miejski Zespół Szkół nr 6Gorlice
3603.Miejski Zespół Szkół z OI Gimnazjum Nr 3 z OIKrosno
3604.Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących Warszawa
3605.Publicne Gimnazjum nr 3 im. Marszałaka Józefa PiłsudskiegoRadomsko
3606.Publiczn Szkoła Podstawowa nr 2Brzesko
3607.Publiczna Szkoła Podstawowa im I Krasickiego w DubieckuDubiecko
3608.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIWarka
3609.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IISkarszewy
3610.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15Opole
3611.PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7ŚWIEBODZIN
3612.PUBLICZNE GIMNAZJUM W ZALASIUZALAS
3613.Publiczne Gimnazjum nr 18 im. króla Stefana Batorego w BiałymstokuBiałystok
3614.Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Janusza KorczakaBrzesko
3615.Publiczne Gimnazjum nr 5 im. Sługi Bożego Jana pawła IIBiałystok
3616.Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Chełmek
3617.Skoła Podstawowa nr 50 w BiałymstokuBiałystok
3618.Skoła Podstawowa nr2 im. Jana ŚniadeckiegoŻnin
3619.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Siedlce
3620.Szkoła Podstawowa Lubsko
3621.Szkoła PodstawowaJanówek
3622.Szkoła PodstawowaCzernikowo
3623.Szkoła PodstawowaPNIEWY
3624.SZKOŁA PODSTAWOWAKOSTRZYN
3625.Szkoła PodstawowaKuźnia Raciborska
3626.Szkoła Podstawowa 323 im. Polskich OlimpijczykówWarszawa
3627.Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w JedwabnemJedwabne
3628.Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w ZwierzyńcuZwierzyniec
3629.Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława MaczkaBoguchwała
3630.Szkoła Podstawowa im. kadm. Wł. SteyeraKrokowa
3631.Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej nr 1 w JaworzuJaworze
3632.Szkoła Podstawowa im. Stefana CzarnieckiegoMieścisko
3633.Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w NałęczowieNałęczów
3634.Szkoła Podstawowa im. Wł. SzaferaŻarki
3635.Szkoła Podstawowa im. Władysława BroniewskiegoWładysławów
3636.SZKOŁA PODSTAWOWA im.MIKOŁAJA KOPERNIKALubawa
3637.Szkoła Podstawowa nr 1Łomianki
3638.Szkoła Podstawowa Nr 1Miastko
3639.Szkoła Podstawowa nr 1Lubartów
3640.Szkoła Podstawowa nr 1Miasteczko Śląskie
3641.Szkoła Podstawowa nr 1Puszczykowo
3642.Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Króla Kazimierza WielkiegoLubień
3643.Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama MickiewiczaMarklowice
3644.Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w BrodnicyBrodnica
3645.Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka J. PiłsudskiegoKatowice
3646.Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza KościuszkiLubań
3647.Szkoła Podstawowa nr 1 w GołdapiGołdap
3648.Szkoła Podstawowa nr 11 , im. Pabla NerudyToruń
3649.Szkoła Podstawowa nr 12Tomaszów Maz.
3650.Szkoła Podstawowa nr 12Białystok
3651.Szkoła Podstawowa nr 13Ruda Śląska
3652.Szkoła Podstawowa nr 15 im. Alfreda SzklarskiegoMysłowice
3653.Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami SportowymiRACIBóRZ
3654.Szkoła Podstawowa nr 16Piotrków Trybunalski
3655.Szkoła Podstawowa nr 18Dąbrowa Górnicza
3656.Szkoła Podstawowa nr 182 w ŁodziŁódź
3657.Szkoła Podstawowa nr 19Białystok
3658.Szkoła Podstawowa nr 2Legionowo
3659.Szkoła Podstawowa nr 2Biskupiec
3660.Szkoła Podstawowa Nr 2Leżajsk
3661.Szkoła Podstawowa nr 2Sianów
3662.Szkoła Podstawowa nr 2Toruń
3663.Szkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów
3664.Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w GołdapiGołdap
3665.Szkoła Podstawowa nr 24 im. J.M. SzanceraCzęstochowa
3666.Szkoła Podstawowa nr 25 Bielsko-Biała
3667.Szkoła Podstawowa nr 28Bielsko-Biała
3668.szkoła podstawowa nr 3 Białogard
3669.Szkoła Podstawowa nr 3Bieruń
3670.Szkoła Podstawowa nr 3 im.Konstytucji 3 MajaNakło nad Notecią
3671.Szkoła Podstawowa Nr 3 im. H. SienkiewiczaEłk
3672.Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana BrzechwyPuławy
3673.Szkoła Podstawowa nr 4Łuków
3674.Szkoła Podstawowa nr 4Jarosław
3675.Szkoła Podstawowa nr 4Jarocin
3676.Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. KonopnickiejŁęczyca
3677.Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii KonopnickiejSieradz
3678.Szkoła Podstawowa nr 41 im.Romualda TrauguttaBydgoszcz
3679.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 im. STANISŁAWA MONIUSZKIŁÓDŹ
3680.Szkoła Podstawowa nr 5Grudziądz
3681.Szkoła Podstawowa nr 5Ostrów Wielkopolski
3682.Szkoła Podstawowa nr 5Skarżysko-Kamienna
3683.Szkoła Podstawowa nr 6Szczecinek
3684.Szkoła Podstawowa nr 65 w Zespole Szkół nr1Szczecin
3685.Szkoła Podstawowa nr 7Łomża
3686.Szkoła Podstawowa Nr 7Krotoszyn
3687.Szkoła Podstawowa nr 7Oleśnica
3688.Szkoła Podstawowa nr 7 im. Tadeusza kościuszkiNowa Ruda
3689.Szkoła Podstawowa Nr 8Police
3690.Szkoła Podstawowa nr 8Częstochowa
3691.Szkoła Podstawowa nr 9 Słupsk
3692.Szkoła Podstawowa Nr.1Płock
3693.Szkoła podstawowa nr.15 im. Alfreda Szklarskiego w MysłowicachMysłowice-Wesoła
3694.Szkoła Podstawowa nr14Gliwice
3695.Szkoła Podstawowa nr2 im. Jana Pawła IIWąbrzeźno
3696.SZKOŁA PODSTAWOWA NR3RYBNIK
3697.Szkoła Podstawowa nr3.im.Bronisława MalinowskiegoDziałdowo
3698.Szkoła Podstawowa nr4 im.Janusza KorczakaChojnów
3699.Szkoła Podstawowa nr7Włocławek
3700.Szkoła Podstawowa nr7 im. Wojska Polskiego w Lesznie Leszno
3701.Szkoła Podstawowa w DomaradzuPokój
3702.Szkoła Podstawowa w Horyńcu-ZdrojuHoryniec-Zdrój
3703.Szkoła Podstawowa w MiastkowieMiastkowo
3704.Szkoła Podstawowa w Pruszczu Pruszcz k. Bydgoszczy
3705.Szkoła Podstawowa w Łagowie Łagów
3706.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 111Łódź
3707.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 42Warszawa
3708.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 im. Janusza KorczakaOleśnica
3709.Szkoła Podstawowaim. A. MickiewiczaSTANIĄTKI
3710.Szkoła Podstawowanr 14Głogów
3711.SzkołaPodstawowa Nr 3Biała Podlaska
3712.X LO im. Królowej JadwigiWarszawa
3713.Zespól Szkół Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. I. J. PaderewskiegoStaszów
3714.Zespół Szkół nr 5Garwolin
3715.ZESPÓŁ GIMNAZJÓW NR 3 DZIERŻONIÓWDZIERŻONIÓW
3716.Zespół Placówek Oświatowych SP im. Tadeusza Kościuszki w SieprawiuSiepraw
3717.ZESPół SZKOLNO- PRZEDSZKOLNYPRZEMKóW
3718.ZESPÓŁ SZKÓŁ BABORÓW
3719.Zespół Szkół Żelistrzewo
3720.Zespół Szkół im. A. Mickiewicza, Gimnazjum nr2Bielsk Podlaski
3721.Zespół Szkół nr 1Nowe Miasteczko
3722.Zespół Szkół nr 3 (PSP nr 12)Stalowa Wola
3723.Zespół Szkół nr6Gorzów Wlkp.
3724.Zespół Szkół OgólnokształcącychWydminy
3725.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2Kartuzy
3726.Zespół Szkół w CzyżewieCzyżew
3727.Zespół Szkół w LipceLipka
3728.Zespół Szkół ZawodowychPustków Osiedle
3729.ZSOI nr 2 - gimnazjum nr 23Kraków
3730.Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 14Warszawa
3731.Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 "KĄT"Warszawa
3732.Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. R.SchumanaWarszawa
3733.Podstawowa im. Orła BiałegoWarszawa
3734.Szkoła Podstawowa nr 120 z Oddziałami IntegracyjnymiWarszawa
3735.Szkoła Podstawowa Nr 3 im M. KopernikaZąbkowice Śląskie
3736.Szkoła Podstawowa Nr 9Otwock
3737.X L.O. im Królowej JadwigiWarszawa
3738.Zespół Placówek OświatowychLipsko
3739.Zespół Szkół im. Osadników Ziem Zachodnich Kozielice
3740.Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3Warszawa
3741.Zespół Szkół w LatowiczuLatowicz
3742.ZSP nr 3 Im. Karola WojtyłyKobyłka

 
Zobacz nas na Facebooku