Szkoły

Oto lista naszych Ekoszkół. Dziękujemy za udział w Programie i życzymy jak najlepszych wyników.

 

Lp.Nazwa szkołyMiasto
1.Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkól w SamogoszczyMaciejowice
2.Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach MałychKoszyce Wielkie
3.Publiczna Szkoła Podstawowa w KożuszkachMiędzyrzec Podlaski
4.SP Nr 41 z Odziałami Integracyjnymi im. Stanisława StaszicaWarszawa
5.Szkoła Podstawowa nr 3 im. Arki BożkaRydułtowy
6.Gimnazjum nr 24 im. Juliana Ursyna NiemcewiczaKraków
7.Publiczne Gimnazjum im.ks.prof. J. TischneraSzczawnica
8.Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1Warszawa
9.Szkoła Podstawowa Nr 113 im. Adama RapackiegoWrocław
10.Gimnazum nr 3 im. H. Sienkiewicza w Orzeszu GardawicachOrzesze
11.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w BiałymstokuBiałystok
12.Szkoła Podstawowa w BratkówceOdrzykoń
13.Zespół Szkół Ogólnokształcących w OrnecieOrneta
14.Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludwika HoleszaŚwierklany
15.Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w BisztynkuBisztynek
16.Szkoła Podstawowa w BąkowicachŚwierczów
17.Szkoła Podstawowa w OsięcinachOsięciny
18.Szkoła Podstawowa w ŻulicachTelatyn
19.Gimnazjum im.W.RutkiewiczKrakow / Rząska
20.szkoła podstawowa w chmielnikuwojciechów
21.Integracyjne Przedszkole Samorządowe nr 3Bełchatów
22.Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939rCienin Kościelny
23.SP 258W-wa
24.Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I-stopnia nr 1Poznań
25.Szkoła Podstawowa Sportowa nr15 z Klasami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczykóww RudzieŚląskiejRuda Śląska
26.Zasadnicza Szkoła Zawodowa Rzemiosła i PrzedsiębiorczościBydgoszcz
27.Szkoła Podstawowa nr 4Tarnobrzeg
28.Gimnazjum Świętego WojciechaMaków
29.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w PotworowiePotworów
30.Zespół Szkół nr 1Szczytno
31.GIMNAZJUM w KRZYŻANOWIE im. II Korpusu Polskiego Zdobywców Monte CassinoKrzyżanów
32.Szkoła Podstawowa w GrochowachRychwał
33.Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy-GimnazjumStara Kornica
34.Zespół Szkół w Jankowie DolnymGniezno
35.Gimnazjum Publiczne im.KENLututów
36.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1Gdynia
37.Specjalny Ośrodek Szkolno- WychowawczyRopczyce
38.Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Uzdrowiskowych w RabceRabka - Zdrój
39.SP nr 40 im. św. Stanisława Biskupa i MęczennikaKraków
40.Fundacja Oświatowa SALAMANDRABardo
41.SZKOŁA PODSTAWOWA W KRZUBEŁŻYCE
42.ZSP nr 1 Gimnazjum nr 2 im. Orła Białego w PolicachPolice
43.Gimnazjum nr 6 w MysłowiceMysłowice
44.Gimnazjum im. Karola WojtyłyKępice
45.MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZYRADZIONKÓW
46.Zespół Szkolno-PrzedszkolnyŁuków
47.Zespół Szkół im. Żołnierzy Armii KrajowejMaków Mazowiecki
48.Zespół Szkół nr 120Warszawa
49.Zespół Szkół TechnicznychPLESZEW
50.Gimnazjum nr 43Poznań
51.Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w JaśleJasło
52.Zespół Szkół w Drzonowiedrzonowo
53.Zespół Kształcenia i WychowaniaStrzebielino Osiedle
54.Zespół Placówek Oświatowych w ChociwluChociwel
55.Szkoła Podstawowa nr 267Warszawa
56.Zespół Szkół w MełgwiMełgiew
57.Gimnazjum nr 1 w ZgierzuZgierz
58.Publiczne Gimnazjum nr 40Łódź
59.Publiczne Gimnazjum im. Jana KochanowskiegoBiałobrzegi
60.Szkoła Podstawowa im. Władysława BroniewskiegoWilczyn
61.I Liceum Ogólnokształcące im. S. CzarnieckiegoKozienice
62.Stowarzyszenie Edukator w Łomży, Szkoła Podstawowa w SpytkowieGiżycko
63.przedszkole Krasnal HałabałaKaźmierz
64.Szkoła Podstawowa nr 54 im. Kornela MakuszyńskiegoŁódź
65.Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w KonarachMogilany
66.Szkoła Podstawowa nr 2 im.Królowej JadwigiPleszew
67.Zespół Szkół w Pieckach Szkoła Podstawowa im.Karola WojtyłyPiecki
68.Szkoła Podstawowa im. H. Dąbrowskiego w BolimowieBolimów
69.Zespół Szkolno Przedszkolny nr 6Jawiszowice
70.Zespół Szkolno-Przedszkony w Krużlowej WyżnejKrużlowa Wyżna
71.PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWESTARE MIASTO
72.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Marii GrzegorzewskiejSławno
73.Specjalny Ośrodek szkolno wychowawczyWodzisław Śl.
74.Zespół Szkół Miejskich nr 3Grajewo
75.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych w OwińskachOwińska
76.Zespól SzkółŚwilcza
77.Samorządowe Gimnazjum nr 1Busko - Zdrój
78.Zespół Placówek Oświatowych NR1Busko - Zdrój
79.Liceum OgólnokształcząceSzczecin
80.Specjalny Ośrodek Szkolno- WychowawczySkawina
81.Publiczne Gimnazjum nr 2 im. 42 Pułku Piechoty w BiałymstokuBiałystok
82.Szkoła Podstawowa w TyniowicachRoźwienica
83.zespół szkół w DuczkachDuczki
84.Szkoła Podstawowa Nr 96Wrocław
85.Publiczne Przedszkole nr5Nowa Sól
86.Szkoła Podstawowa nr 19Olsztyn
87.Szkoła Podstawowa nr 2 w MiastkuMiastko
88.GimnazjumJutrosin
89.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIGnojnik
90.Szkoła podstawowa im. Św MikołajaRozkrza
91.Szkoła PodstawowaStary Przylep
92.Szkoła Podstawowa im. Generała Stanisława Halskiego w HolisznieChęciny
93.Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Curie-SkłodowskiejOzorków
94.Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza KościuszkiSkierniewice
95.Zespół Szkół w StraszynieStraszyn
96.Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2Brzeszcze
97.Zespół Szkół Technicznych im. płk. G. Langera w CieszynieCieszyn
98.Szkoła Podstawowa nr 20 im. Marii KonopnickiejRuda Śląska
99.Publiczne Gimnazjum nr 5Radom
100.Zespół Szkół Nr 2 im.ks.prof. J.Tischnera w ŻorachŻory
101.Zespół Szkół nr 9 Specjalnych im.dr M.WitczakaJastrzębie-Zdrój
102.Zespół szkół im. Jana Pawła II w MasłowieMasłów
103.Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Usmiechu w MarcinkowicachOława
104.Publiczna Szkoła PodstawowaJedlno
105.Zespół Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum w SkrzyszowieSkrzyszów
106.Szkoła PodstawowaKołobrzeg
107.Przedszkole nr 8Oświęcim
108.ZSP nr 1 im Jana Pawła IIInowrocław
109.Publiczne Gimnazjum w InowłodzuInowłódz
110.Przedszkole "Szyszkowa Polana" w SzyszkowejLeśna
111.Szkoła Podstawowa im. M. KopernikaPęzino
112.Niepubliczne Gimnazjum w PiekiełkuTymbark
113.Lotnicze Zakłady NaukoweWrocław
114.Zespół szkół nr 2 w ChorzowieChorzów
115.Internat Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora PetöfiOstróda
116.GIMNAZJUM IM. JANA PAWŁA IIRADZISZÓW
117.Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w BiłgorajuBiłgoraj
118.Publiczne Gimnazjum im. Władysława Stanisława ReymontaBiała Podlaska
119.Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 im. W. Korfantego w ChorzowieChorzów
120.Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Integracyjnym im. Jana BrzechwySulechów
121.Szkoła Podstawowa nr 3 im Marcina BiemaOlkusz
122.Szkoła Podstawowa w WandalinieOpole Lubelskie
123.Zespół Szkół Nr1 im.H.Sienkiewicza w ŁukowieŁuków
124.Zespół Szkół w GostkowieMiejska Górka
125.Szkoła Podstawowa w RydzewieRydzewo
126.Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w BełżycachBełżyce
127.Gimnazjum nr 2Gdynia
128.Szkoła Podstawowa nr 7Kraków
129.Zespół szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1Warszawa
130.Szkoła Podstawowa im. Marii konopnickiej w Pisarowcachwies
131.Szkoła Podstawowa nr 6Tarnobrzeg
132.Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza KościuszkiLubaczów
133.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy N2Skarżysko-Kamienna
134.Szkoła Podstawowa w MniszowieNowe Brzesko
135.Zespół Szkół SpecjalnychKraśnik
136.Zespół Szkół im. Henryka SienkiewiczaGrabowiec
137.SP nr 4 w ChełmieChełm
138.Szkoła PodstawowaSiedlce
139.Zespół Szkolno-Przedszkolnylisewo
140.Szkoła Podstawowa im. 1000-lecia Państwa Polskiego w SworachSwory
141.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida TeligiPyrzyce
142.Zespół Szkół im. Jan Pawła II w PaterkuNakło nad Notecią
143.Szkoła Podstawowa im. kadm. Włodzimierza SteyeraKrokowa
144.Szkoła Podstawowa im. Józefa PiłsudskiegoCzernichów
145.Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka SienkiewiczaGrodzisk Mazowiecki
146.Szkoła Podstawowa wKoszelówceKornica
147.Zespół Szkół Budowlanych im. Władysława Matlakowaskiego w ZakopanemZakopane
148.Gimnazjum Nr 2Radzyń Podlaski
149.Szkoła Podstawowa im. Władysława BroniewskiegoBełchów
150.Zespół Szkół EkonomicznychKatowice
151.Szkoła Podstawowa nr 107Kraków
152.Niepubliczna Szkoła Podstawowa przy Fundacji Pomocy Ludziom NiepełnosprawnymWarszawa
153.Miejski Zespół Szkół nr 1 Gimnazjum nr 2Ciechanów
154.Gimnazjum im. Jana Pawła IITychowo
155.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8KOŁOBRZEG
156.Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana TwardowskiegoBiłgoraj
157.Zespół Szkół im. Jana Pawła II w BrzezinachBrzeziny
158.Szkoła podstawowa im. Juliusza SłowackiegoGolina
159.Zespół Szkół nr 12Koszalin
160.Przedszkole z Grupami Integracyjnymi nr 15Elbląg
161.Zespół Szkolno Przedszkolny w MirkowieMirków
162.Szkoła Podstawowa nr 275Warszawa
163.Publiczne Gimnazjum w Fajsławicachfajsławice
164.Niepubliczna Szkoła PodstawowaHanna
165.Szkoła Podstawowa w HorodyszczachWisznice
166.Publiczna Szkoła Podstawowa w PrzędzeluRudnik nad Sanem
167.Szkoła Podstawowa im Adama MickiewiczaKonstantynów
168.Zespół Placówek Oświatowych w MoszczanceRyki
169.Szkoła PodstawowaRembieszyce
170.Zespół Szkół w Przedmieściu DubieckimDubiecko
171.Społeczne Liceum i GimnazjumMikołajki
172.Społeczne Gimnazjum Językowe LTOLębork
173.I Liceum Ogólnokształcące im. M. KopernikaŻywiec
174.SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO WYCHOWAWCZY IM MARII KONOPNICKIEJZŁOTA
175.Szkoła Podstawowa w BorzymachKalinowo
176.Zespół Szkół w Solcu ZdrojuSolec Zdrój
177.Szkoła Podstawowa im Wydarzeń Września w CzartowczykuTyszowce
178.Zespół Szkół nr 29Bydgoszcz
179.Gimnazjum Publiczne im.Z. SteinbornStary Dzierzgoń
180.Szkoła Podstawowa w PerespieTyszowce
181.Szkoła Podstawowa im Wincentego Przybyszewskiego w BebelnieWłoszczowa
182.Szkoła Podstawowa nr 7 im Adama MickiewiczaKalisz
183.Szkoła Podstawowowa im. A. Mickiewicza w WitosławiuWitosław
184.Niepubliczna Szkoła PodstawowaJędrzejów
185.PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W DOMECKUDOMECKO
186.Publiczne Gimnazjum Nr12Radom
187.Szkoła Podstawowa w RakowieJędrzejów
188.Szkoła Podstawowa im Wincentego WitosaWierzchosławice
189.Szkoła Podstawowa im Janusza Korczaka w CzerskuCzersk
190.Szkoła Podstawowa w SobiesękachBrzeziny
191.Szkoła Podstawowa nr 2Sędziszów Małopolski
192.Zespół Szkół w NowosielcuNisko
193.Szkoła Podstawowa nr 120, WarszawaWarszawa
194.Szkoła Podstawowa nr 69Szczecin
195.ZESPÓŁ SZKÓŁKWILCZ
196.Szkoła Podstawowa Mała Akademia z Oddziałem Przedszkolnym w KościeniewicachPiszczac
197.Zespół Szkół w Iwierzycach Filia w SielcuSędziszów Małopolski
198.Zespół Szkół nr 1 Biecz Szkoła Podstawowa nr 1 Gimnazjum nr 1Biecz
199.Szkoła Podstawowa w HańczowejWysowa Zdrój
200.Miejskie Przedszkole nr 15 w ZgierzuZgierz
201.Szkoła Podstawowa nr10 im J. KochanowskiegoBydgoszcz
202.Gimnazjum w PtaszkowejPtaszkowa
203.Szkoła Podstawowa nr 6 w Myslenicach-ChełmMyślenice
204.Zespół Szkół w KraczkowejKraczkowa
205.Szkoła Podstawowa im Królowej Jadwigi w SechnejUjanowice
206.Szkoła PodstawowaKoneck
207.Gimnazjum nr 44 im. gen. Pawła ChrzanowskiegoWarszawa
208.Szkoła Podstawowa Specjalna nr7Dąbrowa Górnicza
209.Szkoła Podstawowa im.ks.Jana Lesińskiego w SłupieMełno
210.Szkoła Podstawowa im.Janusza KusocińskiegoLaskowice
211.Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BrześciuWodzisław
212.Zespół Szkół w LubiewieLubiewo
213.Gminne Przedszkole w MszanieMszana
214.Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół KatolickichOgrodniki
215.Szkoła Filialna w BrzozieKrotoszyn
216.Szkoła PodstawowaCzarnocin
217.Zespół Szkolno-PrzedszkolnyGolasowice
218.Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w TorzeńcuDoruchów
219.Szkoła Podstawowa im. płk pil Szczepana ŚcibioraWielenin
220.Szkoła Podstawowowa W MatczynieBełżyce
221.Zespół Szkół Specjalnych im. W. SherborneCzerwionka-Leszczyny
222.Szkoła Podstawowa im.Kazimierza PułaskiegoŁukowica
223.Szkoła Podstawowa w SiedlnicyWschowa
224.Szkoła Podstawowa w SąspowieJerzmanowice
225.Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej w LublinieLublin
226.Szkoła Filialna w Gartatowicachkije
227.Szkoła Podstawowa Nr 1 im. KENPruchnik
228.Szkoła Podstawowa w RadkowicachChęciny
229.Zespół Szkół w WysokiejWysoka
230.Szkoła Podstawowa nr 2Ruda Śląska
231.Publiczna Szkoła Podstawowamaków
232.Szkoła Podstawowa nr 8Jelenia Góra
233.Gimnazjum Publiczne w PiwodzieWiązownica
234.Zespół Szkół SpecjlanychWieluń
235.ZSPryw. im. A. KowalskiegoOpoczno
236.Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w MotarzynieDębnica Kaszubska
237.Szkoła PodstawowaBobolice
238.Publiczne Gimnazjum Nr 13 im.św.Królowej Jadwigi w BiałymstokuBiałystok
239.Szkoła Podstawowa nr 2Międzychód
240.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w SokołowskuSokołowsko
241.Publiczna Szkoła Podstawowa w WymysłowieKunów
242.Gimnazjum nr 3 im.Polskich Noblistów w SwarzędzuSwarzędz
243.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11KONIN
244.Szkoła Podstawowa im.Błogosławionego ks.Jerzego PopiełuszkiKrasocin
245.Szkoła Podstawowa nr 2Lipnica Mała
246.Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w ŁukowejLisia Góra
247.Społeczne Gimnazjum nr 14 STOWarszawa
248.Gimnazjum nr I w SkaleSkała
249.Zespół Szkół nr 2Bełżyce
250.Szkoła Podstwowa w Brzyskiej WoliBrzyska Wola
251.ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3SZCZECIN
252.Szkoła PodstawowaRadwankowo
253.Publiczne Gimnazjum im. Krzysztofa KieślowskiegoMieroszów
254.Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIMrozowa Wola
255.Publiczne Gimnazjum w SławkowieUzdowo
256.Szkoła Podstawowa w MłochowieMłochów
257.Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłkowskiej KarczmieKunów
258.I LICEUM IM TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KONINIEKONIN
259.Publiczne Gimnazjum im. Bogdana JańskiegoWinnica
260.Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopinaw PoturzynieTelatyn
261.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. kard. S. WyszyńskiegoJadowniki
262.SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ZIEMI LUBARTOWSKIEJ W ŁUCCEŁUCKA
263.Zespół Szkół Zawodowych nr 1Kraków
264.Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w ŁaszczowieŁASZCZÓW
265.III Liceum OgólnakształcąceKraków
266.Szkoła Podstawowa nr10Mysłowice
267.Szkoła Podstawowa nr 7Żory
268.Zespół SzkółNaruszewo
269.Szkoła Podstawowa nr.1Ciechocinek
270.Publiczne GimnazjumJastrząb
271.Gimnazjum im. Sybiraków w JerzmankachZgorzelec
272.Zakład Doskonalenia ZawodowegoRadom
273.Zespół Placówek Szkolno-WychowawczychKielce
274.Zespół Szkół im. ks. Stanisława AugustyńczykaKorzybie
275.III LO z Oddziałami Integracyjnymi im. C.K. Norwida w KielcachKielce
276.Szkoła Podstwowa nr 97Warszawa
277.Zespół Szkół KatolickichZłotów
278.Zespół Szkolno- PrzedszkolnyMikołów
279.Zespół Szkół Techniczno InformatycznychŁódź
280.Zespół Szkół w WapnieWapno
281.ZPO Publiczne Gimnazjum im. Stefana Kard. WyszyńskiegoLeśna Podlaska
282.Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji NarodowejTrzebinia
283.PRZEDSZKOLE NR 11 IM. J. BRZECHWYCZERWIONKA-LESZCZYNY
284.Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy im. Juliana TuwimaŚwinice Warckie
285.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12Stalowa Wola
286.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów ChłopskichJedlińsk
287.Zespół Szkół nr 21Gorzów Wlkp.
288.Szkoła Podstawowa im. gen. bryg. Antoniego Hedy-SzaregoRadoszyce
289.Gimnazjum nr 7Elbląg
290.Publiczne Gimnazjum im. Poety Księdza Jana TwardowskiegoMarianowo
291.Zespół Szkół Gimnazjum Publiczne im. Anny Jenke w BłażowejBłażowa
292.Zespół Szkół nr 6Bydgoszcz
293.Zespół Szkół Publicznych nr2Ostrów Mazowiecka
294.Gimnazjum Katolickie im. Kardynała Augusta HlondaStargard Szczeciński
295.Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. m. KarlowiczaKraków
296.ZESPÓŁ SZKÓŁKozielice
297.Gimnazjum 56Poznań
298.ZSP SP JanówJanów
299.Zespół Szkół Rolniczychspiczyn
300.Gimnazjum nr 1 w ZSO nr 5 w TarnowieTarnów
301.Gimnazjum Międzynarodowego Partnerstwa z Oddziałami DwujęzycznymiWieprz
302.Gimnazjum Nr 72 Zgromadzenia Sióstr AugustianekKraków
303.Gimnazjm Publiczne nr2 im. Boesława Chrobrego w PłońskuPłońsk
304.Gimnazjum 44 im. Bohaterów Poległych w KrzesławicachKraków
305.Przedszkole nr79Lublin
306.Gimnazjum nr 1Raba Wyżna
307.Zespół Szkół Specjalnych nr 12 w KatowicachKatowice
308.Gimnazjum nr 1 w MyślenicachMyślenice
309.Gimnazjum im. Karola MiarkiŚwierklany
310.ZESPÓŁ SZKÓŁ W SIEKIERKACH WIELKICHKOSTRZYN
311.Publiczne Gimnazjum im. Obrońców Ziemi Radzanowskiej w RogolinieRadzanów
312.Gimnazjum nr 2 im. M.KopernikaLubań
313.Gimnazjum nr 13Sosnowiec
314.Gimnazjum nr 1Lubsko
315.Przedszkole nr55Bielsko- Biała
316.Sp BukowoPolanów
317.Gimnazjum Nr 1 w TrzebnicyTrzebnica
318.Publiczny Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jankowicach Wielkich Oddział Przedszkolny w Czeskiej WsiCzeska Wieś gmina Olszanka
319.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4Grudziądz
320.Publiczne Gimnazjum nr 12Radom
321.Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła IIGórowo Iławeckie
322.Gimnazjum nr 1 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w GostyninieGostynin
323.Gimnazjum nr 1 im. Powstańców StyczniowychPińczów
324.Gimnazjum Nr1 im. Orląt LwowskichTomaszów Lubelski
325.Publiczne Gimnazjum Nr 1 w ŁodziŁódź
326.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3Żagań
327.Gimnazjum nr 1Nysa
328.Gimnazjum im.J.A.Helwinga w WęgorzewieWęgorzewo
329.ZSP nr 3 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 3Myszków
330.Szkoła Podstawowa im. gen. Zygmunta Padlewskiego w RadzyminkuNaruszewo
331.Gimnazjum im. marsz. J. PiłsudskiegoJarosławice/ Tuczępy
332.Szkoła Podstawowa nr 1Stargard Szczeciński
333.Publiczny Zespół Szkoły i Przedszkola w LasocinieLasocin
334.Publiczne Gimnazjum nr 2Bogacica
335.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła IIKowalewo Pomorskie
336.Szkoła Podstawowa w NiezdowieOpole Lubelskie
337.Szkoła PodstawowaMikołajki Pomorskie
338.ZESPÓŁ SZKÓŁ im. ZOFII SOLARZOWEJ w MIĄSEMTŁUSZCZ
339.Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w ZabrzuZabrze
340.Specjalny Ośrodek Szkolno - WychowawczyKrasnystaw
341.Szkoła PostawowaWrocław
342.specjalny osrodek szkolno- wychowawczymaków podh
343.Przedszkole Miejskie nr4Olsztyn
344.Szkoła Podstawowa w DzierzgowieDzierzgowo
345.Szkoła Podstawowa im.M.Kopernika w CielcachWarta
346.Zespół Szkół im. Piotra WysockiegoWarszawa
347.Zespół Szkolno-PrzedszkolnySzemud
348.ZSO-Publiczna Szkoła PodstawowaWolanów
349.Gminne Przedszkole w SierakowicachSierakowice
350.Szkoła Podstawowa im. Klementyny z Tańskich Hoffmanowej w Izdebnie KościelnymIzdebno Kościelne
351.Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w KołaczkowieKołaczkowo
352.Szkoła Podstawowowa W SkulskuSkulsk
353.Przedszkole Akademia Wyobraźni w Marklowicachmarklowice
354.Zespół SZkółIńsko
355.Zespół Szkół w gminie MalborkMalbork
356.Szkola PodstawowaSońsk
357.SZKOŁA PODSTAWOWA NR3WOJKOWICE
358.Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego"Elektryk"Nowa Sól
359.ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W ŁOMŻYŁOMŻA
360.Szkoła Podstawowa im. M. Skłodowskiej-Curie w LeszczynieUrzędłów
361.Zespól Szkolno-Przedszkolny w StrzeszynieBiecz
362.ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 im. Jana III SobieskiegoSzczytno
363.Przedszkole SamorządoweUjazd
364.Zespół Szkół Samorządowych im. 1 Pułku Ułanów KrechowieckichAugustów
365.Przedszkole Miejskie nr 49Łódź
366.Zespół Szkół w WęglińcuWęgliniec
367.Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w RadwankachMargonin
368.Szkoła Podstawowa nr2 w PiszuPisz
369.Zespół Kształcenia i WychowaniaRozłazio
370.Zespół Placówek SpecjalnychLegnica
371.Miejskie Przedszkole nr 8 MontessoriJarosław
372.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w StróżyStróża
373.Szkoła PodstawowaZarzecze
374.Zespół Szkół Ekonomicznych im. jana Pawła IIZłotów
375.Szkoła Podstawowa w Dakowach MokrychOpalenica
376.Zespół SzkółKrzywda
377.Zespół Szkół nr 3Wrocław
378.Przedszkole Miejskie Nr 24Olsztyn
379.Szkoła Podstawowa w JanowieŚwiedziebnia
380.Zespół Szkól i Placówek, Specjalny Ośrodek Szkolno - WychowawczyRadziejów
381.Przedszkole Artystyczne I Żłobek "DOMINO"Katowice
382.Szkoła Podstawowa nr 2Brzeziny
383.Szkoła Podstawowa w NasiadkachOstrołęka
384.Gimnazjum Publiczne nr 1Czechowice- Dziedzice
385.Szkoła Podstawowa nr 10Tarnobrzeg
386.Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Taczaka w WąsowieKuślin
387.Zespół Szkół nr 1Siemianowice Śląskie
388.Szkoła PodstawowaJajkowo
389.Szkoła Podstawowa im Szarych SzeregówPłochocin
390.Zespół Szkół w DąbrówkachŁańcut
391.SzkołaŁomża
392.Przedszkole Niepubliczne Radosny Domek pod SosnamiIzabelin
393.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Biadolinach RadłowskichBiadoliny Radłowskie
394.Przedszkole Nr3 IntegracyjneMosina
395.Liceum Przymierza RodzinWarszawa
396.Szkoła Podstawowa nr 6 im. Władysława BroniewskiegoTrzebinia
397.Szkoły im. sw. Jana de La SalleGdańsk
398.Publiczne Gimnazjum w KamionnejKamionna
399.Zespół Szkół w TarnobrzeguTarnobrzeg
400.Szkoła Podstawowa 45Bytom
401.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka SienkiewiczaBiała Podlaska
402.Zespół Szkolno -Przedszkolny w TomicachTomice
403.Zespół Szkół Gminnych w ProszówkachBochnia
404.IV LO im. Adama MickiewiczaWarszawa
405.GCE w WawrzeńczycachWawrzeńczyce
406.Zespół Szkół nr 2 w MielcuMielec
407.Społeczny Zespół Przedszkolno – Szkolny 101Olsztyn
408.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w ZdzieszowicachZdzieszowice
409.Przedszkole Miejskie Nr 8 w MielcuMielec
410.Zespół Szkół nr 1 im. Karola AdamieckiegoSanok
411.Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci Promyk w Broniszewicach przy zespole szkół w BroniszewicachCzermin
412.Szkoła Podstawowa w ZasadnemZasadne
413.GIMNAZJUM NR 18 im. Noblistów PolskichSzczecin
414.Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 w ŻurominieŻuromin
415.Świetlica Opiekunczo-Wychowawcza w Łysych prowadzona przez Stowarzyszenie "Uśmiech Dzieci"Łyse
416.Zespół szkół ponadgimnazjalnych w CzaplinkuCzaplinek
417.Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 im.M.KonopnickiejKnurów
418.Zespół Szkół Nr 1 im. Bolesława KrzywoustegoChoszczno
419.Szkoła Podstawowa nr2Sanok
420.Szkoła Podstawowa nr 1STARACHOWICE
421.Zespół Placówek SpecjalnychOlsztyn
422.Szkoła Podstawowa w SnowidzySnowidza
423.Szkoła Podstawowa nr 24 im. Krakowskiej Straży PożarnejKraków
424.Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników PolskichWarszawa
425.Specjalny Ośrodek Szkolno - WychowawczyZłota
426.Przedszkole PubliczneRzuchów
427.Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejPisarowce
428.Zespół Szkółw Radzyniu Chełmińskim - Szkoła Podstawowa im. gen. J.H. DąbrowskiegoRadzyń Chełmiński
429.Szkoła Podstawowa nr14Elbląg
430.Gdańskie Liceum autonomiczneGdańsk
431.Zespół Szkół i Placówek nr 1Bydgoszcz
432.I liceum OgolnokształcąceKościan
433.Gimnazjum nr 1Murowana Goślina
434.Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek im.św.Dominika SavioDzierżoniów
435.ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. K.K.BACZYŃSKIEGOTŁUSZCZ
436.Szkoła Podstawowa nr 9 STOWarszawa
437.Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2Tczew
438.Zespół Szkół im Józefa Blizińskiego w BóbrceBóbrka/Uherce Mineralne
439.Zespół Szkół im. Zofii Solarzowej w MiąsemTłuszcz
440.Przedszkole Niepubliczne ,,Koralik"Giżycko
441.Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w DarominieDaromin
442.Zespół Szkół PublicznychCisiec
443.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM.A.MICKIEWICZAGLIWICE
444.Zespół Szkół w RytluRytel
445.Zespół Szkół w SicienkuSicienko
446.Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w JabłonnieJabłonna
447.Zespół SzkółWólka Gościeradowska
448.Niepubliczn Szkoła Podstawowa im. J.Pawła IILegionowo
449.Zespół Szkół im. Hipolita CegielskiegoRogoźno
450.Zespół Szkół nr 1 im. Czesława Lissowskiego w RypinieRypin
451.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w BelęcinieBelęcin
452.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w KopanicyKopanica
453.Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Wólce GościeradowskiejGościeradów
454.Zespół Szkół w BanioszeBaniocha
455.Zespół Szkół w RatoszynieChodel
456.Zespół SzkółAleksandrów Kujawski
457.Publiczne Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-CuriePyrzyce
458.Zespół szkół nr 4Bydgoszcz
459.Zespół Szkół w MichalowieSułów
460.Zespół Szkół w Jaworzu GórnymStrzegocice
461.Zespół Szkół w Łękach GórnychŁęki Górne
462.Zespół Szkół i PlacówekRadziejów
463.Zespół Szkół w BielicachGębice
464.Zespół Szkół Ogólnokształcących w TargowiskuKłaj
465.Zespół Szkół im. Aleksandra Fredry w NienowicachRadymno
466.Zespół Szkół im. Jana Pawła II w BrzeźnicyBrzeźnica
467.Szkoła Podstawowa nr 10Koszalin
468.Zespół Szkół w SzczańcuSzczaniec
469.Zespół Szkół w NagoszewieOstrów Mazowiecki
470.Zespół Szkół nr 1 im. Mari i Skłodowskiej-Curie w SopocieSopot
471.Zespół Szkół w BóbrceUherce
472.Zespół Szkół im. Jana Pawła II w KupnieWidełka
473.Zespół Szkół im. Eugeniusza Kujana w WierzawicachLeżajsk
474.Zespół Szkół im. ks. Stanisława Brzóski w ZalesiuŁuków
475.Zespół Szkół w ModerówceJedlicze
476.Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszko w DębowiePrzeworsk
477.Zespół Szkół w SzastarceSzastarka
478.Zespół Szkół w Budach GłogowskichBudy Głogowskie
479.Zespół Szkół im. gen. F. KleebergaWola Gułowska
480.Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła IITryńcza
481.Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w LusławicachCzęstochowa
482.Zespół Szkół w KłyżowiePysznica
483.Zespół Szkół w PrzecławiuPrzecław
484.Zespół Szkół nr 1 w StobiernejJasionka
485.Zespół Szkół nr 2 w KłodawieKłodawa
486.Zespół Szkół w CyganachChmielów
487.Zespół Szkół ŁukawiecŁąka
488.Zespół Szkół im. Armii Krajowej w ZaczerniuZaczernie
489.Zespół Szkół w Połomi im. kard. Stefana WyszyńskiegoPołomia
490.Zespół Szkół w KłobiLubraniec
491.Zespół Szkół im. Kazimierza Górskiego w WierzbicyWierzbica
492.Zespół Szkół w PęperzynieWięcbork
493.Zespół Szkół Gminnych nr.3 w MilanówkuMilanówek
494.Zespół Szkół w KarnkowieLipno
495.Zespół Szkół im. Romualda TrauguttaPotok Wielki
496.Zespół Szkół Społecznych im. A. MickiewiczaJasło
497.Zespół Szkół w UścimowieUścimów
498.Zespół Szkół w BiałopoluBiałopole
499.Zespół Szkół Mistrzostwa SportowegoPoznań
500.Zespół Szkół w BlinowieSzastarka
501.Zespół Szkół w Potoku WielkimPotok Wielki
502.Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6Lublin
503.Zespół Szkół Mistrzostwa SportowegoZakopane
504.Zespół Szkół Niepublicznych im. Kornela MakuszyńskiegoZbuczyn
505.Samorządowe Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w ŚmigluŚmigiel
506.Zespół Szkół w Woli MystkowskiejSomianka
507.Zespół Szkół w Żeliszewie PodkościelnymKotuń
508.Zespół Szkół w DzierzążniDzierzążnia
509.Zespół Szkół w ZalesiuZalas
510.Zespół Szkół w ŁąkiemLipka
511.Zespół Szkół w im. Polskich Patriotów w DrwalewieDrwalew
512.Zespół Szkół im. Jana Pawła IIBaranów
513.Zespół Szkół Gościejewo
514.Zespół Szkół w ObrazowieObrazów
515.ZSS w Kobylnicy- Szkoła Podstawowa w KobylnicyKobylnica
516.Zespół Szkół nr 4Czechowice-Dziedzice
517.Zespół Szkół Samorządowych w KobylnicyKobylnica
518.Zespół Szkół w ŁopusznieŁopuszno
519.Zespół Szkóły Podstawowej i Gimnazjum w GrabnieWojnicz
520.Zespół Szkoły podstawowej i gimnazjum w Biadolinach RadłowskichBiadoliny Szlacheckie
521.Zespół Szkół w Lipniku im. prof. Józefa Mikułowskiego-PomorskiegoLipnik
522.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Gustawa MorcinkaRuda Śląska
523.Zespół Szkół nr1Kraśniczyn
524.Szkoła Podstawowa w SuchaniuSuchań
525.Szkoła Podstawowa nr 81Łódź
526.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w RedzieReda
527.Zespół Szkół Gminnych im. Jana Pawła 2Małkinia
528.Zespół Szkół Dwujęzycznych im. księżnej Jadwigi Śląskiej w OleśnieOlesno
529.Zespół Szkół Nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Konstancinie-jeziornieKonstancin-Jeziorna
530.Zespół Szkół Publicznych w SuchaniuSuchań
531.Zespół Szkół Ogólnokształcących w GójskuGnójsk
532.Zespół Szkół Gminnych Nr 1 w Małkini GórnejMałkinia Górna
533.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Teodora Bolduana w WejherowieWejherowo
534.Zespół Szkół Integracyjnych Nr 75Warszawa
535.Zespół Szkół w SuchaniuSuchań
536.Zespół Szkół Nr 1 w Mszanie DolnejMszana Dolna
537.Zespól Szkól Publicznych Szkoła PodstawowaSuchań
538.Zespół Szkół SamorządowychPątnów
539.Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcacych im. 9 Drezdeńskiej Brygady Artylerii w MorąguMorąg
540.Zespół Szkół Nr 1 i. Mikołaja Zebrzydowskiego w Kalwarii ZebrzydowskiejKalwaria Zebrzydowska
541.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3Ryki
542.Zespół Szkół Nr 1 w KraśniczynieKraśniczyn
543.Zespół Szkół Ogólnokształcących w BrzózieGłowaczów
544.Zespół Szkół Nr 1 w MilejowieMilejów
545.Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5Bydgoszcz
546.Zespół Szkół Nr 47Warszawa
547.Przedszkole "Krasnal Hałabała"Kaźmierz
548.Zespół Szkół Nr 11 we WłocławkuWłocławek
549.Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi w PoznaniuPoznań
550.Gimnazjum Nr 1 im. Króla Bolesława Chrobrego w ŁęcznejŁęczna
551.Zespół Szkół Ogólnokształcących w WieniawieWieniawa
552.Zespół Szkół w DłużycuWolbrom
553.Zespół Szkół Nr 2 w HarcieHarta
554.Zespół Szkół Nr 3Cieksyn
555.Zespół Szkół Ogólnokształcących MCNiRDiM w JózefowieJózefów
556.Zespół Szkół Nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej we WłocławkuWłocławek
557.Zespół Szkół w BarcinieBarcino
558.Zespół Szkół Samorządowych w Kobylnicy Gimnazjum im. Zjednoczonej EuropyKobylnica
559.Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika , Gimnazjum i Liceum AkademickieToruń
560.Zespół Szkół w DzianiszuDzianisz
561.Zespół Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława BąkaGrębów
562.Zespół Szkół OgólnokształcącychGłówczyce
563.Zespół Szkół Ogólnokształcących w DorohuskuDorohusk
564.Zespół Szkół w Jezierzycach KościelnychKrzycko Małe
565.Zespół Szkół w JedwabnieJedawbno
566.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr. 1Świdnik
567.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr. 1 im. Jana Długosza w Nowym SączuNowy Sącz
568.Zespół Szkół Ogólnokształcących im. ks. Jerzego Popiełuszki w BrzeziuBrzezie
569.Zespół Szkół Publicznych w RopienceRopienka
570.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr. 2 w LublinieLublin
571.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr. 12 w GliwicachGliwice Śląskie
572.Zespół Szkół Publicznych w Taczanowie DrugimPleszew
573.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr. 2 w BydgoszczyBydgoszcz
574.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w stalowej woliStalowa Wola
575.Zespół Szkół w RokitnieRokitno
576.Zespół Szkół ogólnokształcących nr. 8Białystok
577.Zespół Szkół z Odziałami IntegracyjnymiJastrzębiec
578.Zespół Szkół PublicznychRzepedź
579.Szkoła Podstawowa w BzianceWróblik Szlachecki
580.Zespół Szkół Publicznych w Uhercach MineralnychUherce Mineralne
581.Zespół Szkół Publicznych w JaktorowieChylice
582.Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego WitosaLegnica
583.Zespół Szkół Samorządowych w PawłowicachSolec Nad Wisłą
584.Zespół Szkolna-przedszkolny im. Jana Brzechwy we FrydrychowicachFrydrychowice
585.Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych im. Synów PułkuLeszno
586.Zespół Szkół Samorządowych w ChotczyChotcza
587.Szkoła Specjalna w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimOstrowiec Świętokrzyski
588.Zespół Szkół im. Maksymiliana Wilandta w DarzlubiuPuck
589.Zespół Szkół im. Jana Pawła 2 w ZasutowieZastuwowo
590.Zespół Szkół w Osielcu im. Karola SzymanowskiegoOsielec
591.Zespół Szkół w Andrychowie im. Armii KrajowejAndrychów
592.Zespół Szkół w Biezdrowie im. Wincentego WitosaWronki
593.Zespół Szkół w Gnojnicy WoliGnojnica
594.Zespół Szkół w Rotmance im. Karola WojtyłyRotmanka
595.Zespół Szkół w PęczniewiePęczniew
596.Przedszkole Miejskie nr 12 im Króla Maciusia w LegionowieLegionowo
597.Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w StrzyżówieStrzyżów
598.Zespół Szkół w Kuźnicy CzarnkowskiejCzarnków
599.Szkoła Podstawowa w IgołomiIgołomia
600.Zespół Szkół w Rokitnie - GimnazjumRokitno
601.GimnazjumBrzostek
602.Gimnazjum w Markowej im. Sług Bożych Rodziny UlmówMarkowa
603.Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy pod ŁowczówkiemPleśna
604.Gimnazjum im. Ignacego Łukasiewicza w Świerzowej PolskiejZręcin
605.Gimnazjum im. ks.abp.Leona Wałęgi w MoszenicyMoszczenica
606.Zespół Szkół im. Jana Pawła 2 w Ulanie-MajoracieUlan-Majorat
607.Zespół Szkół TechnicznychKcynia
608.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego we WłodawieWłodawa
609.Gimnazjum im. Władysława JagiełłyUjście
610.Gimnazjum im. Armii Krajowej w Raszkowie z siedzibą w PogrzebowieRaszków
611.Gimnazjum im. Noblistów Polskich w OrnontowicachOrnontowice
612.Gimnazjum i. Karola Wojtyły w KępicachKępice
613.Gimnazjum im. księdza Jana TwardowskiegoChwiram
614.gimnazjum i. ojca ludwika wrodarczykaRadzionków
615.Gimnazjum nr. 3Niebieszczany
616.Publiczna Szkoła Podstawowa im.Armii Krajowej w MalicachWerbkowice
617.gimnazjum im. jana pawła 2 w zręcinieZręcin
618.zsp w rymaniurymań
619.Gimnazjum w OkonkuOkonek
620.Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Konopki w SzczecynieGościeradów
621.PSP w Strzyżewicach - RechcieRechta
622.Gimnazjum nr 3 im. Armii KrajowejCzęstochowa
623.Gimnazjum w Sieniawie im. bł. Augusta CzartoryskiegoSieniawa
624.Publiczne Przedszkole nr 2Ropczyce
625.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława StaszicaKłanino
626.Szkoła Podstawowa nr 3Pabianice
627.Gimnazjum nr 2Szczecinek
628.Miejskie Przedszkole nr 13 im."Bajkowe Przedszkole" w ZgierzuZgierz
629.Przedszkole Nr 6 "Pszczółka Maja"Września
630.szkola podstawowaNieżywięć
631.Zespół Szkół nr 1 w KolbuszowejKolbuszowa
632.Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana BażyńskiegoOstróda
633.Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w KonarzewieKonarzewo
634.Zespół Szkół Technicznych i OgólnokształcącychSkoczów
635.Szkoła PodstawowaMucharz
636.Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców WielkopolskichRogoźno
637.zespół szkół ogólnokształcacych nr 6chełm
638.Gimnazjum Miejskie nr 2 im. Jana Pawła II w Mińsku MazowieckimMińsk Mazowiecki
639.Liceum Ogólnokształcące w Urlach im. Bitwy Warszawskiej 1920 rokuUrle
640.Szkoła Podstawowa w PoświętnemPoświętne
641.Szkoła Podstawowa w JasieniuJasień
642.Gimnazjum nr 96Warszawa
643.Miejskie Przedszkole nr3Ustka
644.Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w StrzelcachChodziez
645.Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego przy Zespole Szkół nr 1Nowy Dwór Mazowiecki
646.Szkoła Podstawowa im. ks. J. Popiełuszki w RodnowieBartoszyce
647.Zespół Szkół im. Jana Pawła IIŁętownia
648.I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Tadeusza KościuszkiTurek
649.Szkoła PodstawowaTrzcianka
650.Zespół Szkół im. ks.Prałata S. Sudoła w DzikowcuDzikowiec
651.Przedszkole nr 5 z Oddziałami ŻłobkowymiHajnówka
652.Szkoła Podstawowa nr 50Wrocław
653.Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii KannWarszawa
654.XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - CurieŁódź
655.Sportowa Szkoła Podstawowa nr 29Poznań
656.Publiczne Gimnazjum nr 14 im. Roberta SchumanaŁódź
657.Szkoła Podstawowa nr 14Głogów
658.Publiczne GimnazjumOsięciny
659.Szkoła Podstawowa im. M. KonopnickiejŁódź 35
660.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 im. J. KorczakaElbląg
661.Zespól szkoł nr 119Warszawa
662.Zespół Szkół Nr 1Janowiec
663.Zespół Szkół w LutowiskachLutowiska
664.Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 5 im, Misia UszatkaLegionowo
665.Niepubliczny Zespół Szkolno - Przedszkolny w RomanachSzczytno
666.Przedszkole nr 87Warszawa
667.Zespół Szkół SportowychRewal
668.Publiczny Zespół Szkół IntegracyjnychŚwiebodzice
669.Zespół Szkół Integracyjnych im.Powstańców WielkopolskichInowrocław
670.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10SOSNOWIEC
671.Zespół Szkół w Sochaczewie (Szkoła Podstawowa nr 7 i Gimnazjum nr 3)Sochaczew
672.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318Warszawa
673.Szkoła Podstawowa nr 2Orzesze
674.Przedszkole Niepubliczne Chatka PuchatkaOsielsko
675.Przedszkole Nr 264 "Pluszowego Misia"Warszawa
676.Szkoła Podstawowa nr 27Kraków
677.Niepubliczne Przedszkole PrzeszkolandiaŚroda Wlkp.
678.Internat Zespołu Szkół Nr 6 im.M.RatajaEłk
679.Szkoła Podstawowa nr 79Gdańsk
680.Przedszkole nr 158 "Świat Krasnali"Poznań
681.Szkoła Podstawowa im. Lotników AlianckichIłowa
682.Gimnazjum Publiczne w DywitachDywity
683.MIEDZYNARODOWE PRYWATNE LICEUM OGOLNOKSZTALCACEWarszawa
684.PUBLICZNE GIMNAZJUM IM. WŁ.ST. REYMONTAWYŚMIERZYCE
685.Gimnazjum nr 2Pińczów
686.Gimnazjum nr 8 im. Stanisława Ligonia. w Rudzie ŚląskiejRuda Śląska - Halęba
687.PSP Wola MorawickaWola Morawicka
688.Przedszkole SamorządoweSzczebrzeszyn
689.Publiczne Gimnazjum im. Andrzeja Ruszkowskiego w ZłoczewieZłoczew
690.Gimnazjum nr 16 im. Ofiar KatyniaŁódź
691.Publiczne Gimnazjum im. ks. Błażeja NowosadaSzyszków
692.Gimnazjum nr 2 im. Armii KrajowejPabianice
693.Zespół Szkolno-PrzedszkolnyParzymiechy
694.Zespół Szkół nr 7Katowice
695.Zespół Szkół SpołecznychChełm
696.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 Im Św Józefa Patrona RzemieślnikówChojnice
697.Przedszkole SkrzatWarszawa
698.Zespół Szkół w Niedźwiadzie DolnejNiedźwiada
699.SZKOŁA PODSTAWOWAMYŚLACHOWICE
700.Szkoła Podstawowa nr 1Olsztyn
701.Zespół Oświatowy Szkoła PodstawowaMordy
702.Zespół Szkół nr 53Warszawa
703.Niepubliczne przedszkole Mały TwórcaWrocław
704.Szkoła Podstawowa TAKSzczecin
705.Przedszkole Niepubliczne „Kangurek”Toruń
706.Niepubliczne Przedszkole Akademia Pana KleksaWrocław
707.Zespół Szkół nr 3Suwałki
708.MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII Nr 1 "SOS"Warszawa
709.Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne JodełkaTczew
710.Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałem Żłobkowym Nr 3 PromyczekSzczytno
711.Miejskie Przedszkole Nr 2 FantazjaSzczytno
712.Zespół Szkół TechnicznychTarnów
713.Publiczne Gimnazjum im. A.A.KochańskiegoDobrzyń nad Wisłą
714.Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Hornżyrardów
715.I Liceum Społeczne Fundacji LogosŚwinoujście
716.Centrum Kształcenia PlejadaZielona Góra
717.Publiczne GimnazjumLipiny Dolne
718.Publiczne Samorządowe GimnazjumPyzdry
719.Zespół Szkoła Podstawowa-PrzedszkoleWąsowo
720.Publiczna Szkoła PodstawowaKrasna
721.Zespół Szkół Gastronomiczno - HotelarskichToruń
722.GIMNAZJUM NR 4JELENIA GÓRA
723.Szkoła PodstawowaTarnobrzeg
724.Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Polskich AlpinistówKonin
725.Zespół Gimnazjów im.M.J PiłsudskiegoCzęstochowa
726.Zespół Szkół im. bł. ks. Jana Balickiego w UjeznejPrzeworsk
727.Zespół Szkół Specjalnych w TarnobrzeguTarnobrzeg
728.SZKOŁA PODSTAWOWA im.KOMPANII WILKOWSKIEJ POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WILKOWIE POLSKIMWIELICHOWO
729.Szkoła Podstawowa w DolistowieJaświły
730.Publiczna Szkoła PodstawowaLubichowo
731.Zespół Szkół w BilczyBilcza
732.Zespół Szkół im. T. Kościuszki w NiedźwiedziuSłomniki
733.Publiczna Szkoła Podstawowa W Tarczynie im. Juliana StępkowskiegoTarczyn
734.Szkoła Podstawowa w MokrzyskachBrzesko
735.Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Jagiełły w ZwoleniuZwoleń
736.Gimnazjum w ŁobudzicachŁobudzice
737.Gimnazjum nr 150Warszawa
738.ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNYZABŁUDÓW
739.Zespołu Szkół w ZakrzówkuZakrzówek
740.Szkoła Podstawowa nr 4 im.Mikołaja KopernikaTarnobrzeg
741.Zespół Szkół OgólnokształcącychZaklików
742.ZESPÓŁ SZKOLNO-GIMNAZJALNY w SŁOWIKUZgierz
743.Gimnazjum im. Cypriana Kamila Norwida w GarwolinieGarwolin
744.Zespół Szkół Zawodowych im. Jana LiszewskiegoBraniewo
745.Szkoła Podstawowa nr 107 im. Piotra WłostowicaWrocław
746.Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława KostkiKrzyszkowice
747.Publiczne GimnazjumTrzebiatów
748.Szkoła PodstawowaChojnice
749.Specjalny Ośrodek Szkołno - WychowawczyBiałystok
750.Samorządowe Gimnazjum w KożuchowieKożuchów
751.Zespół Szkół EkonomicznychNysa
752.Szkoła Podstawowa im. Mieczysława WieczorkaPodegrodzie
753.Szkoła Podstawowa w GlisnemMszana Dolna
754.Powiatowy Zespół Nr 3 Szkół Technicznych i OgólnokształcącychOświęcim
755.Szkola Podstawowa im. M. KonopnickiejPławnica
756.Gimnazjum im. Jana Pawła II w DobczycachDobczyce
757.Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Janczaka w Charłupi MałejSieradz
758.Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30Warszawa
759.Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum im. Ludwika GórskiegoCeranów
760.Zespół Szkół w PrątnicyLubawa
761.Zespół Szkół w Mąchocicach KapitulnychMasłów
762.Zespół Szkół im. ks. Jana SiuzdakaWołkowyja
763.Zespół Szkół w GórznieGórzno
764.Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w WojcieszkowieWojcieszków
765.Zespół Szkół w Krzesku - Królowa NiwaKrzesk - Królowa Niwa
766.Gimnazjum i Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w GołąbkachŁuków
767.Zespół Szkół w ZbicznieZbiczno
768.Szkoła Podstawowa im. Edwarda KleszczyńskiegoRadziemice
769.Zespół Szkolno-Przedszkolny w JabłonnieJabłonna
770.Zespół Przedszkolno-Szkolno-Gimnazjalny w RuchociachRuchocice
771.Zespół Szkół im. Juliusza Poniatowskiego w TurkowicachTurkowice
772.Zespół Szkolno-Przedszkolny w BrzeźnicyBrzeźnica
773.Szkoła w PłoskiemZamość
774.Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Ziemi KujawskiejDąbrowa Biskupia
775.Zespół Szkół im. Jana Pawła II w ZimnowodzieBorek Wielkopolski
776.Zespół Szkół w SitańcuZamość
777.Społeczne Gimnazjum w TargowiskachTargowiska
778.Zespół Szkół w BukowskoBukowsko
779.Zespół Szkół w StubnieStubno
780.Zespół Szkół - Gimnazjum w Suchowoli im. Seweryna CzetwertyńskiegoWohyń
781.Zespół Szkół im. Jana Pawła II w ŁochowieŁochowo
782.Zespół Szkół w Hucie JózefówSzastarka
783.Zespół Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum w SzynwałdzieSzynwałd
784.Zespół Szkoły Podstawowej i GimnazjumDąbrowa Tarnowska
785.Zespół Szkół w Trzcinicy im. prof. Teodora MarchlewskiegoPrzysieki
786.Zespół Szkół w ZarzeczuNisko
787.Zespół Szkół w Jankowie PierwszymBlizanów
788.Zespół Szkół w Orłowie DrewnianymOrłów Drewniany
789.Zespół Szkół im. Biblioteki Polskiej w ParyżuŚwiątniki Górne
790.Zespół Szkolno-Przedszkolny w RożnowicachRożnowice
791.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1Krasnystaw
792.Zespół Szkół w Cedrach WielkichCedry Wielkie
793.Publiczne Gimnazjum nr 5Bełchatów
794.Zespół Szkoły Podstawowej i Publicznego GimnazjumPomieczyno
795.Zespół Szkół im. Św. Brata AlbertaPrzeworsk
796.Zespół Placówek Oświatowych w LipnikuWiśniowa
797.Zespół Szkół im. Tadeusza KościuszkiAdamów
798.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w BuczkuBuczek
799.Zespół Szkół w BlizanowieBlizanów
800.Zespół Szkół w PalikówceStrażów
801.Zespół Szkół im Jana Pawła II w ŁowiskuKamień
802.Społeczna Szkoła Podstawowa nr 8 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w KrakowieKraków
803.Gimnazjum im. Jana Pawła II w KrzymowieKrzymów
804.Zespół Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Ignacego Mielżynskiego64-214
805.Gimnazjum im. Jana Korczaka w PopowieŁowicz
806.Zespół Szkół w BilczyMorawica
807.Zespół Szkół nr 5 w DylągowejDylągowa
808.Zespół SzkółPrzedecz
809.Zespół Szkół Społecznych nr 2 im. Małego KsięciaTarnobrzeg
810.Zespół Szkół im. Piastów ŚląskichŁaziska Górne
811.Publiczne Gimnazjum im. Ziemii KujawskiejOsięciny
812.Publiczne Gimnazjum im. Ziemii ChełmińskiejChełmno
813.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 4Kalna
814.Zespół Szkół im. Jana Ignacego Paderewskiego w ZbarchlinieWaganiec
815.szkoła Podstawowa nr 1Wołczyn
816.Zespół Szkół w MłynarachMłynary
817.Zespół Szkół w RuścuRusiec
818.Zespół Szkół w Kalnikowie im. dr Bolesława OrzechowiczaKalników
819.Zespół Szkól Mistrzostwa Sportowego nr 2Poznań
820.Zespół Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego i Gimnazjum Nr 3Rybarzowice
821.Zespół Kształcenia i Wychowania w RudnieRudno
822.Szkoły Prywatne PORKOMGniezno
823.Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie DużymDobrzyniewo Duże
824.Publiczne Gimnazjum Nr 19Łódź
825.Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 4Gdańsk
826.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w DziałoszynieBogatynia
827.Szkoła Podstawowa w SorkwitachSorkwity
828.Zespół Szkół w KościelcuKościelec
829.Zespół Szkół w Sokółkach Sokółki
830.Zespół Placówek OświatowychStrawczyn
831.Zespół Szkolno-GimnazjalnyŁącko
832.Zespół Szkół w Borowym MłynieBorowy Młyn
833.Zespół SP nr 2, Przedszkola i Gimnazjum im. Stanisława Staszica w ZagnańskuZagnańsk
834.Zespó Szkół w KlęczanachZagórzany
835.Gimnazjum im. Jana ZamoyskiegoStary Zamość
836.Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Na Bursztynowym SzlakuLewin Kłodzki
837.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bańskiej WyżnejSzaflary
838.Szkola Podstawowa nr 1Łódź
839.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pogórskiej Woli im. Heleny MarusarzównyPogórska Wola
840.Szkoła PodstawowaNiedrzwica Duża
841.Szkoła PodstawowaKramsk
842.Szkoła PodstawowaCiecierzyn
843.Zespół Placówek Oświatowych w KijachKije
844.Zespół Szkolno - Przedszkolny w KołaczkowieKołaczkowo
845.Szkoła Podstawowa Nr 1 w ĆmielowieĆmielów
846.Zespół Szkół w KlęczanachZagórzany
847.Gimnazjum Nr 4Gdynia
848.Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 7Radomsko
849.Gimnazjum Nr 2 im. mjra H. SucharskiegoTczew
850.Zespół Szkoł w PółcznieStudzienice
851.Szkoła Podstawowa i PrzedszkolePińczów
852.Zespół Placówek Oświatowych im. Józefa Bema w Woli FilipowskiejKrzeszowice
853.VII Prywatne Gimnazjum nr 8 i VII Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w KrakowieKraków
854.Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci NiesłyszącychPoznań
855.Gimnazjum Nr 1Koło
856.Publiczne Gimnazjum w MchawieBaligród
857.Zespół Przedszkolno-Szkolno-Gimnazjalny w RostarzewieRostarzewo
858.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczySzklary Górne
859.Zespół Szkolno-Gimnazjalny w BartnikachRadziwiłłów Mazowiecki
860.Gimnazjum dla DorosłychMława
861.Zespół Szkolno Gimnazjalny w SzczawinieSmardzew
862.Stowarzyszenie EdukacyjneGorzów Wielkopolski
863.Zespół Szkolno-Przedszkolny w ModlnicyModlnica
864.Gimnazjum Nr 14Lublin
865.Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 i Gimnazjum Społeczne Nr 1Wejherowo
866.Zaspół Szkół w Nowej Górze32-065
867.Publiczne Gimnazjum w Kazimierzu BiskupimKaziemierz Biskupi
868.Zespół Szkolno - Przedszkolny w BachowicachSpytkowice
869.Zespół Szkolno - PrzedszkolnyGoniądz
870.GimnazjumJarosław
871.Zespół Szkolno - Gimnazjalny w PławniePławno
872.Gimnazjum im. Jana Pawła II w GorzycachGorzyce
873.Zespół Szkolno-Przedszkolny w JasionówceJasionówka
874.Zespół Kształcenia i Wychowania w StężycyStężyca
875.Zespół Placówek Oświatowychczernichów
876.Samorządowy Zespół Szkół w Bobrku im. kard. Adama Stefana SapiehyBobrek
877.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 w Warszawie im. Jana Marcina SzanceraWarszawa
878.Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939 rokuTrzemżal
879.Specjalny Ośrodek Szkolno - WychowawczyToruń
880.Gimnazjum im. Jana Pawła IIGoszczanów
881.Zespół Placówek OświatowychJurków
882.Zespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Partyzantów Ziemi WłoszczowskiejWłoszczowa
883.Zespół Szkół w KurzętnikuKurzętnik
884.Publiczne Gimnazjum nr 5 im. Mikołaja RejaKluczbork
885.Zespół Szkół w Woli Raniżowskiej - GimnazjumWola Raniżowska
886.Szkoła Podstawowa im. Stanisława GrafikaLipniak
887.Gimnazjum Samorządowe Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w IławieIława
888.Zespół Placówek OświatowychKasina Wielka
889.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza KorczakaKonin
890.Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w KielnieKielno
891.ZPO Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II i GimnazjumCzernichów
892.Zespół Placówek Oświatowych w OlesznieKrasocin
893.Zespół Szkół KatolickichChojnice
894.GimnazjumWola Raniżowska
895.Zespół Placówek Oświatowych w MiłkachMiłki
896.Szkoła Podstawowa im. Wiosny LudówKsiąż Wielkopolski
897.Publiczne Gimnazjum nr 7 im. ks. Stanisława KonarskiegoBiałystok
898.Zespół Oświatowy w Starych KobiałkachStoczek Łukowski
899.Zespół Placówek Oświatowych w WęchadłowieMichałów
900.Publiczne Gimnazjum SamorządoweKaziemierza Wielka
901.Gimnazjum w Wólce PełkińskiejWólka Pełkińska
902.Zespół Kształcenia Specjalnego Nr 1Gorzów Wielkopolski
903.Szczecin International SchoolSzczecin
904.Publiczne Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Prawdzic ZłotnickiegoZduńska Wola
905.Gimnazjum nr 2 Przymierza RodzinWarszawa
906.Gimnazjum im. Pawła NowakowskiegoStare Dłutowo
907.Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 25 im. Daniela Gabriela FahrenheitaGdańsk
908.Szkoła PodstawowaStrzelce Wielkie
909.Zespół Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych, Edukacyjnych i DiagnostycznychOlsztyn
910.Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła IIKlimontów
911.Samorządowe Centrum Edukacji Szkolnej w TyliczuTylicz
912.Zespól Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 6Kraków
913.Specjalny Osrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Nieslyszacych w OlsztynieOlsztyn
914.Zespół Oświatowy w Bielanach JarosławachBielany
915.Zespół Nr 3 Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Stanisława KonarskiegoKrasnystaw
916.Gimnazjum Nr 10Lublin
917.Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 29 w Specjalistycznym Zespole Opieki Zdrowotnej nad Matką i DzieckiemGdańsk
918.Publiczny Zespół Szkół i Przedszkoli SamorządowychSochocin
919.Zespół Szkół im ks. Wawrzyńca BochenkaCzeszów
920.Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół Nr 2Godziesze Wielkie
921.Zespół Kształcenia i WychowaniaPinczyn
922.Zespół Kształcenia i WychowaniaStężyca
923.ZESPÓŁ GIMNAZJÓW IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W CZĘSTOCHOWIECzęstochowa
924.Przedszkole Niepubliczne "Złote Krople"Bielany Wrocławskie
925.Gimnazjum im. Stanisława StaszicaSuchedniów
926.Zespołu Szkół Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum im. Ks. Stanisława PękalySzalowa
927.Publiczne Gimnazjum nr 7Tarnów
928.Zespół SzkółNowy Żmigród
929.Zespól Szkół w SufczynieSufczyn
930.Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-WychowawczaSławno
931.Publiczne Gimnazjum Nr 1Głuchołazy
932.Samorządowy Zespół Szkół w Gorzowie im. Marii KonopnickiejChełmek
933.Zespołu Szkół Samorządowych w Średniej WsiŚrednia Wieś
934.Społeczne Gimnazjum w ChmielnikuChmielnik
935.Społeczne Gimnazjum im. Lady Sue RyderWola Batorska
936.Zespół Szkół w MorzeszczynieMorzeszczyn
937.Zespół Szkół Publicznych w ŁasinieŁasin
938.Samorządowe Gimnazjum przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w DomaszkowieDomaszków
939.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w NiemieńskuDrawno
940.Szkoły Prywatne Leonarda PiwoniSzczecin
941.Katolickie Gimnazjum w Giżycku im św. BrunonaGiżycko
942.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyŁask
943.Publiczne Gimnazjum im. Jana Kochanowskiegow ŁącznikuŁącznik
944.Zespół Szkół w UjeździeUjazd
945.Zespół Szkół nr 9 w ToruniuToruń
946.Publiczne Gimnazjum nr 15 im.Wiesława KazaneckiegoBiałystok
947.Szkoła Podstawowa i Publiczne GimnazjumFajsławice
948.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczySulechów
949.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 1Nowy Targ
950.Publiczne Gimnzajum nr 9 w BiałymstokuBiałystok
951.Publiczne GimnazjumSilnowo
952.Szkoła Podstawowa w Nowym KurowieNowe Kurowo
953.Gimnazjum nr 2Jaworzno
954.Centrum Kształcenia UstawicznegoPłock
955.Centrum Kształcenia UstawicznegoWrocław
956.Społeczne Liceum Ogólnokształcące i Społeczne Gimnazjum nr 8 Społecznego Towarzystwa OświatowegoBiałystok
957.Samorządowy Zespół Placówek OświatowychChodecz
958.Publiczne GimnazjumDuszniki-Zdrój
959.Publiczne Gimnazjum w IwkowejIwkowa
960.Publiczne Gimnazjum nr 8Radom
961.Gimnazjum nr 7Sosnowiec
962.Szkoła Podstawowa nr 1 w LubaniLubania
963.Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów w TrzebiniTrzebinia
964.Społeczne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Marion Dönhoff w MikołajkachMikołajki
965.Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w NiepoględziuDębnica Kaszubska
966.Gimnazjum im. Majora Jana Piwnika PonuregoBodzentyn
967.Zespół Szkół im. Orła BiałegoKoryta
968.Społeczne Liceum Ogólnokształcące w ŻarachŻary
969.Społeczna Szkoła Podstawowa im. Chrystiana AigneraPuławy
970.Publiczne Gimnazjum nr 6 im. księdza Stanisława Brzóski w SiedlcachSiedlce
971.Publiczne Gimnazjum w LubochniLubochnia
972.Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiTczew
973.Społeczne Gimnazjum w TargowiskachMiejsce Piastowe
974.Publiczne GimnazjumBrzyska
975.Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w BełchatowieBełchatów
976.Gimnazjum nr 43 im. PTPNPoznań
977.Publiczne Gimnazjum SIGiEWarmiak
978.Spłeczna Szkoła Podstawowa Nr 13Warszawa
979.Publiczne Gimnazjum Nr 40 im. Wandy RutkiewiczŁódź
980.Zespół Szkół w TarnówceTarnówka
981.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 5Wrocław
982.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyGubin
983.Publiczne Gimnazjum w Nowej BrzeźnicyNowa Brzeźnica
984.Gimnazjum Nr 1 przy Ośrodku Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców PracyMrągowo
985.Publiczne Gimnazjum im. Jana KochanowskiegoPpole
986.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w DziałoszynieDziałoszyn
987.Publiczne Gimnazjum w Kowalewie-OpactwieSłupca
988.Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci NiesłyszącychKraków
989.Samorządowe Gimnazjum w ZąbrowieIława
990.Publiczne Gimnazjum w RadzanowieRadzanowo
991.Szkoła Podstawowa w RadzanowieRadzanowo
992.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 84Poznań
993.Publiczne Gimnazjum nr 7 im. Mikołaja KopernikaŁódź
994.Publiczne Gimnazjum im. Bohaterów Narodowych w JerzmanowejJerzmanowa
995.Szkoła Podstawowa nr12Studzionka
996.Publiczne Gimnazjum w GołdapiiGołdap
997.Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła IIBisztynek
998.Samorządowe Centrum Edukacji SzkolnejKrynica-Zdrój
999.Zespół w RoskuWieleń
1000.Publiczne Gimnazjum im. Komisji Edukacji NarodowejBolesław
1001.Gimnazjum przy Młodzieżowym Ośrodku SocjoterapiiZawór
1002.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyTanowo
1003.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyUstrzyki Dolne
1004.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23Wałbrzych
1005.Gimnazjum w GrzegorzewieGrzegorzew
1006.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyPuck
1007.Zespół Szkół im. Jana Pawła IIPaterek
1008.Zespół Szkolno-PrzedszkolnyBierzwik
1009.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Jana BrzechwyJustynów
1010.Gimnazjum PubliczneDolice
1011.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyRacibórz
1012.Gimnazjum im. Agatona i Stefana GillerówOpatówek
1013.Gimnazjum im. Noblistów Polskich w PolanowiePolanów
1014.Gimnazjum Nr 2Toruń
1015.Publiczne GimnazjumJanowiec Wielkopolski
1016.Publiczne Gimnazjum w TarnowieTarnogród
1017.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyRadomsko
1018.Szkoła Podstawowa Nr 35Gdynia
1019.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyKońskie
1020.Samorządowe Gimnazjum im. Jana Pawła IIKożuchów
1021.Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 6Elbląg
1022.Szkoła Podstawowa Nr 5 w Szczecinie im. Henryka SienkiewiczaSzczecin
1023.Gimnazjum im. Księdza Jana TwardowskiegoGrzmiąca
1024.Samorządowa Szkoła PodstawowaBędzymin
1025.Publiczne Gimnazjum w Kobielach WielkichKobiele Wielkie
1026.Publiczne Gimnazjum w KalinowejKalinowa
1027.Gimnazjum w MroczeniuMroczeń
1028.Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 115Warszawa
1029.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyUśnice
1030.Gimnazjum im. Juliusza SłowackiegoMiłosław
1031.Publiczne Gimnazjum Nr 1Lubaczów
1032.Zespół Gimnazjalno Szkolno Przedszkolny im. Janusza KorczakaPawłowiczki
1033.Publiczne GimnazjumOsjaków
1034.Ewangelickie Centrum Diakonii i EdukacjiWrocław
1035.Gimnazjum nr 12 im. Karola WojtyłyWłocławek
1036.Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Klaudyny PotockiejPułtusk
1037.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława StaszicaWałbrzych
1038.Gimnazjum im. Polskich OlimpijczykówLewin Brzeski
1039.Publiczne GimnazjumParysów
1040.Zespół SzkółMedynia Głogowska
1041.Publiczne GimnazjumSiemnówek
1042.Publiczne Gimnazjum im. Kazimierza WielkiegoSkibin
1043.Gimnazjum im. Noblistów PolskichPolanów
1044.Publiczne Gimnazjum nr 2Lubaczów
1045.Gimnazjum Nr 3 im. bł. ks. Jerzego PopiełuszkiZakopane
1046.Gimnazjum w Bydlinie im. Legionistów Józefa PiłsudskiegoKlucze
1047.GimnazjumSochaczew
1048.Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy nad BzurąWyszogród
1049.Publiczne GimnazjumStrzelce
1050.Publiczne GimnazjumOrońsko
1051.Publiczne GimnazjumStary Lubotyń
1052.Publiczne GimnazjumJednorożec
1053.Gimnazjum Publiczne w IńskuIńsko
1054.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana StępkowskiegoTarczyn
1055.Gimnazjum w MiedznieMiedzna
1056.Gminne GimnazjumAndrzejewo
1057.Gimnazjum im. Profesora StefanaCzarna Górna
1058.Gimnazjum w KalinowieKalinowo
1059.Miejskie Gimnazjum nr2 im. Łukasza GórnickiegoOświęcim
1060.Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 2 KĄTWarszawa
1061.Gimnazjum im. mjr Henryka SucharskiegoDominowo
1062.Gimnazjum w MikorzynieKępno
1063.Publiczne Gimnazjum im. Armii KrajowejWałbrzych
1064.Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy SybiruLubawka
1065.Gimnazjum im. Żołnierzy SybiruLubawka
1066.Gimnazjum nr 4 im. Zjednoczonej EuropyŻary
1067.Gimnazjum Nr 2 im. św. Królowej JadwigiOlkusz
1068.Gimnazjum im. Biskupa Michała KozalaBiałośliwie
1069.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła IICieszków
1070.Przedszkole w MrowinieRokietnica
1071.Gimnazjum im. Jerzego Andrzeja HelwingaWęgorzewo
1072.Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w BestwinieBestwina
1073.Gimnazjum im. Straży GranicznejBezledy
1074.Publiczne Gimnazjum im K. KiślowskiegoMieroszów
1075.Publiczne Gimnazjum nr 2Pawłowice
1076.Publiczne Gimnazjum nr 1Chotyłów
1077.Publiczne GimnazjumPoniec
1078.Publiczne Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi32-500
1079.GimnazjumSitno
1080.Publiczne Gimnazjum nr 2Chrzanów
1081.Publiczne GimnazjumKryg
1082.Publiczne Gimnazjum nr 1Kozienice
1083.Publiczne Gimnazjum nr 1Brzesko
1084.Publiczne Gimnazjum im. św. KingiWojnicz
1085.Gimnazjum im. Jana Pawła IINowy Żmigród
1086.Zespół Szkół Nr 8Nowa Słupia
1087.Niepubliczne Gimnazjum nr 12WARSZAWA
1088.Publiczne GimnazjumWrocław
1089.Publiczne Gimnazjum nr 1Pomorsko
1090.Gimnazjum im. Jana MatejkiZabierzów
1091.Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów PolskichPrzasnysz
1092.Katolickie Liceum Przymierza Rodzin w GarwolinieGarwolin
1093.Gimnazjum w Wilkowie-OsiedluZłotoryja
1094.Gimnazjum w StankowieMarkusy
1095.Gimnazjum im. A. SłubickiegoIzbica Kujawska
1096.Gimnazjum im. Noblistów PolskichMieleszyn
1097.Gimnazjum im. Gen. Kazimierza SosnkowskiegoOpalenica
1098.Zespół Szkół w JarocinieJarocin
1099.Publiczne Gimnazjum w Wiżajnach im. Korpusu Ochrony PograniczaWiżajny
1100.Publiczna Szkoła Podstawowa, Publiczne GimnazjumOcieka
1101.Przedszkole Miejskie nr 125Łódź
1102.Polsko-Amerykańskie Szkoły Prywatne Sp. z o. o.Szczecin
1103.Zespół Szkół Gminy Izbicko Publiczne Gimnazjum im. Św. Jacka Odrowąża w IzbickuIzbicko
1104.Publiczne Gimnazjum im. hm. Michała Stefana LisowskiegoCzemierniki
1105.GimnazjumStrzebielino
1106.Gminne Publiczne GimnazjumSromowce Niżne
1107.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła IIBiała Piska
1108.Publiczne Gimnazjum w KonopnicyKonopnica
1109.Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 13 dla Niewidomych i SłabowidzącychWrocław
1110.Miejskie Gimnazjum nr 1Dębica
1111.Miejski Zespół Szkół Nr 2Gorlice
1112.GimnazjumWarszawa
1113.GimnazjumWilczyce
1114.Gimnazjum w LiczuLicze
1115.Publiczne GimnazjumWola Ociecka
1116.Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w KrempachachKrempachy
1117.Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w WielgomłynachWielgomłyny
1118.Publiczne GimnazjumGomunice
1119.Publiczne Gimnazjum im. Olimpijczyków PolskichStawiguda
1120.Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Osadników WojskowychŚwidwin
1121.Gimnazjum im. Armii Krajowej w ŻórawinieŻórawina
1122.Gimnazjum w KobylinieKobylin
1123.Publiczne Gimnazjum im. Franciszka KrempyPadew Narodowa
1124.Gdyńska Szkoła Społeczna, Szkoła Podstawowa i GimnazjumGdynia
1125.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła IIPiechowice
1126.Publiczne Gimnazjum w WinnicyWinnica
1127.Gimnazjum i Liceum Policyjne Centrum SzkoleniowegoKonin
1128.GimnazjumPołajewo
1129.Gimnazjum im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w MilejewieMilejewo
1130.Publiczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów w DrążnejSłupca
1131.Publiczne GimnazjumZabór
1132.Zespół SzkółKrempna
1133.Zespół Szkół PublicznychBidziny
1134.Publiczne GimnazjumZakrzewo
1135.Gimnazjum imienia Jana KochanowskiegoGrabów
1136.Gimnazjum im. Stefana GołębiowskiegoBieżuń
1137.Miejski Zespół SzkółCzeladź
1138.Publiczne Gimnazjum w LipinkachLipinki
1139.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła IIKorytnica
1140.Publiczne Gimnazjum im. Aleksandra KamińskiegoKosów Lacki
1141.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła IIKowala
1142.Gimnazjum im. Józefa PiłsudckiegoJastków
1143.Gimnazjum im. Jana Pawła IIRaków
1144.Gimnazjum w KsawerowieKsawerów
1145.Gimnazjum im. dr Józefa MatuszewskiegoPolanica Zdrój
1146.Gimnazjum w MalczycachMalczyce
1147.Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa TysiącleciaSmęgorzów
1148.Zespół Szkół w BuczuPrzemęt
1149.Zespół Placówek OświatowychWąsewo
1150.Publiczne Gimnazjum im. Jędrzeja CierniakaZaborów
1151.Gimnazjum im Feliksa KikulskiegoMichale
1152.Gimnazjum im. Polskich NoblistówKrzyż Wielkopolski
1153.Zespół SzkółRadzyń Chełmiński
1154.Gimnazjum im. Czesława MiłoszaŁęczyca
1155.Gimnazjum im. Cypriana NorwidaKonstantynów
1156.Zespół Szkół Publicznych im. Korpusu Ochrony PograniczaBolesławiec
1157.Gimnazjum im. kard. A.S. SapiehyKrasiczyn
1158.Miejski Zespół Szkół Nr 3 im. św. Jana KantegoGorlice
1159.Gimnazjum PubliczneMniszków
1160.GimnazjumChwaliszewo
1161.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła IIZarzecze
1162.Zespół Szkół OświatowychChodzież
1163.Gimnazjum im. Armii KrajowejPiasek
1164.Gimnazjum Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła IIPrzytoczna
1165.Powiatowy Zespół nr 11 Szkół OgólnokształcącychKęty
1166.Miejski Zespół SzkółStrzyżów
1167.Gimnazjum im. A. ChodyńskiegoCeków-Kolonia
1168.Gimnazjum im. St. Staszica w PankachPanki
1169.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła IIZaręby Kościelne
1170.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w BroninieBusko-Zdrój
1171.Publiczne Gimnazjum im. Stefanii Łąckiej w Woli ŻelichowskiejWola Żelichowska
1172.Ośrodek Szkolno-WychowawczyOlbięcin
1173.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3Bydgoszcz
1174.GimnazjumLelów
1175.Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła IINur
1176.Katolicka Szkoła Podstawowa im.Świętej RodzinyOlsztyn
1177.Publiczne GimnazjumCiepielów
1178.Zespół Placówek OświatowychTrzciana
1179.Gimnazjum im.Mieścisko
1180.Gimnazjum im. Ks. J. TwardowskiegoBożepole Wielkie
1181.Publiczne GimnazjumStrzelce Krajeńskie
1182.Gimnazjum w Lisiej GórzeLisia Góra
1183.GimnazjumDwikozy
1184.Publiczne GimnazjumNiedźwiada
1185.Zespół Szkolno- PrzedszkolnyKamionna
1186.Publiczne GimnazjumKiwity
1187.Publiczne GimnazjumSzewna
1188.Centrum Edukacji przy Środowiskowym Domu SamopomocyOlecko
1189.Publiczne GimnazjumIwaniska
1190.Szkoła Podstawowa im. J. KusocińskiegoJanikowo
1191.Gimnazjum Nr 44Kraków
1192.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. J. KorczakaAleksandrów Łódzki
1193.Zespół SzkółPrzeginia
1194.Zespół Szkół Ogólnokształcących im. W. Jagiełły w Urzędowie, Szkoła Filialna w BęczynieUrzędowo
1195.Młodzieżowy Ośrodek w NysieNysa
1196.Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 3 STOWarszawa
1197.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w MiędzychodzieMiędzychód
1198.Zespół Placówek Edukacyjno Wychowawczych w ŁęczycyŁęczyca
1199.Gimnazjum Samorządowe Nr 1Iława
1200.Gimnazjum im. J. Dałkowskiego w StrzelnieStrzelno
1201.Gimnazjum Nr 1 Gminy Wągrowiec im. M. Konopnickiej w WągrowcuWągrowiec
1202.Gimnazjum Nr 1Gniezno
1203.Zespół Szkół w SkawieSkawa
1204.Gimnazjum im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii KrajowejŚwieszyno
1205.Centrum Kształcenia Ustawicznego, Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w GiżyckuGiżycko
1206.Zespół Szkół w Jabłonce KościelnejWysokie Mazowieckie
1207.Gimnazjum im. Jana Pawła II w OsiekuOsiek
1208.Publiczne Gimnazjum im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoKamień Krajeński
1209.Zespół Szkół w JaświłachJaświły
1210.Publiczne Gimnazjum im. Marii KonopnickiejZwoleń
1211.Szkoła Podstawowa im. W. Broniewskiego we WładysławowieWładysławów
1212.Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w TłuszczuTłuszcz
1213.Gimnazjum im. Karola UrbańskiegoZłotniki Kujawskie
1214.Publiczne Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w CelestynowieCelestynów
1215.Zespół SzkółKuryłówka
1216.Gimnazjum Publiczne im. Agaty MrózŚrednie Duże
1217.Gimnazjum w WiślicyWiślica
1218.Szkoła Podstawowa im. K. S. WyszyńskiegoKrasnobród
1219.Zespół SzkółNowa Słupia
1220.Szkoła Podstawowa im. Dzieci ZamojszczyznyAleksandrów
1221.Publiczne Gimnazjum im. Kawalerii PolskiejSusz
1222.Publiczne Gimnazjum im. Mikołaja KopernikaGolub Dobrzyń
1223.Szkoła PodstawowaPawłów
1224.Szkoła Podstawowa w BałuczuŁask
1225.Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w ZgłobicachZgłobice
1226.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyNowa Sól
1227.GimnazjumRecz
1228.Szkola Podstawowa w BabachMoszczenica
1229.GimnazjumŚwiętajno
1230.Gimnazjum im. Polskich OlimpijczykówSzczebrzeszyn
1231.Publiczne GimnazjumBudzów
1232.Zespół SzkółAlbigowa
1233.Zespół SzkółBargłów Kościelny
1234.Szkoła Podstawowa im. doktora Mateusza ChełmońskiegoAdamowizna
1235.Zespół SzkółBrzóza Królewska
1236.Gimnazjum im. M. J. Piłsudskiego w MokobodachMokobody
1237.GimnazjumLubartów
1238.Szkoła PodstawowaNowy Żmigród
1239.Państwowy Zespół Szkół Plastycznych im. Leona WyczółkowskiegoBydgoszcz
1240.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w GdyniGdynia
1241.Gimnazjum im. Tony`ego HalikaWąpielsk
1242.Gimnazjum im. Adama MickiewiczaNowogrodziec
1243.Gimnazjum im. Rycerstwa PolskiegoBolków
1244.Gimnazjum im. Ireny SendlerNowogrodziec
1245.Szkoła Podstawowa im. Kardynała S. WyszyńskiegoNiemcy
1246.Zespół Szkół OgólnokształcącychBielawa
1247.Publiczne Gimnazjum im. B. PrusaKarczew
1248.Gimnazjum im. Jana Pawła IIBedlno
1249.Gimnazjum im. Ratowników GórskichKarpacz
1250.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr. 107 w KrakowieKraków
1251.Prywatne Gimnazjum Językowe "Parnas"Wrocław
1252.Ośrodek Szkolno -WychowawczyŁupki
1253.Szkoła Podstawowa w BiedrzychowicachGłogów
1254.Zespół Szkół w UniejowieUniejów
1255.Zespół SzkółWierzchucin Królewski
1256.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 9 w WarszawieWarszawa
1257.Publiczne Liceum ProfilowanePoznań
1258.Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w RadoszkachBartniczka
1259.Publiczne Gimnazjum im. Polskich NoblistówGracze
1260.Szkoła Mistrzostwa Sportowego Gimnazjum Nr 6 w KoninieKonin
1261.Szkola Podstawowa i Gimnazjum im. H. Dąbrowskiego w BolimowieBolimów
1262.Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w KrasnemKrasne
1263.Gimnazjum w MietkowieMietków
1264.Gimnazjum im. Armii KrajowejCieszkowy
1265.Nasza Szkoła SCReda
1266.Społeczne Gimnazjum Nr 55 STO Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 7 im. Bronisława GeremkaWarszawa
1267.Gimnazjum im. Jana Pawła IIAbramów
1268.Gimnazjum im. Władysława Stanisława RaymontaBrzeziny
1269.Zespół SzkółŚwiecie nad Osą
1270.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w LeśnicyLeśnica
1271.Gimnazjum im. Ks. W. BlizińskiegoLisków
1272.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Mikołaja w KoleKoło
1273.Zespół SzkółLaszki
1274.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w PolicachPolice
1275.Szkoła Podstawowa im. K. MakuszyńskiegoAdamów
1276.Zespół SzkółPrzysietnica
1277.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących w OtwockuOtwock
1278.Publiczne Gimnazjum nr 28 im. M. J. PiłsudskiegoŁódź
1279.Zespół Szkół w Mirostowicach DolnychMirostowice Dolne
1280."Logos" Zespół Szkół Policealnych i OgólnokształcącychPiotrków Trybunalski
1281.Gimnazjum Kolegium św. St.Kostki w Warszawie Katolickie Stowarzyszenie WychowawówWarszawa
1282.SSIL Niepubliczne GimnazjumStarachowice
1283.Młodzieżowy Ośrodek WychowawczyŁękawa
1284.Miejskie Gimnazjum nr 4Dębica
1285.Szkoła Podstawowa Nr 3 im Szarych Szeregów w Piotrkowie TrybPiotrków Trybunalski
1286.Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji NarodowejDębno
1287.Zespół Szkół KatolickichZamość
1288.Katolicka Szkoła Podstawowa i GimnazjumOlsztyn
1289.Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja KopernikaKrotoszyn
1290.Gimnazjum im. Tadeusza KościuszkiRacławice
1291.Gimnazjum nr 2Bolesławiec
1292.Gimnazjum w LipowieOstróda
1293.Zespół SzkółCzarne
1294.Zespół Szkół OgólnokształcącychŚwinoujście
1295.Gimnnazjum nr 7 im Konstytucji 3 MajaKoszalin
1296.Gimnazjum nr 4Dąbrowa Górnicza
1297.Zespół Szkół OgólnokształcącychPruszków
1298.Gimnazjum nr 3Przemyśl
1299.Zespół Szkół im. Romualda TrauguttaLipno
1300.Gimnazjum Prywatne Nr 2Warszawa
1301.Katolickie Liceum i GimnazjumChełmno
1302.Gimnazjum Nr 5 im. Polskich OlimpijczykówGłogów
1303.Gminne Gimnazjum w Gronowie GórnymElbląg
1304.Gimnazjum Publiczne im. Aleksandra FredryLubań
1305.Gimnazjum nr 6Mysłowice
1306.Gimnazjum im. Jana Pawła II w ŻyrzynieŻyrzyn
1307.Gimnazjum nr 2 im Księdza ProfesoraZakopane
1308.Gimnazjum Nr 26 im. Jana III SobieskiegoGdańsk
1309.Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiZamość
1310.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4Tarnów
1311.Gimnazjum nr 20 im. Młodych EuropejczykówSzczecin
1312.I Zespół Szkół im. Stanisława StaszicaWschowa
1313.Publiczne Gimnazjum im. Jana KochanowskiegoPrzytyk
1314.Gimnazjum nr 4 im. Noblistów PolskichKonin
1315.Gimnazjum nr 31Kraków
1316.Gminne Publiczne GimnazjumManiowy
1317.Gminny Zespół Szkół W PiszuPisz
1318.Gimnazjum nr 7 im. UNICEFZielona Góra
1319.Gimnazjum nr 2 im. Danuty Siedzikówny „Inki”Ostrołęka
1320.Gimnazjum nr 3Wieluń
1321.Gimnazjum nr 21 im. Noblistów PolskichZabrze
1322.Gminny Zespół Szkół im. Wandy RutkiewiczJanowice Wielkie
1323.Gimnazjum nr 3 im. Polskich NoblistówOława
1324.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczySłupsk
1325.Gimnazjum RzemieślniczeBiała Podlaska
1326.Zespół SzkółRoźwienica
1327.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIKrościenko Wyżne
1328.Szkoła podstawowa w ŁuczywnieOsiek Mały
1329.Gimnazjum nr 58 im Jana Nowaka JeziorańskiegoPoznań
1330.Gimnazjum Nr 23Gdynia
1331.I Gminne GimnazjumIzabelin
1332.Gimnazjum im.Jana Pawła IIDzierzgoń
1333.Gminne Gimnazjum w Budrach z siedzibą w Więckach im. Papieża Jana Pawła IIBudry
1334.Gminne Centrum EdukacjiWawrzeńczyce
1335.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczySieradz
1336.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyZbójno
1337.Zespół Szkół nr 3Wodzisław Śląski
1338.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w SłupskuSłupsk
1339.Publiczny Zespół Szkół im. Oddziału Partyzanckiego w Jędrusie w SulisławicachŁoniów
1340.Publiczne Gimnazjum Nr.2 w JarosławiuJarosławie
1341.Gimnazjum w Żabim RoguŻabi Róg
1342.Gimnazjum w KomornikachKomorniki
1343.Gimnazjum Publiczne im. Zjednoczonej EuropyLewków
1344.Publiczne Gimnazjum im. gen. S. Grota Rozeckiego w TomawieTomawa
1345.Gimnazjum SpecjalneWilga
1346.Gimnazjum w KoziegłowachKoziegłowy
1347.Publiczne Gimnazjum SamorządoweKazimierza Wielka
1348.Zespół SzkółSadek
1349.Publicznego Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. JózefaCzęstochowa
1350.Publiczny Zespół Szkół w ŁoniowieŁoniów
1351.Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 17 w GdyniGdynia
1352.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczywILGA
1353.Gimnazjum Publiczne w Nowej WsiNowa Wieś Królewska
1354.Publiczny Zespół Szkolno- Gimnazjalny w KietlinieRadomsko
1355.Gimnazjum Publiczne Nr 1Frysztak
1356.Zespół Szkół nr.3Nowy Dwór Mazowiecki
1357.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczySieciechów
1358.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w PyrzycachPyrzyce
1359.Gimnazjum PubliczneTrawniki
1360.Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Gen. J. GłuchowskiegoBełchatów
1361.Zespół EdukacyjnyGaworzyce
1362.Specjalny Ośrodek Szkolno – WychowawczyMielec
1363.Gimnazjum Nr 3 im.Jacka KuroniaŻory
1364.Gimnazjum PubliczneGłuszyca
1365.Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w GłubczycachGłubczyce
1366.Zespół Szkół przy Szpitalu Św Jadwigi ŚląskiejTrzebnica
1367.Zespół Szkół w LubczyLubcza
1368.Gimnazjum PubliczneRadostowice
1369.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 11 we WrocławiuWrocław
1370.Specjalny Ośrodek Szkolno - WychowawczyTurek
1371.Zespół Szkół w SławskuRzgów
1372.Publiczne Gimnazjum w DźwierzutachDźwierzuty
1373.Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła IIRuda Śląska
1374.Specjalny Ośrodek Szkolno - WychowawczyStarachowice
1375.Gimnazjum Publiczne im. Romana CzarneckiegoSłupia Jędrzejowska
1376.Zespół Szkolno- Rewalizacyjny w TeodorówceBiłgoraj
1377.Gimnazjum nr 2 im. Polskich NoblistówGostynin
1378.Publiczny Zespół Szkolno- Gimnazjalny w DziepółciDziepółć
1379.Gimnazjum im. K. Wojtyły w RychtaluRychtal
1380.Publiczne Gimnazjum w Radziechowicach DrugichŁadzice
1381.Publiczne Gimnazjum Nr 3 im. Zjednoczonej EuropyNowogard
1382.Zespół Szkolno-PrzedszkolnyPaniówki
1383.Publiczne Gimnazjum nr 2Barlinek
1384.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w OstrzeszowieOstrzeszów
1385.ZSiPOW w SurażuSuraż
1386.Gimnazjum Nr 2 im. Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoKępno
1387.Zespół Szkół PublicznychKoszyce Wielkie
1388.Specjalny Ośrodek Szkolno - WychowawczySierpc
1389.Niepubliczny Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w BorkowicachBorkowice
1390.Gimnazjum nr 2Leszno
1391.Specjalny Ośrodek Szkolno - WychowawczyTarnowskie Góry
1392.Specjalny Ośrodek Szkolno- WychowawczyNowe Miasto nad Pilicą
1393.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w CudzynowicachKazimierza Wielka
1394.Publiczny Zespół SzkółJędrzejów
1395.Specjalny Osrodek Szkolno-Wychowawczy w LesznieLeszno
1396.Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła IIPieniężno
1397.Zespół Szkół IntegracyjnychLubin
1398.Publiczne Gimnazjum w Płoniawy- BramuryPłoniawy-Bramura
1399.Gimnazjum nr 9Wrocław
1400.Publiczne Gimnazjum w Polance WielkiejPolanka Wielka
1401.Szkoła Podstawowa nr.18 w ElbląguElbląg
1402.Zespół Szkolno- Gimnazjalny w Strzelcach MałychMasłowice
1403.Gimnazjum Nr 3Grodzisk Mazowiecki
1404.Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. Marszałka J. PiłsudskiegoMałkinia Górna
1405.Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła IILeszno
1406.Samorządowe Gimnazjum im. Jana Pawła IIBolszewo
1407.Gimnazjum nr 2Pabianice
1408.Gimnazjum nr 9 im.Ignacego Jana PaderewskiegoGrudziądz
1409.Samorządowy Zespół Szkół Nr 2 w OpatowieOpatów
1410.Gimnazjum nr 8Katowice
1411.Gimnazjum Nr 15 w SzczecinieSzczecin
1412.Gimnazjum Nr 3Zielona Góra
1413.Gimnazjum nr 4Gorzów Wielkopolski
1414.Samorządowa Szkoła Podstawowa im. gen. Franciszka Kamińskiego w BejscachBejsce
1415.Zespół Edukacyjny nr 3Zielona Góra
1416.Publiczny Zespół Szkolno- Gimnazjalny w PłoszowieRadomsko
1417.Akademicki Zespół Szkół OgólnokształcącychChorzów
1418.Gimnazjum nr 7Warszawa
1419.Zespół szkół w GoździeGózd
1420.Zespół Szkół Ogólnokształcące nr.7 w RadomiuRadom
1421.Zespół Szkół w TuplicachTuplice
1422.Publiczny Specjalny katolicki Ośrodek Edukacyjno - WychowawczyKolno
1423.Publiczne Gimnazjum im. H. Sienkiewicza w PerzowiePerzów
1424.Szkoła Podstawowa nr 1 i GimnazjumPoznań
1425.Zespół Szkół TechnicznychLeszno
1426.Gimnazjum nr 63Poznań
1427.Salezjańska Szkoła Podstawowa w PilePiła
1428.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Kraków
1429.Publiczne Gimnazjum w ŻelaznejDąbrowa
1430.Gimnazjum nr 2Błonie
1431.Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki wSzczecinek
1432.Gimnazjum nr 6Zamość
1433.Publiczne Gimnazjum w SierosławiuKołczewo
1434.Zespół Szkół w MargoninieMargonin
1435.Gimnazjum nr 2Wieluń
1436.Gimnazjum nr 6Tarnów
1437.Zespół Gimnazjalno- Szkolno- Przedszkolny w Lasowicach WielkichLasowice Wielkie
1438.Zespół Szkół nr 2Świdnik
1439.Publiczne Gimnazjum im. Ireny Sendler w KramskuKramsk
1440.Publiczne Gimnazjum w JeruzaluKobiesy
1441.Szkoła Podstawowa w Gwdzie WielkiejGwda Wielka
1442.Gimnazjum nr 5Rybnik
1443.Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Lotników Polskich w Aleksandrowie KujawskimAleksandrów Kujawski
1444.Gimnazjum im. Jana Pawła II w WieleniuWieleń
1445.Szkoła Podstawowa w GórzeJaraczewo
1446.Gimnazjum nr 5 im Mikołaja KopernikaPiotrków Trybunalski
1447.Publiczne Gimnazjum w BrąszewicachBrąszewice
1448.Publiczne Gimnazjum Nr 72 Zgromadzenia Sióstr Augustianek w KrakowieKraków
1449.Publiczne Gimnazjum im. M. Kotańskiego w GóralicachTrzcińsko Zdrój
1450.Gimnazjum Nr 48 im. Konstantego ldefonsa GałczyńskiegoKraków
1451.Publiczne Gimnazjum Nr 1 w PłotachPłoty
1452.Gimnazjum nr 12Radom
1453.Publiczne Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza Nr 3 w Nowej SoliNowa Sól
1454.Gimnazjum nr 4 im. Zygmunta WilkońskiegoInowrocław
1455.Publiczne Gimnazjum Nr 2-Sportowe wTarnowskie Góry
1456.Szkoła PodstawowaGorzów Wielkopolski
1457.Gimnazjum im. Polskich OdkrywcówGłogów
1458.Gimnazjum nr 3Olkusz
1459.Gimnazjum nr 4Płock
1460.Zespół Szkół nr 39 im. prof. Edmunda JankowskiegoWarszawa
1461.Gimnazjum Nr 34Wrocław
1462.Gimnazjum Nr 33Łódź
1463.Gimnazjum nr 30 im. Felicjana SypniewskiegoPoznań
1464.Gimnazjum nr 2Lidzbark Warmiński
1465.Gimnazjum nr 2 im 29 Pułku Lotnictwa MyśliwskiegoOrneta
1466.Gimnazjum nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiGłubczyce
1467.Zespół Szkół w Dobrzykach14-230
1468.Gimnazjum nr 2Ostrowiec Świętokrzyski
1469.Publiczne Gimnazjum im. Ks. Kard. WyszyńskiegoBrzyska
1470.Publiczne Gimnazjum Nr 19 Sportowe w BiałymstokuBiałystok
1471.Gimnazjum Nr 3Zgorzelec
1472.Publiczne Gimnazjum nr.2 w SiedlcachSiedlce
1473.Gimnazjum nr 3Klikuszowa
1474.Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Komisji Narodowej w SiedlcachSiedlce
1475.Gimnazjum nr 3Malbork
1476.Publiczne Gimnazjum Nr.1 w Ząbkowicach ŚląskichZąbkowice Śląskie
1477.Zespół Szkół Publicznych w ŻyrardowieŻyrardów
1478.Gimnazjum nr 2 im. Ireny SendlerowejOtwock
1479.Gimnazjum nr 2Siemianowice Śląskie
1480.Gimnazjum nr 25Zabrze
1481.Gimnazjum nr 2 im. Adama MickiewiczaJaworzno
1482.Prywatny Zespół Szkół w CzarnkowieCzarnków
1483.Gimnazjum Nr 3Tomaszów Mazowiecki
1484.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w ChlewiskachChlewiska
1485.Gimnazjum nr 2 im. Marii Skłodowskiej-CurieNowa Ruda
1486.Zespół Szkół Publicznych w RossoszycachRossoszyca
1487.Gimnazjum nr 3Police
1488.Gimnazjum Nr 3Gdynia
1489.Zespół Szkół w RadłowieRadłów
1490.Publiczne Gimnazjum w CzeńcuCzaniec
1491.Gimnazjum nr 24 im. Aleksandra KamińskiegoWarszawa
1492.Zespół Szkół w BoniewieBONIEWO
1493.Gimnazjum nr 4Wolbrom
1494.Publiczne Gimnazjum Nr.1 im. Szeregów Polskich w NowogardzieNowogard
1495.Gimnazjum Nr 3 im. Zofii KossakPierściec
1496.Gimnazjum Nr 3Kielce
1497.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w PorąbcePorąbka
1498.Publiczne Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w CiechocinkuCiechocinek
1499.Gimnazjum nr 20Poznań
1500.Gimnazjum nr 3 im. Euroregionu NysaLubań
1501.Miejski Zespół Szkół Nr 2 w CiechanowieCiechanów
1502.Publiczne Gimnazjum nr.1 w NasielskuNasielsk
1503.Zespół Gimnazjalno- Szkolno- Przedszkolny w GościęcinieGościęcin
1504.Szkoła Podstawowa Nr 3Pieszyce
1505.Publiczne Gimnazjum w GorajcuRadycznica
1506.Publiczne Gimnazjum w DrzonkowieRacula
1507.Gimnazjum nr 133 im Ks. Stefana Kard. WyszyńskiegoWarszawa
1508.Publiczne Gimnazjum im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w RakszawieRakszawa
1509.Gimnazjum nr 3 im. Marszałka PiłsudckiegoWarszawa
1510.Publiczne Gimnazjum w GródkuDrzycim
1511.Gimnazjum nr 24 im. Jerzego Sulimy-KamińskiegoBydgoszcz
1512.Zespół Szkół w Szulborzu WielkimSzulborze Wielkie
1513.Gimnazjum nr 2 Zespół Szkół Dziekanów LeśnyDziekanów Leśny
1514.Szkoła Podstawowa im Marii KonopnickiejZespół Szkół w Dziekanowie LeśnymDziekanów Leśny
1515.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w GłowaczowieGłowaczów
1516.Gimnazjum Nr 15Wrocław
1517.Zespół Szkół Publicznych nr.1 w ŻyrardowieŻyrardów
1518.Szkoła Podstawowa im.ks. K.WróblewskiegoNowe Miasto Lubawskie
1519.Gimnazjum nr 29 im. ks. Jana TwardowskiegoŁódź
1520.Gimnazjum nr 28Bydgoszcz
1521.Gimnazjum nr 24 im. Unii EuropejskiejPoznań
1522.Gimnazjum nr 25Gdańsk
1523.Publiczna Szkoła Podstawowa w KrępnejKrępna
1524.Gimnazjum nr 2Tarnobrzeg
1525.Zespół Szkół SamorządowychGarbatka-Letnisko
1526.Gimnazjum nr 2Kwidzyn
1527.Gimnazjum nr 20 im. Karola MiarkiKatowice
1528.Publiczne Gimnazjum nr 1 w GarwolinieGarwolin
1529.Gimnazjum nr 2 im. ks Jana TwardowskiegoGoleniów
1530.Publiczne Gimnazjum nr.1 w DrelowieDrelów
1531.Gimnazjum nr 20 im. Królowej JadwigiBydgoszcz
1532.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w ŻabnieŻabno
1533.Publiczne Gimnazjum im. K. S. Wyszyńskiego w ZabrodziuZabrodzie
1534.Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła IIZgorzelec
1535.Gimnazjum nr 2Skoczów
1536.Publiczne Gimnazjum w ChocianowieChocianów
1537.Gimnazjum nr 2Sandomierz
1538.Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła IIStalowa Wola
1539.Gimnazjum nr 2 im. Adama AsnykaZielona Góra
1540.Gimnazjum nr 2 im. Jana KochanowskiegoGłubczyce
1541.Publiczne Gimnazjum w TorzymieTorzym
1542.Publiczne Gimnazjum Krościenko WyżneKrościenko Wyżne
1543.Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w MyślenicachMyślenice
1544.Publiczne GimnazjumChrostkowo
1545.Gimnazjum nr 2Bochnia
1546.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w ChorzelachChorzele
1547.Publiczna Szkoła Podstawowa im. A. MickiewiczaKędzierzyn- Koźle
1548.Gimnazjum nr 2 im. Karola MiarkiŚwierklany
1549.Zespół Placówek Oświatowych w ZwierzynieZwierzyn
1550.Gimnazjum nr 1 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Rabie WyżnejRaba Wyżna
1551.Szkoła Podstawowa w ŻabnieŻabno
1552.Zespół Edukacyjny w TrzebiechowieTrzebiechów
1553.Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich OlimpijczykówŚwidnica
1554.Publiczne Gimnazjum im. K. S. WyszyńskiegoJeżowe
1555.Publiczne Gimnazjum w Koziebrodach09-140
1556.Gimnazjum nr 2Łuków
1557.Publiczne Gimnazjum im. S. GałuszkiWojaszkówka
1558.Zespół Szkół w Hucie KrzeszowskiejHuta Krzeszowska
1559.Publiczne GimnazjumPotok Górny
1560.Zespół Szkolno- przedszkolny w RaszowieTarnów Opolski
1561.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Janowie PodlaskimJanów Podlaski
1562.Zespół Szkolno-przedszkolny w BiałejBiała
1563.Gimnazjum nr 2Radom
1564.Publiczne GimnazjumPopielawy
1565.Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła IIChorzów
1566.Publiczne Gimnazjum im. J. KochanowskiegoWierzchlaw
1567.Publiczne Gimnazjum im. Mariana Rajewskiego Białe BłotaBiałe Błota
1568.Gimnazjum nr 2 im. SybirakówAugustów
1569.Zespół Szkół Samorządowych w Garbatce-LotniskoGarbatka- Lotnisko
1570.Gimnazjum nr. 2 im. Mikołaja KopernikaTurek
1571.Szkoły w Miechowie ZDZ w KielcachMiechów
1572.Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr. 2 im. Gustawa MarcinkaLędziny
1573.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w KrojczynieDobrzyń nad Wisłą
1574.Publiczne Gimnazjum w Dobrzynie nad WisłąDobrzyn nad Wisłą
1575.Publiczne Gimnazjum w Łopienniku GórnymŁopiennik Górny
1576.Zespół Szkół w CzarniCzarnia
1577.Zespół Szkolno- przedszkolny nr.1 w KędzierzynieKędzierzyn-Koźle
1578.Publiczne Gimnazjum w DębowicyTrzebieszów
1579.Publiczna Szkoła Podstawowa w WilkowieBłędów
1580.Zespół Szkół Elektronicznych i LicealnychWarszawa
1581.Publiczne Gimnazjum im.gen. J. Lipskiego w BłaszkachBłaszki
1582.Publiczne Gimnazjum w WierzchowieWierzchowo
1583.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im.A. Kamińskiego w WałbrzychuWałbrzych
1584.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w BiadaczuLuboszyce
1585.Publiczne Gimnazjum im. Kapitana Pilota Tadeusza SędzielowskiegoPrzyłęk
1586.Publiczne Gimnazjum im. Żołnierzy Polskich spod Monte CassinoMagnuszew
1587.Publiczne Gimnazjum w DzierzgowieDzierzgowo
1588.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sobienie JeziorySobienie Jeziory
1589.Publiczne Gimnazjum w LasocinieLasocin
1590.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w ChodluChodel
1591.Publiczne Gimnazjum im. Oskara Kolberga w KołbieliKołbiel
1592.II Liceum OgolnokształcąceChełm
1593.SP 19Łódź
1594.Szkoła Podstawowa w CielądzuCielądz
1595.Publiczne GimnazjumPoświętne
1596.Zespół Szkół w OstrówkuOstrówek
1597.Publiczne Gimnazjum w RzewnieRzewnie
1598.Publiczne Gimnazjum w WolinieWolin
1599.Publiczne Gimnazjum im.gen. Edwarda Żółtowskiego w MochowieMochowo
1600.Szkoła Podstawowa w UwielinachZalesie Górne
1601.Publiczne Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w PrzytykuPrzytyk
1602.Zespół Szkół Publicznych w GoszczynieGoszczyn
1603.Szkoła Podstawowa w KobierzycachKobierzyce
1604.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 82 w KrakowieKraków
1605.Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im.Olimpijczyków Polskich w WałbrzychuWałbrzych
1606.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 we WłocławkuWłocławek
1607.Publiczne Gimnazjum nr15Łódź
1608.Zespół Szkolno-przedszkolny w NapachaniuRokietnica
1609.Zespół Szkół w UnieckuRaciąż
1610.Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie WielkiejWierzbica
1611.Gimnazjum nr 2 im J. Kochanowskiego w Zgierzu z Oddziałami DwujezycznymiZgierz
1612.Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Nr 41Warszawa
1613.Szkoła Podstawowa nr 17Gdańsk
1614.GimnazjumBielsko-Biała
1615.Zespół Szkół nr 13 w Gorzowie WielkopolskimGorzów Wielkopolski
1616.GIMNAZJUM IM. K.K. BACZYŃSKIEGOLIPSKO
1617.Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w KoszalinieKoszalin
1618.Zespół Szkół Ogólnokształcacych im. Konstantego Jldefonsa Gałczyńskiego nr 14 w KielcachKielce
1619.Gimnazjum nr 15 im. Jana Pawła II w LublinieLublin
1620.Publiczne Gimnazjum im. Biskupa Jana Chrapka w Świerżach GórnychwKozienice
1621.Zespół Szkół Ekonomiczny i Ogólnokształcący im. M. Kopernika w OlesnieOlesno
1622.Mlodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimOstrowiec Świętokrzyski
1623.Gimnazjum nr 2 z oddziałami integracyjnymi w ŻywcuŻywiec
1624.Zespół Szkolno-przedszkolnyZabrodzie
1625.Publiczna Szkoła Podstawowa w KrasewieBorki
1626.Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Alojzów i Okolic w AlojzowieIłża
1627.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła IICzerwonka Włościańska
1628.Publiczne Gimnazjum w Miastkowie KościelnymMiastków Kościelny
1629.Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa w PoznaniuPoznań
1630.Szkoła Podstawowa w BukowiePolanów
1631.Publiczne Gimnazjum ks. Zdzisława Jastrzębiec PeszkowskiegoBelsk Duży
1632.Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja KopernikaŚwiecie
1633.Publiczne Gimnazjum im. Ks. Pawła HeintschaDębnowola
1634.Publiczne Gimnazjum w WysokiemKrask
1635.Zespół Szkół Miejskich w JaśleJasło
1636.Publiczne Gimnazjum w SannikachSanniki
1637.Zespół Szkół w BoleszkowicachBoleszkowice
1638.Zespół Szkół w LubliFrysztak
1639.Gimnazjum im. Wybitnych Polaków w BiesiekierzuBiesiekierz
1640.Gimnazjum nr 13 im. Adama MickiewiczaSosnowiec
1641.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Senatora Feliksa Bolta w BarłożnieBarłożno
1642.Zespół Szkół im. T. Kościuszki w WysokiejŁańcut
1643.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II w BochniBochnia
1644.Gimnazjum nr 13 im. Jana III SobieskiegoRybnik
1645.Publiczna Szkoła PodstawowaMszyniec
1646.Publiczna Szkoła Podstawowa w AdamowieBrody
1647.Gimnazjum nr 13 w BytomiuBytom
1648.Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa Nr 9 w ŚwidnicyŚwidnica
1649.Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8 w OpoluOpole
1650.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kazimierza Brodzińskiego w BochniBochnia
1651.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 we WłocławkuWłocławek
1652.Publiczna Szkoła Podstawowa w KrzepielowieSława
1653.Publiczna Szkoła Podstawowa AnielówSobolew
1654.Zespół Szkół SRWWiO im. Jana Pawła II w Starym WaliszewieBielawy
1655.Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 StarogardStarogard Gdański
1656.ZS nr 24 we WrocławiuWrocław
1657.Publiczna Szkoła Podstawowa w BiałejBiała
1658.Zespół Szkolno Przedszkolny nr 3 w Dębskiej KuźniChrząstowice
1659.Publiczna Szkoła Podstawowa w BaryczyBarycz Nowa
1660.Publiczna Szkoła Podstawowa PrzasnyszPrzasnysz
1661.Publiczna Szkoła Podstawowa w JacieJeżowe
1662.Publiczne GimnazjumBodzechów
1663.Szkoła Podstawowa w KalinowieKalinowo
1664.Zespół Szkół TechnicznychDąbrowa Górnicza
1665.Gimnazjum Nr 2 w OstrzeszowieOstrzeszów
1666.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w ŁaskuŁask
1667.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 48 w KrakowieKraków
1668.Szkoła Podstawowa im. Marii DąbrowskiejKAŹMIERZ
1669.Gimnazjum w SkulskuSkulsk
1670.Publiczna Szkoła Podstawowa w BabiniePrzyłęk
1671.Szkoła Podstawowa im. Lotników Aliańskich w OstrowieKlimantów
1672.Młodziezowy Osrodek Wychowawczy w CerekwicyJaraczewo
1673.Samorządowe Przedszkole nr 130Kraków
1674.Zespół Szkół nr.10 w SzczecinieSzczecin
1675.Gminny Zespół Szkół w Czerwińsku nad WisłąCzerwińsk nad Wisłą
1676.Gimnazjum w BrzóstowejChmielów
1677.Gimnazjum Samorządowe im. Noblistów Polskich w MiędzyborzuMiędzybórz
1678.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bielsku DużymBielsk Duży
1679.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Hanny Sawickiej w BardzicachKowala
1680.Publiczna Szkoła Podstawowa w KrasnejStąporków
1681.Gimnazjum nr 2 im. Ks. Piotra WawrzyniakaŚrem
1682.Zespół Szkół w MominieWaśniów
1683.Miejski Zespół Szkół w AnnopoluAnnopol
1684.Gimnazjum w WierzbnieOdolany
1685.Zespół Szkół Sportowych nr 1Krapkowice
1686.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 Zduńska WolaZduńska Wola
1687.Publiczna Szkoła Podstawowa w DubieckuDubiecko
1688.Szkoła Podstawowa w JanowicachJanowice
1689.Prywatne Liceum Ogólnokształcące Nr 32Warszawa
1690.Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w ŻarachŻary
1691.Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w ChełmieChełm
1692.Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w WarszawieWarszawa
1693.Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Głuchych w OleckuOlecko
1694.SP nr 4Koszalin
1695.Miejskie Gimnazjum w ZielonceZielonka
1696.International School of PoznanPoznań
1697.Gimnazjum z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy Stowarzyszenia Edukacja-Młodzież w PleszewiePleszew
1698.Miejskie Gimnazjum nr.4 im. Zofii Kossak w OświęcimiuOświęcim
1699.Gimnazjum im. Jana Pawła IIMaszewo
1700.Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w BydgoszczyBydgoszcz
1701.Gimnazjum nr.144 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w WarszawieWarszawa
1702.Zespół Szkół w SzkaradowieJutrocin
1703.Ośrodek Szkolenia Zawodowego – UNIWERSUS w NidzicyNidzica
1704.Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Mszanie DolnejMszana Dolna
1705.Ośrodek Szkolno WychowawczyTomaszów Mazowiecki
1706.Szkoła Podstawowa nr 47Szczecin
1707.Zespół Szkół w PozezdrzuPozezdrze
1708.Szkoła Podstawowa nr.2 im. Mikołaja Kopernika w KartuzachKartuzy
1709.Niepubliczne Gimnazjum z klasami przysposabiającymi do pracy w ŚremieŚrem
1710.Szkoła Podstawowa w GolinieJarocin
1711.Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Józefa KostrzewskiegoGniewkowo
1712.Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Rzgowie PierwszymRzgów
1713.Gimnazjum im. Księdza Zdzisława Peszkowskiego w KrążkowachKępno
1714.Gimnazjum w PogorzeliPogorzela
1715.Kotolickie Gimnazjum Społeczne im. Jana Pawła II w BiskupcuBiskupiec
1716.Szkoła Podstawowa nr.142 im. Tadeusza Kościuszki w KrakowieKraków
1717.Zespół Szkolno Przedszkolny-Przedszkole w NapachaniuNapachanie
1718.Zespół Szkół i Przedszkola w MokrskuMokrsko
1719. Publiczne Gimnazjum Nr 2 w MikoszewieStegna
1720.Gimnazjum im. Sułkowskich w RydzynieRydzyna
1721.Szkoła Podstawowa im.M.KonopnickiejGnojno
1722.Szkoła Filialna w CiechankachPuchaczów
1723.Gimnazjum Gminne nr.1 w RajskuRajsko
1724.Miejski Zespół Szkół nr.1 w GorlicachGorlice
1725.Zespół Szkół w RedkowicachNowa Wieś Lęborska
1726.Kolegium Europejskie w KrakowieKraków
1727.Gimnazjum w PoddębicachPoddębice
1728.Katolickie Liceum Ogólnokształcące w PiaseczniePiaseczno
1729.Zespół Szkół w SkomlinieSkomlin
1730.III Prywatne Liceum Ogólnokształcące w SosnowcuSosnowiec
1731.Publiczna Szkoła Podstawowa im.Piotra KulasińskiegoTrzcianka
1732.Gimnazjum w SzemudzieSzemud
1733.Gimnazjum w Łosiowie im. Polskich Noblistów ŁosiówŁosiów
1734.Zespół Przedszkolny Szkolno-Gimnazjalny w Nowym BrzeskuNowe Brzesko
1735.Gimnazjum w SulejowieSulejów
1736.Gimnazjum w StawieSzczytniki
1737.Gimnazjum w RadziemicachRadziemice
1738.Gimnazjum im. Adama MickiewiczaPabianice
1739.Gimnazjum im. II Korpusu Polskiego Zdobywców Monte Cassino w KrzyżanowieKrzyżanów
1740.Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w OstrowitachOstrowite
1741.Gimnazjum im. Marii Curie SkłodowskiejPrabuty
1742.Zespół Szkół Publicznych w OlszynachOlszyny
1743.Gimnazjum im. Bolesława ChrobregoŁubowo
1744.Zespół Szkół w KurowicachBrójce
1745.Gimnazjum w KorzeniewieKorzeniew
1746.ZESPÓŁ SZKÓŁ W WOJCIESZOWIEWojcieszów
1747.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Polonii nr 10Słupsk
1748.Przedszkole miejskie nr 154Łódź
1749.Zespół Szkół SpecjalnychNamysłów
1750.Przedszkole nr 50Warszawa
1751.gimnazjum nr.2 w MławieMława
1752.Szkoła Podstawowa w JeziorkachStęszew
1753.Gimnazjum im. Konstytucji III Maja w BabiakuBabiak
1754.Gimnazjum Publiczne w Gorzycach WielkichGorzyce
1755.Zespół Szkół w GoręczynieGoręczyno
1756.gimnazjum nr.1 w GdyniGdynia
1757.Zespół Szkół w Turośni KościelnejTurośń Kościelna
1758.Gimnazjum Publiczne w Nowych ZdunachZduny
1759.Zespół Szkolno Przedszkolny w ChrośnicyZbąszyn
1760.Gimnazjum w PosądzyKoniusza
1761.Gimnazjum w ChodowieChodów
1762.Szkoła Podstawowa w RodowiePrabuty
1763.Przedszkole 412 z Oddziałami Integracyjnymi w WarszawieWarszawa
1764.Zespół Szkół Specjalnych Nr 97Warszawa
1765.Niepubliczne Przedszkole "Co słonko widziało"Kudowa Zdrój
1766.Miejskie Przedszkole Nr 5Katowice
1767.Gimnazjum nr 57 im.K.K.BaczyńskiegoPoznań
1768.Żłobek Miejski nr.1 w OlsztynieOlsztyn
1769.Gimnazjum Publiczne nr.1 im. Mikołaja KopernikaLniano
1770.Gimnazjum nr.45 im. Powstańców Warszawy w KrakowieKraków
1771.Gimnazjum nr.3 im. Ignacego Krasickiego w SkierniewicachSkierniewice
1772.Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w ŁobżenicyŁobżenica
1773.Gimnazjum Publiczne w PiotrkowieJabłonna
1774.Gimnazjum Publiczne im. Komisji Edukacji Narodowej w LututowieLututów
1775.gimnazjum nr.56 im. Aleksego Dawidowskiego w WarszawieWarszawa
1776.Gimnazjum 27 w BydgoszczyBydgoszcz
1777.Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w ZłojcuZłojec
1778.Szkoła Podstawowa nr 14 w ŁodziŁódź
1779.Publiczne Gimnazjum im. Stanisława Antoniego SzczukiSzczuczyn
1780.Gimnazjum im. Władysława Stanisława ReymontaŁódź 35
1781.Szkoła Podstawowa nr 5Jawor
1782.Gimnazjum im. ks. Wacława RabczyńskiegoWasilków
1783.ZS im.Bolesława Chrobrego w NiemodlinieNiemodlin
1784.'Zielone" Przedszkołe nr.121Wrocław
1785.Szkoła Podstawowa Nr 1 im. B. Prusa w HrubieszowieHrubieszów
1786.Gimnazjum Publiczne im. K.I. Gałczyńskiego w ŻytnieŻytno
1787.Gimnazjum nr.2 im. Majora Stanisława SokołowskiegoKrasnystaw
1788.Zespół Szkół w WojborzuWojborz
1789.Gimnazjum Publiczne im. Batalionów ChłopskichRachanie
1790.Gimnazjum Publiczne im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w GozdnicyGozdnica
1791.Miejskie Przedszkole nr 91 z Oddziałami IntegracyjnymiKatowice
1792.Szkoła Podstawowa nr 20, im. Stefana BatoregoPoznań
1793.Szkoła Podstawowa im.Gustawa MorcinkaPoczesna
1794.Gimnazjum PubliczneJabłonna
1795.Szkoła Podstawowa Nr 6Kutno
1796.Gimnazjum nr.2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we WrześniWrześnia
1797.Gimnazjum i Liceum Jezuitów w GdyniGdynia
1798.Zespół Szkół nr.9 w SzczecinieSzczecin
1799.Gimnazjum nr.29 im. Ks. Jana Twardowskiego w SzczecinieSzczecin
1800.Zespół Szkół Technicznych i LicealnychSosnowiec
1801.Gimnazjum nr.61 im. Ignacego Jana Paderewskiego w PoznaniuPoznań
1802.Zespół Szkół nr.14 w SzczecinieSzczecin
1803.Gimnazjum nr.4 im. Władysława Jagiełły w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
1804.GimnazjumWielowieś
1805.Prywatna Szkoła Podstawowa K. AugustyniakaŁódź
1806.Gimnazjum Nr 110 im. prof. dr Stanisława JedlewskiegoWarszawa
1807.Zespół Szkół nr 1 w Wodzisławiu Śl.Wodziślaw Śl.
1808.Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła IIŚwidnik
1809.Gimnazjum nr 1 im Jana Pawła IISztum
1810.Gimnazjum nr 1 im. I.K. GałczyńskiegoPisz
1811.Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Matki Jadwigi BorzęckiejPoznań
1812.Gimnazjum im. Jana Pawła IIKańczuga
1813.Gimnazjum nr. 1 im. Marii KunicŚwidnica
1814.Gimnazjum Niepubliczne im. ks. Jana TwardowskiegoZabierzów Bocheński
1815.Zespół Szkół Nr 21Gorzów Wielkopolski
1816.PRZEDSZKOLE NR 13RACIBÓRZ
1817.Gimnazjum Nr 10 w Rzeszowie im. Tadeusza KościuszkiRzeszów
1818.Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów PolskichSkawina
1819.Gimnazjum Nr 1 im. biskupa Ignacego KrasickiegoRadymno
1820.Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w WejherowieWejherowo
1821.Zespół Szkół w Świerzowej PolskiejZręcin
1822.Gimnazjum Publiczne im. Saperów Polskich w DrawnieDrawno
1823.Gimnazjum nr 1Człuchów
1824.Gimnazjum Nr 10Warszawa
1825.Gimnazjum nr.5 im. Tadeusza Kościuszki w WarszawieWarszawa
1826.Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 33Gdańsk
1827.Gimnazjum nr.2 w ZłocieńcuZłocieniec
1828.Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 im. Stanisława WyspiańskiegoOlkusz
1829.Międzynarodowa Szkoła Podstawowa PaderewskiLublin
1830.Gimnazjum Nr 1Jawor
1831.Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stPoznań
1832.Gimnazjum nr.5 im. Jana Kochanowskiego w KoninieKonin
1833.Gimnazjum nr.9 w SzczecinieSzczecin
1834.Gimnazjum nr.26 w SzczecinieSzczecin
1835.Gimnazjum Nr 1 im. Powstańców WielkopolskichLeszno
1836.Gimnazjum im. ks. Jana TwardowskiegoRozogi
1837.Gimnazjum im. św. Józefa Sebastiana Pelczara w GorliczyniePrzeworsk
1838.Zespół Szkół im. Marii Curie-SkłodowskiejKętrzyn
1839.Gimnazjum nr 1 im Jana DługoszaSandomierz
1840.Gimnazjum nr.50 im. Lotnictwa Polskiego w PoznaniuPoznań
1841.Gimnazjum 29 im. Jana Kochanowskiego w GdańskuGdańsk
1842.Gimnazjum nr.2 im. Powstańców Wielkopolskich 1918/19 w GnieźnieGniezno
1843.Gimnazjum nr 1 im. Księcia Henryka BrodategoTrzebnica
1844.Zespół Szkół nr.3 w LegionowieLegionowo
1845.Gimnazjum im. Polskich OlimpijczykówRacot
1846.Gimnazjum nr. 1 im. Polskich Noblistów w Rawie MazowieckiejRawa Mazowiecka
1847.SP nr 4Warszawa
1848.Gimnazjum w MazańcowicachMazańcowice
1849.Gimnazjum nr.3 w RysinachKłodawa
1850.GimnazjumJaszczurowa
1851.Gimnazjum w ZłotoryiZłotoryja
1852.Gimnazjum nr.2 im. Ireny Sandlarowej w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowieckim
1853.Gimnazjum nr.1 im. Noblistów Polskich w Grodzisku MazowieckimGrodzisk Mazowiecki
1854.Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymiiGoleniów
1855.Zespół Szkół Integracyjnych nr 1Białystok
1856.GIMNAZJUM im. LUDMIŁY I ADOLFA KALICIŃSKICHDANKOWICE
1857.Gimnazjum nr.4Nakło nad Notecią
1858.Gimnazjum nr.4 im. Karola WojtyłyRumia
1859.Publiczne Gimnazjum im. Gen. Władysława AndersaNowa Sól
1860.Gimnazjum nr.2 w WieńcuBrześć Kujawski
1861.Gimnazjum im. Jana Bytnara ps. "Rudy"Nowa Wieś Ełcka
1862.Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła IISejny
1863.Gimnazjum nr.1 im.Polskich Olimpijczyków w SkokachSkoki
1864.Gimnazjum nr.3 im.Józefa PiłsudskiegoŁuków
1865.GimnazjumStrzeleczki
1866.Zespół Szkół im. Jana Pawła II w ZieluniuLubowidz
1867.Gimnazjum nr.2 im. Polskich OlimpijczykówKoło
1868.Gimnazjum nr 1Rydułtowy
1869.Zespół Szkół PublicznychTarnowiec
1870.Zespół Szkół w OssowieKobyłka
1871.Gimnazjum nr 1Niedrzwica Duża
1872.Filialna Szkoła PodstawowaPolanów
1873.Gimnazjum nr.18 im. Józefa NowaryKatowice
1874.Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej CurieJasień
1875.Gimnazjum nr.3 im. Profesora Witolda PiaseckiegoGniezno
1876.Gimnazjum nr.121Warszawa
1877.Gimnazjum nr3 Gminy Wągrowiec w RąbczynieRąbczyn
1878.Gimnazjum nr.12 im. Jacka KuroniaPoznań
1879.Szkoła Podstawowa im. Wspólnej Europy w Nawodnej Szkoła Filialna w Lisim PoluChojna
1880.Przedszkole Publiczne Nr 1 im. Marii KonopnickiejŁęczna
1881.Gimnazjum Nr 1 im. Króla Władysława JagiełłyDziałdowo
1882.Gimnazjum nr 1Chorzów
1883.Gimnazjum nr 1Międzychód
1884.Gimnazjum nr 1Reszel
1885.Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła IIRaba Wyżna
1886.Szkoła Podstawowa w ŁękawceTarnowiec
1887.Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja KopernikaWrześnia
1888.Zespół Szkół Publicznych im. Stanisława KościuszkiWilkowisko
1889.Zespół Szkół w NienaszowieNowy Żmigród
1890.Gimnazjum nr 1Pacanów
1891.Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiOzorków
1892.ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W WOLI OSOWIŃSKIEJWola Osowińska
1893.Gimnazjum w ŁętowniNowa Sarzyna
1894.Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy SzkolnejMińsk Mazowiecki
1895.Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w CieszkowieCieszków
1896.Gimnazjum nr 1Starachowice
1897.Gimnazjum nr.3 im.Henryka SienkiewiczaRąbczyn
1898.Gimnazjum im. Jana Pawła II w MiastkuMiastko
1899.Gimnazjum nr 1Rogoźno
1900.Gimnazjum nr 1Lublin
1901.Zespół Szkół w ChmielnikuChmilelnik
1902.GimnazjumJaworzyna Śląska
1903.Zespół Szkół w SyberiiSyberia
1904.Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej CurieGostyń
1905.Gimnazjum nr 1 im. Królowej JadwigiLubsko
1906.Gimnazjum im. Tadeusza KościuszkiProchowice
1907.Gimnazjum Miejskie im. Jana Pawła IIJedlina Zdrój
1908.Gimnazjum nr.2 im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoNowy Targ
1909.Gimnzjum im. prof. Stefana PieńkowskiegoPiątek
1910.GimnazjumKijewo Królewskie
1911.Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1Białystok
1912.Szkoła Podstawowa nr 64 im. H. Ch. AndersenaŁódź
1913.Zespół Szkół Ogólnokształcących im Jana Pawła II w GodzianowieGodzianów
1914.Gimnazjum im. Jana Pawła II w IłowejIłowa
1915.Zespół Edukacyjny w TrzcieluTrzciel
1916.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w tuszowie NarodowymTuszów Narodowy
1917.Gimnazjum im. Orła BiałegoWęgorzyno
1918.Zespół Szkół Katolickich im.Św. KazimierzaGdańsk
1919.Zespół Szkół PublicznychSkołyszyn
1920.Gimnazjum im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoBrodnica
1921.Gimnazjum GminneSosnówka
1922.Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w DrezdenkuDrezdenko
1923.Zespół Szkół w KątachSochaczew
1924.Gimnazjum nr.1 im. Polskich Noblistów w ŚremieŚrem
1925.Gimnazjum nr.2 w DzierzgówkuBełchów
1926.Zespół Szkół Nr 1 w GoworowieGoworowo
1927.Zespół Szkół NiepublicznychŻelazno
1928.Gimnazjum im, Zjednoczonej EuropyGrabów nad Prosną
1929.Gimnazjum w SokolnikachGorzyce
1930.Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiBielawa
1931.GimnazjumLubliniec
1932.Gimnazjum im. Henryka SienkiewiczMyślibórz
1933.Gimnazjum nr.2 im Jana Pawła IIŁosice
1934.Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła IISokółka
1935.Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6Białystok
1936.Gimnazjum im. Konstantego Ildefonsa GałczyńskiegoŚwiętajno
1937.Gimnazjum im.św. Jadwigi KrólowejKrzyszkowice
1938.Gimnazjum nr.1 im. Ziemi ŚwieckiejŚwiecie
1939.Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr.2 im.Polskich AlpinistówKonin
1940.Gimnazjum nr.1Ełk
1941.Gimnazjum nr.1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama MickiewiczaRybnik
1942.Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja KopernikaPruszcz
1943.Gimnazjum im.J.G.PawlikowskiegoMedyka
1944.LOTSAleksandrów Kujawski
1945.Gimnazjum nr 1 im. Polskich NoblistówOstrów Wielkopolski
1946.Gimnazjum im.Anny JenkaAdamówka
1947.Gimnazjum im. Marianny OrańskiejStronie Śląskie
1948.Gimnazjum w NaratowieNiechlów
1949.Gimnazjum i liceum ogólnokształcącego im. Wincentego PallottiegoOżarów Mazowiecki
1950.Szkoła Podstawowa im Bohaterów Westerplatte w ŁękawicyŁękawica
1951.Zespół Szkół w WidzowieKruszyna
1952.Zespół Szkół w BrodachBrody
1953.Szkoła PodstawowaBrojce
1954.Gimnazjum nr.1 w JarocinieJarocin
1955.Gimnazjum nr.1 im.Generała Antoniego HedszaregoStarachowice
1956.Gimnazjum im. Św. Jana KantegoGrybów
1957.Gimnazjum nr.1 im.Prymasa TysiącleciaRaszyn
1958.Gimnazjium i Liceum Ogólnokształcące Edukacji InnowacyjnejBydgoszcz
1959.Gimnazjum im. Zdzisława OrłowskiegoLubasz
1960.Gimnazjum nr.1Nysa
1961.Gimnazjum nr1 im.Kardynała WyszyńskiegoNisko
1962.Gimnazjum im. Bohaterów WrześniaSzczucin
1963.Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 1 i Gimnazjum im. Jana Pawła IISucha Beskidzka
1964.Gimnazjum nr 1 im. Dr. Kazimierza KarasiewiczaTuchola
1965.Gimnazjum im. Mikołaja KopernikaInowrocław
1966.Gimnazjum nr 1Brześć Kujawski
1967.Przedszkole 15Poznań
1968.Gimnazjum im. M. Skłodowskiej - CurieNowy Staw
1969.SZKOŁA PODSTAWOWA MNISZÓWNowe Brzesko
1970.Gimnazjum nr 1 Janusza KorczakaOstrzeszów
1971.Gimnazjum nr 1 im.Św.KazimierzaZagórze
1972.Gimnazjum im. Noblistów PolskichTomice
1973.Gimnazjum nr 1Józefów
1974.Zespół Szkół w TrzebieżyTrzebież
1975.Gimnazjum im. Jana Pawła II w ChoceniuChoceń
1976.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2Kalisz
1977.PUBLICZNE PRZEDSZKOLEMALCZYCE
1978.Gminne Przedszkole w MakowieMaków
1979.ZESPÓŁ SZKÓŁ W LUBAWIELUBAWA
1980.Szkoła PodstawowaWiry
1981.Gimnazjum Miejskie nr 2 im. Jana Pawła IIMińsk Mazowiecki
1982.Zespół Szkół Nr 1 im. Mikołaja KopernikaIłowo Osada
1983.Szkoła Podstawowa NIepubliczna przy Fundacji Pomocy Ludziom NiepełnosprawnymWarszawa
1984.Gimnazjum Niepubliczne przy Fundacji Pomocy Ludziom NIepełnosprawnymWarszawa
1985.Gimnazjum im. Jana Pawła IISyców
1986.Gimnazjum im. H. SienkiewiczaJózefów
1987.Zespół Szkół w Starej NiedziałceMińsk Mazowiecki
1988.Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami IntegracyjnymiKatowice
1989.Zespół Szkół w LubowidzuLubowidz
1990.GimnazjumLubomino
1991.Gimnazjum Niepubliczne im. Św. Brata AlbertaPodłęże
1992.GimnazjumKunice
1993.Gimnazjum im. Noblistów PolskichPopowo Biskupie
1994.Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Świętej RodzinyRabka Zdrój
1995.Gimnazjum GminneMalbork
1996.Gimnazjum im. Jana Pawła II w BrąchnowieŁubianka
1997.Gimnazjum im. Ignacego ŁukasiewiczaZręcin
1998.Gimnazjum w Haczowie im. Jana WyżykowskiegoHaczów
1999.Zespół Szkół w MichałowicachMichałowice
2000.Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej-CurieSzczawno Zdrój
2001.VIII Liceum Ogólnokształcące SamorządoweCzęstochowa
2002.Gimnazjum w SypniewieSypniewo
2003.Gminne Gimnazjum im. Jana Pawła IIRaniżów
2004.Gimnazjum w StaroźrebachStaroźreby
2005.Gimnazjum w LubniBrusy
2006.Gimnazjum im. Władysława JagiełłyLeżajsk
2007.Gimnazjum GminneGietrzwałdz
2008.Gimnazjum im. Hieronima WietoraLubomierz
2009.Gimnazjum im.Marszałka Józefa PIłsudskiego w RzekuniuRzekuń
2010.Gimnazjum im. Janusza KorczakaSędziszów
2011.Szkoła PodstawowaSokołów
2012.Gimnazjum im. Jana Pawła IIChełmża
2013.Gimnazjum Gminy BrzuzeOstrowite
2014.Gimnazjum Gminne w KarolewieKętrzyn
2015.Zespół Szkoły Podstawowej i GimnazjumSiedlec
2016.Gimnazjum im Karola WojtyłyBrzoza
2017.Gimnazjum im. Armii KrajowejBaboszewo
2018.ZSP nr 1 im. St. MikołajczykaGniezno
2019.Prywatna Szkoła Podstawowa SmykBielsko-Biała
2020.Szkoła Podstawowa im. Jana Pawla IIKlucze
2021.Zespół Placówek OświatowychŁapsze Niżne
2022.Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół SzkołyGłuchołazy
2023.Szkoła Podstawowa nr 41 w GliwicachGliwice
2024.Gimnazjum w ŁucceLubartów
2025.GimnazjumStare Kurowo
2026.Gimnazjum im. Biskupa Leona WetmańskiegoSierpc
2027.Gimnazjum im. Cypriana Kamila NorwidaBielsk
2028.Zespół Szkół Specjalnych nr 95Warszawa
2029.Gimnazjum im. Jana Pawła II w Starych OborzyskachKościan
2030.GimnazjumGąsocin
2031.Przedszkole Miejskie Nr 38Olsztyn
2032.Gimnazjum im. Jana Pawła IIOdolanów
2033.Gimnazjum we WróblińcuMilicz
2034.Gimnazjum im. Czesława MiłoszaMierzęcice
2035.GimnazjumWojtkowa
2036.Zespół Szkół w DydniDydnia
2037.Szkoła Podstawowe nr 6Przemyśl
2038.GimnazjumLegnica
2039.GimnazjumTyrawa Wołoska
2040.Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w SzydłowieGrabica
2041.Gimnazjum im. Henryka BrodategoNowogród Bobrzański
2042.Gimnazjum im. Bohaterów Powstania WarszawskiegoOżarów Mazowiecki
2043.Gimnazjum im. Józefa PiłsudskiegoSzymanów
2044.GimnazjumNiegosławice
2045.Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła IIHrubieszów
2046.Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego nr 1Gdańsk
2047.Zespół Szkół w BłędowieBłędów
2048.Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny Czarny Bór
2049.Gimnazjum im. Mikołaja KopernikaSwarzędz/ Zalasewo
2050.Gimnazjum im. Polskich NoblistówKiszkowo
2051.Szkoła PodstawowaJeziorany
2052.Gimnazjum im. Jana Pawła II w StupskuStupsk
2053.Gimnazjum im. Jana Pawła IIIłów
2054.Zespół Placówek Oświatowych08-500
2055.Gimnazjum im. Obrońców Gór Borowskich 1939 r.Wola Krzysztoporska
2056.Gimnazjum im. Jana Pawła IIIstebna
2057.Gimnazjum im. Stanisława MikołajczykaDobrzyca
2058.GimnazjumRaczki
2059.Szkoła Podstawowa im Mieczysława KowalskiegoŁączna
2060.Zespół Placówek OświatowychKamień
2061.Szkoła Podstawowa im. Henryka SienkiewiczaRajgród
2062.Gimnazjum nr 2Żary
2063.Gimnazjum im. Świętego WojciechaMaków
2064.GimnazjumŚliwice
2065.GimnazjumWałcz
2066.Gimnazjum im. Jana Pawła IIBojadła
2067.Szkoła Podstawowa w GniewkówcuZłotniki Kujawskie
2068.GIMNAZJUM IM. A. MICKIEWICZAKaźmierz
2069.Gimnazjum im. Jana Pawła IINowa Sarzyna
2070.Gimnazjum im. Jana Pawła IISierpc
2071.Gimnazjum im. Królowej JadwigiBrzostek
2072.Zespół Szkół PublicznychŁęknica
2073.Zespół SzkółGałków Duży
2074.Społeczna Szkoła Podstawowa nr 26 STOWarszawa
2075.Szkoła Podstawowa w Starej SłupiStara Słupia
2076.Publiczna Szkoła Podstawowa w GórkachDębe Wielkie
2077.GimnazjumTopólka
2078.Gimnazjum im. Jana Pawła IIŁęczyca
2079.Gimnazjum im. Jana Pawła IIPoniatowa
2080.Zespół Szkół w CzarnymlesiePrzygodzice
2081.Gimnazjum im Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoOlszewo-Borki
2082.GimnazjumDobrzyków
2083.Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-CurieKalisz Pomorski
2084.GimnazjumRadziłów
2085.Gimnazjum im Jana Pawła IITarnawa Dolna
2086.GIMNAZJUM IM. CZESŁAWA MIŁOSZACiechocin
2087.Gimnazjum im. Jana KochanowskiegoGrabów
2088.Gimnazjum im. Jana Pawła IIGąbin
2089.Gimnazjum im.Papieża Jana Pawła IIOlszewo - Borki
2090.ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 101 IM. JANA BRZECHWYPOZNAŃ
2091.Zespół Szkół OgólnokształcącychLisewo
2092.SP 85 IM. KS.K.JANCARZAKRAKÓW
2093.Gimnazjum im. Jana Pawła IIBudzów
2094.Gimnazjum im. Jana Pawła IIRyczywół
2095.GimnazjumJanowiec nad Wisłą
2096.Zespół Szkół im. Jana Pawła IIUlan-Majorat
2097.Gimnazjum im. Kazimierza WielkiegoStopnica
2098.Gimnazjum im. Feliksa KapackiegoGóra Kalwaria
2099.GimnazjumWęgrzce Wielkie
2100.Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2Warszawa
2101.Gimnazjum w ŁaniętachŁanięta
2102.Zespół Szkół w StrachosławiuKamień
2103.Gimnazjum w Przygłowie z siedzibą we WłodzimierzowiePrzygłów
2104.Gimnazjum im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoBaranów
2105.Szkoła Podstawowa nr 13Koszalin
2106.Gimnazjum im. Aleksandra KamińskiegoBierutów
2107.Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi ,,Razem" w ChełmieChełm
2108.Szkoła Podstawowa im. K. I. GałczyńskiegoJawiszowice
2109.Gimnazjum w GnojnieGnojno
2110.Gimnazjum im. Jana Pawła IIBukowiec
2111.GimnazjumNałęczów
2112.Gimnazjum w Nowym DworzeNowy Dwór
2113.Gimnazjum z oddziałem integracyjnym im. Anny NakwaskiejMała Wieś
2114.Szkoła Podstawowa nr 23 im. Marii BohuszewiczównyŁódź
2115.Gimnazjum w Czarnej SędziszowskiejCzarna Sędziszowska
2116.Szkoła Podstawowa w BorzęcicachKoźmin Wielkopolski
2117.Filialna Szkoła Podstawowa w BekieszyCyców
2118.Gimnazjum im. Dzieci Zamojszczyzny w BodaczowieSzczebrzeszyn
2119.Gimnazjum w OsieckuOsieck
2120.Gimnazjum im. Pawła WłodkowicaBrudzeń Duży
2121.Gimnazjum w Dębowej KłodzieDębowa Kłoda
2122.Akademickie Liceum OgólnokształcąceRzeszów
2123.Gimnazjum nr 1Braniewo
2124.Zespół Placówek Oświatowych w NagłowicachNagłowice
2125.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1Kłodzko
2126.Szkoła Podstawowa nr 13Tarnowskie Góry
2127.Centrum Oświatowe w KoszycachKoszyce
2128.Gimnazjum im. Kazimierza GórskiegoOwińska
2129.Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła IISońsk
2130.Zespół Szkół w Suchym DębieSuchy Dąb
2131.GIMNAZJUM IM. A. MICKIEWICZAORZYSZ
2132.Gimnazjum w ObszyObsza
2133.Gimnazjum im.ks.Kardynała Stefana WyszyńskiegoMircze
2134.Przedszkole Nr 11Rzeszów
2135.Przedszkole nr 18Bydgoszcz
2136.Szkoła Podstawowa nr 5 z oddziałami przedszkolnymiRawicz
2137.Przedszkole nr 96Warszawa
2138.Gimnazjum im. Konfederacji TyszowieckiejTyszowce
2139.Szkoła Podstawowa nr 2Ruciane Nida
2140.Gimnazjum nr 4Starachowice
2141.Gimnazjum im. Zesłańców SybiruPiława Górna
2142.Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami IntegracyjnymiOrły
2143.Gimnazjum w JastarniJastarnia
2144.Zespół Szkół w SkrzyszowieSkrzyszów
2145.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Mieszka I w ChojnieChojna
2146.Gimnazjum im. Powstańców WielkopolskichGrodzisk Wielkopolski
2147.Przedszkole nr 140 "Majsterklepka"Poznań
2148.Gimnazjum im.ks.Stanisława KonarskiegoGrybów
2149.Zespół Niepublicznych Niepłatnych Szkół w TarnowieTarnów
2150.Gimnazjum nr 1Nowy Targ
2151.Gimnazjum w LubawieLubawa
2152.Gimnazjum im. Św. FaustynyŚwinice Warckie
2153.Szkola Podstawowa nr 21Lublin
2154.Przedszkole nr 56 "Wesołe Kubusie"Warszawa
2155.Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'aBiałe Błota
2156.Gimnazjum nr 9Rzeszów
2157.SP im. Jana Brzechwy w SzczodrkowicachSkała
2158.Szkoła Podstawowa nr 5 z OI im.Bohaterów WesterplatteDzierżoniów
2159.Szkoła PodstawowaSkawina
2160.Szkoła Podstawowa w PodgórzuPodgórze
2161.Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2Sopot
2162.Gimnazjum Publiczne w DomiechowicachBełchatów
2163.Przedszkole nr 330Warszawa
2164.ZSTUTrzebinia
2165.Szkoła Podstawowa nr 316Warszawa
2166.Szkoła podstawowa w PietrzejowicachKocmyrzów
2167.Szkoła Podstawowa nr 5Ozorków
2168.Technikum nr 2Chojnice
2169.ZSO nr3 w GliwicachGliwice
2170.Gimnazjum nr. 34Szczecin
2171.ZSS w RoczynachAndrychów
2172.Gimnazjum nr 3Jaworzno
2173.Zespół Szkół RolniczychKrotoszyny
2174.Publiczne Gimnazjum Nr 2Ząbkowice Śląskie
2175.Gimnazjum nr 19Gdańsk
2176.Szkoła Podstawowa nr20Dąbrowa Górnicza
2177.Szkoła Podstawowa Nr 3Ząbki
2178.Zespół Szkół im. Gen. Wł. AndersaCzęstochowa
2179.Szkoła Podstawowa Nr2 im.H.SienkiewiczaNowa Dęba
2180.Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w AleksandrowieAleksandrów
2181.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 7 SpecjalnychRuda Śląska
2182.Gimnazjum nr 4Piaseczno
2183.Szkoła Podstawowa nr 6Konstancin - Jeziorna
2184.Szkoła PodstawowaPrzemęt
2185.CIX Liceum Ogólnokształcące im. H. ModrzejewskiejWarszawa
2186.Szkoła PodstawowaMielenko Drawskie
2187.ZSSportowychmysłowice
2188.Zespół Placówek OświatowychKadłub
2189.Szkoła Podstawowa nr 2Suwałki
2190.Zespół Szkół ZawodowychAleksandrów Łódzki
2191.Szkoła Podstawowa w ŚmieszkowieCzarnków
2192.Szkoła Podstawowa w TrzęśniewieKościelec
2193.Prywatne Przedszkole PiracikiSuchy Las
2194.Przedszkole Publiczne Nr 2 im. Wandy ChotomskiejGoleniów
2195.Publiczne Gimnazjum im.H.Sienkiewicza w Drużbicach z siedzibą w RasachDrużbice
2196.Zespół Szkół Gminnych im. Jana Kochanowskiego w Brzeźnicy. Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy. Gimnazjum w Brzeźnicy.Bochnia
2197.Gimnazjum nr 34Łódź
2198.Zespół Szkół w BiałceMaków Podhalański
2199.Szkoła Podstawowa nr 5 im. K. K. BaczyńskiegoPiaseczno
2200.Szkoła Podstawowa nr 9 im. ks. prof. Włodzimierza SedlakaSkarżysko-Kamienna
2201.Szkoła Podstawowa w MirachowieMirachowo
2202.Przedszkole PubliczneSiechnice
2203.Szkoła Podstawowa nr 2Szczawa
2204.Zespół Szkół FototechnicznychWarszawa
2205.Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 48 Aktywności TwórczejZielonka
2206.Szkoła Podstawowa w KornatceDobczyce
2207.Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w JaworowieWiązów
2208.IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaBiała Podlaska
2209.Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania StyczniowegoKazimierz Biskupi
2210.Publiczne Gimnazjum w SosnówceSosnówka
2211.ZESPÓŁ SZKÓŁ W CZARNEJCZARNA
2212.Miejski Zespół SzkółRaciąż
2213.Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w WyrzyskuWyrzysk
2214.Młodzieżowy Ośrodek WyhowawczyZałusków
2215.SZKOŁA PODSTAWOWAKALISZ POMORSKI
2216.Szkoła Podstawowa w DaszewicachDaszewice
2217.Zespół szkoły Podstawowej i Przedszkola w SkierbieszowieSkierbieszów
2218.Szkołą Podstawowa nr 4 im. Prof. Władysława SzaferaEłk
2219.Szkoła Podstawowa w GórskuZławieś Wielka
2220.Zespół Szkół w Seceminie, Szkoła Podstawowa, GimnazjumSecemin
2221.Niepubliczna Bursa im. św. Marii De MattiasBolesławiec
2222.zespół Szkół w TuchlinieSierakowice
2223.Szkoła Podstawowa nr 36Tychy
2224.Centrum Kształcenia UstawicznegoKoszalin
2225.Zespół Szkół Licealnych i AgrotechnicznychTuchola
2226.II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny MalczewskiejZawiercie
2227.Przedszkole Nr 94Warszawa
2228.Szkoła Podstawowa nr 98 im. Lucy Maud MontgomeryWarszawa
2229.liceum ogolnoksztacace nr 1nowogard
2230.Zespół Szkół im.Jana Pawła IIKleosin
2231.Przedszkole nr 253 "Akademia Pana Kleksa"Warszawa
2232.ZS Szkoła Podstawowa w DrwiniDrwinia
2233.Zespół Szkół nr 3 w SopocieSopot
2234.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jana PawLa iiNowa Sól
2235.Zespół Szkół w ZalesiuZalesie
2236.ZESPÓŁ SZKÓŁ z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ŁOMNICYŁOMNICA
2237.Zespół Szkół Publicznych nr 4 z Oddziałami IntegracyjnymiŚwinoujście
2238.Przedszkole w BaranowieBaranowo
2239.miejski zespół szkółkłodzko
2240.Szkoła Pozdstawowa nr 54Poznań
2241.SP nr 3 w ToruniuToruń
2242.SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZYNOWY DWÓR GDAŃSKI
2243.Zespół Szkół im. Zawiszy CzarnegoSiennica
2244.Szkoła Podstawowa w CiepielewieLisków
2245.Zespół Szkół nr 2Mława
2246.Szkoła Podstawowa nr 6 im. Władysława BronieskiegoZielona Góra
2247.Gimnazjum w ZłotokłosieZłotokłos
2248.Szkoła Podstawowa w ZłotokłosieZłotokłos
2249.Szkoła Podstawowa nr 7Tczew
2250.Zespół Szkół w DębnicyDębnica
2251.Powiatowy Zespół Szkół w BieruniuBieruń
2252.ZS 28Toruń
2253.Zespół Szkół im. Jana KochanowskiegoCzęstochowa
2254.Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława StaszicaWysokie Mazowieckie
2255.VII Lieceum OgólnokształcąceSzczecin
2256.Katolickie Gimnazjum im. Jana Pawa II w KartuzachKartuzy
2257.Regionalne Centrum Kształcenia Języków ObcychOpole
2258.Szkoła Podstawowa w MInodzeMinoga
2259.SzkołaPodstawowa nr 45 im. K. MakuszyńskiegoKatowice
2260.Szkoła PodstawowaGarbów
2261.Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła IISochaczew
2262.Dom św. Józefa dla Dzieci i Młodzieży. Ognisko WychowawczeLublin
2263.Szkoła Podstawowa w KozubowiePińczów
2264.Szkoła PodstawowaOlsztyn
2265.Zespół Szkół MechanicznychNamysłów
2266.Gimnazjum Publiczne im. Arkadego FiedleraDębno
2267.Szkoła Podstawowa w WilczkowieWilczkowo
2268.Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła IIOdolanów
2269.Gimnazjum Publiczne im. W. ReymontaChynów
2270.SP w MachcinieChynów
2271.Szkoła Podstawowa nr 1 w PłockuPłock
2272.Publiczna Szkoła PodstawowaRybna
2273.Szkoła Podstawowa im. ks. bpa Franciszka JaczewskiegoKorytnica
2274.Publiczne Gimnazjum w JawornikuMyślenice
2275.Zespół Szkół im. Orła Białego w PowierciuKoło
2276.Gimnazjum im. Jana KochanowskiegoDopiewo
2277.Szkoła Podstawowa im. Bohaterów WesterplatteBielsko-Biala
2278.Zespół Szkół w JadachachChmielów
2279.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61GDAŃSK
2280.Zespól Szkół Prywatnychbydgoszcz
2281.Przedszkole Miejskie Nr 102Łódź
2282.Zespół Nr 1 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im, ks. J. Twardowskiego w Siennicy NadolnejSiennica Nadolna
2283.Zespół Szkół PonadgimnazjalnychRadłów
2284.PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWAPIASKI
2285.Gimnazjum nr7Konin
2286.S.P nr 4ALEKSANDRÓW.Ł
2287.Szkoła Podstawowa pod LipamiKrosinko/Mosina
2288.Zespół Szkoły i Przedszkola, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mszanie GórnejMszana Górna
2289.Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Dębinka oraz Społeczne Gimnazjum DębinkaPoznań
2290.Szkoła Podstawowa w KryguKryg
2291.Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w PolanceMyślenice
2292.Gimnazjum im. Niepodległości PolskiKotlin
2293.Szkoła Podstawowa im. Józefa Gielniaka w NiwnicachLwówek Śląski
2294.Szkoła PodstawowaZalesie
2295.Szkoła Podstawowa nr 2Słupsk
2296.Zespół Szkół TechnicznychGorlice
2297.Szkoła Podstawowa Nr 148Kraków
2298.szkoła podstawowa nr 1 imienia św.józefa w kaszowiekaszów
2299.Zespół Szkół SpecjalnychRacibórz
2300.Szkoła Podstawowa nr 42Sosnowiec
2301.Zespół Szkół Specjalnych nr 9Katowice
2302.SP NR 30OLSZTYN
2303.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w ZbrudzewieŚrem
2304.Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 1Poznań
2305.Salezjański Zespół Szkół Publicznych "Don Boska"Świętochłowice
2306.Przedszkole Publiczne nr.8 im Kubusia PuchatkaJawor
2307.Gimnazjum nr 16 z Oddz. Integrac.Katowice
2308.Szkoła Podstawowa nr. 148Warszawa
2309.Przedszkole Rodzinne Zegar SłonecznyZalesie Górne
2310.Zespół Szkół IntegracyjnychWałbrzych
2311.Przedszkole Samorządowe nr 35Białystok
2312.Środowiskowa Placówka Edukacyjno - Wychowawcza Nr 1Szczecin
2313.I Akademickie LOGdynia
2314.Zespół Szkół w IwierzycachIwierzyce
2315.Szkoła Podstawowa nr 13toruń
2316.Zespół szkół samochodowych i budowlanych im. Leonarda Da Vinci w GłogowieGłogów
2317.Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Wólce DobryńskiejZalesie
2318.Zespół Szkoł Rzemiosł ArtystycznychJelenia Góra
2319.Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Świętego józefa w KaszowieLiszki
2320.Szkoła podstawowa im. Armii KrajowejWielkie Drogi
2321.I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Koźminie WlkpKoźmin Wielkopolski
2322.Publiczne Gimnazjum im. Króla Bolesława ChrobregoPrzylep
2323.Szkoła Podstawowa w BroszkowieBroszków
2324.Gimnazjum nr 2Nysa
2325.Gimnazjum nr3Kielce
2326.Publiczne Gimnazjum w WilkowieWilków
2327.Zespół Szkół Zawodowych im. S.Staszica w OpoluOpole
2328.GimnazjumLipno
2329.GimnazjumZabłudów
2330.II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. T. Halika w OstrołeceOstrołęka
2331.Przedszkole nr 2 "Cztery Pory Roku"Kórnik
2332.Publiczna Szkoła Podstawowa w DargobądzuWolin
2333.Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 16Kraków
2334.Centrum Nauki i Biznesu Żak Oddział PoznańPoznań
2335.Publiczne Przedszkole nr 20Kalisz
2336.Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja KopernikaNowy Targ
2337.Gimnazjum im. Henryka BrodategoKrosno Odrzańskie
2338.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 88POZNAN
2339.Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. Stnisława StaszicaBiałystok
2340.Zespół Szkół nr 2Kołobrzeg
2341.Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Jana Pawła II w ŚremieŚrem
2342.Gimnazjum nr. 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w OleśnicyOleśnica
2343.GimnazjumTarnowo Podgórne
2344.Gimnazjum im. Powstańców WielkopolskichStęszew
2345.Publiczne Gimnazjum w BiałobrzegachBiałobrzegi
2346.Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w ChełmnieDąbie
2347.Szkoła Podstawowa im. A. Kucharczyka w PaszkówcePaszkówka
2348.Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3Katowice
2349.Szkoła Podstawowa im. K. MakuszyńskiegoŚwiętajno
2350.Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalach OleckichKowale Oleckie
2351.Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w OlsztynieOlsztyn
2352.Zespół Szkół nr 5 im. Ignacego ŁukasiewiczaSanok
2353.Zespół Szkół Elektrycznych nr 2 im. ks. Piotra WawrzyniakaPoznań
2354.Zespół Szkolny- Przedszkolny im. Jana Pawła II w MiłakowieMiłakowo
2355.Przedszkole nr 38Poznań
2356.Gimnazjum w WęgrowieWęgrów
2357.Zespoł Szkół nr 4 im. Jana Pawła IIKrasnystaw
2358.XI Liceum OgólnoksztalcąceKraków
2359.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22Płock
2360.gdyńskie liceum autorskiegdynia
2361.Samorządowe Przedszkole Nr 114Kraków
2362.Przedszkole 140Wrocław
2363.Zespół Szkolno-Przedszkolny w HołubliHolubla
2364.Młodzieżowy Ośrodek SocjoterapiiKutno
2365.Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w TolkmickuTolkmicko
2366.Zespół Szkół im. Ks. Bpa Edwarda SamselaWisniowo Ełckie
2367.Szkoła PodstawowaBobry
2368.Gimnajum nr1Brześć Kujawski
2369.Szkoła Podstawowa im. Kawaleów Orderu UśmiechuWarnice
2370.Gimnazjum nr 7 w RzeszowieRzeszów
2371.Szkoła PodstawowaCzerwin
2372.Zespół Szkół Ponadgimazjalnych w KleszczowieKleszczów
2373.I LO w RadomskuRadomsko
2374.Zespół Szkół w WilkołazieWilkołaz
2375.Szkoła Podstawowa nr 5Chojnice
2376.ZS nr 6Warszawa
2377.Gimnazjum nr 5 w RzeszowieRzeszów
2378.Zespół Szkół PublicznychBaczal Dolny
2379.Zespół Szkół OgólnokształcącychWłoszakowice
2380.Gimnazjum nr 12Zabrze
2381.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2Kielce
2382.Zespół Szkól Szkoła Filialna w NiekłończycyPolice
2383.Szkoła Podstawowa nr 2Twardogóra
2384.Szkoła PodstawowaPolanów
2385.Szkoła Podstawowa im. Henryka SienkiewiczaWiśniowa Góra
2386.Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w SomoninieSomonino
2387.zespół szkół specjalnych nr38warszawa
2388.Zespół Szkół w BodzewiePiaski
2389.Gimnazjum nr 3 im. kard. Stefana WyszyńskiegoEłk
2390.Zespół Szkół SpożywczychRzeszów
2391.Gimnazjum im. Jana Pawła II w KozachKozy
2392.Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w KłodziniePrzelewice
2393.Zespół Szkół w JemielnieJemielno
2394.Zespół Szkół ponadgimnazjalnych im. Władysława ReymontaRawa Mazowiecka
2395.Zespół Szkół w SzumowieSzumowo
2396.Zespół Szkół im. Oskara Langego w BIalym BorzeBiały Bór
2397.Regionalne Centrum Edukacji ZawodowejNisko
2398.Zespół Szkół ElektronicznychRzeszów
2399.Szkoła Podstawowa nr 1Barlinek
2400.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiejw Starym LubiejewieOstrów Mazowiecka
2401.Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIMochowo
2402.Miejskie Przedszkole Nr 7Legnica
2403.Szkoła Podstawowa im. W. WitosaŁagiewniki Kościelne
2404.Zespół Szkół im. ks. prof. Józefa PastuszkiRzeczniów
2405.Przedszkole na Zielonej GorceBiałystok
2406.Szkoła PodstawowaJurgów
2407.Zespół Szkół PonadgimnazjalnychZakliczyn
2408.Szkoła Podstawowa w Kępkachpow. Radzyn Podlaski
2409.ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM W DĄBROWIEŚREM
2410.Zespół Szkół Gimnazjum im. ks. Piotra Sosnowskiego w BysławiuBysław
2411.Szkoła podstawowaSosnówka
2412.Gimnazjum w BrusachBrusy
2413.Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w ZakrzewieZakrzew
2414.Przedszkole Nr 119 im. "Lecha"Poznań
2415.Miejski Zespół Szkół nr 1 w BędzinieBędzin
2416.Szkoła Podstawowa w WilkanowieBystrzyca Kłodzka
2417.Szkoła Podstawowa w Bukowskiej WoliMiechów
2418.szkoła podstawowa w Świdniku MałymLublin
2419.Przedszkole Nr1Konin
2420.Zespół Szkół w SłupnieRadzymin
2421.Zespół Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego w BydgoszczyBydgoszcz
2422.szkoła podstawowa nr 23Elbląg
2423.Zespół Szkół w Starym MieścieLeżajsk
2424.Zespół Szkół Publicznych Nr 6Żyrardów
2425.Szkoła Podstawowa w WilkowieGłogów
2426.Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców WarszawyOżarów Mazowiecki
2427.Szkoła SalezjańskaToruń
2428.Samorządowa Szkoła Podstawowa w ZającuWęgrów
2429.Zespół Szkół Rolniczych w OstródzieOstróda
2430.Przedszkole Publiczne nr 4Brzeg
2431.Miejskie GimnazjumDarłowo
2432.Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Romualda TrauguttaZgierz
2433.Przedszkole Miejskie nr 29Gliwice
2434.szkoła podstawowa nr 14Ruda Śląska
2435.Miejskie Przedszkole nr 2 w ŻarachŻary
2436.Szkoła Podstawowa nr 3 im.Św. M. M. KolbegoChmielnik
2437.Szkoła Podstawowa nr 6Dzierżoniów
2438.Szkoła Podstawowa w Łopienniku DolnymŁopiennik Górny
2439.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii DąbrowskiejŁaskarzew
2440.Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego w BydgoszczyBydgoszcz
2441.Publiczne Liceum Ogólnokształcące im.Orła Białego w Kosowie LackimKosów Lacki
2442.Publiczna Szkoła Podstawowa w Niekłaniu WielkimStąporków
2443.Szkoła Podstawowa w SobianowicachLublin
2444.Zespół Szkół PonadgimnazjalnychMiastko
2445.Szkoła PodstawowaRaba Wyżna
2446.Zespół Szkół w GrodziskuGrodzisko
2447.Zespół Szkół w BolechowieOwińska
2448.Szkoła Podstawowa nr 1Elbląg
2449.Szkoła Podstawowa w PrzeciszewieStaroźreby
2450.Zespół Szkoły i Schroniska MłodzieżowegoStryszawa
2451.Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Wandy Łyczkowskiej w OstojowieSuchedniów
2452.Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość WarmiiOrneta
2453.PUBLICZNA SZKOLA PODSTAWOWA W PSARACHPSARY
2454.Zespół Szkół w KrotoszycachKrotoszyce
2455.Szkoła PodstawowaWrocław
2456.Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy AK Cichociemnych w BrzozowieBrzozów
2457.Gimnazjum w ŚwierznieŚwierzno
2458.Zespół Szkół Włocławskiego Stowarzyszenia Oświatowego "COGITO"Włocławek
2459.Zespół Szkół Specjalnych nr 78 im. Ewy Szelburg Zarembiny w IPCZDWarszawa
2460.Przedszkole Publiczne nr 15 Zgromadzenia Sióstr FelicjanekKraków
2461.Gimnazjum 10Szczecin
2462.Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im.gen.Fr.KleebergaKock
2463.Zespół Szkół Ogólnokształcących w OpoluOpole
2464.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4Krosno
2465.Gimnazjum nr 1Racibórz
2466.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2Gniezno
2467.Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Heleny Marusarzówny w ZakopanemZakopane
2468.Szkoła PodstawowaLipiny gm. Margonin
2469.Zespół Szkół nr 12Gdynia
2470.Gimnazjum 6Ruda Śląska
2471.Szkoła Podstawowa w SątopachBisztynek
2472.Gimnazjum nr 23 z oddziałami integracyjnymi im. Ratowników GórskichKatowice
2473.Szkoła Podstawowa nr 107Wrocław
2474.Zespól Szkól i Placówek OświatowychLidzbark Warmiński
2475.Miejskie Przedszkole nr 2Aleksandrów Łódzki
2476.Przedszkole Publiczne nr 7Bogatynia
2477.Szkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichWyrzysk
2478.Szkoła Podstawowa nr 3 w KrośnieKrosno
2479.Szkoła Podstawowa nr 37 w SzczecinieSzczecin
2480.Miejsko-Gminne PrzedszkoleKańczuga
2481.Przedszkole nr 110Wrocław
2482.Publiczne Gimnazjum Nr 5 z oddziałami Integracyjnym im. Sługi Bożego JAna PAwła IIBiałystok
2483.Gimnazjum im. Macieja RatajaŻmigród
2484.Zespół Szkół SamochodowychRadom
2485.Niepubliczna Szkoła PodstawowaHuszlew
2486.Przedszkole Samorządowe "Pod Dębem"Borek Wlkp.
2487.Szkoła PodstawowaWiślica
2488.Samorządowe Liceum OgólnokształcąceGłogów Małopolski
2489.GimnazjumOgrodzieniec
2490.Przedszkole Publiczne w TuchowieTuchów
2491.specjalny ośrodek szkolno- wychowawczydorohusk
2492.Gimnazjum im. Feliksa SzołdrskiegoNowy Tomyśl
2493.Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Polski w Lubini MałejLubinia Mała
2494.Przedszkole Miejskie Nr 160Łódź
2495.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. H. Ch. Andersena w RadomiuRadom
2496.Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek im. św. Jadwigi KrólowejKielce
2497.Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola MiarkIKnurów
2498.Domowe PrzedszkoleOsielsko/Bydgoszcz
2499.Zespół Szkół im. Janusza KoczakaDziałdowo
2500.Gimnazjum nr 8 w TarnowieTarnów
2501.Szkoła Podstawowa nr 1Szczecin
2502.Zespół Szkół w TopoliSkalbmierz
2503.Przedszkole Publiczne nr 3Kolbuszowa
2504.Zespół Państwowych Szkół MuzycznychElbląg
2505.Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami IntegracyjnymiBiałystok
2506.Zespół Oświatowy w GrochowieSokołów Podlaski
2507.Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Stefana JaraczaJasło
2508.Zespół Szkół Publicznych w BiałuniuGoleniów
2509.Przedszkole nr 27Chorzów
2510.Szkoła Podstawowa Nr2Dębica
2511.Zespół Szkolno - Gimnazjalny nr 5Radomsko
2512.Gimnazjum Nr 1 w Chorzowie im. Marii KonopnickiejChorzów
2513.Przedszkole publiczne nr 54Opole
2514.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w PrzodkowiePrzodkowo
2515.Gimnazjum z Oddziałami Przysposabiającymi do PracyTczew
2516.I LO w Koluszkach im. Henryka SienkiewiczaKoluszki
2517.Gimnazjum nr 6Wrocław
2518.CKUOstróda
2519.Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 11 w TarnowieTarnów
2520.Przedszkole Publiczne w CiechowieŚroda Śląka
2521.Szkoła Podstawowa im. Wł. BroniewskiegoPsary
2522.Gimnazjum im. Marii Rodziewiczówny w ŻelaznejDębowa Góra
2523.Zespol szkolno przedszkolny, Przedszkole nr 8Rzeszów
2524.Gimnazjum im. Powst. WielkopolskichWysoka
2525.gimnazjum nr.2Wyszków
2526.Przedszkole publiczne 61szczecin
2527.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1Brzesko
2528.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w ChełmieChełm
2529.Przedszkole Miejskie nr 72Łódź
2530.Zespół Szkół Nr4Ostrowiec Świętokrzyski
2531.Zespół Szkół w TrzęsówceTrzęsówka
2532.zespół szkół ponadgimnazjalnychdrawsko pomorskie
2533.ZSP nr1Końskie
2534.Gimnazjum im. Mieszka ICedynia
2535.Przedszkole Niepubliczne "Skrzaty"Olsztyn
2536.Publiczne Gimnazjum w Trzydniku DużymTrzydnik Duży
2537.Zespół Szkół ElektrycznychWłocławek
2538.ZESPÓŁ SZKÓŁ W LUBYCZY KRÓLEWSKIEJLUBYCZA KRÓLEWSKA
2539.Gimnazjum im. A. MickiewiczaStarcza
2540.Gimnazjum nr 1 im. K. PułaskiegoRzeszów
2541.Szkoła Podstawowa w Ceradzu KościelnymCeradzv Kościelny
2542.Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w GołdapiGołdap
2543.Szkoła Podstawowa im. Batalionów ChłopskichKozłów
2544.Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów WesterplatteKępno
2545.Publiczna Szkoła PodstawowaWielgie
2546.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 im. M. Skłodowskiej - CurieCzęstochowa
2547.Zespół Szkół EkonomicznychGłogów
2548.Szkoła Podstawowa nr 48Szczecin
2549.Szkoła PodstawowaWładysławów
2550.Szkoła Podstawowa nr 32 OlsztynOlsztyn
2551.Przedszkole Samorzadowe w NowinachSitkówka
2552.Przedszkole Nr 21Tychy
2553.Gimnazjum nr 2Ostrzeszów
2554.Szkoła Podstawowa w ChojnowieKuczbork
2555.Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Jerzykowie im. Królowej JadwigiJerzykowo
2556.Publiczne Gimnazjum Nr 5Białystok
2557.Szkoła Podstawowa w GromiePasym
2558.Szkoła Podstawowa nr 1 w TurkuTurek
2559.Waldorfska Szkoła PodstawowaKraków
2560.Zespół szkolno Rewalidacyjny w BiłgorajuBiłgoraj
2561.PUBLICZNE GMNAZJUMPĘGÓW
2562.Gimnazjum nr 2Rzeszów
2563.Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich we WłodawieWłodawa
2564.Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Jana Pawła IIOtwock
2565.Przedszkole nr 86 "Tęczowy Świat"Poznań
2566.Specjalny Ośrodek Szkolno - WychowawczyChrzanów
2567.Zespół Szkół SpecjalnychMysłowice
2568.Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcace im.gen. Wł.AndersaChełm
2569.Gimnazjum im. Św. Jadwigi Królowej Polski w KurowicachGrójce
2570.Zespół Szkół Ogólnokształcących w GrzegorzowicachRudnik
2571.Szkoła Podstawowa nr im. ks. Stefana PieczkiRacibórz
2572.Szkoła Podstawowa im. Bohaterów 2 Dywizji Piechoty I Armii Wojska Polskiego w JanowcuJanowiec
2573.ZSP w KorzeniowieKorzeniów
2574.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14LUBIN
2575.Zespół Szkół Integracyjnych Nr 1 im. Szarych SzeregówWłocławek
2576.Publiczne GimnazjumCisek
2577.Publiczna Szkoła PodstawowaBiadoliny Szlacheckie
2578.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczykrasnystaw
2579.Publiczna Szkoła Podstawowa W IwaniskachIwaniska
2580.Zespół Szkół Handlowych im. B. PrusaKatowice
2581.Szkoła Podstawowa w GrodziskuRadoszyce
2582.Szko ła Podstawowa w KapałowieRadoszyce
2583.Publiczne Przedszkole Sióstr NazaretanekKalisz
2584.Szkoła Podstawowa nr 3 w DarłowieDarłowo
2585.Zespół Szkół w DłużynieWłoszakowice
2586.Zespół Szkól w Krośnie, Szkoła Podstawowa w KrośnieMosina
2587.Przedszkole Miejskie Nr 36Bytom
2588.Zespół Szkół Prywatnych im.Prof.Stanisława Albina Kowalskiego w OpocznieOpoczno
2589.Gimnazjum nr 1Gołdap
2590.GIMNAZJUM NR 6JAWORZNO
2591.IV LIceum Ogólnokształcące im. hetm. Stanisława ŻółkiewskiegoSiedlce
2592.Szkoła Podstawowa w KonikowieŚwieszyno
2593.Zespół Szkół Agrotechniczno - EkonomicznychKolbuszowa
2594.Gimnazjum nr 7Lublin
2595.Gimnazjum w IwliDukla
2596.Zespół Szkół im. M. Dąbrowskiej w RussowieRussów
2597.Gimnazju w ŁosiowieŁosiów
2598.Publiczne Gimnazjum w LubichowieLubichowo
2599.Szkoła Podstawowa nr 114 w ŁodziŁódź
2600.Szkoła Podstawowa w DomaszewnicyUlan-Majorat
2601.Niepubliczne PrzedszkoleZielona Góra
2602.Gimnazjum im. Przyrodników polskichBudzisław Kościelny
2603.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła IIKrościenko nad Dunajcem
2604.Miejski Zespół Szkół im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 1Aleksandrów Łódzki
2605.Przedszkole Miejskie nr 5 im J. TuwimaToruń
2606.Szkoła Podstawowa im.prof. Józefa Kostrzewskiego w WęglewiePobiedziska
2607.Przedszkole Samorządowe nr 46Białystok
2608.SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. FRANCISZKA STRYJASA W SACZYNIEGODZIESZE WIELKIE
2609.Szkoła Podstawowa w OstrowitemŁąkorz
2610.Szkoła Podstawowa im. Jana Henryka Dąbrowskiego w ŻydowieBartoszyce
2611.Szkoła Podstawowa im. Wiosny LudówMiłosław
2612.Zespół szkół Technicznych i HandlowychBielsko-Biała
2613.Specjalny Ośrodek Szkolno - WychowawczyŻywiec
2614.Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych w ŻywcuŻywiec
2615.Niepubliczne Przedszkoleim. Kubusia PuchatjaSiedlce
2616.Gimnazjum w RogalinieMosina, Rogalin
2617.Zespół Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych Nr 1Warszawa
2618.Szkoła Podstawowa w NiemczuNiemcz
2619.Szkoła Podstawowa im. gen. Janusza Głuchowskiego w DobiecinieBełchatów
2620.LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGÓRA
2621.Szkoła Podstawowa nr 9elbląg
2622.Przedszkole Nr8 im. Janusza KorczakaKoszalin
2623.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 w RadomiuRadom
2624.Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 4 w IławieIława
2625.Zespół Szkół nr 16Toruń
2626.Prywatna Szkoła Podstawowa Leonarda PiwoniSzczecin
2627.Przedszkole Publiczne nr 9Bartoszyce
2628.Gimnazjum nr 9Zabrze
2629.Przedszkole Samorządowe nr 130kraków
2630.Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5Żory
2631.Gimnazjum im. Józefa ChełmońskiegoJózefina
2632.Gimnazju Publiczne nr 3Czechowice-Dziedzice
2633.V Liceum OgólnokształcąceKatowice
2634.Publiczne Gimnazjum nr 2 im. św. Alojzego OrioneZduńska Wola
2635.Publiczne Gimnazjum nr 1 we WłodawieWłodawa
2636.Katolicka Szkoła Przysposabiająca do Pracy SPSK im. św. Antoniego z PadwyCzęstochowa
2637.Zespół Szkół w SzkotowieKozłowo
2638.ZSOI nr3Kraków
2639.ZKiW Szkoła PodstawowaBrodnica Górna
2640.Przedszkole Samorządowe nr 68Białystok
2641.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła IICzarne
2642.Szkoła Podstawowa nr 195 im. Króla Maciusia IWarszawa
2643.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2kluczbork
2644.Szkoła Podstawowa im. I. Kosmowskiej w kaszewach DwornychKaszewy Dworne
2645.II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra FirlejaLubartów
2646.Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego w BieczuBiecz
2647.Szkoła Podstawowa nr 3Chodzież
2648.Zespół Szkół Gimnazjum i LiceumTrzemeszno
2649.kATOLICKIE SZKOŁY NIEPUBLICZNEPRUSZCZ GDAŃSKI
2650.Gimnazjum w TokarniTokarnia
2651.Zespół Szkół w MrzezinieMrzezino
2652.Technikum nr 3Leszno
2653.Zespół Szkół nr 2 w Godzieszach WielkichGodziesze Małe
2654.Publiczna Szkoła Podstawowa im.Jana BrzechwySulechów
2655.Gimnazjum Nr 4Mysłowice
2656.Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej Korpus "Jodła"Łączna
2657.Szkoła Podstawowa w BiskupicachBiskupice
2658.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr !Bartoszyce
2659.Gimnazjum im. Jana Pawla II sióstr Prezentek w RzeszowiRzeszów
2660.SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ KAROLINY W ILKOWICACHŁĘG TARNOWSKI
2661.ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1TECHNIKUM NR 3ŻORY
2662.Gimnazjum OpatówOpatów
2663.Zespół Szkół w BukowskuBukowsko
2664.GImnazjum nr 5Rudna Wielka
2665.Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami IntegracyjnymiŚroda Wlkp.
2666.Szkoła PodstawowaDźwirzyno
2667.Szkoła Podstawowa Nr 17Żory
2668.Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra SkargiSędziszów Małopolski
2669.SP im. Hymnu NarodowegoBrodnica
2670.Zespół Szkół OgólnokształcącychSucha Beskidzka
2671.Publiczna Szkoła Podstawowa SPSKPisarzowice
2672.Publiczne Gimnazjum nr 5Siedlce
2673.Samorządowe Przedszkole nr 108Kraków
2674.Publiczne Gimnazjum , Szkoła PodstawowaŁochów
2675.Społeczne GimnazjumDźwirzyno
2676.Gimnazjum im Józefa ChełmońskiegoBielawy
2677.PSP JabłowoJabłowo
2678.Niepubliczne Przedszkole BajkaKraków
2679.Przedszkole nr 20Zabrze
2680.Szkoła Podstawowa nr 6Stargard Szczec.
2681.Szkoła Podstawowa w RychlikuTrzcianka
2682.Szkoła Podstawowa w KosmowieCeków
2683.Zespół Szkół ElektrycznychKielce
2684.Zespół Szkół SpecjalnychWolsztyn
2685.Szkoła Podstawowa im. A. MickiewiczaMaszewo
2686.College Komputerowe - SPPrzemyśl
2687.Katolicka Szkoła Podstawowa im Jana Pawła IISzczecin
2688.Publiczna Szkoła Podstawowa w GuzowieGuzów
2689.PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 1 W BIAŁYMSTOKUBIAŁYSTOK
2690.Przedszkole Miejskie Nr 229Łódź
2691.Przedszkole 123Wrocław
2692.Szkoła Podstawowa nr 17Koszalin
2693.Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Integracyjnym im.Jana BrzechwySuluchów
2694.Gimnazjum nr 11 im.R.BrandstaetteraTarnów
2695.szkoła podstawowa nr 8Konin
2696.Zespół Szkół im. A. MickiewiczaBielsk Podlaski
2697.Szkoła Podstawowa nr 5Nysa
2698.Niepubliczne Przedszkole Mundo MarinoKatowice
2699.Przedszkole 99Kraków
2700.Przedszkole Publiczne nr 41Szczecin
2701.Szkoła podstawowa nr 1Luboń
2702.Zespół Szkół ŁącznościGliwice
2703.Gimnazjum im.Ks. Z. Peszkowskiego w KrążkowachKępno
2704.Zespół Szkół nr 1 im. M.Skłodowskiej - CurieOświęcim
2705.Zespół Szkół Ogólnokształcących w OpocznieOpoczno
2706.Publiczna Szkoła Podstawowa w Słodkowie TrzecimSłodków Trzeci
2707.Gimnazjum nr 3 im.Zjednoczonej EuropyKołobrzeg
2708.Gimnazjum Gminne nr 1 w RajskuOświęcim
2709.szkoła podstawowa nr 34Łódź
2710.Niepubliczne Przedszkole Klub Malucha Siódme NieboKatowice
2711.Akademia Małego CzłowiekaWarszawa
2712.Przedszkole PubliczneMarklowice
2713.ZSO nr 11Gliwice
2714.Zespół Szkół w GozdzieKłoczew
2715.SP56Warszawa
2716.Międzynarodowe Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Szkoła Językowa ARGONAUT Warszawa
2717.Szkoła Podstawowa nr 38Bydgoszcz
2718.Zespół SzkółZaręby
2719.Gimnazjum nr 1 im.AK w TychachTychy
2720.Miejskie Przedszkole Nr 94Katowice
2721.Szkoła Podstawowa im. Romualda TrauguttaPruszcz Gdański
2722.Publiczne Gimnazjum Sportowe Nr 11Wałbrzych
2723.Zespół Szkół w ŻychlinieŻychlin
2724.GMINNE PRZEDSZKOLE W ZBLEWIEZblewo
2725.Przedszkole Miejskie nr 44Sosnowiec
2726.Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców WielkopolskichŚroda Wlkp.
2727.Szkoła Podstawowa w JackowieKruszyna
2728.Nowa Prywatna Szkoła Podstawowa w MilanówkuMilanówek
2729.Przedszkole nr 17Elbląg
2730.Przedszkole nr 39Rybnik
2731.ZespółSzkół w NaprawieJordanów
2732.Szkoła Podstawowa nr 3Kołobrzeg
2733.Przedszkole Nr 26Racibórz
2734.NIepubliczne TechnikumRadom
2735.Przedszkole nr 5Gniezno
2736.Zespół Szkół w DarłowieDarłowo
2737.Wydział Zamiejscowy w Wodzisławiu Śląskim Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w ŁodziWodzisław Śląski
2738.Gimnazjum Nr 2Młock
2739.Samorzadowe Przedszkole nr 99Krakow
2740.Gminne Przedszkole w RytrzeRytro
2741.Zespół Szkół nr 1Łuków
2742.Szkoła Podstawowa nr 3 w LędzinachLędziny
2743.szkoła podstawowamargonin
2744.SPOkulnik
2745.Zespół Szkół Gastronomiczno- SpożywczychOlsztyn
2746.Publiczne Gimnazjum Nr 27 w ŁodziŁódź
2747.Zespół Placówek Oświatowych w DługowoliLipsko
2748.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w TanowieTanowo
2749.Zespół Szkół w Margoninie Szkoła PodstawowaMargonin
2750.szkoła podstawowa nr 46lublin
2751.ZSP nr 4 Szkoła Podstawowa nr4Wodzisław Śląski
2752.Szkoła Podstawowa nr 2Oleśnica
2753.Szkoła Podstawowa im. Bernarda Chrzanowskiego w WojnowicachWojnowice
2754.Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w LutomierskuLutomiersk
2755.Szkoła PodstawowaMasanów
2756.Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła IINiedźwiedź
2757.Szkoła Podstawowa im. St. Mikołajczyka w KarszewieDąbie
2758.Przedszkole ,,BUS"Szczecin
2759.Szkoła Podstawowa nr 2 im. mjra H. SucharskiegoKwidzyn
2760.Szkoła Podstawowa im.Jana BrzechwyBędzelin
2761.ZESPÓŁ SZKÓŁ W JABŁONICY POLSKIEJJABŁONICA POLSKA
2762.Gimnazjum w KrasnopoluKrasnopol
2763.Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 r. Publiczne GimnazjumCzastary
2764.Szkoła Podstawowa nr 3Malbork
2765.ZESPÓŁ SZKÓŁ W PIESZCZUPOSTOMINO
2766.Zespół Szkół nr 1 im Adama MickiewiczaKrasnystaw
2767.Zespół Szkolno-Przedszkolny w KaliszkachCzosnów
2768.Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza KorczakaBłonie
2769.Szkoła Podstawowa w KwiecewieŚwiątki
2770.Zespół Kształcenia i Wychowania w GołubiuGołubie
2771.Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami IntegracyjnymiKatowice
2772.Przedszkole Publiczne Nr 31Tarnów
2773.Zespół Szkół Specjalnych Nr 3Chorzów
2774.Szkoła Podstawowa w ZarszynieZarszyn
2775.Zespół Szkół im. Jana Pawła w SzydłowcuSzydłowiec
2776.Zespół Szkół nr 11 im. ks. Jana Twardowskiego w KoszalinieKoszalin
2777.Szkoła Podstawowa w MostowieMostów
2778.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im.Jana Pawła IIKrynica-Zdrój
2779.Szkoła PodstawowaWarszawa
2780.Zespół Szkół TechnicznychJasło
2781.XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja ŚniadeckiegoŁódź
2782.Publiczna Szkoła Podstawowa w MaleniBuczek
2783.Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w ZarzeczuZarzecze
2784.Szkoła PodstawowaPrzyszowa
2785.Przedszkole Miejskie Nr 20Gliwice
2786.Gimnazjum nr 7Olsztyn
2787.Specjalny Ośrodek Szkolno-WychowawczyMiłakowo
2788.Przedszkole Niepubliczne Gumisiowy Laspoznań
2789.Przedszkole nr 263Warszawa
2790.Publiczna Szkoła Podstawowa SPSKChajew
2791.Szkoła Podstawowa im.St.StaszicaBolesław
2792.Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiKętrzyn
2793.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3JĘDRZEJÓW
2794.Miejskie Przedszkole nr 45katowice
2795.Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikolaja KopernikaRybnik
2796.Przedszkole Samorzadowe Nr 13Biała Podlaska
2797.Klub Malucha Siódme Niebo, Katowice, Małgorzata MrozekKatowice
2798.szkola podstawowa im. M. FalskiegoKraszewice
2799.Gimnazjum w GowidlinieGowidlino
2800.Zespół Szkół nr 9Wrocław
2801.Szkoła Podstawowa 142Łódź
2802.Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we WrześniWrześnia
2803.Szkoła Podstawowa nr 45Łódź
2804.Zespół Szkół Zawodowych Nr 6Białystok
2805.Zespół Szkół w LipianachLipiany
2806.Zespół Placówek OświatowychSzreńsk
2807.Szkoła Podstawowa nr 5Zgorzelec
2808.Szkoła Podstawowa w JaźwinieJaźwina
2809.Publiczna Szkoła Podstawowa w Porębie SpytkowskiejBrzesko
2810.Zespół Szkól Nr 14Wrocław
2811.SP nr 1 im.ks.Jana TwardowskiegoKamienna Góra
2812.Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego Zespołu Szkół Publicznych w DobrzanachDobrzany
2813.Gimnazjum nr 2 im.Janusza KorczakaSulejówek
2814.Zespół Szkół ZawodowychWołów
2815.Gimnazjum nr 2 im. Królowej ZofiiSanok
2816.Zespół Oświatowyim SybirakówRozbity Kamień
2817.Szkoła PodstawowaKodeniec
2818.Zespół Szkolno-GimnazjalnyKodrąb
2819.Gimnazjum nr 1im. Jana DługoszaSandomierz
2820.Gimnazjum nr 25Łódź
2821.Szkoła Podstawowa nr2 im.ks Stanisława StaszicaChełm
2822.Zespół Szkół im. Weteranów II Wojny ŚwiatowejLisięcice
2823.Zespół Szkół w Gronowie GórnymElbląg 2
2824.Szkoła PodstawowaMiączyn
2825.Szkoła PodstawowaHuta Nowa
2826.Zespół Szkół Gastronomiczno-OdzieżowychGrudziądz
2827.Przedszkole Publiczne nr 2Grodków
2828.Zespół Szkół Ogólnokształcacych w RzucowieBorkowice
2829.III Liceum OgólnokształcąceBrodnica
2830.Przedszkole Publiczne nr 30Szczecin
2831.Punkt Przedszkolny GapcioWarszawa
2832.Zespół Szkół Technicznych i Licaelnych nr 2Grodzisk Mazowiecki
2833.Zespół Szkół PonadgimnazjalnychSyców
2834.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im.gen. S.Roweckiego "GROTA"Jędrzejów
2835.Publiczne Gimnazjumw TrąbkachPilawa
2836.Szkoła Podstawowa w HucieLututów
2837.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1MIĘDZYZDROJE
2838.Gimnazjum im. Konstytucji 3 MajaŚmigiel
2839.Szkoła Podstawowa w DobrowieKościelec
2840.Szkoła Podstawowa w Porębie RadlnejPoręba Radlna
2841.ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCHŚroda Wielkopolska
2842.ZS Ponadgimnazjalnych Nr 1Kłodzko
2843.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. hm. Zygmunta ImbierowiczaKłecko
2844.Przedszkole Samorządowe nr1 im. Tęczowego MisiaSzydłowiec
2845.Zespół Szkół Nr 2Ruda Ślaska
2846.Specjalny Osrodek Szkolno - WychowawczyStrzyżów
2847.Gimnazjum Nr 27Szczecin
2848.Gimnazjum w HuwnikachNowosiółki Dydyńskie
2849.Szkoła Podstawowa nr 6Gniezno
2850.Prywatne Gimnazjum sióstr Niepokalanek w SzymanowieSzymanów
2851.Zespół Szkół im. Jana Pawła IISiewierz
2852.Zespół Szkół w LotyniuLotyń
2853.Szkoła Podstawowa im.ppłk Stefana SkoczylasaRossosz
2854.Szkoła Podstawowa Nr 14szczecin
2855.Podstawowa Szkoła Społeczna "Niedźwiednik"Gdańsk
2856.Zespół Szkół Integracyjnych nr. 75Warszawa
2857.Szkoła Podstawowa im. Adama BojanowskiegoRaciąż
2858.Szkoła Podstawowa nr 3 im.Józefa GielniakaKowary
2859.Zespół Szkół Rolniczych CKPTurek
2860.Przedszkole Samorządowe w RedleRedło
2861.Ośrodek Edukacji Kaszubskiej - Szkoła Podstawowa w Starej HucieSianowo
2862.Zespół Szkolno-PrzedszkolnyMirków
2863.Zespół SzkółŻelechów
2864.Gimnazjum w Nowej GórzeNowa Góra
2865.Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w KopalniKopalnia
2866.Publiczna Szkoła PodstawowaCharzyno
2867.Zespół Szkół TechnicznychNysa
2868.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami SportowymiChełm
2869.Zespół Szkoły i PrzedszkolaMszana Górna
2870.Zespół Szkół w SzczekocinachSzczekociny
2871.Szkoła Podstawowa ABis Szkoła Dla DzieckaŁódź
2872.Gimnazjum nr 1Rawicz
2873.Szkoła Podstawowa nr 4Leszno
2874.Szkoła Podstawowa w LichnowachCHOJNICE
2875.Zespół Szkół im. Unitów Podlaskich w WohyniuWohyń
2876.Niepubliczna Szkoła AbsolwentOlsztyn
2877.Gimnazjum nr 13 przy Pogotowiu OpiekuńczymLegnica
2878.Szkoła PodstawowaZwierzno
2879.Zespół Szkół EkonomicznychOśno Lubuskie
2880.Szkoła PodstawowaDziewin
2881.V Liceum OgólnokształcąceOlsztyn
2882.Szkoła Podstawowa w BiesaluGietrzwałd
2883.Zespół Szkół Centrum Kształcenia RolniczegoŚwiebodzice
2884.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2Gdańsk
2885.Publiczne Gimnazjum Nr 1Dzierżenin
2886.Zespól Szkól nr 2Czeladz
2887.Szkoła PodstawowaRawa Mazowiecka
2888.Szkoła PodstawowaCzarny Bór
2889.Szkoła Podstawowa im. Ks. Kan. Bazylego OlęckiegoLinia
2890.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2Strzelce Opolskie
2891.Miejskie Przedszkole nr 93Katowice
2892.Szkoła Podstawowa nr 17Toruń
2893.ZESPÓŁ SZKÓŁ W NOWYM FOLWARKU IM.POLSKICH NOBLISTÓWWRZEŚNIA
2894.Gimnazjum nr. 9 w GrudziądzuGrudziądz
2895.Gimnazjum im. Jana Pawła IICzersk
2896.Zespół Szkół PublicznychKokoszkowy
2897.Zespół Szkół w KomańczyKomańcza
2898.Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 291 im. prof. dr med. Zofii FalkowskiejWarszawa
2899.Szkoła PodstawowaWielowieś
2900.Zespół Szkół ZawodowychGołdap
2901.Zespół Szkół Zawodowych w SławnieSławno
2902.PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIENICY DOLNEJJASIENICA DOLNA
2903.Zespół Szkół OgolnokształcącychNowe
2904.Zespół Szkół PonadgimnazjalnychJeziorany
2905.Szkoła Podstawowa w ChwalibożycachOława
2906.Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w IławieIława
2907.Gimnazjum im.J. KochanowskiegoNowa Wieś Wielka
2908.Szkoła Podstawowa w Ligocie PolskiejOlesnica
2909.Katolickie GimnazjumŻary
2910.Gimnazjum nr 2Strzelin
2911.Przedszkole Miejskie nr 204Łódź
2912.Szkoła PodstawowaDworszowice Pakoszowe
2913.Szkoła Podstawowa nr 61Szczecin
2914.Katolickie Liceum i Gimnazjum Księży PalotynówChełmno
2915.Przedszkole Miejskie nr 4 w LubinieLubin
2916.Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w BoninieBonin
2917.Przedszkole Samorządowe Nr 4 im. Jana BrzechwyZelów
2918.Gimnazjum im.ks.S.Staszica w Uchaniach z/s w JarosławcuUchanie
2919.Zespół Szkolno-Przedszkolny im. K. OśkiSieciechów
2920.Szkoła Podstawowa w Biedrzychowicach im. J. KorczakaOlszyna
2921.Zespół Szkół Publicznych w UmieszczuTarnowiec
2922.Zespół Szkół SamochodowychBydgoszcz
2923.SOSW nr 6Łódź
2924.Zespół Szkół SP i GimnazjumPrzesmyki
2925.Przedszkole nr 2 IntegracyjneŁaziska Górne
2926.ZS w JangrocieTrzyciąż
2927.Niepubliczne Przedszkole "Małych Odkrywków"Rawicz
2928.PSP Stowarzyszenia Rozwoju Wsi PrzełękPrzełęk
2929.P.N. TĘCZOWY ZAKĄTEKLEGNICA
2930.Szkoła Podstawowa Nr 18Elblag
2931.Zespół Szkół w MęcinceMęcinka
2932.Zespół Szkół Ekonomicznych i OgólnokształcącychSłupsk
2933.Zespoł Szkól OgólnokształcacychKowary
2934.Gimnazjum nr 1 im. Mazurka DąbrowskiegoRogoźno
2935.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w PorajowiePorajów
2936.Szkoła Podstawowa im. Gen. Jana Kąkolewskiego w PomarzanowicachPobiedziska
2937.Gimnazjum im. Noblistów PolskichWarnice
2938.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 9Konin
2939.ZSP Nr1Chojna
2940.Szkola Podstawowa w BramceMorąg
2941.Przedszkole Miejskie nr 164Łódź
2942.Zespół szkolno - Przedszkolny w Iwinach Szkoła Podstawowa im. Pionierów Polskiej MiedziIwiny
2943.Niepubliczne Przedszkole NUTKAStara Iwiczna
2944.Publiczna Szkoła Podstawowa im.Adama MickiewiczaUjazd
2945.Przedszkole Nr 272 "Miś Uszatek"Warszawa
2946.Przedszkole Miejskei nr 12Legionowo
2947.Zespół Kształcenia i WychowaniaStrzebielino
2948.Przedszkole KrasnoludkówJózefów
2949.Szkoła PodstawowaWola Zaradzyńska, Ksawerów
2950.Szkoła Podstawowa w ŻabowiePyrzyce
2951.Samorządowe Przedszkole im. Krasnala Hałabały w SerockuSerock
2952.Gimnazjum Niepubliczne nr 12Warszawa
2953.Szkoła Podstawowa w LigocieRaszków
2954.Katolickie Szkoły NiepublicznePruszcz Gd
2955.Gimnazjum nr 9 im. św. Królowej JadwigiRzeszów
2956.Zespół Szkół Publicznych im.Marszałka Józefa PiłsudskiegoPodhorce
2957.Zespół Szkół im.św Kingi w ŁąckuŁącko
2958.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoRudniki
2959.Przedszkole Miś UszatekNekla
2960.Zespół Szkół PonadgimnazjalnychKłanino
2961.Przedszkole nr122Wrocław
2962.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1PIEŃSK
2963.Gimnazjum nr 3 im. J. KusocińskiegoSzczecin
2964.Liceum Ogólnokształcące w PsarachPsary
2965.Publiczne Gimnazjum Gminy SieradzSieradz
2966.Szkoła PodstawowaCzastary
2967.Zespół Szkół nr 1Karsin
2968.Przedszkole nr 11 "Pod Kasztanami"Gdynia
2969.psp rząśnik włosciańskirząśnik włosciański
2970.Gimnazjum Samorządowe nr 2Ilawa
2971.Gimnazjum nr 3 z oddziałami integracyjnymi i dwujęzycznymi im. K. WojtyłyMysłowice
2972.Szkoła Podstawowa nr 1Wyszków
2973.Zespół Szkół NR 6 im. M. RejaSzczecin
2974.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10Kielce
2975.Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w MieczynieMieczyn
2976.Zespół Szkół ZawodowychWysokie Mazowieckie
2977.GimnazjumWęchadłów
2978.Przedszkole Niepubliczne StokrotkaLegnica
2979.MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 29CZĘSTOCHOWA
2980.Szkoła Podstawowa w KobylanceKobylanka
2981.Samorządowe Przedszkole w KobylanceKobylanka
2982.Zespół Szkół w OtorowieOtorowo
2983.Szkoła Podstawowa w JarosławcuŚroda wlkp.
2984.ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGINMAZJALNYCH NR 4BEŁCHATÓW
2985.V Liceum Ogólnokształcące w PoznaniuPoznań
2986.SP im. H.Sienkiewicza w KonarzewieDopiewo
2987.Zespół SzkółGródki
2988.ZespółSzkół - Szkoła Podstawowa i GimnazjumTrzemżal
2989.Szkoła Podstawowa nr 12 im. Synów PułkuGrudziądz
2990.Przedszkole Miejskie nr 93Łódź
2991.Publiczne Gimnazjum nr 1Kędzierzyn-Koźle
2992.Przedszkole Miejskie Nr 10Łódź
2993.Prywatna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego PopiełuszkiZąbki
2994.Gimnazjum nr 1 im. A. MickiewiczaRybnik
2995.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła IIKamieńsk
2996.Miejskie Przedszkole nr 14Częstochowa
2997.Miejskie Przedszkole nr 20Częstochowa
2998.ZPO Szkoła Podstawowa im. bł. Wincentego KadłubkaJędrzejów
2999.Zespół Kształcenia i Wychowania Szkoła Podstawowa im. Pierwszej Armii Wojska PolskiegoKoczała
3000.Przedszkole Publiczne Nr 77Szczecin
3001.Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w WiniarachWiniary
3002.Szkoła Podstawowa im. króla Jana III SobieskiegoKańczuga
3003.Szkoła PodstawowaBorzechów
3004.Szkoła Podstawowa nr 2Koluszki
3005.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. JANA BRZECHWY W RYBNIKURYBNIK
3006.Publiczna Szkoła Podstawowa w KierlikówceKamionna
3007.Zespół SzkółBytom Odrzański
3008.Zespół szkoły podstawowej i gimnazjum publicznego w NiedomicachNiedomice
3009.I LO im Powstańców Wlkp w Koźmienie WielkopolskimKoźmin Wielkopolski
3010.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w StrzelinieStrzelin
3011.Gimnazjum nr 2 im. A. MickiewiczaMiędzyrzecz
3012.Szkoła Podstawowa w KargowieKargów
3013.Zespół Szkół Publicznych w KarnicachKarnice
3014.Szkoła Podstawowa nr 1im. B. ChrobregoKamień Pomorski
3015.Szkoła podstawowaWłynkówko
3016.Szkoła PodstawowaWyszobór
3017.Szkoła Podstawowa im. St. ŻeromskiegoJastrzębia Góra
3018.ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5SZCZECINEK
3019.PSP MiłoszyceJelcz-Laskowice
3020.Zesoół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w TuchorzyTuchorza
3021.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w KluczborkuKluczbork
3022.szkoła podstawowa nr 7Piła
3023.Szkoła Podstawowa nr 1Rawa mazowiecka
3024.Sopockie Szkoły AutonomiczneSopot
3025.Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych w Bielsku- BIałejBielsko- Biała
3026.Zespół Szkół nr 3Płock
3027.Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w OżarowieOżarów
3028.PG 2 BrzeskoBrzesko
3029.gimnazjumSłubice
3030.Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w JaśkowicachWielkie Drogi
3031.KAtolicka Szkoła Podstawowa Nr 109 FNRRWarszawa
3032.Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon"Zielona Góra
3033.Zespół Szkół w WilkowyiJarocin
3034.Szkoła Podstawowa nr 2Trzcianka
3035.przedszkole nr 15RACIBORZ
3036.Zespol Szkol Technicznych i RolniczychDobczyce
3037.Zespół Szkół BudowlanychRybnik
3038.Zespół Szkół w IzbicyIzbica
3039.Szkoła Podstawowa w MorawachKonopki
3040.Szkoła Podstawowa w UniechowieDebrzno
3041.Zespół Szkół nr 2w GruszowieGruszów
3042.Szkoła PodstawowaKotuń
3043.Zespół SzkółPełczyce
3044.Publiczne GimnazjumNowy Duninów
3045.Gimnazjum w SzlichtyngowejSzlichtyngowa
3046.Szkoła Podstawowa im. Władysława BroniewskiegoJaksice
3047.Przedszkole Publiczne nr 13Piła
3048.ZST MECHANIKJELENIA GÓRA
3049.Zespół Szkół w Starych ZałubicachStare Załubice
3050.Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i AgrobiznesuGiżycko
3051.Zespół Szkół Samochodowych i BudowlanychGłogów
3052.Gimnazjum nr 2Słubice
3053.Gimnazjum nr 2 im. AKOleśnica
3054.Zespół Szkół Budowlano - DrzewnychPoznan
3055.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1Praszka
3056.Zespół Szkół Zawodowych Nr 1Elbląg
3057.Publiczna Szkoła PodstawowaBOROWIE
3058.Szkoła Podstawowa Im. Jana Pawła IIGołkowice Górne
3059.Zespół Szkół Ogólnokształcących im. St. ŻeromskiegoIława
3060.Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w GolądkowieWinnica
3061.Szkoła Podstawowa nr 60Poznań
3062.Szkoła PodstawowaWola Mysłowska
3063.Centrum Kształcenia UstawicznegoSiedlce
3064.ZESPÓŁ SZKÓŁ W LATOSZYNIEDĘBICA
3065.Zespół Szkół Publicznych w ZagłobieZagłoba
3066.Zespół Szkół STOwarszawa
3067.Publiczna Szkoła Podstawowa w OtroczuChrzanów
3068.Gimnazjum w StefanowieŻelechów
3069.Zespół SzkółLimanowa
3070.Zespół Szkół w PustyniDębica
3071.Zespół Szkół EkonomicznychWodzisław Śląski
3072.Zespół Szkolno-Przedszkolny w KamieńskuKamieńsk
3073.Społeczna Szkoła Podstawowa nr7Kraków
3074.Szkoła Podstawowa nr 3Rydułtowy
3075.PRZEDSZKOLE NR 334WARSZAWA
3076.Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami IntegracyjnymiLubsko
3077.Szkoła PodstawowaDrawsko Pomorskie
3078.OSW nr1Bydgoszcz
3079.Centrum Kształcenia Zawodowego i UstawicznegoŚroda Wielkopolska
3080.szkoła podstawowa im. F. TrederaBorzestowo
3081.MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 39ZIELONA GÓRA
3082.Szkoła Podstawowa nr 41Szczecin
3083.Zespół Szkół im. Jana Pawła II w BrzostkuBrzostek
3084.Gimnazjum nr 9 im. Noblistów PolskichKOSZALIN
3085.Gimnazjum nr 9Gorzów Wielkopolski
3086.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2Grudziądz
3087.Szkoła Podstawowa nr 5 im. R. TrauguttaToruń
3088.Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w GrygrowieGrygrów
3089.Przedszkole Samorządowe nr2 z Oddziałami IntegracyjnymiSzydłowiec
3090.Publiczny Zespół Szkół w JedlniPionki
3091.Szkoła Podstawowa nr 3Sulejówek
3092.ZespółSzkół nr1imSt.saszicaSzczytno
3093.Zespół Szkół nr 7Wałbrzych
3094.Gimnazjum im. Jan Pawła II w GołkowicachGołkowice Dolne
3095.Zespół Szkolno-PrzedszkolnyGietrzwałd
3096.Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. M.GrzegorzewskiejPiła
3097.ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM W GROMADZIEBIŁGORAJ
3098.Zespół Szkół SpecjalnychLubin
3099.Gimnazjum nr 23Bydgoszcz
3100.Szkoła PodstawowaKwiatonowice
3101.Zespół Szkół MechanicznychNysa
3102.Państwowe Szkoły Budownictwa - Zespół SzkółBytom
3103.Zespół Szkół Specjalnych Nr 112Poznań
3104.Szkoła PodstawowaWyszogród
3105.Szkoła PodstawowaSiepraw
3106.Szkoła Podstawowa Nr 7Głogów
3107.Szkoła Podstawowa im.A. MickiewiczaBudziszewko
3108.ZSP GrabinGrabin
3109.Publiczne GimnazjumNowe
3110.Gimnazjum im. Św. Floriana w TrzcieluTrzciel
3111.Zespół Szkół Gminnych im. Lotników Polskich w Nieszkowicach WielkichBochnia
3112.SP im. gen. E. TaczanowskiegoGrodziec
3113.Liceum Ogólnokształcące im. J.Słowackiego w Grodzisku WielkopolskimGrodzisk Wielkopolski
3114.Szkoła Podstawowa nr 3Nysa
3115.Przedszkole LeśnePiaseczno
3116.Przedszkole nr 1Węgrów
3117.Zespół Szkół OgólnokształcącychLidzbark Warmiński
3118.Zespół Szkolno-Wychowawczy w Huszlewie Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w HuszlewieHuszlew
3119.Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Węgrzcach WielkichWęgrzce Wielkie
3120.Zespół Szkól nr 1 - sp nr 16 , g nr 5Siemianowice Śląskie
3121.Szkoła Podstawowa im.Jana Brzechwy w LucynowieWyszków
3122.Szkoła PodstawowaAndrzejewo
3123.Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im.Małego PowstańcaWarszawa
3124.Zespół Szkół SamorządowychEłk
3125.Przedszkole GminnePrzytoczna
3126.Szkoła Podstawowa Nr 1 w LubskuLubsko
3127.Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w UciechowicachUciechowice
3128.Przedszkole Miejskie Nr 45Łódź
3129.Stowarzyszenie "EDUKATOR"w Łomży Publiczna Szkoła PopdstawowaPISZ
3130.Szkoła Podstawowa im. gen. J. BemaBojszów
3131.Szkoła PodstawowaCzekanów
3132.Szkoła Podstawowa w Jankowie ZaleśnymRaszków
3133.Szkoła PodstawowaGórzyca
3134.SP 25Kraków
3135.PUBLICZNA SZKOLA PODSTAWOWA W DOBRZYNIUSZYDŁOWICE
3136.Gimnazjum Nr 93 im. Księżnej Izabeli CzartoryskiejWarszawa
3137.I Liceum Ogólnokształcące im. A. MickiewiczaSulęcin
3138.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5WOLSZTYN
3139.Zespół Szkół w Ropicy PolskiejGorlice
3140.Szkoła Podstawowa w Goleszach DużychWolbórz
3141.Zespół Szkół im.Synów Pułku w Węglowicach Szkoła Podstawowa i GimnazjumWęglowice
3142.Zespół Szkół w ŻdanowieZamość
3143.Szkoła Podstawowa nr 122Łódź
3144.Szkoła Podstawowa im. M. KonopnickiejGłusko Duże
3145.Szkoła PodstawowaWyrzysk
3146.ZSZ Nr 1Kraków
3147.ZSS nr 3Opoczno
3148.Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnajzum im. Papieża Jana Pawła II w DereźniBiłgoraj
3149.Publiczna Szkoła PodstawowaZawichost
3150.Szkoła PodstawowaCzudec
3151.Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Władysława BroniewskiegoŚwiebodzice
3152.Szkoła Podstawowa Nr 51Szczecin
3153.I Gimnazjum Katolickie.Katowice
3154.Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w RybnieRybno
3155.Szkoła Podstawowa w CzatkowicachMilicz
3156.szkoła podstawowa nr3dobre miasto
3157.Szkoła Podstawowa w SierakowicachSierakowice
3158.Szkoła Podstawowa nr 8 LęborkuLębork
3159.SZKOŁA PODSTAWOWA W DRATOWIELUDWIN
3160.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12Wałbrzych
3161.Szkoła PodstawowaBukowiec nad Pilicą
3162.Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3Aleksandrów Łódzki
3163.Szkoła Podstawowa Nr 2 im. KENWłodawa
3164.Szkoła Podstawowa nr 2 w PiszuPisz
3165.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16SZCZECIN
3166.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 8 w SopocieSopot
3167.Szkoła Podstawowa im. Unii EuropejskiejWiązów
3168.Szkoła PodstawowaCzaplinek
3169.SOSW BytówBytów
3170.Szkoła Podstawowa nr 2Prabuty
3171.Przedszkole MiejskieLubawa
3172.Zespół Szkół im. Unii EuropejskiejChoczewo
3173.Publiczna szkoła podstawowa w CharbielnieGłuchołazy
3174.Szkoła Podstawowa im. S.Żeromskiego w Cedzyniewieś Cedzyna poczta Kielce
3175.Szkoła podstawowa nr 2Przyszowa
3176.Zespół Szkół Gimnazjum i Szkoła Podstawowa im. Juliusza KraziewiczaCedry Małe
3177.Szkoła Podstawowa nr 4Puławy
3178.Szkoła Podstawowa w ChełmniePniewy
3179.Szkoła Podstawowa nr 2 w RopieRopa
3180.Publiczna Szkoła Podstawowa w BukowejOsiek
3181.Zespół Szkół im. św. Jana KantegoBystra
3182.Zespół Szkół w Bukowinie TatrzańskiejBukowina Tatrzańska
3183.Szkoła Podstawowa w NowodworzeLubartów
3184.SP1Warwszawa
3185.Publiczna szkoła Podstawowa w LipiuBrody
3186.Zespół Szkół TechnicznychUstka
3187.Zespół Szkół nr 7 im. Bronisława BukowskiegoKoszalin
3188.Gimnazjum im.Noblistów PolskichCiechów
3189.II Liceum Ogólnokształcące im. G.Narutowicza w ŁodziŁódź
3190.Gimnazjum w PieckachPiecki
3191.Niepubliczne Przedszkole "DANAPIS"Nowy Sącz
3192.Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1Pionki
3193.Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Gminnego Przedszkola w Nowej JastrząbceNowa Jastrząbka
3194.Szkoła Podstawowa im. Karola WojtyłyPiecki
3195.LXV LO im. gen. Józefa BemaWarszawa
3196.ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 IM. KS.PROF.J. TISCHNERAWADOWICE
3197.Szkoła Podstawowa nr 10Głogów
3198.Zespół Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa w SwierzawieŚwierzawa
3199.gimnazjumboruja kościelna
3200.Zespół Szkół w ChocianowieChocianów
3201.Szkoła podstawowa nr 1 z oddziałami integracyjnymi w ŚwidnicyŚwidnica
3202.Publiczna Szkoła Podstawowa w BezrzeczuSzczecin Bezrzecze
3203.Zespół Szkół Samorządowych im. Agnieszki Osieckiej Publiczne GimnazjumRuciene- Nida
3204.Szkoła PodstawowaOława
3205.Gimnazjum nr 5Przemyśl
3206.Niepubliczne Przedszkole Jacek i AgatkaBiskupiec
3207.Szkoła Podstawowa nr 7 im.T.KosciuszkiNowa Ruda
3208.Szkoła Podstawowa Nr 158 im. Jana KilińskiegoWarszawa
3209.Szkoła Podstawowa nr 1Słubice
3210.Zespół Szkół w ŚwinoujściuŚwinoujście
3211.ZS im.7PULCyców
3212.Przedszkole Publiczne nr 4 z Grupą IntegracyjnąJawor
3213.Zespół Szkół im. Jana Pawła IIRudna
3214.Zespół Szkół w Pogwizdowie NowymZaczernie
3215.Szkoła Podstawowa nr 220Warszawa
3216.Liceum Ogólnokształcące nr 2Dąbrowa Górnicza
3217.Zespół Szkolno - PrzedszkolnyStudzienice
3218.Gimnazjum Nr.1Łosice
3219.Zespół Szkół nr 7Kalisz
3220.Szkoła Podstawowa im. Jana BrzechwyDłużyna Dolna
3221.Zespół Szkół BudowlanychBydgoszcz
3222.ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 48WARSZAWA
3223.Zespół Szkół w RychlikachRychliki
3224.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4Kwidzyn
3225.Zespół Szkół SportowychMysłowice
3226.Zespół Szkół nr.5 SzczawnickaWarszawa
3227.szkola podstawowa nr81Gdańsk
3228.Szkoła Podstawowa nr 1Świnoujście
3229.Szkoła Podstawowa nr 5Leszno
3230.Zespół Szkół OdzieżowychPoznań
3231.Szkoła Podstawowa Nr 1 im Św. Jana Kantego w Wysokiej StrzyżowskiejWysoka Strzyżowska
3232.Gimnazjum nr 4 w Sanoku im.6 Pomorskiej Dywizji Piechoty w SanokuSanok
3233.Szkoła Podstawowa nr 14Elbląg
3234.Szkoła Podstawowa nr 189Łódź
3235.Szkoła Podstawowa i Gimnazjum PTO nr 85Piastów
3236.Zespół Szkół w KużnicyKużnica
3237.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Janusza KorczakaŚwiebodzin
3238.zespół szkół nr 106warszawa
3239.Przedszkole nr 278Warszawa
3240.Szkoła Podstawowa nr 1 w Legnicy im. Powstańców WielkopolskichLegnica
3241.Zespół Szkół w PłokachPłoki
3242.Ośrodek Szkolno-WchowawczyRopczyce
3243.Gimnazjum w Domanicach KoloniiDomanice
3244.Zespół Szkolno-Przedszkolny w WambierzycachWambierzyce
3245.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 z siedzibą w GliwicachGLIWICE
3246.Szkoła Podstawowa nr 2Jelenia Góra
3247.GIMNAZJUM NR 1ORZESZE
3248.Zespół Placówek OświatowychChociwel
3249.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4Jaworzno
3250.Zespół Szkół Nr 2 w RedzieReda
3251.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4CHEŁM
3252.Zespół Szkół Agro- Technicznych im. W. WitosaRopczyce
3253.SP im.Olimpijczyków PolskichKramsk
3254.Zespół Szkół Nr 1Lubin
3255.Zepol Szkolno- PrzedszkolnyŚwiątki
3256.SP7Olsztyn
3257.Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 12, Gimnazjum nr 16Gdańsk
3258.Gimnazjum im.Cypriana Kamila NorwidaStanisławów
3259.Publiczne Przedszkole w ŚwilczyŚwilcza
3260.SSP nr 28Gdynia
3261.Szkoła Podstawowa w CzyżowieCzyżów
3262.Powiatowe Gimnazjum Nr2BIŁGORAJ
3263.Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. W. KorfantegoMysłowice
3264.Publiczna Szkoła PodstawowaŁapanów
3265.Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Lotników PolskichAleksandrów Kujawski
3266.Szkoła Podstawowa nr 4Wołomin
3267.Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w BartoszycachBartoszyce
3268.ZESPÓŁ SZKÓŁWOJCIESZÓW
3269.Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IISokolica
3270.Przedszkole nr 22 "MUCHOBOREK"Wrocław
3271.Zespół Szkół w Jabłonnie LackiejJabłonna Lacka
3272.Przedszkole Miejskie Nr 54Łódź
3273.Szkoła Podstawowa nr 1im. Bronisława Malinowskiego w WoliWola
3274.Szkoła PodstawowaPoniszowice
3275.Szkoła podstawowa nr 3 im. K. MakuszyńskiegoKoźmin Wielkopolski
3276.Zespół Szkół PowiatowychMyszyniec
3277.Miejski Zespół Szkół nr 5 - Gimnazjum nr 1Krosno
3278.Szkoła Podstawowa nr 74Wrocław
3279.Zespół Szkół Zawodowych Imienia Kardynała Stefana WyszyńskiegoDynów
3280.Techniczne Zakłady NaukoweCzęstochowa
3281.Zespół Szkół nr 2Elbląg
3282.Gimnazjum w Starych ŻukowicachStare Żukowice
3283.ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYDĘBNICA KASZUBSKA
3284.Szkoła Podstawowa Nr 2Ustka
3285.Podstawowa nr 16Piotrków Trybunalski
3286.Zespół Szkół Rolniczych w GrzybnieBrodnica
3287.Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i UsługElbląg
3288.Szkoła PodstawowaOstrzeszów
3289.Szkoła PodstawowaHandzlówka
3290.Zespół Szkół w GrzęscePrzeworsk
3291.Gimanzjum im. O. M. TomaszkaPieńsk
3292.Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek URLublin
3293.Technikum Architektoniczno BudowlaneWarszawa
3294.Szkoła PodstawowaŁochów
3295.Zespół Szkół nr 1Pisz
3296.Szkola Podstawowa Nr 163 im. Batalionu ZośkaWarszawa
3297.Szkoła Podstawowa w LusowieTarnowo Podgórne
3298.ZSP, Szkoła Podstawowa im. A. FiedleraBudzisław Kościelny
3299.Gimnazjum im.T.KościuszkiGardeja
3300.Zespół SzkółOleszyce
3301.szkoła podstawowalubenia
3302.Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoNowa Sól
3303.ZESPÓŁ SZKÓŁ INTEGRACYJNYCH NR 71WARSZAWA
3304.Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w BrzeskuBrzesko
3305.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3Piotrków Trybunalski
3306.Gimnazjum nr 1 im. Marii KonopnickiejChorzów
3307.Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii DąbrowskiejMiędzyrzec Podlaski
3308.Gimnazjum im. Adama MickiewiczaSłopnice
3309.MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII NR 5Warszawa
3310.Szkoła Podstawowa nr 4Sanok
3311.Zespół Szkół Spożywczo - GastronomicznychWarszawa
3312.Gimnazjum im. Wincentego PolaMotycz
3313.Szkoła PodstawowaRekowo Górne
3314.Przedszkole Nr 87Gdańsk
3315.Specjalny Osrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 8Wrocław
3316.Szkoła Podstawowa nr 1 im. Zofii UrbanowskiejKonin
3317.Zespół Szkół Zawodowych nr 3Kielce
3318.Szkoła PodstawowaBarciany
3319.Szkoła podstawowa nr 81Warszawa
3320.Przedszkole Niepubliczne RÓŻOWY BARANEKGóra Kalwaria
3321.szkoła podstawowa nr 20Dąbrowa Górnicza
3322.Zespół Szkół Zawodowych Nr 1Dębica
3323.PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 2OLSZTYN
3324.XXIV LO im. C. NorwidaWarszawa
3325.ZSP im. H. CegielskiegoZiębice
3326.Gimnazjum nr 46Warszawa
3327.Przedszkole nr 4 w KoninieKonin
3328.Szkoła Podstawowa nr 6Inowrocław
3329.Szkoła Podstawowa w ManieczkachBrodnica
3330.Publiczna Szkoła Podstawowa w TelakachKosów Lacki
3331.Gimnazjum nr 121Warszawa
3332.Szkoła Podstawowa im.ks.bpa Junoszy SzaniawskiegoSzaniawy Matysy - Trzebieszów
3333.zespół Szkoły Podstawowej i Szkolnego Schroniska MłodzieżowegoKosakowo
3334.Szkoła Podstawowa w Starej WsiCelestynów
3335.Szkoła Podstawowa Nr 43Bytom
3336.SP 26Gdynia
3337.Zespół Szkół w DretyniuMiastko
3338.Szkoła Podstawowa w ChojnieWronki
3339.Szkoła Podstawowa w NiedzielskuWieluń
3340.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4słupsk
3341.Zespół Szkół nr 17Warszawa
3342.Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych im. AK w ŻywcuŻywiec
3343.Zespół Szkół Specjalnych nr 102Poznań
3344.Szkoła PodstawowaGrodziczno
3345.Gimnazjum nr 7Szczecin
3346.Szkoła Podstawowa w LubcuSzczerców
3347.Szkoła Podstawowa Nr 225Warszawa
3348.Zespół Szkół Ekonomiczno-GastronomicznychŻywiec
3349.Publiczna Szkoła Podstawowa im. T.KościuszkiPołaniec
3350.Zespół Szkół Publicznych nr 1Kobyłka
3351.Zespół Szkół im. Jana Pawła II w CzerskuCzersk
3352.PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARMII KRAJOWEJ W BOŻEMBOŻE
3353.Specalny Osrodek Szkolno-WychowawczyKazimierza
3354.Przedszkole Samorządowe Nr 5Tomaszów Lubelski
3355.Zespół Szkół LeśnychBiłgoraj
3356.Szkoła Podstawowa nr 128Warszawa
3357.Zespół Szkół im. A. Mickiewiczawe Wręczycy Wielkiej GimnazjumWreczyca Wielka
3358.Zespół Szkól Technicznych i OgólnokształcącychPruszków
3359.Zespół Szkół PonadgimnazjalnychKościan
3360.SZKOŁA PODSTAWOWA NR2PŁOTY
3361.Szkoła Podstawowa im. J.KorczakaNowe Skalmierzyce
3362.Szkoła PodstawowaNowe Marcinowo
3363.Zespół Szkół Miejskich Nr1Mszana Dolna
3364.Szkoła Podstawowa nr 34Kraków
3365.Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 6Kraków
3366.Gimnazjum w SkórzewieSkórzewo/Poznań
3367.Szkoła Podstawowa nr 4Bronisławów
3368.Szkoła Podstawowa w ParzniewicachWola Krzysztoporska
3369.Technikum w Zespole Szkół nr 1 w HrubieszowieHrubieszów
3370.Szkoła Podstawowa nr 58Bydgoszcz
3371.ZS nr2Radom
3372.SZKOŁA PODSTAWOWA IM. A FIEDLERASZAMOTUŁY
3373.SOSW dla Dzieci Niewidomych i SłsbowidzącychKraków
3374.XII Liceum OgólnokształcąceWarszawa
3375.Miejskie Przedszkole Nr.3 im. Jana BrzechwySochaczew
3376.Szkoła Podstawowa w SarbachPrzeworno
3377.Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła BiałegoBiskupiec
3378.Szkoła Podstawowa w KoszutachSłupca
3379.Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w ŚwiątkachŚwiątki
3380.Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w ChełmieChełm
3381.Przedszkole Miejskie nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Bajkowy Zakątek"Stargard Szczeciński
3382.Szkoła Podstawowa w Bogdanowie im Papieża Jana Pawła IIBogdanów
3383.PRZEDSZKOLE NR 43 IM. KRASNALA HAŁABAŁYPOZNAŃ
3384.XL Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoWarszawa
3385.Szkoła Podstawowa im. Cypriana GodebskiegoRaszyn
3386.PG nr 11 im. Bolesława PrusaRadom
3387.Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 3Warszawa
3388.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w GnojnikuGnojnik
3389.SZKOŁA PODSTAWOWA W WĘZINIEELBLĄG 2
3390.Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopniaKrosno
3391.Szkoła Podstawowa nr 310Warszawa
3392.Szkoła Podstawowa im.Jadwigi i Romana Kobendzów w SadowejŁomianki
3393.Szkoła PodstawowaSłone
3394.Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia UstawicznegoCzernichów
3395.Samorzadowa Szkola Podstawowa nr 2Wrzesnia
3396.Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące ConradinumGdańsk
3397.szkoła podstawowastanisławów
3398.Szkoła Podstawowa nr 236Warszawa
3399.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. KENPIŁA
3400.Zespół Szkół TechnicznychZbąszynek
3401.Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. KopernikaDziałoszyn
3402.SZKOŁA PODSTAWOWA W WISZNICACHWISZNICE
3403.Zespół Edukacyjny Nr 2 MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 30 z Oddziałami Integracyjnymi "Lokomotywa"Zielona Góra
3404.ZESPÓŁ SZKÓŁ NR1 W SIEDLCACH PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 5 W SIEDLCACHSIEDLCE
3405.Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa SalezjańskiegoPiła
3406.Zespół Szkół im.Hugona KołłątajaJordanów
3407.Gimnazjum nr 2Chojnice
3408.ZespółSzkół Ponadgimnazjalnych nr 19ŁÓDŹ
3409.Szkola Podstawowa w ŚwiatnikachSobótka
3410.Zespół Szkół w GorzycachGorzyce
3411.Przedszkole Publiczne nr 18 im.Kubusia PuchatkaPiła
3412.Miejski Zespół Szkół Nr1Będzin
3413.ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 2ŁÓDŹ
3414.Zespół szkół w Kowalach PańskichKowale Pańskie
3415.Zespół Szkół w ŚwiętoniowejPrzeworsk
3416.Zespół Szkół HandlowychElbląg
3417.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1Wejherowo
3418.Szkoła Podstawowa im. Jana III SobieskiegoJejkowice
3419.Przedszkole Miejskie nr 4 im. Pluszowego MisiaOlsztyn
3420.GimnazjumZbąszyń
3421.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w MalniMalnia
3422.LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEŚRODA WIELKOPOLSKA
3423.Zespół Szkół Technicznych i LicealnychPiechowice
3424.Społeczna Szkoła Podstawowa ZSE "RODZINA"Wrocław
3425.Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w SkrzyszowieSkrzyszów
3426.Szkoła Podstawowa nr7Stargard Szczec.
3427.Przedszkole nr 397 ZiarenkoWarszawa
3428.IV LOGdańsk
3429.Zespół Szkolno- Gimnazjalny w BielanachNowa Wieś
3430.Gimnazjum im. K. K. BaczyńskiegoPoczesna
3431.Zespół Szkół ZawodowychStrzelno
3432.VIII Liceum OgólnokształcąceKatowice
3433.Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjium nr 4 im Adama WodziczkiPoznań
3434.Przedszkole nr 5Sokółka
3435.Zespół Kształcenia Specjalnego nr 1Gorzów Wlkp
3436.MEDYCZNA SZKOŁA POLICEALNAJASŁO
3437.Przedszkole nr 33Elbląg
3438.Gimnazjum nr 28Wrocław
3439.Zespół Szkół Specjalnych przy DPSKadłub
3440.Szkoła Podstawowa nr 4 w ZawoiZawoja
3441.Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w WiszniowieMircze
3442.Świetlica przy SP9Pruszków
3443.Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Królowej JadwigiWieliczka
3444.Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących V Liceum Ogólnokształcące im. Haliny PoświatowskiejElbląg
3445.Przedszkole Miejskie nr 9Legionowo
3446.Zespół Placówek Oświatowych w KadłubieKadłub
3447.I Liceum ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi im. B.LimanowskiegoWarszawa
3448.Przedszkole Miejskie w MieroszowieMIEROSZÓW
3449.Zespół szkolno Przedszkolny w LubszyLubsza
3450.Zespół Szkól nr 54Warszawa
3451.Szkoła Podstawowa im. H. SienkiewiczaMełgiew
3452.Zespół Szkół nr1Wadowice
3453.Gimnazjum nr56Warszawa
3454.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5Szczecin
3455.Zespół Szkół ZawodowychSzprotawa
3456.Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im.M.KopernikaŚroda Śląska
3457.niepubliczne przedszkole integracyjne fundacji wróćMalbork
3458.Przedszkole nr 15Koszalin
3459.Szkoła Podstawowa w SkokowieOpole Lubelskie
3460.Szkoła Podstawowa w NasiadkachLelis
3461.Zespół Szkół w NagawczynieDębica
3462.Zespół Szkół w SieroszewiachSieroszewice
3463.GIMNAZJUM NR 2BRANIEWO
3464.Przedszkole Niepubliczne Akademia MaluchówWarszawa
3465.Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof dra Władysława Szafera w WapnicyWapnica
3466.Gimnazjum im. M. KopernikaKąty Wrocławskie
3467.Szkoła Podstawowa w FalkowejBruśnik
3468.Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w DursztynieNowa Biała
3469.Zespół szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4Chorzów
3470.publiczna szkoła podstawowa w bożnowieŻagań
3471.Gminna Szkołą Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w ŚwierczyńcuBojszowy
3472.Szkoła Podstawowa im. J. Pawlikowskiego w RozprzyRozprza
3473.Publiczne Gimnazjum nr 2 i. Czesława NiemenaStrzelce Opolskie
3474.Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Urszulanek sjkSieradz
3475.Szkoła Podstawowa w ZalesiuLisków
3476.Zespół Szkół w OksieOksa
3477.Gimnazjum im. św. Jadwigi Królowej w DługiemZarszyn
3478.Zespół Szkół PublicznychKliniska Wielkie
3479.Zespół Szkół im. Ks. Abp. A. BaraniakaKsiąż Wlkp.
3480.Przedszkole Miejskie nr 7 "Bajkowy Świat"Gorzów Wlkp.
3481.Gimnazjum nr 1 w KoluszkachKoluszki
3482.Szkoła PodstawowaRogóźno
3483.Przedszkole Miejskie nr 6Legionowo
3484.Polsko-Angielskie Przdszkole Niepubliczne The TreehouseŁomianki
3485.Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w OpoluOpole
3486.Przedszkole Miejskie Nr 13Pabianice
3487.Zespół Szkół Zawodowych Nr 1Zakopane
3488.GimnazjumLinia
3489.Szkoła Podstawowa w DębowcuDębowiec
3490.Zespół Szkół Nr3 w MąkolnieMąkolno
3491.Zespół Szkół w ŁęczycachŁęczyce
3492.Gimnazjum nr 7Jaworzno
3493.PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA WOLIN
3494.Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10Opole
3495.Szkola Podstawowa w JanikowieJanikowo
3496.Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa Garbów
3497.Szkoła Podstawowa im. Janusza KusocińskiegoKołodziejewo
3498.szkoła podstawowa nr 15 w ElbląguElbląg
3499.Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. KilińskiegoOleśnica
3500.Szkoła Podstawowa nr 36 im. K. K. BaczyńskiegoKatowice
3501.Szkoła Podstawowa nr 4Jastrzębie Zdrój
3502.Szkoła Podstawowa nr 7 im. Kardynała stefana Wyszyńskiego w KrośnieKrosno
3503.Szkoła Podstawowa nr 9 im. J. BrzechwyKatowice
3504.Szkoła Podstawowa w Pogórzu im. kontradmirała Xawerego CzernickiegoKosakowo
3505.Szkoła Podstawowa w ZamościuZamość
3506.Zespół Placówek Szkolno - WychowawczychGłogów
3507.Zespół SzkółLudomy
3508.Zespół Szkół Gromnik
3509.Zespół Szkół im. Św. Jadwigi KrólowejKrzeczów
3510.Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Franciszka SiemiradzkiegoBydgoszcz
3511.Zespół Szkół Nr 11Gdynia
3512.Zespół Szkół Szkoła PodstawowaIzabelin
3513.Zespół Szkół w Grzmiącej Grzmiąca
3514.Gimnazjum im.Jana Pawła II Osiek nad Notecią
3515.Gimnazjum nr 1Łapy
3516.Gimnazjum nr 4STARGARD SZCZECIŃSKI
3517.Gimnazjum nr1Bochnia
3518.Miejska Szkoła Podstawowa nr 7Knurów
3519.Miejski Zespół Szkół nr 4 Gimnazjum nr 4Krosno
3520.Miejski Zespół Szkół nr 6Gorlice
3521.Miejski Zespół Szkół z OI Gimnazjum Nr 3 z OIKrosno
3522.Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących Warszawa
3523.Publicne Gimnazjum nr 3 im. Marszałaka Józefa PiłsudskiegoRadomsko
3524.Publiczn Szkoła Podstawowa nr 2Brzesko
3525.Publiczna Szkoła Podstawowa im I Krasickiego w DubieckuDubiecko
3526.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIWarka
3527.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IISkarszewy
3528.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15Opole
3529.PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7ŚWIEBODZIN
3530.PUBLICZNE GIMNAZJUM W ZALASIUZALAS
3531.Publiczne Gimnazjum nr 18 im. króla Stefana Batorego w BiałymstokuBiałystok
3532.Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Janusza KorczakaBrzesko
3533.Publiczne Gimnazjum nr 5 im. Sługi Bożego Jana pawła IIBiałystok
3534.Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Chełmek
3535.Skoła Podstawowa nr 50 w BiałymstokuBiałystok
3536.Skoła Podstawowa nr2 im. Jana ŚniadeckiegoŻnin
3537.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Siedlce
3538.Szkoła Podstawowa Lubsko
3539.Szkoła PodstawowaJanówek
3540.Szkoła PodstawowaCzernikowo
3541.Szkoła PodstawowaPNIEWY
3542.SZKOŁA PODSTAWOWAKOSTRZYN
3543.Szkoła PodstawowaKuźnia Raciborska
3544.Szkoła Podstawowa 323 im. Polskich OlimpijczykówWarszawa
3545.Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w JedwabnemJedwabne
3546.Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w ZwierzyńcuZwierzyniec
3547.Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława MaczkaBoguchwała
3548.Szkoła Podstawowa im. kadm. Wł. SteyeraKrokowa
3549.Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej nr 1 w JaworzuJaworze
3550.Szkoła Podstawowa im. Stefana CzarnieckiegoMieścisko
3551.Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w NałęczowieNałęczów
3552.Szkoła Podstawowa im. Wł. SzaferaŻarki
3553.Szkoła Podstawowa im. Władysława BroniewskiegoWładysławów
3554.SZKOŁA PODSTAWOWA im.MIKOŁAJA KOPERNIKALubawa
3555.Szkoła Podstawowa nr 1Łomianki
3556.Szkoła Podstawowa Nr 1Miastko
3557.Szkoła Podstawowa nr 1Lubartów
3558.Szkoła Podstawowa nr 1Miasteczko Śląskie
3559.Szkoła Podstawowa nr 1Puszczykowo
3560.Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Króla Kazimierza WielkiegoLubień
3561.Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama MickiewiczaMarklowice
3562.Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w BrodnicyBrodnica
3563.Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka J. PiłsudskiegoKatowice
3564.Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza KościuszkiLubań
3565.Szkoła Podstawowa nr 1 w GołdapiGołdap
3566.Szkoła Podstawowa nr 11 , im. Pabla NerudyToruń
3567.Szkoła Podstawowa nr 12Tomaszów Maz.
3568.Szkoła Podstawowa nr 12Białystok
3569.Szkoła Podstawowa nr 13Ruda Śląska
3570.Szkoła Podstawowa nr 15 im. Alfreda SzklarskiegoMysłowice
3571.Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami SportowymiRACIBóRZ
3572.Szkoła Podstawowa nr 16Piotrków Trybunalski
3573.Szkoła Podstawowa nr 18Dąbrowa Górnicza
3574.Szkoła Podstawowa nr 182 w ŁodziŁódź
3575.Szkoła Podstawowa nr 19Białystok
3576.Szkoła Podstawowa nr 2Legionowo
3577.Szkoła Podstawowa nr 2Biskupiec
3578.Szkoła Podstawowa Nr 2Leżajsk
3579.Szkoła Podstawowa nr 2Sianów
3580.Szkoła Podstawowa nr 2Toruń
3581.Szkoła Podstawowa nr 2Trzebiatów
3582.Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w GołdapiGołdap
3583.Szkoła Podstawowa nr 24 im. J.M. SzanceraCzęstochowa
3584.Szkoła Podstawowa nr 25 Bielsko-Biała
3585.Szkoła Podstawowa nr 28Bielsko-Biała
3586.szkoła podstawowa nr 3 Białogard
3587.Szkoła Podstawowa nr 3Bieruń
3588.Szkoła Podstawowa nr 3 im.Konstytucji 3 MajaNakło nad Notecią
3589.Szkoła Podstawowa Nr 3 im. H. SienkiewiczaEłk
3590.Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana BrzechwyPuławy
3591.Szkoła Podstawowa nr 4Łuków
3592.Szkoła Podstawowa nr 4Jarosław
3593.Szkoła Podstawowa nr 4Jarocin
3594.Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. KonopnickiejŁęczyca
3595.Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii KonopnickiejSieradz
3596.Szkoła Podstawowa nr 41 im.Romualda TrauguttaBydgoszcz
3597.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 im. STANISŁAWA MONIUSZKIŁÓDŹ
3598.Szkoła Podstawowa nr 5Grudziądz
3599.Szkoła Podstawowa nr 5Ostrów Wielkopolski
3600.Szkoła Podstawowa nr 5Skarżysko-Kamienna
3601.Szkoła Podstawowa nr 6Szczecinek
3602.Szkoła Podstawowa nr 65 w Zespole Szkół nr1Szczecin
3603.Szkoła Podstawowa nr 7Łomża
3604.Szkoła Podstawowa Nr 7Krotoszyn
3605.Szkoła Podstawowa nr 7Oleśnica
3606.Szkoła Podstawowa nr 7 im. Tadeusza kościuszkiNowa Ruda
3607.Szkoła Podstawowa Nr 8Police
3608.Szkoła Podstawowa nr 8Częstochowa
3609.Szkoła Podstawowa nr 9 Słupsk
3610.Szkoła Podstawowa Nr.1Płock
3611.Szkoła podstawowa nr.15 im. Alfreda Szklarskiego w MysłowicachMysłowice-Wesoła
3612.Szkoła Podstawowa nr14Gliwice
3613.Szkoła Podstawowa nr2 im. Jana Pawła IIWąbrzeźno
3614.SZKOŁA PODSTAWOWA NR3RYBNIK
3615.Szkoła Podstawowa nr3.im.Bronisława MalinowskiegoDziałdowo
3616.Szkoła Podstawowa nr4 im.Janusza KorczakaChojnów
3617.Szkoła Podstawowa nr7Włocławek
3618.Szkoła Podstawowa nr7 im. Wojska Polskiego w Lesznie Leszno
3619.Szkoła Podstawowa w DomaradzuPokój
3620.Szkoła Podstawowa w Horyńcu-ZdrojuHoryniec-Zdrój
3621.Szkoła Podstawowa w MiastkowieMiastkowo
3622.Szkoła Podstawowa w Pruszczu Pruszcz k. Bydgoszczy
3623.Szkoła Podstawowa w Łagowie Łagów
3624.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 111Łódź
3625.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 42Warszawa
3626.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 im. Janusza KorczakaOleśnica
3627.Szkoła Podstawowaim. A. MickiewiczaSTANIĄTKI
3628.Szkoła Podstawowanr 14Głogów
3629.SzkołaPodstawowa Nr 3Biała Podlaska
3630.X LO im. Królowej JadwigiWarszawa
3631.Zespól Szkół Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. I. J. PaderewskiegoStaszów
3632.Zespół Szkół nr 5Garwolin
3633.ZESPÓŁ GIMNAZJÓW NR 3 DZIERŻONIÓWDZIERŻONIÓW
3634.Zespół Placówek Oświatowych SP im. Tadeusza Kościuszki w SieprawiuSiepraw
3635.ZESPół SZKOLNO- PRZEDSZKOLNYPRZEMKóW
3636.ZESPÓŁ SZKÓŁ BABORÓW
3637.Zespół Szkół Żelistrzewo
3638.Zespół Szkół im. A. Mickiewicza, Gimnazjum nr2Bielsk Podlaski
3639.Zespół Szkół nr 1Nowe Miasteczko
3640.Zespół Szkół nr 3 (PSP nr 12)Stalowa Wola
3641.Zespół Szkół nr6Gorzów Wlkp.
3642.Zespół Szkół OgólnokształcącychWydminy
3643.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2Kartuzy
3644.Zespół Szkół w CzyżewieCzyżew
3645.Zespół Szkół w LipceLipka
3646.Zespół Szkół ZawodowychPustków Osiedle
3647.ZSOI nr 2 - gimnazjum nr 23Kraków
3648.Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 14Warszawa
3649.Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 "KĄT"Warszawa
3650.Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. R.SchumanaWarszawa
3651.Podstawowa im. Orła BiałegoWarszawa
3652.Szkoła Podstawowa nr 120 z Oddziałami IntegracyjnymiWarszawa
3653.Szkoła Podstawowa Nr 3 im M. KopernikaZąbkowice Śląskie
3654.Szkoła Podstawowa Nr 9Otwock
3655.X L.O. im Królowej JadwigiWarszawa
3656.Zespół Placówek OświatowychLipsko
3657.Zespół Szkół im. Osadników Ziem Zachodnich Kozielice
3658.Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3Warszawa
3659.Zespół Szkół w LatowiczuLatowicz
3660.ZSP nr 3 Im. Karola WojtyłyKobyłka

 
Zobacz nas na Facebooku